|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:04:11   
sunce27
Nadam se naidice da ce da bude sve ok i da nece vise biti kod tebe te dosadne bakterije. Ja sam takodjer trebala vaditi nalaze ali sam odustala jer sam bolesna, pa kada jos malo dodjem sebi idem da ih uradim. Mogu zamisliti kako ti je bio lijep osjecaj na CTG-u?

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:04:37   
m.i.n.a.
Vece...
Ko nam se ovo javio...pa vas dvije stvaro dugo nije bilo..valjal to tako:)
Laro bas mi je drago da ste se smjestili konacno i da je trudnoca ok...ja bih ti rekla da pripazia sa ananasom jer on stvara kontrakcije,tako sam bar ja cula...
Taurus vidim kod tebe svega :)da se pohvalim,ja spavam odlicno,ovo je cudo da sam jos budna,dosla mi seka pa je izuzetak..ja jos nisma radila ni bris ni vaginalni al kod mene sve nesto usporeno i sa zakasnjenjem pa valjda tako i to..a bas nebih voljela da predjem termin,ja bih malo i ranije da me iznenadi nego iscekivati..ali ko mene pita...ja sam trenutno na hurmama i to je sav moj doprinos..
Cickolini meni je termin 26.1.al ne znam,nekako mi djelujem da bih mogla malo i poslije..nekako mi se nista posebno ne desava..mada ne znam ni sta bi se trebalo desavat:)ja ovako mogu jos dugo..hihihi...da nije ove boli na desnoj strani ne bih se imala na sta pozaliti..nista me drugo ne boli,hvala Bogu..ne naticem iako pijem dosta tecnosti..
Rimljanko...vec je vrijem da ti svaki dan pozelimo sracu i sto laganiji porod jer nas mozes iznenaditi..posebno ti zelim sutra miran dan i da pregled bude fin,smirujuci..
Pa ima nas fino ovih par dana..evo sad gledam sve smo u dvadeset dana...zene drage,uskoro cemo biti mame..:)
Meni prekjuce bila svekrva i kaze mi da mi se stomak spustio a obzirom da me dugo nije vidjela ostala sam zamisljena mozda stvarno i jest..doduse ona je to i prije rekla al hajd znaj..ja ne primjetim razliku veliki,doduse ja se zagledam svaki tren..
i vezano za strije i sl.probleme...meni se ni to jos ne javlja,malko skroz malko ispod guz...ali taj mi dio nikad nije ni bio najbolji..:)a ne traskam s evala svaki cas,poslije tusiranja a ovako kad mi naumpadne pa mi nije mrsko ustat..:)
Nejra...ja jos nisam imala tih prohtjeva po noci,ni neke cudne kombinacije hrane..sve me to mimoislo a nisam se sjetila ni odglumiti koji put da vidim bil mi bila zelja ispunjena..hehe...
Medi...sretan rodjendan jos jednom,nadam se d aje bilo kolaca:)
Sunce...cuvaj se i lijeci...ne trebaju nam sad prehlade vala nimalo..nadam se da ce brzo to biti proslost...
Sad je vrijeme da idem leci...nema smisla vise:)...nek vam bude laka i mirna noc..:)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:07:11   
sunce27
Lagano vilo mozes ti to, ja jos uvijek sama sebe uspjesno depiliram ali se vec pitam dokle cu jos moci ovako...

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:11:59   
vila.vilica
mino..laku noc...blago tebi..ja fol radim a pisem ovdje user posted image
naidice..bas mi je drago za ctg...meni je rekla da ce sutra vidjeti hocul i ja da vidim kako to fercera...user posted image
sunce...drzim ti fige da konacno ozdravis!user posted image a depiliracemo se dok ima ogledala sa svake strane...uh kasnije cu smoci snage za taj korak user posted image


(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:35:36   
gagach
Dobra noooc

Mi smo bili kod dr i dobila sam opet raketice pa cemo poslije terapije vaditi briseve....slusala sam bebacheve otkucaje i isto mali vozic hehe

Elmicha hehehe znaci i ti se prikljucujes nasem celulitoznom klubu...dobro dosla hahhaa...nadam se da ce se ovo povuci

Medi ja sam se dogovorila na vjezbice sa sarah i larom u srijedu...pa bujrum ako zelis sa nama

Vila.vilica nemoj takooooooooo ne pamtim kad je mene ona teska glavobolja uhvatila mora da sam je nekome i ja prenjela hahhaha...nadam se da nam je neces dozvati:)
Ja sam sada pojela contru pahuljica...priznajem da ta nutella primamljivije zvuci:)

Sunce zar i ti deveras sa kiselinom? Ja sam skontala da cu roditi jednog malog rockera sa dugom kosom meni samo i iskljucivo samo bademi sirovi pomazu...po cjelu noc ih zobem...i imam bademe na svakom cosku u kuci i u svakom dzepu:)

Laro i ja sam cula da ananas izaziva kontrakcije...znm da su neke zene pile puno soka da bi izazvale porod...mada moze to sve da bude suplja...ko ce ga znati...

Ljubachaaaaaa


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:44:44   
sunce27
Imam, imam ali eto za sada je uspjesno pobjedjujem bademima, samo da ne bude gore. Opet raketice, e joj, joj...

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:48:39   
gagach
sta bih ja bez raketa:)user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:49:42   
sunce27
Ahahaha ne smijem ni da kazem sta, posto znam da nema keksa eto bar ima raketa user posted image user posted image

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:52:29   
gagach
hahahhaha e da prostis rakete me napominju da dole ima neka rupa inace bih zaboravilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jao strasnouser posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:56:29   
sunce27
hahahahaha kod mene nema raketa, nema keksa tako da sam ja i zaboravila na nju.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:59:23   
gagach

IZVORNA PORUKA: sunce27

hahahahaha kod mene nema raketa, nema keksa tako da sam ja i zaboravila na nju.

hahahha uh to je jos gore hahahahahhha

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 22:59:42   
Medi_87
A jeste neozbiljneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gagach cestitke na ulasku u 7 mjesecuser posted image user posted image user posted image
Vilice i mene grčevi probude ali ja se sve tješim proci ce brzouser posted image
Laro pa gdje si ti bona bas si nam falilauser posted image
odoh sta papatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
10.1.2011 23:05:26   
sunce27
IZVORNA PORUKA: Medi_87

A jeste neozbiljneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gagach cestitke na ulasku u 7 mjesecuser posted image user posted image user posted image
Vilice i mene grčevi probude ali ja se sve tješim proci ce brzouser posted image
Laro pa gdje si ti bona bas si nam falilauser posted image
odoh sta papatiuser posted image user posted image user posted image


hahahha moramo i mi malo nekada. Valjda cete nam halaliti? Ma mozes ti da papas, mene danas ono racunanje tezine od gagach zeznu, ja od danas vise nista ne jedem user posted image user posted image

< Poruku je uredio sunce27 -- 10.1.2011 23:06:29 >


_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 1:06:50   
rose

IZVORNA PORUKA: taurus

jeste li vi radili bris nosa i vaginalni bris pred porod
meni dr reče da ćemo slijedeće sedmice




ti si jelde kod amre....ja sam radila te briseve a u bolnici mi ih niko nije trazio...s tim sto je meni iz nosa bio pozitivan na zlatni stafilokok pa mi amra propisala kapi i na novom nalazu ga nije bilo...rezultat saznala tek nakon poroda user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 7:20:40   
taurus
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: taurus

jeste li vi radili bris nosa i vaginalni bris pred porod
meni dr reče da ćemo slijedeće sedmice




ti si jelde kod amre....ja sam radila te briseve a u bolnici mi ih niko nije trazio...s tim sto je meni iz nosa bio pozitivan na zlatni stafilokok pa mi amra propisala kapi i na novom nalazu ga nije bilo...rezultat saznala tek nakon poroda user posted image



jesam bila kod amre ali kako sam ušla u 9. prelazim na kliniku i idem i dalje kod dr. rakić koja mi je rekla da ćemo slijedeće sedmice raditi briseve
po meni je to malo kasno, jer dok bude gotov nalaz bojim se da neću imati vremena za terapijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 7:35:32   
Medi_87
Jutrooooo hajmo ustajanje spavalice, ja odoh raditi nalazeuser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 9:03:02   
gagach
jutroooo...nalazi,nalazi,nalazi svi smo u nalazima do guseuser posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 9:40:23   
rose
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: taurus

jeste li vi radili bris nosa i vaginalni bris pred porod
meni dr reče da ćemo slijedeće sedmice




ti si jelde kod amre....ja sam radila te briseve a u bolnici mi ih niko nije trazio...s tim sto je meni iz nosa bio pozitivan na zlatni stafilokok pa mi amra propisala kapi i na novom nalazu ga nije bilo...rezultat saznala tek nakon poroda user posted image



jesam bila kod amre ali kako sam ušla u 9. prelazim na kliniku i idem i dalje kod dr. rakić koja mi je rekla da ćemo slijedeće sedmice raditi briseve
po meni je to malo kasno, jer dok bude gotov nalaz bojim se da neću imati vremena za terapijuuser posted image user posted image user posted image



ma bude to brzo a terapija je kapima za oci gentakulin, mozda 7 dana

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 10:03:07   
vila.vilica
jutro...2 sata sam cekala da izvadim krv user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 10:27:28   
Cickolini
Juuuutrooo, ja sam vam tek maloprije ustala. Uspavala sam se bas. Da nije wc ja bih spavala bas lijepo, a onako ustanem jednom ili ponekad dva puta u toku noci. Ja jos nisam radila te briseve i mislim da ih ovdje nece ni raditi. Pitala sam jednom, kazu mi ne radimo nikakve briseve u toku trudnoce. Danas i kod mene kontrola, mada danas nece odluciti hocu li na prijevremeni nego u petak. Usitnilo je opasno, ali se i razvukloooo ... strpljenje me napusta :) Eto citam da ananas i "keks" ubrzavaju, pa nema mi druge nego da navalim na obje hahaha Sreca pa mi nije problem ni jedno ni drugo hahaha Jutros sam malo neozbiljna, ali sta cu moramo malo i tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Larooo
konacno i ti da se javis ... imam isti problem sa zglobovima, bas me bole. Usitnilo je bas, ali ja ne mogu da iscekam. Ja bi prije danas nego sutra hahaha Meni su se ovi dani pred porod bas otegli ... kao na pocetku kad sam cekala 12 sedmicu :) Nadam se da ce ti brzo proletiti dani do trudnickog "raspusta" :)

Taurus izjada se ti ukratko hahaha I tebi se bas primaklo ... pisala sam suncu da pokusa sa toplim mlijekom prije spavanja i to pomaze za kiselinu (bar meni). Ja inace mlijeko ne volim nikako, ali kiselina mi je gora .... casa mlijeka pomaze vjeruj mi.

Naidice navijam za dobre nalaze :)

Vilo ja nesto ne smijem na dep. vosom. Strah me da nije previse bolno za ovaj period, ali bih iskreno bas voljela. Mene ne muce grcevi, ali neka nervoza u nogama mi se javlja. Kad me stave na ctg da lezim po 45 minuta ne mogu da izdrzim ni 15 od nervoze u nogama ... ne znam kako da to sprijecim.

Mino i ja sam ista ... da nema ove boli u preponama ne bih ni imala osjecaj da sam trudna. Imam isto osjecaj da nece jos ni dva mjeseva, mada kao sto kazes ne znam ni treba li se nesto osjecati haha Ja znam da bih voljela sto prije :)

Gagach ja cu pokusati sa ananasom da izazovem haha jer jedva cekam ... I nja zobam bademe non stop. Mada mi je mlijeko jos vise pomoglo. Od mlijeka cak i nemam potrebu za bademima osim mozda po danu jer mlijeko bas ne volim. Sretno s nalazima :)

Medi
sretno s nalazima

Rime sretno danas i da sve bude onako kako ti zelis :)

Ljubac veliki za sve pa se cujemo u toku dana

< Poruku je uredio Cickolini -- 11.1.2011 10:29:14 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 10:34:36   
Medi_87
Joj Vilice mogu zamisliti kako si se ukocila, a gdje si vadila nalaze, ja hB gore ne moram da cekam svi me puste, sta ces studenti :-)

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 10:34:54   
adne
Drage moje, kako ste mi danas. Vidim nismo dobile novih bebica :) a kad god udjem na forum ocekujem temu Rimljanka nam se porodila :) Ovo izgleda sada bebice sve cekaju termin ili 10-ti mjesec :) niko da se porodi u devetom a ja se sve nadam da cu ja cim udjem u deveti :)
Da li mi moze neko odgovoriti ko otvara porodiljsko bolovanje (ono 28 dana prije termina), specijalista ili dr porodicne medicine?

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 10:40:21   
vjestica
IZVORNA PORUKA: adne

Drage moje, kako ste mi danas. Vidim nismo dobile novih bebica :) a kad god udjem na forum ocekujem temu Rimljanka nam se porodila :) Ovo izgleda sada bebice sve cekaju termin ili 10-ti mjesec :) niko da se porodi u devetom a ja se sve nadam da cu ja cim udjem u deveti :)
Da li mi moze neko odgovoriti ko otvara porodiljsko bolovanje (ono 28 dana prije termina), specijalista ili dr porodicne medicine?

ginekolog u DZ, bez obzira da li vodiš trudnoću kod njega ili na klinici


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu adne)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 10:45:36   
rose

IZVORNA PORUKA: vila.vilica

jutro...2 sata sam cekala da izvadim krv user posted image user posted image user posted image



a sto to sebi radis...odes u sanasu i gotova si za 5 minuta

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 11:01:16   
Rimljankaa
Jutro trudnjace drage...

Kako ste jutros?

Mi malo,samo malo s oteknutim nonama...

I trne prsti u ruku,zglobovi bole.. UH!  Nesmijem ni da se zalim,pred sami termin tek poceli mali problemcici...

Kiseline nema... :)

Danas mi je i taj pregled.. Pomalo imam i treme.. Nadam se da ce sve biti najbolje...

Drzite mi fige! :)))


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *