|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 15:53:41   
HanaBana
Evo spiska, kopirala sam pumin spisak pa dopisujmo:

1 korpa za nosenje
2 ili 3 flasice
2 peskirica
1 komplet kozmetike za bebe

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 15:58:13   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Sulty

Ja sam stavila na facebook sljedeci status:

Sutra, 12.01., u Importane centru u prizemlju organizovana je dobrotvorna akcija pomoci Belmi i Kresimiru Filipovicu za njihove predivne male trojke. Pomozimo nasim malim sugradjanima :-). Nek su nam zivi, zdravi i veseli.

i jos dodala slicicu preslatkih bebica. Ko sto neko rece, ma ne mozes da im odolis, odmah imas potrebu da im pomognes pa koliko god.




ima link na RR FB pa ga razmjenite user posted image
http://www.facebook.com/Ringeraja.ba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Sulty)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 16:03:00   
hatepsut
SVE POHVALE za vas drage moje koje ste odlucile da pomognete! s obzirom da ne zivim u Sa. a i sto bi dosla malo me strah ove gripe :) pa ako je neka raspolozena da mi se javi na pp,ja recimo mogu da posaljem dopunu za mob,a ta neka koja ce biti na sastanku da da novac u moje ime.o kom iznosu se radi,dogovorite se vi.ipak sve je neophodno mada ja mislim da je novac najpotrebniji! roditeljima cestitke a bebama zelim sretno djetinstvo !

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 16:09:03   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: hatepsut

SVE POHVALE za vas drage moje koje ste odlucile da pomognete! s obzirom da ne zivim u Sa. a i sto bi dosla malo me strah ove gripe :) pa ako je neka raspolozena da mi se javi na pp,ja recimo mogu da posaljem dopunu za mob,a ta neka koja ce biti na sastanku da da novac u moje ime.o kom iznosu se radi,dogovorite se vi.ipak sve je neophodno mada ja mislim da je novac najpotrebniji! roditeljima cestitke a bebama zelim sretno djetinstvo !


aaa ovo je super sistem user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 16:10:12   
HanaBana
extra ideja, svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 16:37:44   
terve
user posted image POZDRAV SVIMA A MALIM BEBICAMA SRETAN I DUG ZIVOT U ZDRAVLJU I VESELJU KAO I NJIHOVIM RODITELJIMA...STO SE TICE POMOCI SVAKA VAM CAST JA BI RADO DA POMOGNEM DOPUNE SU OK ALI DALI MOZE KRESIMIR DA OTVORI BROJ ZIRO RN PA DA UPLACUJEMO BEBICAMA KAD GOD KO MOZE I KOLIKO MOZE.A ONI CE ZNAT STO KUPITI.KOLIKO NAS IMA MASALA BICE PARA DA UPLACUJEMO PO 5 KM.I MOCI CE UPLACIVATI I RAJA KOJA JE DALJEuser posted image user posted image user posted image A SVAKAKO TREBAT CE NESTO I ZA MAJKU.....

_____________________________

Kada vam zivot podari limun ne zaboravite traziti secer....

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 16:43:59   
klemzi
IZVORNA PORUKA: terve

user posted image POZDRAV SVIMA A MALIM BEBICAMA SRETAN I DUG ZIVOT U ZDRAVLJU I VESELJU KAO I NJIHOVIM RODITELJIMA...STO SE TICE POMOCI SVAKA VAM CAST JA BI RADO DA POMOGNEM DOPUNE SU OK ALI DALI MOZE KRESIMIR DA OTVORI BROJ ZIRO RN PA DA UPLACUJEMO BEBICAMA KAD GOD KO MOZE I KOLIKO MOZE.A ONI CE ZNAT STO KUPITI.KOLIKO NAS IMA MASALA BICE PARA DA UPLACUJEMO PO 5 KM.I MOCI CE UPLACIVATI I RAJA KOJA JE DALJEuser posted image user posted image user posted image A SVAKAKO TREBAT CE NESTO I ZA MAJKU.....

Meni bi ovako nešto najviše odgovaralo, ali i ako ne bude, naći ću način da pomognem. Bebicama dug, sretan i zdrav život od srca želim user posted image

OT: Terve, piši malim slovima user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu terve)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 16:55:02   
terve
user posted image Sory,nisam odolila da se nejavim iako su mi bila dostupna velika slova, tastatura mi blokirala ,problem rjesen tastatura nova user posted image pozz.

_____________________________

Kada vam zivot podari limun ne zaboravite traziti secer....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 17:38:47   
Selma_Ado
hvala hvala user posted image

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 17:43:08   
kleoopatra
posto radim sutra jel se to njim moze licno odnijeti jel mogu dobiti neki kontakt

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Selma_Ado)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 18:10:20   
juni
Super za akciju, bebe su med medeni user posted image I mi dajemo nas skromni doprinos.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 18:10:21   
R&T@
Pohvale za akciju...user posted image
Ucestvujem sutra...vjerovatno cu kupiti kozmetiku za bebe i ponijeti nesto novih stvarcica sto mi je ostalo...user posted image
Javit cu vam ujutru dok "isplaniram"user posted image

A roditeljima zelim da im djecica budu mirna i zdrava...samo da ih miluju trebat ce im 24 sata dnevno, a gdje je hranjenje, presvlacenje... neka im je Bog dragi na pomoci u svakom trenutku i svakom pogleduuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 18:38:20   
chantal
user posted image user posted image user posted image  Sve pohvale članicama RR velikog srca!

Ovako,ja bih voljela uplatiti nešto novca,koliko sam trenutno u mogućnosti,jer ipak je novac najpotrebniji,pa bih zamolila Hanubanu ili "zeta" da kontaktiraju tatu Krešimira i obavjeste,pa opet nama jave.
Mislim da je bolje da oni koji nemaju ništa za bebe u kući uplate novac nego da maksuz kupuju,pa makar znači odnijetili 10-ak KM uplatite,nakupiće se toga aBd,pa neka oni sami kupe ono što im je potrebnije,a znači oni koji već imaju odjeću,kozmetiku ili flašice npr.neka to poklone,dobro će doći user posted image   šta mislite o mom prijedlogu?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 18:47:00   
R&T@
Licno ne volim poklanjati novac...
Dati neku konkretnu stvar, pa makar kutiju kreme za bebe, mi je nekako prisnije...
Ali neka svako odluci kako mu je draze i lakseuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 18:55:38   
chantal
IZVORNA PORUKA: tajra

Licno ne volim poklanjati novac...
Dati neku konkretnu stvar, pa makar kutiju kreme za bebe, mi je nekako prisnije...
Ali neka svako odluci kako mu je draze i lakseuser posted image


Naravno,ja sam dala samo prijedlog...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 19:36:09   
mrvicaa
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: terve

user posted image POZDRAV SVIMA A MALIM BEBICAMA SRETAN I DUG ZIVOT U ZDRAVLJU I VESELJU KAO I NJIHOVIM RODITELJIMA...STO SE TICE POMOCI SVAKA VAM CAST JA BI RADO DA POMOGNEM DOPUNE SU OK ALI DALI MOZE KRESIMIR DA OTVORI BROJ ZIRO RN PA DA UPLACUJEMO BEBICAMA KAD GOD KO MOZE I KOLIKO MOZE.A ONI CE ZNAT STO KUPITI.KOLIKO NAS IMA MASALA BICE PARA DA UPLACUJEMO PO 5 KM.I MOCI CE UPLACIVATI I RAJA KOJA JE DALJEuser posted image user posted image user posted image A SVAKAKO TREBAT CE NESTO I ZA MAJKU.....

Meni bi ovako nešto najviše odgovaralo, ali i ako ne bude, naći ću način da pomognem. Bebicama dug, sretan i zdrav život od srca želim user posted image


I meni bi ovo odgovaralo,ali ako ne,onda klemzi da pokusamo zajedno nesto smisliti,cujemo se na mob,vazi!??


Inace zene RR svaka vam cast,kako se samo brzo izorganizujete,Bas ste velikouser posted image ....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 20:36:26   
Visnja RR
e ovako...
nakon nae sutrašnje "hitne" akcije, 
igraonica Čarobni svjet će nam otvoriti svoja vrata da u narednih 7 dana donesemo svoj prilog u odjeći i raznim stvarčicama ..pa da se onda sve odnese na adresu...
vjerujem da ce to biti od petka do petka...samo cu vidjeti da li ima neka određena satnica...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.1.2011 20:37:14 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 20:39:43   
Anoniman
Cestitke roditeljimauser posted image

Ja se nadam da cu uspjeti nesto skontati



(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 21:29:39   
mišur
Višnja i HanaBana,

pošto se vas dvije koordinatori user posted image , a ja sam daleko, imajte na umu da imam kolica za bebe i da ih mogu poslati ukoliko zatreba.
Pošto vidim da se puno cura odazvalo, što nisam ni sumnjala, malo mi je bezveze sad iz BL slati pelene i kozmetiku, nego se raspitajte sutra kod tate trebaju li im kolica.
Ako budu trebala, mogu ih poslati po tati jer radi u SA, a neka od vas da preuzme.

Ako se dogovorite, javite mi na pp....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 21:56:16   
klemzi
I meni bi ovo odgovaralo,ali ako ne,onda klemzi da pokusamo zajedno nesto smisliti,cujemo se na mob,vazi!??


Važi draga, ako uskoro ne bude žiro računa, pokrenut ćemo i mi ovdje nešto user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 21:59:11   
unique
lijepa draga djeca, ja sam se rasplakala od srece nekakve, da budu zdravi i sretni dugo, i naravno ja bih takodjer htjela pomoci nekako al buduci da nisam iz sarajeva molila bih organizatore da i nama nadju neki nacin kako da pomognemo npr nek  nam posalju tacnu adresu a ja bih poslala postom poklon bon iz dm-a jer tamo ga mogu sigurno pametno iskoristiti...

_____________________________

...moj najveci uspjeh u zivotu dogodio se 17.02.''''10, i svakim danom je sve veci i sve ljepsi ....

(odgovor članu mrvicaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 22:00:02   
mrvicaa
ok klemziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 22:00:08   
putnica
Super za akciju i to sto ce  trajati vise dana..ja imam nesto nove odjece,posteljinu,peskirice..

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 22:30:48   
new mama
Bebice su preslatkeuser posted image user posted image user posted image ,duse male,a i ja naravno ucestvujem u akciji,Hanabana tebi cu sutra predati na kaficiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pomozimo: trojke Krešimira i Belme Vukšić
11.1.2011 22:32:54   
Anoniman
Duse malene, preslatke su, cestitam roditeljima i da im bebice donesu mnogo srece u njihove zivoteuser posted image

Ako ne uspijem naletiti sutra, onda cu pratiti info za Carobni svijet, i ako moze broj telefona na PP jer moja kolegica zeli nesto licno odnijetiuser posted image

(odgovor članu putnica)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *