|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:00:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

a dobro sve na stranu zasto neki imaju potrebu da uvjere ove druge da je homosexualnost nesto sasvin normalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni nije al necu vas uvjeravati da sam u pravuuser posted image ako je vec od Boga dato da se vole 2 muskarca sto je Bog bio nepravedan pa nije dopustio da se razmnozavajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Aferim mladauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:02:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

a dobro sve na stranu zasto neki imaju potrebu da uvjere ove druge da je homosexualnost nesto sasvin normalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni nije al necu vas uvjeravati da sam u pravuuser posted image ako je vec od Boga dato da se vole 2 muskarca sto je Bog bio nepravedan pa nije dopustio da se razmnozavajuuser posted image user posted image user posted image user posted image
pa vidis da jeste...gosp. i gdja.  dzon ce dobiti dijeteuser posted image user posted image user posted image

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?nav_id=409050

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:06:46   
Anoniman
nisam taj link zeljela...ovaj sam http://hr.wikipedia.org/wiki/Homoseksualnost

fino sve objasnjeno...a ja ne znam ponovitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:06:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

pa meni je to najbitnija razlika, jer dok god mene niko ne ugrozava kao ni moje dijete, porodicu niti moja prava, ne smeta mi i smatram da i ta osoba ima prava da radi sta hoce- to je njegov zivot, i sta mene briga s kim spava i kakav mu je sexualni zivot



upravo tako!
a ne kontam čemu ta odbojnost prema drugačijem
Vele neki da ono što najviše mrziš u stvari najviše voliš , da nije to hebo te ? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:08:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

pa meni je to najbitnija razlika, jer dok god mene niko ne ugrozava kao ni moje dijete, porodicu niti moja prava, ne smeta mi i smatram da i ta osoba ima prava da radi sta hoce- to je njegov zivot, i sta mene briga s kim spava i kakav mu je sexualni zivot



upravo tako!
a ne kontam čemu ta odbojnost prema drugačijem
Vele neki da ono što najviše mrziš u stvari najviše voliš , da nije to hebo te ? user posted image user posted image user posted image user posted image


pa nece me valjda silovati neka lezbejka ili me natjerati da i ja to postanem preko svoje voljeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:12:19   
veeseelaa
Ni meni nije jasno odkud toliko ubjeđivanjeuser posted image valjda imamo svi pravo na vlastito mišljanje-ili ipak nemamouser posted image


meni draga nije jasno da neko nekog može mrziti jer je drugačiji
meni je to strašna spoznaja
u postovima pojedinaca se da zaključiti da imaju strašnu fobiju koja je prešla u mržnju prema homoseksualcima
Ja ipak mislim da smo mi svi pomalo pederi... jer da nismo ne bi bilo oralnog sexa pa usta nisu za to predidjena a ni analnog .... a svi znamo koliko to većina muškaraca voli
U biti svi smo mi pomalko pederasti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:12:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

noa ti si mene baš razočarala, mislila sam da tvoji vidici sežu daleko ....









user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cuj razocaralauser posted image user posted image user posted image eto njih tamo ja im zlo ne zelim al necu s njima ni na ''paradu ponosa''

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:14:22   
teacher75
mene zanima kako bi homofobi reagovali da im sutra dodje dijete i kafe da je homoseksualac i jos da zeli da ima dijete sa svojim partnerom, da li bi se odrekli svog rodjenog djeteta?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:17:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

mene zanima kako bi homofobi reagovali da im sutra dodje dijete i kafe da je homoseksualac i jos da zeli da ima dijete sa svojim partnerom, da li bi se odrekli svog rodjenog djeteta?user posted image


da baš, šta bi?

lično mislim da je najbitnija sreća čovjeka pa bilo ona nadjena u homoseksualizmu ili npr biciklizmu ili nečem trećem
Zar nije najbitnija sreća čovjeka???? zar ne trebamo biti sretni i mi zbog toga????



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:20:45   
Miau
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene zanima kako bi homofobi reagovali da im sutra dodje dijete i kafe da je homoseksualac i jos da zeli da ima dijete sa svojim partnerom, da li bi se odrekli svog rodjenog djeteta?user posted image


da baš, šta bi?

lično mislim da je najbitnija sreća čovjeka pa bilo ona nadjena u homoseksualizmu ili npr biciklizmu ili nečem trećem
Zar nije najbitnija sreća čovjeka???? zar ne trebamo biti sretni i mi zbog toga????




Pa odrekli bi ga se, kao da je jedan takav slucaj!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:21:00   
veeseelaa
svakako se želim ograditi u smislu osude za lica koja  ne podržavaju homoseksualizam a to su one forumašice koje žive u vjeri kao što je naša jasmin, mamine oči i sl
Al za one koje tak tuk praktikuju vjeru nema opravdanja za ovakve stavove



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:22:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene zanima kako bi homofobi reagovali da im sutra dodje dijete i kafe da je homoseksualac i jos da zeli da ima dijete sa svojim partnerom, da li bi se odrekli svog rodjenog djeteta?user posted image


da baš, šta bi?

lično mislim da je najbitnija sreća čovjeka pa bilo ona nadjena u homoseksualizmu ili npr biciklizmu ili nečem trećem
Zar nije najbitnija sreća čovjeka???? zar ne trebamo biti sretni i mi zbog toga????



upravo tako, meni je najgore kad se homoseksualci ozene/ udaju za osobu suprotnog spola zato sto to porodica/ drustvo ocekuje od njih pa unesrece i sebe i svog partnera, pretvaraju se da su ono sto nisu, pate se... dosta takvih brakova na kraju pukne, onda jos i djeca ispastajuuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:22:33   
tweety
Nemam ništa protiv homoseksualaca,za mene su to ljudi kao i svi drugi.To što su oni izabrali put koji jesu,njihova stvar.Kao što je već neko rekao,i ja imam svoju djecu,ko zna kakva nas budućnost čeka.Odgajam ih onako kako mislim da je najbolje za njih.A vjerovatno isto tako homoseksualci misle odgajati djecu,željeti im samo najbolje.

Moja sestra ima šefa koji je homoseksualac,lično sam ga upoznala.On je njen super prijatelj,čak mu je bila i na vjenčanju prošle godine.

A na ovo drugo se jezim,mislim na pedofile.Ne daj mi bože,čini mi se da bi golim rukama zadavila onog ko bi pomislio da dirne moje dijete.Baš čitam kako je jedan norvežanin u Gambiji uhvaćen sa šestero djece dobi od 3 do 10 godina.Čak je iz Norveške nosio "putujući krevet" sa sobom.FUJ!


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:22:57   
veeseelaa
Pa odrekli bi ga se, kao da je jedan takav slucaj!


draga moja neznaš! znam par žena čije su kćerke rodile vanbračnu djecu a mame njihove su se klele u to da ako bi im se to desilo kćerki bi se odrekli a Boga mi kad ih snadje ninaju unučiće i neka tako i treba
Naša su djeca kakva god da su, treba ih usmjeravati na hairli put al ako se desi drugačije treba stati uz njih


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:23:24   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Miau

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene zanima kako bi homofobi reagovali da im sutra dodje dijete i kafe da je homoseksualac i jos da zeli da ima dijete sa svojim partnerom, da li bi se odrekli svog rodjenog djeteta?user posted image


da baš, šta bi?

lično mislim da je najbitnija sreća čovjeka pa bilo ona nadjena u homoseksualizmu ili npr biciklizmu ili nečem trećem
Zar nije najbitnija sreća čovjeka???? zar ne trebamo biti sretni i mi zbog toga????




Pa odrekli bi ga se, kao da je jedan takav slucaj!


e ja bih onda prije osudila takve roditelje kad su u stanju da se odreknu svog djeteta


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:24:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pa odrekli bi ga se, kao da je jedan takav slucaj!


draga moja neznaš! znam par žena čije su kćerke rodile vanbračnu djecu a mame njihove su se klele u to da ako bi im se to desilo kćerki bi se odrekli a Boga mi kad ih snadje ninaju unučiće i neka tako i treba
Naša su djeca kakva god da su, treba ih usmjeravati na hairli put al ako se desi drugačije treba stati uz njih


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:25:21   
veeseelaa
upravo tako, meni je najgore kad se homoseksualci ozene/ udaju za osobu suprotnog spola zato sto to porodica/ drustvo ocekuje od njih pa unesrece i sebe i svog partnera, pretvaraju se da su ono sto nisu, pate se... dosta takvih brakova na kraju pukne, onda jos i djeca ispastajuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Boga pitaj koliko nas je u braku sa pederima user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:28:03   
N_N
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pa odrekli bi ga se, kao da je jedan takav slucaj!


draga moja neznaš! znam par žena čije su kćerke rodile vanbračnu djecu a mame njihove su se klele u to da ako bi im se to desilo kćerki bi se odrekli a Boga mi kad ih snadje ninaju unučiće i neka tako i treba
Naša su djeca kakva god da su, treba ih usmjeravati na hairli put al ako se desi drugačije treba stati uz njih


user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:29:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svakako se želim ograditi u smislu osude za lica koja  ne podržavaju homoseksualizam a to su one forumašice koje žive u vjeri kao što je naša jasmin, mamine oči i sl
Al za one koje tak tuk praktikuju vjeru nema opravdanja za ovakve stavove








otkud ti znas kolika sam ja vjernicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja o tome ne pisem,ne citiram SV.Pismo ne prenosim na forum stavove Vatikana al moja vjera nije tak tukuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ovo nije tema emisije ja homofob nisam al homoseksualci za mene nisu nesto sto je normalno i sto zelim da moje djete sutra bude...
eto hoce u Sarajevu da prave ''Paradu Ponosa'' pa se pojavite podrzite ih javnouser posted image ja cu vam pljeskati ispred Tv-a

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:31:37   
teacher75
evo ja odoh sad da gledam film na ftv svog omiljenog rezisera, koji je BTW homoseksualac i u njegovim filmovima su cesti likovi homoseksualciuser posted image cujemo se sutra...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:32:48   
Miau
Homoseksualizam mi ne smeta, ali mi smetaju parade, istupi u javnosti, prozivanja i uvjeravanja da su oni normalni, a hetero zaostali, ograniceni, zatupljeni i sl. Svatko nek zivi svoj zivot kako zeli, ali usvajanje djece je neto sta im ja nikad ne bi dozvolila! Sve vi mudrice koje se busate u prsa da je to ok kazite koja od vas bi bila sretna da umijesto mame ima muskarca? Kako bi se djeca u skoli ponasala prema vama? Kako bi se ponasala djeca iz ulice??? Ma dajte molim vas, o cemu uopce pricate!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:33:14   
N_N
IZVORNA PORUKA: noa

i sto zelim da moje djete sutra bude...
eto hoce u Sarajevu da prave ''''Paradu Ponosa'''' pa se pojavite podrzite ih javnouser posted image ja cu vam pljeskati ispred Tv-a




Naravno da ne želim da mi sutra djeca budu homoseksualci ali ako bi se desilo, sigurno ih se ne bih odrekla!!!
I da, na paradu sigurno ne bih išla user posted image user posted image  od silne svakodnevne parade ne znam gdje udaram samo bi mi još taj party trebao user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio N_N -- 30.12.2010 23:34:03 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:34:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svakako se želim ograditi u smislu osude za lica koja  ne podržavaju homoseksualizam a to su one forumašice koje žive u vjeri kao što je naša jasmin, mamine oči i sl
Al za one koje tak tuk praktikuju vjeru nema opravdanja za ovakve stavove








otkud ti znas kolika sam ja vjernicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja o tome ne pisem,ne citiram SV.Pismo ne prenosim na forum stavove Vatikana al moja vjera nije tak tukuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ovo nije tema emisije ja homofob nisam al homoseksualci za mene nisu nesto sto je normalno i sto zelim da moje djete sutra bude...
eto hoce u Sarajevu da prave ''Paradu Ponosa'' pa se pojavite podrzite ih javnouser posted image ja cu vam pljeskati ispred Tv-a

user posted image

postujem...jako

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:37:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miau

Homoseksualizam mi ne smeta, ali mi smetaju parade, istupi u javnosti, prozivanja i uvjeravanja da su oni normalni, a hetero zaostali, ograniceni, zatupljeni i sl. Svatko nek zivi svoj zivot kako zeli, ali usvajanje djece je neto sta im ja nikad ne bi dozvolila! Sve vi mudrice koje se busate u prsa da je to ok kazite koja od vas bi bila sretna da umijesto mame ima muskarca? Kako bi se djeca u skoli ponasala prema vama? Kako bi se ponasala djeca iz ulice??? Ma dajte molim vas, o cemu uopce pricate!

ili tate zenuuser posted image user posted image user posted image
u nasoj sredini tesko...medjutim...drugdje...no problemo...ako cemo tako...mene je bilo stid reci da su mi roditelji razvedeni...toliko o nasoj sredini

(odgovor članu Miau)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Djeca u homoseksulnim brakovma
30.12.2010 23:48:54   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: jasmin

Sve sto je rekao ovaj,onaj,normalan,caknut,blesav,pametan,lud,realan.......moze se prihvatiti ili ne,ali on sto kaze Onaj koji je stvorio cijeli svijet i najbolje poznaje ono sto je stvorio-prihvata se i tacka.
Ta neprirodna sklonost prema istom spolu postoji od Lutova(Lot) naroda,tj,oni su prvi koju su taj svoj nagon poceli sprovoditi u praksu.To sto covjek ima nagon ka necemu ne znaci da se taj nagon treba podrzati i prihvatiti.Ljudi se radjaju s mnogim negativnostima...Naravno,s obzirom da se tudje misljenje treba postovati,briga me sta ko radi u svojih 4 zida,bitno je da cemo svi dolje pod zemlju :).I ja gojim uz koljeno,kako se kaze u nasem narodu,ali i pored toga imam svoje misljenje i imam pravo na svoje misljenje.Ne znam sta me sutra ceka,ali ove pameti,i sutra cu isto misliti akobogda,i svoje dijete uciti da je to neprirodno,a moje dijete moze birati sta hoce.To sto je moje dijete ne znaci da cu ga podrzati u takvim stvarima.Srcem ga volim,ali razumom usmjeravam.Ucicu ga da je ljubav bitna u covjekovom zivotu,ali da ga ljubav ne smije otjerati u pogresnom smjeru.Bracna veza izmedju dvoje ljudi jeste najprije da se ljubav okrunise zajednickim zivotom i razmjenom osjecaja,ali je i jako bitna u produzenju ljudske vrste,sto u homoseksualnom braku apsolutno nije moguce :).Dakle,neprirodno,ma koliko drugi neko smatrao da nije.
A opet ponavljam,vlastiti izbor pojedinca s kim ce da sklapa vezu i brak!


Potpisujem od A  do Ž user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *