|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:37:15   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka varaju!


auuuu
pa garant
ja skoro svaki treći par što poznajem znam da je muž sa strane čačko, a za žene stvarno ne znam
il one vješto krijuuser posted image , muškarci su tu transparentniji user posted image



Vjerovatno se zene bolje kamufliraju user posted image ma ne fkt,ono cujes brak puko...kad kao ona "imala" nekog a drugarice moja kad je vidis ta se hljeba ne zna najest.ili su takve najgore user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:37:20   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka varaju!


auuuu
pa garant
ja skoro svaki treći par što poznajem znam da je muž sa strane čačko, a za žene stvarno ne znam
il one vješto krijuuser posted image , muškarci su tu transparentniji user posted image


hahahahah ebiga vesela a ovdej na RR svaki muz svetac user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:37:48   
veeseelaa
ja ne znam dal bi ostavila mm da me prevari, meni bi se možda bilo mrsko iseliti, a kud ću u pm user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:38:56   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne znam dal bi ostavila mm da me prevari, meni bi se možda bilo mrsko iseliti, a kud ću u pm user posted image user posted image user posted image




iams bona stanove KOLIKO ONO hahahahaha za mene bi bio problem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:40:39   
veeseelaa
hahahahah ebiga vesela a ovdej na RR svaki muz svetac user posted image user posted image user posted image user posted image


trebale bi ove naše muževe isprovjeravati, pusti to svetac, treba ih pustiti i dati im priliku, a kad (ako) pristanu nazvati suprugu dotičnog da ga dobro namlati user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:40:59   
D_K

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka varaju!


auuuu
pa garant
ja skoro svaki treći par što poznajem znam da je muž sa strane čačko, a za žene stvarno ne znam
il one vješto krijuuser posted image , muškarci su tu transparentniji user posted image



fakat se nekad pitam sa kim se vi druzite.. ja se mogu zakleti za svoju blisku i dragu raju da niko nije prevario ni muza ni zenu.. svi su sigurno u nekoj prvoj deceniji braka, svasta se prodje ali nisam ni posumnjala da ima prevara..

a za 'zvakanje uz kafu' - pravo bezveze fol, cuj javlja se anonimno da joj ne prepricavaju postove.. kao da je to neka velika stvar..




_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:41:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne znam dal bi ostavila mm da me prevari, meni bi se možda bilo mrsko iseliti, a kud ću u pm user posted image user posted image user posted image




iams bona stanove KOLIKO ONO hahahahaha za mene bi bio problem user posted image user posted image user posted image user posted image


ma imam al su svi izdati, nisam lud ada gubim mjesečno toliki novac radi jedne prevarice user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:42:57   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahahahah ebiga vesela a ovdej na RR svaki muz svetac user posted image user posted image user posted image user posted image


trebale bi ove naše muževe isprovjeravati, pusti to svetac, treba ih pustiti i dati im priliku, a kad (ako) pristanu nazvati suprugu dotičnog da ga dobro namlati user posted image




ja sma uvjek rekla svaki ali bas svaki bi to uradio kad bi mu se pruzila dobra prilika , a zene one su mi nekako drugacije "tu mora da radi puno toga " a ne samo potreba .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:43:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka varaju!


auuuu
pa garant
ja skoro svaki treći par što poznajem znam da je muž sa strane čačko, a za žene stvarno ne znam
il one vješto krijuuser posted image , muškarci su tu transparentniji user posted image



fakat se nekad pitam sa kim se vi druzite.. ja se mogu zakleti za svoju blisku i dragu raju da niko nije prevario ni muza ni zenu.. svi su sigurno u nekoj prvoj deceniji braka, svasta se prodje ali nisam ni posumnjala da ima prevara..

a za 'zvakanje uz kafu' - pravo bezveze fol, cuj javlja se anonimno da joj ne prepricavaju postove.. kao da je to neka velika stvar..



de ti to malo raspitaj user posted image nema šanse da su svi ok, naravno niko neće tebi doć pa reći ja prevario svoju ženu, al onaj ko malo izlazi, ko je više informiran ma zna, zna.... najgori su oni muževi koji obigravaju oko supruga, meni odmah sumljiv user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:45:39   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

.Kad malo bolje sagledas oko sebe skontas da min 70% parova kako u braku onako i van braka varaju!


auuuu
pa garant
ja skoro svaki treći par što poznajem znam da je muž sa strane čačko, a za žene stvarno ne znam
il one vješto krijuuser posted image , muškarci su tu transparentniji user posted image



fakat se nekad pitam sa kim se vi druzite.. ja se mogu zakleti za svoju blisku i dragu raju da niko nije prevario ni muza ni zenu.. svi su sigurno u nekoj prvoj deceniji braka, svasta se prodje ali nisam ni posumnjala da ima prevara..

a za 'zvakanje uz kafu' - pravo bezveze fol, cuj javlja se anonimno da joj ne prepricavaju postove.. kao da je to neka velika stvar..





D_K i ja sam zivjela u ubjedjenu ko i ti.da su mi sve prijateljice divne ,krasne..u stvari one to i jesu ali nikad nisam ni posumnjala da neka vara.dok se jedna nije "ispovjedila" mislim ne mogu ja tu zenu da osudjujem.a vise ne vjerujem nikom,inace a gdje li sto se tice prevare.a zamisli situaciju prije 2-3 godine,ja s muzem i K. u drugom gradu u jednom TC,silazimo niz stepenice kad ide jedna prijateljica moje mame,znaci zenu znam od kad znam za sebe s njenom kcerkom isla u OS i vodi se s frajerom pod ruku ,smjeskaju se jedno drugom ko tek zaljubljeni par.ja povucem muza u drugu stranu da je on ne vidi,bilo me stid ispred nje jer zena ima muza,ima unucad.ja pricam mami moja mama mene blijedo gleda,kaze "da mi je neko drugi pricao ja mu nebi povjerovala"

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:45:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahahahah ebiga vesela a ovdej na RR svaki muz svetac user posted image user posted image user posted image user posted image


trebale bi ove naše muževe isprovjeravati, pusti to svetac, treba ih pustiti i dati im priliku, a kad (ako) pristanu nazvati suprugu dotičnog da ga dobro namlati user posted image




ja sma uvjek rekla svaki ali bas svaki bi to uradio kad bi mu se pruzila dobra prilika , a zene one su mi nekako drugacije "tu mora da radi puno toga " a ne samo potreba .


ma ima o onih žena koje su ko muškarci, sve im je zaHebancija a prevara im nije prevara, nego način življenja
Nadju se uvrijeđene kad im kažeš da varaju, kaže koga, šta, pa ja samo živim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:48:04   
veeseelaa
eh moja Mirki ja se sad nasekira, znači svi varaju auuuuuu user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:48:39   
D_K
joj ti i Mirkica, zeznule se mi koncepciju.. ova kaze 'nema ga koji nece iskoristi dobru priliku' ti kazes 'de ti malo provjeri' - sta sad da radim user posted image
ako sta iscackam eto me na temu (ovaj put kao anonimna user posted image )

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:49:38   
hatepsut
Inace kad smo "nacele" temu i ja bi sigurno svom oprostila prevaru(nemoj da mu neka kaze pa da se upusti user posted image ) prije 10ak godina nisam ovako razmisljala,ali kako godine odmicu...

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:50:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: D_K

joj ti i Mirkica, zeznule se mi koncepciju.. ova kaze 'nema ga koji nece iskoristi dobru priliku' ti kazes 'de ti malo provjeri' - sta sad da radim user posted image
ako sta iscackam eto me na temu (ovaj put kao anonimna user posted image )


ma nisam mislila da provjereavaš tm, nego da baciš pogled na parove oko sebe, vidjećeš da nije sve tako bajno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:52:31   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: D_K

joj ti i Mirkica, zeznule se mi koncepciju.. ova kaze 'nema ga koji nece iskoristi dobru priliku' ti kazes 'de ti malo provjeri' - sta sad da radim user posted image
ako sta iscackam eto me na temu (ovaj put kao anonimna user posted image )



hahahah ma nisat no sikiriki , ja to ne uzimam za ozbiljno , trudim se samod a ne dodje do dobre prilike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 12:56:43   
koka i po
prevara nije uzrok nego posljedica problema izmedju dvije osobe.
ja nevjerujem u price da se prevara moze desiti u braku u kojem nema problema,bilo oni sexualne,emotivne ili neke druge prirode.
zena ili muskarac...svejedno...prevara je prevara,ali ne mora znaciti da je onaj koji vara krivac za pocinjenu prevaru(mada se to prvo kaze).treba sagledati i ono "sto se ne vidi".ovo ne znaci da je opravdavam nego da treba traziti prave uzroke iste bili oni vidljivi ili"nevidljivi".
anonimna....to sto si uradila nosi velike posljedice.to sto ne osjecas krivnju vjerovatno je odgovor za trenutno stanje tvoga braka u kojem mora postojati nesto sto je izazvalo tvoju usamljenost i nezadovoljstvo.moj ti je savjet da jos jednom razmislis dali je tvoje varanje vrijedno onoga sto imas.perispitaj svoj brak i nadji greske koje pravite i ti i tvoj muz(a pravite ih sigurno).dobro bi bilo da ih nadjes jer ako jednom prevaris vjerovatno ces i drugi put ako ne rijesis VASE probleme.jer to nije samo tvoj problem.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 13:01:30   
Anoniman
nemam ja muda za prevaru user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 2.7.2012 13:06:19 >

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 13:10:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sta ces dalje?
Nista, nastavi ga varati kao i do sad.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 13:14:08   
koka i po
nikad ne reci nikad.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 13:46:26   
veeseelaa
ja nevjerujem u price da se prevara moze desiti u braku u kojem nema problema,bilo oni sexualne,emotivne ili neke druge prirode.


svi u braku imaju problema, sitnih il krupnih al ih imaju, nesuglasica itd
svak onda ima razlog za prevaru, odnosno opravdanje za istu il kako već



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 13:47:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: triputmama

nemam ja muda za prevaru user posted image


a nije da se nije o istoj razmišljalo user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 13:48:14   
koka i po
tebe cekam user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:02:30   
Dalil@
Meni je jasno da se belaj moze desiti svakome..
ali ove "krasne duse" koje se porukaju s bivsim, fejsbuce, izazivaju djavola - prevare muza/zenu...pa onda ko u cudu...sta bi??...eee, takve fakat ne kontam.

Nije to fer ni s jedne strane. Rastani se brate pa radi sta hoces..

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:06:41   
veeseelaa
meni nikad bivši ne može biti problem, niti ga mogu ponovo poželjet

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *