|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: INSEMINACIJA
29.1.2009 21:06:26   
Lilly
Mozda nisu velike sanse da uspije ali kad vidim da su mi prirodno rezultati nula, onda ipak vrijedi pokusati. Nalazi su svi uredni ali nema trudnoceuser posted image . Ko se na Kosevu lijeci zna da tamo ima neki redoslijed (ciljani> IUI>IVF>ICSI). Ne moze prekoreda, bar ne sa urednim nalazima. U slucaju kad postoji neki problem (npr.jajovodi,spermiogram) onda se iskljuci jedno ili drugo...U privatnim ordinacijama moze se birati zeljeni postupak ali ovako ne, nego kako dr. odluci...


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: INSEMINACIJA
29.1.2009 21:11:33   
Lilly
I hvala na podrsciuser posted image !!! Ljubim vas sveuser posted image user posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: INSEMINACIJA
29.1.2009 22:23:42   
prevareni
Hvala na odgovorima,jer mi neynamo da je iko od insiminacije uspio,ali hvala bogu da ima i toga,a i vama sretnouser posted image .

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: INSEMINACIJA
30.1.2009 9:54:37   
meedic
Lilly ja ti zelim svu srecu ovog svijeta. I naravno da je znacajan broj zena kod kojih uspije inseminacija, inace se ovaj postupak nebi praktikovao. Ja znam puno zena koje su na ovaj nacin ostale trudne, pa cak je puno i dvojki user posted image .

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: INSEMINACIJA
30.1.2009 20:06:43   
ena0002
Lilly drzim ti fige da sve bude OK i da ugledas user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: INSEMINACIJA
31.1.2009 15:10:13   
Anoniman
Sretno Lilly!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: INSEMINACIJA
31.1.2009 17:54:37   
myself
I od mene puno sreće od srca. Svaki uspjeh je nova nada za nas koje to jos nisu uspjele. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: INSEMINACIJA
31.1.2009 18:25:03   
Lilly
Drage moje, hvala na lijepim zeljamauser posted image user posted image user posted image
Vec sam sad nestrpljiva i brinem se kakav ce ishod bitiuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu myself)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: INSEMINACIJA
2.2.2009 15:43:59   
brzamala
Draga lilly,zelim ti svu srecu od srca,molim Boga da ti ova ins. uspije jer te razumijem,zajedno smo u ovoj zelji za bebicom,mada ja sad zasad pijem samo dabroston,a bila sam neko vrijeme i kod dok. Godinjaka na ciljanim,i eto jos uvijek nista.Samo smireno,vidjeces uspjeces,svi navijamo zauser posted image .To sto nekim zenama ne uspije od prve ne znaci da nece i tebi,sve je individualno.Drzi mi se.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: INSEMINACIJA
2.2.2009 18:11:18   
Lilly
Hvala brzamala! I ti ubrzo da nam zatrudnis pa da se veselimouser posted image user posted image user posted image
...Nego, danas me obuzela neka mucnina - cak sam morala da povratim pa mi je bilo nesto lakse. E sad, da je neki rani znak - prosto sumnjam jer je proslo tek 6 dana od insem.user posted image Ipak, osluskujem svoje tjelo i jako sam iznenadena jer me nikada ne obuzima mucnina cak ni kad sam bolesna. Hm, bas cudnouser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: INSEMINACIJA
2.2.2009 18:15:04   
maslačak82
..Nego, danas me obuzela neka mucnina -

Dao Bog da povraćaš još koji mjesec znaš iz kojeg razloga govorim!
Držim ti fige i da bude pogodak!


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: INSEMINACIJA
2.2.2009 18:39:01   
majolina
drzim ti fige da bude ono što želiš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: INSEMINACIJA
5.2.2009 12:18:59   
brzamala
Lilly draga,kako si ,kako se osjecas.Znam da je jos rano za rezultate ali vjeruj mi da sam i ja nestrpljiva da cujem hoce li uspjeti ins.Cesto mislim na tebe.user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: INSEMINACIJA
5.2.2009 12:30:23   
Lilly
I ja sam jako nestrpljiva. Prvih 7dana sam osjecala probadanje sa desne strane, jednom osjetila mucninu ali sada nista vise ne osjecam. Jucer sam osjetila nesto u krstima ali nisam bas toliko obracala paznju, ne smijem. Ne smijem ni da pomislim ako pocne bol u krstima jer to je ondauser posted image 100%.
Eto tako, malo razmisljam, malo se brinem, puno se nadam...Ali nema mjesta jos za ocajavanje, to cu tek ako dobijem a nadam se da necuuser posted image

Pusica za vasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: INSEMINACIJA
5.2.2009 12:37:14   
brzamala
ma naravno da nema mjesta za ocajavanje sta god da bude,jednom kad uzmes svoju bebicu u narucje,aBd,zaboravices sve muke.A vje4ruj da se svaki trud isplati.user posted image Sto se tice simptoma,ma isti su i kod trudnoce i kod nadolazece menstruacije ,tako da nemoj se unaprijed razocarati zbog nekih simptoma.Ne gubiti nadu,nikadauser posted image Izvini sto ovoliko ispitujem,a kad ces raditi test?

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: INSEMINACIJA
5.2.2009 12:49:57   
ana08
Lilly, svi milimo na tebe! Javi nam šta se dešava...I nemoj slučajno da očajavaš jer, kao što sam ti već napisala-navikle smo da se borimo i nijedan pad nas ne može slomiti!

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: INSEMINACIJA
5.2.2009 14:07:25   
Lilly
navikle smo da se borimo i nijedan pad nas ne može slomiti!

Bas tako!user posted image user posted image user posted image
Test radim u sl.petak - to je 30dc ...ako budem do tada izdrzala a moramuser posted image ...Znaci - ima jos vremena....Mogu dzemper do tada oplestiuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: INSEMINACIJA
5.2.2009 18:18:05   
hanumica
Drage moje...
lijepo je kad imamo potporu jedna druge...
Ja sam imala stimulaciju klomifenom, 8 dc folikulometrija 11 folikulometrija folikuli 19 i 18 mm, kaze dr. u srijedu iui..I tako je u ponedjeljak dobijem pregnil u 22, juce na hastal na inseminaciju...vidim nikog nije toliko boljelo mene je stomak razvaljivao...
Lilly dusho ja ti se divim kako vec nisi test uradila...
puno srece i ++++
ljubim vas

_____________________________

MM 37, Ja 33-ća.Pokušavamo 4,5 god. Endometrioza, laparoskopija,1. inseminacija 04.02.09.,2-da 16.02.2010.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: INSEMINACIJA
5.2.2009 21:20:53   
Lilly
Hanumice draga,
ja bih najradije odmah da uradim test ali znam da mi ce mi pokazati (-)pa zbog toga moram biti strpljiva...
Danas je tek 9-ti dan od insem. Ne bih da se razocaram prije vremenauser posted image ....

Jesu li tebi slucajno rekli kad najranije da se uradi test?

Daj Boze da bude pozitivnih testicauser posted image user posted image , treba nam trudnica na forumuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: INSEMINACIJA
6.2.2009 0:46:17   
Lilly
Prelistavala sam neke stranice i kako vidim na forumima test bi se mogao uraditi vec 12-tog dana od insem... Ipak, ja cu pricekati malo s obzirom da su mi ciklusi 30 dana, sto je sigurno-sigurnouser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: INSEMINACIJA
6.2.2009 7:40:34   
meedic
Hej lilly postoje testovi za rano otkrivanje trudnoce, tacnije vec 10 dana nakon ovoluacije je moguce uraditi testiranje sa osjetljivim testovima. A obzirom da je druga polovica ciklusa uvijek fiksna odnosno iznosi 14 dana (nakon O), te samo prva polovica moze varirati, kod tebe ne igra ulogu sto su ti ciklusi duzi jer si imala stimulaciju i Ovoluacija se desila prije nego sto je kod tebe normalno, tj. ti tacno znas kada je bila inseminacija :)). Ipak kako sam na drugim forumima mogla zakljuciti, testiranje je veoma, veoma individualno, tj. kod nekih zena moze pokazati i prije 10. dana nakon O trudnocu, a nekima tek puno kasnije pokaze plusic. Mozda kojom srecom pripadas u ovu prvu grupu zena pa ti odmah pokaze user posted image  :))), a ako mozes cekati time jos bolje :))). Ja nikada ne mogu cekati, kod mene je uvijek "No risk, no fun :))" i uvijek se razocaram, ali Boze moj, razocara bih se svakako kada dobijem vjesticu...

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: INSEMINACIJA
6.2.2009 8:38:42   
budućamama
IZVORNA PORUKA: Lilly

Hanumice draga,
ja bih najradije odmah da uradim test ali znam da mi ce mi pokazati (-)pa zbog toga moram biti strpljiva...
Danas je tek 9-ti dan od insem. Ne bih da se razocaram prije vremenauser posted image ....

Jesu li tebi slucajno rekli kad najranije da se uradi test?

Daj Boze da bude pozitivnih testicauser posted image user posted image , treba nam trudnica na forumuuser posted image user posted image user posted image



Draga Lily,
ja sam test uradilča tačno na dan neočekivane glupače i dočekala svoj user posted image user posted image  ovaj ciklus user posted image user posted image user posted image
Ja ti od srca želim da i ti isto doživiš za dan-dvauser posted image user posted image user posted image
Po mom mišljenju je uvijek bolje sačekati dan neočekivane glupače radi sigurnosti. Znaš i sma da se test može ranije uraditi, ali na dan neočekivane možeš biti koliko-toliko sigurna da se bar bebica implantirala kako trebauser posted image user posted image user posted image
Držim ti velike fige i od srca navijam da nas obraduješ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: INSEMINACIJA
6.2.2009 9:15:25   
hanumica
Ja sam zaista sebi naredila da do 20 februara necu testirati se...
Mi se vjerovatno sve znamo koje smo gore kod Dr. Godinjaka...

Lilly ma meni je su rekli cekaj 2 sedmice...
Šta znaš mozda nam stvarno upali iz prve...A jos kad bi 2 bila uh ljepota...
mene jos jajnik boli kao da upalu imam i krsta kao kad trebam dobiti.
ma sve ce to biti dobro samo kad vifimo II.

Ljub vas sve

_____________________________

MM 37, Ja 33-ća.Pokušavamo 4,5 god. Endometrioza, laparoskopija,1. inseminacija 04.02.09.,2-da 16.02.2010.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: INSEMINACIJA
6.2.2009 15:21:07   
riba78
Lili ,Hnumice od user posted image vam želim da ugledateuser posted image user posted image

i ja se spremam za insemnaciju ,danas 11 dc,

u ponedeljak idem da zakaže inseminaciju,

Hanumice ,vjerovatno si upravu ,da se mi sve koje idemo kod Godinjaka poznajemo,user posted image

ja sam bila danas gore i radoznalo gledala u žene  ,milim da li je neka od njih s RR.user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: INSEMINACIJA
6.2.2009 15:34:00   
sigicalo
I ja sam danas bila gore user posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *