|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 22:50:40   
Rimljankaa
Evo me konacno drage moje... Dosla s pregleda,pa malo i odspavala...

Popila sam i apaurin prije nego sam krenula.

Sve je hvala Bogu uredu!

Da pocnem ispocetka.. Bila sa bas nervozna cijelo prijepodne.. Tako sam po nagovoru muza popila apaurin,da me malo smiri. U bolnici sam uradila CTG,malo smo se namucili dok smo snimali,jer je bebica bila strasno nemirna i bas se micala. Vjerovatno sam ja bila nervozna,pa je sve to uticalo na to.

S nekoliko zena s kojim sam pricala u hodniku,molile su Boga da ih posalje na Carski rez,jedina ja sam ocekivala suprotno... Izgleda da je to postao neki trend...

I zamislite,doktor gotovo da je i zaboravio sta je prosli put rekao... Kaze hajde da te pregledamo.. Ja sam pocela da drhtim,kako sam se prepala tog ginekoloskog,a on se samo smijao. U nekakvim papucetinama legla na sto,kaze on,skidaj te papuce,sta ce ti i smije se...
Uglavnom drage moje ginekoloski pregled NE BOLI!!!!  Ma nista ja to osjetila nisam.. I zato bez bojazni ikakve,slobodno na te preglede...Fino je on svoje prstice stavio dole,ispipao,nista ne boli.. I vrlo kratko traje... Zlatne su mu ruke user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaze sve je ovo uredu,i najbolje bi bilo da ide prirodno.. Prije toga smo mi pricali s njim,i rekli da bi voljeli da ide sve prirodno,ukoliko naravno nema neke opasnosti po bebu ili mene...

Kaze da je sve ok,da je cak opipao i glavicu bebe (ja sam tako razumjela,ako je to moguce da osjeti glavicu????) i da sam otvorena jedan, do jedan ipo prst.

Zakazao me opet za ponedjeljak za CTG i ponovo ginekoloski pregled.. Kaze ukoliko se ne porodim do ponedjeljka. Ukoliko me zaboli-da se cujemo,a ako ne vidimo se u ponedjeljak. A kaze da mogu komotno porod ocekivati oko ponedjeljka,da nalaz o tome govori,valjda je to mogao vidjeti preko CTG-a i ginekoloskog.


HVALA VAM puno svima za brigu! Zaista znaci! Ja sam sad puno mirnija.. Nekako cu lakse spavati,pa kad bude-neka bude.. Ako Bog da samo da prodje sve dobro...







_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 22:59:40   
Rimljankaa
Laro,ni ja nisam znala da ananas moze izazvati kontrakcije. Ja ga jedem,meni je svakako svejedno..
Mada iskreno,nisam primjetila da mi nesto super,super pomaze,a meni su ga bas nahvalili...
Doduse ja nemam ni velike otoke,svake svoje cizme obujem.. Jedino sto mi sad malo jagodice trne u ruku,i uzasno mi se spava.. Ja cim legnem,glava na jastuk i spavanje...

I hrkanje,zene moje da to vise nije normalno... Sramota me,sama sebe budim...Prije trudnoce nisam nikad hrkala,ali sadj je to katastrofa,narucito sad pred kraj. Nadam se samo da ce proci nakon trudnoce...

Laro cestitke za ulazak u osmi mjesec.... Jos malo  :))))

Cickolini divna korpa! Je li ovo nesto sto se narucuje,pa neka teta pravi???
Sto se tice keksa,meni nisu pominjali...  Mi smo do skora to prakticirali,ali zadnjih dana smo odustali.. Ustvari ja i nisam,a muz nece.. Sve se nesto boji.. Ima da ga zavezem,hahahaha....

Felix hvala puno za brigu!!! Vilo i tebi,Sunasce,Laro,,Gagach,Bint,Naidice,M.i.n.a.,Medi hvala vam puno... Ljubim vas!!!!!



_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 23:03:02   
vila.vilica
e rimljanko nek si i to otaljala...vidis da je zaboravio!!!
i nek ne boli..koliko si se prepala jos je haman na mene preslo user posted image tako ces nam aBd sljedece sedmice javiti

ZENE POROD NE BOLI! user posted image (samo epiziotomija)user posted image user posted image user posted image
hajde sad idi spavaj! user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 23:05:04   
Rimljankaa
Nijeeeeeeeeeeeeee...

Nego ce biti: Porod ne boli.... Pravilno "dihajte" slusajte doktora i nema rec-rec----


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 23:16:40   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

I hrkanje,zene moje da to vise nije normalno... Sramota me,sama sebe budim...Prije trudnoce nisam nikad hrkala,ali sadj je to katastrofa,narucito sad pred kraj. Nadam se samo da ce proci nakon trudnoce...



Proći će. I ja sam bila u istoj situaciji i čim sam se porodila sve prestalo.
Izdrži još malo (i svi oko tebe) a onda dolazi najveća sreća na svijetu.
Sreću ti želim i lagan porod!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 23:19:27   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

I hrkanje,zene moje da to vise nije normalno... Sramota me,sama sebe budim...Prije trudnoce nisam nikad hrkala,ali sadj je to katastrofa,narucito sad pred kraj. Nadam se samo da ce proci nakon trudnoce...



Proći će. I ja sam bila u istoj situaciji i čim sam se porodila sve prestalo.
Izdrži još malo (i svi oko tebe) a onda dolazi najveća sreća na svijetu.
Sreću ti želim i lagan porod!


Hvala ti Lady... ja,odnosno mi se nadamo da ce proci.. Muz i ja spavamo odvojeno,jer je nemoguce da zaspi pored mene... Cak me cuje i u drugoj sobi...Zaista se nadamo da ce proci,jer onda ne znamo sta bismo...


Ljubi svoju bebicu user posted image



_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 23:25:26   
ladyblue RR
kakvu bebicu?! Ovo je mladunče godzileuser posted image . Nema još 2,5 mjeseca a ima 6500gr i duga je 62 cm.
Sad će i tvoj bebač za koji dan pa ćeš vidjeti šta je sreća...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
11.1.2011 23:34:50   
Rimljankaa
MasAllah velika bebica.... Neka smao raste i da je ziva i zdrava!

Predpostavljam d aje neopisiva sreca,sad jos uvijek nema toliko osjecaja,ili  nije bas onaj pravi..Mislim da to-to bude tek kad se rodi i uzme u ruke


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 7:56:28   
Medi_87

Jutro, a sto vi mozete da spavateuser posted image user posted image user posted image
ja po obicaju jok, jos sam svakakve gluposti snjala, uh
Mino nadam se da ce biti uredu nalaz, drzim fige ja cu danas po svoje, i mislila sam sa sekom otici do Jezera da vidim gore da proberem doktorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Necu traziti uputnicu od dr neka me vrate ja cu reci nisam znala da trebauser posted image user posted image user posted image uh priblizava se, evo ko Rime sam pocela

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 9:21:14   
megi
user posted image samo da vas pozdravim
Rimljanka drago mi je sto je sve proslo bezbolnouser posted image user posted image  i da ces ici prirodno

cim sam usla na RR dosla sam da vidim sta bi, super

ostalim trudnicama zelim sto bolje nalaze, uzv i ctg da proteknu u redu i sto manje naticanjauser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 9:27:05   
gagach
Dobro jutro drage dame...
Jeste se napjkile? Ja po lijepom obicaju nisam nista spavala...


Evo ja se razvrijednila od jutros...i vec sam se umorila...ne znam kako je kod vas al ja sto vise spremam po kuci to je gore...
Maloprije sam sjela da svog cuku naucim da mi da sapu ali samo me blijedo gledauser posted image ...ne benda me ni vlastiti pas...pitam se kako cu sa djetetom hehehhe
Imate cmokic i tipkamo se danasuser posted image


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 10:47:21   
Rimljankaa
Jutro drage moje...

Ja se maloprije probudila. Ovo pred kraj spavam kao top. Do 10h jutros..A svi su mi govrili ne moze da se spava...

megi,hvala ti puno! I ja sma mirnija,zato sma s ebas naspavala...Ljubi svoju bebicu...

Medi,OBAVEZNO uzmi uputnicu. Jucer su bas frku pravili ko nije imao uputnicu.Bila im je nekakva inspekcija. Onda nisu htjeli primati,pa suprimali ali se mora placati. Tako da nemoj ici bez uputnice..Ja je do sada nikad nisam imala,sve mi bilo mrsko uzimati uputnice..Evo ovih dana moram otici uzeti za CTG za ponedjeljak...

Gagach proci ce to nespavanje... Sve ima svoje faze...

A za pasa,hmm,je li te malo strah skupa drzati u stanu psa i bebu?! Ne znam,razumijem tvoju ljubav prema zivotinji,ali ipak ja ne bi smjela... Mozda sma previse paranoicna,ali s razlogom vjeruj mi...



_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 11:05:35   
Cickolini
Juuuutro bembele moje user posted image Bas mi je drago da vam se svidja moja korpica. Kad zavrsim sobicu i nju cu slikati da podijelim s vama. Ja ne mogu vise iscekati, strpljenje me napusta :(

Ja kao i Rime mogu da spavam bas fino i to imam osjecaj sve bolje i duze kako se blizi termin. Mene ove kosti slomise, bole pa bole !!! Rime kako mi je drago da je sve uredu. Ti samo sto nisi aBd ... hocemo detaljan izvjestaj kad beba dodje :)
I mene muci hrkanje, mada ne bas puno, ali mi se muz smije i ne moze da vjeruje da hrcem. Ja i cujem sebe, ali ne mogu si pomoci hahaha Nadam se da ce prestati kad se porodim.

Gagach vidim ti bas vrijedna, ja sam se bas uljenila. Samo lezim i cekam kad ce hahahaha I ja imam cukicu (Shi-tzu) i on mi je drustvo kad je dragi na poslu. To je moj cupavi glupavi medo (nista ne zna, osim kad mu kazes sjedi hahah). Ja se ne bojim za njega i bebu jer ovdje u NL skoro svi imaju cukice i sva su djeca zdrava. Nek razvije odmah imunitet. Normalno pazit cu, ali isto tako jedva cekam da vidim bebu i cukicu kako se igraju. Mislim da ce to biti preslatko.

Cmokic pa se cujemo u toku dana user posted image


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 11:22:45   
vila.vilica
Ćao žene..
ja spavam ko vel'ka...vazda mi malo user posted image noćas sam opet  imala borbu sa grčom user posted image
Uglavnom..juče bila na kontroli...nalaz urina veli da je ok, pritisak moj uobicajeni 110/70, dobila jos jednu kilu za 15 dana..radicu prvi ctg iduci petak u Skerlicevoj, onda ide UZ, pa ponovo nalaz za antitijela...
i ondaR u svemu tome cu vjerovatno dobiti uputnicu za Jezero..samo me pitala gdje bih se porodila...imam li koga..rek'o JOK JA...idem na sreću user posted image
Sad cu na dip po nalaz da vidim sta ima u krvi user posted image

Sinoc sam legla na desni bok kad sam krenula spavati...i mala mica je tako snazno protestovala da sam bila prinuđena da se okrenem na lijevu stranu user posted image jutros me ofirala na trolejbuskoj stanici, mislila sam da će proviriti preko jakne user posted image user posted image user posted image

Pusauser posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 11:38:09   
Anoniman
rimljankaa drago mi je da je sve proslo o.k mila eto vidis bezz si brinula pregled neboliuser posted image

(odgovor članu vila.vilica)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 13:18:16   
Gemelli

Bas lijepo sto ste sve sretne i zadovoljne, a ja imam cudan problem svrbi me pupak da umrem user posted image
i mazem se i nisam jos primjetila strije, nosim samo pamuk, ali djaba, jutros me je taj svrab probudio
izgledam isto neka luda, samo hodam i cesem se po stomaku...

p.s. takodje samo na lijevoj starni mogu da zaspem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 13:50:12   
m.i.n.a.
Evo i nas....
Nalazi sterilni,sve ok..desni guz i dalje koci pa teze hodam al navikla sam vec..dobila sam konacno veliku uputnicu tako da sam mirna ako krene..u petak na ctg i konacno cu potraziti nekog doktora..sama sebi djelujem malo neodgovorno kako nisma ranije otisla u bolnicu kod doktora al eto..sve tako ispalo,sreca pa nemam nikakvih problema...usout zna li neko ko je dezurni u petak na Jezeru..
Medi nisam svracala do centra na Ilidji,bas mi bilo tesko hodat,jos kisa padala..tako da nista od mog izvjestaja:)
Rimljanko...bas mi je drago da si se razrahatila..a vala i ja mogu sopavat bez problema..u toku trudnoce mislim da ukupno pet noci da mi je bio problem zaspat ostalo sve ok...
A sjecam se kad sma s etek ukljucila na forum tadasnje trudnice su se zalile da ne mogu spavat,izgleda da je kod nas obratno...i nek je vala..:)
Sunce...samo polahko sa poslovima..danas jedan prozor,pa prekosutra drugi..nece nigdje pobjec..ja da nisam vec u devetom i da znam da mi nece galamit ja bih to polahko sama..ali je moiram priznat i lijepo kad imas pomoc..
Idem ja sad opet u horizontalu...jastuk me zove..hehe..
Umalo da zaboravim...Cickolini korpica je preslatka,malena nece htjeti iz nje..:)

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 14:08:41   
Rimljankaa
Cickolini,i mene kosti bole... A ja sve kontam neka bole-necu li se sto vise rastaviti da bude lakse kasnije user posted image  user posted image  user posted image

Bas mami govorim,ja nista ne osjetim,kao da se necu porditi ni za 2 mj. kaze ona,neces ni osjetiti..Neces lezati i bolovati,hahaha... Kad zaboli-gotovo je! :)

Ja o svom hrkanju da i ne pominjem... Samo se nadam da ce proci,ne znam sta bi drugo mogla... kaze moj muz,ides na te vjezbe,a nepitas ima li sta protiv hrkanja?! Hahahaha!!!

Izvjestaj ce biti naravno! Detaljan! samo da ako Bog da sve prodje uredu!

Vilo
,super ti to s kilama! Ja mislim da sam do sad dobila nekih 15-tak kila.A bebica se sad najjace lupa,kasnije ce se malo smiriti. Mene je isto bas ubijala. I sad je zivahna,ali puno manje... Klipaca velika vise,a prostora malo :)


Ja sam navikla spavati na desnoj strani,a sad se trudim sto vise spavati na lijevoj. Meni svejedno mogu i na desnoj i na lijevoj... 

m.i.n.a.
jesi li u domu zdravlja uzela tu veliku uputnicu? Ja je jos nisam uzela. Moram ovih dana,i veliku i male...




_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 14:19:27   
Lara83
Hvala vam drage moje bembele :) ovo vrijeme bas leti...kao da je jucer bilo kad smo se radovale sto smo trudne a sad vec neke svaki cas ocekuju svoje bebice :)
Medi kakvi su nalazi?
Sunce drago mi je da si bolje...cuvaj se!
Cickolini eto tvog paketica za koji dan :))) mogu misliti uzbudjenja....a sto se bolova u zglobovima i keksa tice hahahaha mislim da cu tu terapiju ipak preskociti :D ali ko voli (moze) nek' izvoli ;) korpica za malu princezu je PREKRASNA!!
Vilo slazem se s tobom, jos da preguramo ovaj mjesec (a hocemo aBd) i onda se mogu radjati :))) jedva cekam da se upoznam sa mojim malim deckicem :) je li nalaz ok?
Mino nisam ni sumnjala da ce urinokultura biti losa :) bravo za tebe! Sad fino uzivaj i iscekuj svoju bebicu :)
Gagach kod tebe se spavanje izgleda jos nije unormalilo. Jesi li probala sa toplim mlijekom? U svakom slucaju vidimo se danas :) jupiiii....
Rimljanka bas mi je drago da je sve u redu i da ce aBd biti prirodni porod. Sad se opusti i uzivaj u ovih narednih par dana, jer eto tebi tvoje princeze vrlo brzo! A sto se hrkanja tice hahahhaa izgleda da sam i ja pocela :D S obzirom da prije mm legnem, svako jutro mi se zali da uzasno hrcem. Kaze on ''znas kako testeras, moram te snimiti'' :) bas zenstveno al' sta cu heehhe...I jutros mi opet govori, ako nastavis ja cu morati preci u dnevnu sobu da spavam hahahahha....
Gemelli i mene tako s vremena na vrijeme pocne da svrbi ali onda prestane, mazi se cim stignes :)

Vidimo se danas na vjezbicama :)))
user posted image  

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 14:21:30   
Lara83
e nesto da vas pitam...
moram sljedece sedmice raditi CRP nalaz...ali s obzirom da jos nisam isla po uputnicu, zna li mi neko reci gdje se radi? u vrazovoj ili na dip-u?

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 95
   [Obrisana poruka]
12.1.2011 14:29:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lara83)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 14:32:16   
Lara83
IZVORNA PORUKA: buba29

da znaš Laro da ćeš po guzi dobiti,pa stvarno si zaista,nikad te pa ni da kahvenišemouser posted image

user posted image user posted image


aaaaaa bubo draga :))
bila sam bas u frci proteklih mjesec dana pa nisam znala sta cu prije...
pisem ti na fb...
:*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 97
   [Obrisana poruka]
12.1.2011 14:39:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lara83)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 14:46:36   
Lara83
IZVORNA PORUKA: buba29

odgovorila,haj ovaj put ću ti oprostiti user posted image


user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (januar-mart)
12.1.2011 14:57:07   
Rimljankaa
Laro,i meni se tako zalio i govrio d ace snimiti. Dok je bilo podnosljivo. Evo cijeli deveti mjesec spavamo odvojeno-jer sma vise nepodnosljiva. nekad se vikendom prevari da zaspimo zajedno,jer sutra ne rani na posao...pa nekako se zrtvuje...

Zaista zenstveno i damski..Katastrofa! user posted image


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *