|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:37:57   
veeseelaa
e i ja vas pozdravljam
I samo da znate da nije lijepo ponižavati mesare, drotove i sl Nismo sve imale sreće udati se ili biti sa nekim "extra" likovima....
Pozz


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:38:43   
Visnja RR
ajd razlaz... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:39:24   
Anoniman
ma daj molim te ja sma ozbiljna žena...koja blesavo sjedi do 3 radi jedne mladice koja se malo pogubila da joj pomognemo....
ja za dva sata ustajem a ova mldica će još dijete svekrvi isprašit i spavat do 11...


plaho me zabole za njen problem, nek je živa i zdrava svega drugog će biti, kod nje bar hoće user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:40:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ajd razlaz... user posted image


a sve se drotovi ne gotive user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:41:23   
Anoniman
hej ženo intruktor vožnje

a hebi ga,desilo se,šta bi ja,i nije ušao i kulturno se nasmješio,sad ispade baš kako ti reče da se zaljubim u granapu dok me ko pogleda dvaput,a neda mi se pravdati,baš mi se neda,nije ni važno sad,a svejedno,idem i ja

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:44:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

hej ženo intruktor vožnje

a hebi ga,desilo se,šta bi ja,i nije ušao i kulturno se nasmješio,sad ispade baš kako ti reče da se zaljubim u granapu dok me ko pogleda dvaput,a neda mi se pravdati,baš mi se neda,nije ni važno sad,a svejedno,idem i ja



pa šta je uradio...
reko ti lijepa si...
nema bolje od tebe u gradu...


hajd emolim te...onda si trebala tražit drugog instruktora....

nemoj zezat...pretejruješ, puno se zaljubljuješ i počesto...mjenja to i čuvaj brak. Ko zna možda bi se nakon razvod aopet u muža bivšeg zaljubila...nemoj zezat...dok ne izgubiš ne znaš ššta si imala.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:45:30   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ajd razlaz... user posted image


a sve se drotovi ne gotive user posted image



mogu oni na motorima ...djeluju opasno ...al pod uslovom da nisu maleni i zdepasti......znas ono skine kacigu a preplanulo lice oznojeno i onda uzima flasu ledeno hladne kokakole... oooops...  visnja budi se to je reklama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:48:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


ma takve su ti ove žene, prvo te kao razumiju pa te onda ismijavaju a u većem su možda šitu nego ti!



m ahajde molim te anonimna 2 kakve su to nebuloze...
kakve smo mi to žene...one što ne varaju muževe il ti misliš d avaramo i mi na chatu...
ma daj molim te ja sma ozbiljna žena...koja blesavo sjedi do 3 radi jedne mladice koja se malo pogubila da joj pomognemo....
ja za dva sata ustajem a ova mldica će još dijete svekrvi isprašit i spavat do 11...

e čuj takve su ti ove ženeuser posted image user posted image user posted image user posted image


e pretjera ga hanady sad baš ova mladica nema niti svekrve niti djeteta,i neće spavati do 11 tad će biti na pauzi,ali baš ne znam što se pravdam

a dobro treba priznati da se uvijek neko nađe svaki put da sve okrene na zahebanciju i podsmijavanje,i čisto sumnjam da ijedna sjedi zato što je baš zanima kako se ja osjećam i kako bi mi mogla pomoći,ili bilo kojoj drugoj od nas,pa to ide usput,na prvom mjest je nešto drugo,eto zanimljivo postalo,neka me još malo,pa usput neko kaže i nešto pametno,neko manje pametno,a neko pod*ebava,uvijek je tako bilo

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:51:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


ma takve su ti ove žene, prvo te kao razumiju pa te onda ismijavaju a u većem su možda šitu nego ti!



m ahajde molim te anonimna 2 kakve su to nebuloze...
kakve smo mi to žene...one što ne varaju muževe il ti misliš d avaramo i mi na chatu...
ma daj molim te ja sma ozbiljna žena...koja blesavo sjedi do 3 radi jedne mladice koja se malo pogubila da joj pomognemo....
ja za dva sata ustajem a ova mldica će još dijete svekrvi isprašit i spavat do 11...

e čuj takve su ti ove ženeuser posted image user posted image user posted image user posted image


e pretjera ga hanady sad baš ova mladica nema niti svekrve niti djeteta,i neće spavati do 11 tad će biti na pauzi,ali baš ne znam što se pravdam

a dobro treba priznati da se uvijek neko nađe svaki put da sve okrene na zahebanciju i podsmijavanje,i čisto sumnjam da ijedna sjedi zato što je baš zanima kako se ja osjećam i kako bi mi mogla pomoći,ili bilo kojoj drugoj od nas,pa to ide usput,na prvom mjest je nešto drugo,eto zanimljivo postalo,neka me još malo,pa usput neko kaže i nešto pametno,neko manje pametno,a neko pod*ebava,uvijek je tako bilo


e jeboga ti pa ononimna si figurativno sma rela...
aman ženo...

pa kad ja okrenem na zajebanciju, šta je mene briga za druge...ja se nikad ne zajebavam...i ja nikada ne pišem ako ne mstrama da nekome dajem neki savjet pa uzo ga on il ne...
al to si do sada trebala skonatati...
vidi koliko ja postova imama...najviše na forumu garant...al samo zato što ko lujka sjedim da pomažem vako nekim anonimnim koliko mogu...

ja sad tebi pisha živa s eisikirah za te ati me još napade u 3 iza ponoći...
e hanady tele jedno mrš u krevetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:52:30   
Visnja RR
sine hanady magare moje malo* user posted image  lijepo pajki ...

* u skladu sa recenicama iz filmova user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 3:15:33   
Anoniman
a sad tebi pisha živa s eisikirah za te ati me još napade u 3 iza ponoći...
e hanady tele jedno mrš u krevet

ne bude mi namjera da te napanem,ne znam zašto si to tako doživjela,bi mi samo krivo na tvoju izjavu o mladi koja djete ispraši svekrvi,ne vidim šta tu ima biti figurativno,ali dobro

Hvala vama na postovima,pogotovo tičerki,frenkozi a i svima ostalim


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 4:02:56   
Ella_H
Anonimna srce moje nisu tebe problemi nikakvi
spopali pa nam se zaljubljujes svako malo,
cuvaj tog muza ko oci u glavi i moli se Bogu da te neskuzi,
a ti za to vrijeme dobro razmisli o posljedicama tih budalastinja
jer vjeruj mi za sve postoje posljedice.
Imala djete ili ne iskrenost je ta koja cuva brak,
zamisli kako bi se osjecala da tvoj muz flertuje
pocesto ili da je tako neke zaljubljive prirode,
garant bi mu oci iskopala do sad.
Sretno ti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 6:53:14   
leli§
user posted image user posted image izgubila sam se vec na 2. stranici kod lizanja i anonimne No.1,2,3,4itd...

meni su teret ovakve teme vise. ali, mislim da se zene trebaju pozabaviti vise sobom, naci si neki hobi koji ih ispunjava----mislim da previse razmisljaju o bespotrebnim stvarima. a def mislim da imaju previse slobodnog vremena, koje bi se moglo konstruktivno iskoristiti za neki kurs ili nesto slicno, a ne chat, i podobnu analizu zagrljaja i sl. ne dao Bog da zivimo u nekom davnom vremenu, koliko mislilaca svi bi cucali na kamenu razmisljajuciuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 8:12:35   
SdZ
spavanje u kojem muz i žena jedno drugom okrenu leđa je najljepši odmor ...najzdraviji.... jer samo prijetelju i nekom koga voliš možeš okrenuti leđa i biti miran dok spavaš....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako lijepo receno.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 8:16:02   
SdZ
Draga,uopce nije pravilo da muz mora vise voljeti zenu nego ona njega.I ne vidim smetnju da neko vise voli...uostalom,ko je jos izmjerio ljubav???
Mozda tvoj muz iskazuje ljubav na drugi nacin.Budi ustrajna da mu govoris sta volis.I da zaspes u njegovom zagrljaju,nema sanse da ces se tako zateci kad se probudis :).Mislim da se opterecavas bespotrebnim stvarima.
To sto ti nije rekao za bivsu,veoma je lijepo od njega.Ne vidim zasto bi te dovodio u nezgodnu situaciju kad ste izasli na romanticnu veceru,treba sve da bude slatko,puno ljubavi,a on da to sve `zacini`:Hej,evo mi bivse s kojom sam spavao!!!
Mislim...cemu draga,covjek je napravio dobar potez.
I veoma bitna stvar...ako nastavis ovako razmisljati mozes zaista imati veliki psiholoski teret ljubavi...izmedju ostalog kajanje zbog nepromisljenih postupaka.

user posted image user posted image user posted image

Potpis ti dajem, Jasmin.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 8:23:34   
hatepsut
Ne sudi,ako ne zelis da ti bude sudjeno !

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 8:29:47   
SdZ
Sta je ovih anonimnih, au...

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 8:30:25   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75

tek sad sve procitah i vidjeh da je vecina forumasica dodir ledja o ledja tokom spavanjauser posted image dobro je, ja mislila da mi nismo normalniuser posted image


Dodir ledja o leeeedjaaa ruka led ledenaaaa, da li znas kako vreeedja prazna postelja?

Eh zene pa nista niste romanticne haha, kako ne znate da je jedini nacin da se pokaze ljubav biti zagrljen i stisnust u toku cijele noci? Pih!

Sala na stranu...Meni ovi anonimni postovi vise nisu jasni ni najmanje, svaki skoro dan se slicna tema otvara "muz me je slagao" "moguca trudnoca" "psiholski teret ljubavi" i slicne...U pocetku se nasmijem, a kasnije me vec pocinje nervirati...A posebno mi idu na zivce diskuje koje slijede.

Tipicno vec da se dijele misljenja i da svako svoju stranu vuce. Cast izuzecima jer njih ima, i hvala Bogu pa nisam jedina koja se uspjeva nasmijati user posted image .

Elem ja svog muza najvise volim kad je hljadama kilometara daleko, nekako mi nedostaje pa ga osjetim svaki trenutak uz sebe i u sebi...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 9:02:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ajd razlaz... user posted image


a sve se drotovi ne gotive user posted image



mogu oni na motorima ...djeluju opasno ...al pod uslovom da nisu maleni i zdepasti......znas ono skine kacigu a preplanulo lice oznojeno i onda uzima flasu ledeno hladne kokakole... oooops...  visnja budi se to je reklama user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 9:26:10   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ajd razlaz... user posted image


a sve se drotovi ne gotive user posted image



mogu oni na motorima ...djeluju opasno ...al pod uslovom da nisu maleni i zdepasti......znas ono skine kacigu a preplanulo lice oznojeno i onda uzima flasu ledeno hladne kokakole... oooops...  visnja budi se to je reklama user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 11:34:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

neznam šta vam je tu čudno
mene kad su privodili ja sam uvijek koketirala s drotovima user posted image da ublažim boli user posted image



user posted image  ovo ti je za drotove.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 11:49:56   
sabinos
draga anonimna izbrisi pod hitno tog lika sa fb,reci mu da si udata pa ce valjda on da prestane kad vec ti ne mozes...
jadna ti majka ako ti muz saznauser posted image Moj bi sa mnom zavrsio odmah,sigurna sam...stavljam se u tvoju poziciju i kontam:jesil ikad pomislila sta ce tvoj muz uradit,mislim kakav god da je!user posted image user posted image user posted image a tvoj navodni problem nema veze sa ponasanjem tvog muza u braku,jer si rekla da si se i prije tako zaljubljuivala,ako sam dobro upratila?


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 11:53:38   
Anoniman
Lijepa pamet...niposto nije skupa

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 11:56:52   
Blue rose RR
Ženo (jedna od anonimnih, koje se tiče ova tema), de ti sebi nađi kakvu zanimaciju. Idi na onu temu oko 40 stvari uraditi prije 40-te godine, možda sebi pronađeš šta interesantno.
Vjeruj bit će ti život zanimljiviji, od provlačenje kroz hemijske procese i milione atoma pitanje: da li te tvoj muž dovoljno voli, i šbb-kbb?
Ko bi to na današnjem vaktu bio sa nekim koga ne voli?

Uozbilji se, ti si žena 21. vijeka.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 12:52:43   
salmy
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ooo frenky,baš sam se pronašla u tvom postu ali baš,kao da si pisala o meni,samo jedina razlika što si bila u vezi a ja u braku 

mogu razumjeti da ti se svidi neki muskarac, pa svi smo mi od krvi i mesa... ali po ovome sto si ti napisala da se zakljuciti da ti i TM vise nemate brak..

ali dodala bih ovdje da nisam baš sigurna i ne znam dal se slažem s tim da to govori o našem braku,mada istina postioje neki problemčići,nije sve sjajno i bajno,ali korijen problema leži ja mislim u mojoj prirodi,kada sam se zabavjala sa mm,desilomi se isto,bili smo tad već godinu u vezi,i tad je sve bilo bajno i sjajno,voljeli se,uživala u svakom trenutku s njim,ali desilo, polagala sam za vozački,i zaljubila se u instrutora,e ne znam dal je za plakati ili smijati,tad mi ničeg od strane mm nije falilo,sve je bilo u najboljem redu,sve,za poželiti,ali nađe se taj instruktor s kojim sam svaki dan provodila 1h i nakon 3-4 h ja se zaljubila,on sigurno i primjetio,pa se malo i nabacivao a ja se topim,e tad sam ispalakal more suza,baš mi težak period bio,volim mm do neba,a ne mogu da prestanem misliti o instr.(jeli možda postoji ovakav neki sindrom??) svaki dan uživaaaam tih 1h,a onda kod kuće 3h otplačem bog toga,još kad mm nazove,  na kraju uspjela sam položiti i kutarisati se instr.a da mm nije ništa primjetio,ali mi je dugooo trebalo da  ga baš zaboravim eto a tad sam bila u potpunosti sretna s mm


A da ne govorim o tome da je prošlo 7 godina otkad sam položila,anisam svega par puta sjela za volan,jer ne znamvoziti,jer ništa naučila nisam nego samo mislila o laskanju i doacivanju instr.   ovo govorim najozbiljnije,da se i nasmjem na svu tu muku
Joj draga anonimna bas si zaljubljive prirodeuser posted image  
sad tek skontah sto je meni MM naso starog instruktora voznjeuser posted image user posted image user posted image user posted image  
doduse to je bilo poodavno,ali se ne zaljubih,osim sto smo jedno drugom redovno kupovali cokoladice kad smo se voziliuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *