|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
14.6.2015 17:33:27   
eu4ia
hvala vam na odgovoru...jos nesto..tada sam svrsio 4 5 dana zaredom nakon minstruacije i 9 ili 10 dan nakon minstruacije isto...hvala jos jednom unaprijedn

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1551
   RE: prvi znaci trudnoce
14.6.2015 17:36:40   
Teddy Bear
Taj 9 ili 10 dan mi lici na plodne dane user posted image , ne znam samo da li radite na bebi, ili se samo "igrate" u svakom slucaju sretno i odigrajte hrabro do kraja .

(odgovor članu eu4ia)
Neposredna veza do poruke: 1552
   RE: prvi znaci trudnoce
14.6.2015 17:37:49   
eu4ia
pa zelimo zato mi treba sto vise info a :) jos nesto da vas pitam zasto su ogromne sance i minimalne spomenuli ste....hvala vam :)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1553
   RE: prvi znaci trudnoce
8.12.2015 16:15:05   
mamatobe
Pospanost, bio je to vodeći simptom :), onda su došle mučnine, "gađenje" na određenu hranu, povećana želja za voćem :)user posted image

(odgovor članu eu4ia)
Neposredna veza do poruke: 1554
   RE: prvi znaci trudnoce
29.12.2015 18:40:15   
Saska0312
Pozdrav! Nova sam ovdje pa bi mi dobro dosla vasa pomoc.30.11 mi je bio poslednji dan menstruacije,tada sam imala odnos sa deckom,bez zastite.26.12 sam dobila,imala samo jedan dan,i zatim mi je stalo.Inace mi traje 4 dana ovo me bas iznenadilo.Pojavi se samo malo smedjkasti iscjedak.Test sam radila pojavila se jedna crta jako vidljiva i druga cudna udaljena mnogo od prve ali skroz slabo vidljiva,odmah sam ga bacila od straha nisam mogla da cekam vise da li ce se sta promjeniti.Pre nekih 10 tak dana sam konstantno bila umorna,imala bolove u ledjima.Postoji li sansa da sam trudna??? Vjerovatno je glupo pitanje ali bila bih zahvalna na pomoci 😞

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 1555
   RE: prvi znaci trudnoce
30.12.2015 8:26:25   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Saska0312

Pozdrav! Nova sam ovdje pa bi mi dobro dosla vasa pomoc.30.11 mi je bio poslednji dan menstruacije,tada sam imala odnos sa deckom,bez zastite.26.12 sam dobila,imala samo jedan dan,i zatim mi je stalo.Inace mi traje 4 dana ovo me bas iznenadilo.Pojavi se samo malo smedjkasti iscjedak.Test sam radila pojavila se jedna crta jako vidljiva i druga cudna udaljena mnogo od prve ali skroz slabo vidljiva,odmah sam ga bacila od straha nisam mogla da cekam vise da li ce se sta promjeniti.Pre nekih 10 tak dana sam konstantno bila umorna,imala bolove u ledjima.Postoji li sansa da sam trudna??? Vjerovatno je glupo pitanje ali bila bih zahvalna na pomoci 😞



Test ti je bio pozitivan. Sta drugo reci?

(odgovor članu Saska0312)
Neposredna veza do poruke: 1556
   RE: prvi znaci trudnoce
30.12.2015 18:52:03   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Saska0312

Pozdrav! Nova sam ovdje pa bi mi dobro dosla vasa pomoc.30.11 mi je bio poslednji dan menstruacije,tada sam imala odnos sa deckom,bez zastite.26.12 sam dobila,imala samo jedan dan,i zatim mi je stalo.Inace mi traje 4 dana ovo me bas iznenadilo.Pojavi se samo malo smedjkasti iscjedak.Test sam radila pojavila se jedna crta jako vidljiva i druga cudna udaljena mnogo od prve ali skroz slabo vidljiva,odmah sam ga bacila od straha nisam mogla da cekam vise da li ce se sta promjeniti.Pre nekih 10 tak dana sam konstantno bila umorna,imala bolove u ledjima.Postoji li sansa da sam trudna??? Vjerovatno je glupo pitanje ali bila bih zahvalna na pomoci 😞

Ponovi test.
Sasvim je moguce.
I slikaj nam rezultat. user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Saska0312)
Neposredna veza do poruke: 1557
   RE: prvi znaci trudnoce
9.1.2016 12:54:05   
GagaD.
ja evo da se opet javim... 8 ned trudnoce, bolovi i kravrenjee i moja "bebica" me napustila.sve je palo u vodu... prosle je sve bez lekova, nije bilo kinet. koliko je sad potrebno da cekam da pokusamo ponovo trudnocu? Da li moze odham nakon prestanka krvarenja ili? u pod ce zvati moju docu da je pitam, ali sta vi mislite? hvala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1558
   RE: prvi znaci trudnoce
9.1.2016 13:07:48   
almac

IZVORNA PORUKA: GagaD.

ja evo da se opet javim... 8 ned trudnoce, bolovi i kravrenjee i moja "bebica" me napustila.sve je palo u vodu... prosle je sve bez lekova, nije bilo kinet. koliko je sad potrebno da cekam da pokusamo ponovo trudnocu? Da li moze odham nakon prestanka krvarenja ili? u pod ce zvati moju docu da je pitam, ali sta vi mislite? hvala user posted image user posted image user posted image user posted image



draga jako mi je zao sto ti se ovo desilo...user posted image user posted image ..ali glavu gore sve ce proci..a sve zavisi od zene do zene ja sam cekala godinu i po ali mi patohistoloski nalaz nije bio ok..doktorica mi je rekla da je nalaz bio uredan bilo bi potrebno da cekam od 3 do 6 mjeseci jer tijelu treba vremena da se oporavi i ja sam imala spontani prije dvije i kusur god ali nisam prosla bez kiretaze i to bez anestezije

(odgovor članu GagaD.)
Neposredna veza do poruke: 1559
   RE: prvi znaci trudnoce
16.1.2016 18:46:54   
anamate88
Pozdrav svima..
Zadnja menga bila mi je 26.12 i trajala 4 dana..ovulacija normalna sve ok..
Prije 4 dana imala sam na malu smedju mrljicu na i to je to
Uzasno me bole ledja,slabina,mucnina,ne povracem..imam jako puno sline u ustima,vene su mi malo izrazenije na dojkama i malo su vece,prije 2 dana sam.se zamalo srusila,noge mi trnu i jakoo sam umorna..
Dali je jos prerano za to sve,ne vjerujem da sam umislila,al toliko sam se puta vec razocarala i dobila mengu da vise ni sama neznam sto da mislim..

(odgovor članu eu4ia)
Neposredna veza do poruke: 1560
   RE: prvi znaci trudnoce
16.1.2016 18:54:38   
Emica_sa
meni je nekako rano za sve te simptome,ali ne mozes nista znati prije ocekivanog datuma menstruacije

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anamate88)
Neposredna veza do poruke: 1561
   RE: prvi znaci trudnoce
16.1.2016 18:56:41   
anamate88
Ma znam zato i pitam,neznam vise sto misliti..

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1562
   RE: prvi znaci trudnoce
16.1.2016 21:45:38   
Galicia
Ti si draga dehidrirala. Unesi tecnosti u tijelo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu anamate88)
Neposredna veza do poruke: 1563
   RE: prvi znaci trudnoce
17.1.2016 11:55:11   
anamate88
Bas lijepo od tebe,napisala sam simptome da podijelim svama i dobijem savjet a ti kazes da sam dehidrirala,za tvoju informaciju,trudna sam 6 tjedana...
Hvala jos jednom user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1564
   RE: prvi znaci trudnoce
17.1.2016 12:12:35   
Beba_Bu

IZVORNA PORUKA: anamate88

Bas lijepo od tebe,napisala sam simptome da podijelim svama i dobijem savjet a ti kazes da sam dehidrirala,za tvoju informaciju,trudna sam 6 tjedana...
Hvala jos jednom user posted image



BRavooooooooooooooooooooooo ^_^

user posted image user posted image user posted image Cestitam :)
Sad hajde sa nama u teme trudnicke :) I to su sve normalni sipmtomcici pocetnjacki hehe :)user posted image

_____________________________

.* 15.Mart.2016*.

Mejsun <3

Love at first sight. *__*

(odgovor članu anamate88)
Neposredna veza do poruke: 1565
   RE: prvi znaci trudnoce
17.1.2016 12:14:19   
anamate88
Prestrasno stara..
Hvala na cestitkama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Beba_Bu)
Neposredna veza do poruke: 1566
   RE: prvi znaci trudnoce
17.1.2016 12:22:13   
loptica7

IZVORNA PORUKA: anamate88

Bas lijepo od tebe,napisala sam simptome da podijelim svama i dobijem savjet a ti kazes da sam dehidrirala,za tvoju informaciju,trudna sam 6 tjedana...
Hvala jos jednom user posted image


Čestitam na trudnoći.user posted image

Iako mislim da ti Gali nije mislila ništa loše, jer prema zadnjoj mengi ti ne bi mogla biti trudna 6 tjedana. vjerovatno si ostala trudna prije. Sve u svemu čestitam i želim ti ugodnu i školsku trudnoću. user posted image
26.12. + 7 dana - 3 mj= termin poroda oko 03.10.
dakle sad bi bila trudna oko 4 tjedna.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu anamate88)
Neposredna veza do poruke: 1567
   RE: prvi znaci trudnoce
17.1.2016 12:58:32   
Isha

IZVORNA PORUKA: loptica7


IZVORNA PORUKA: anamate88

Bas lijepo od tebe,napisala sam simptome da podijelim svama i dobijem savjet a ti kazes da sam dehidrirala,za tvoju informaciju,trudna sam 6 tjedana...
Hvala jos jednom user posted image


Čestitam na trudnoći.user posted image

Iako mislim da ti Gali nije mislila ništa loše, jer prema zadnjoj mengi ti ne bi mogla biti trudna 6 tjedana. vjerovatno si ostala trudna prije. Sve u svemu čestitam i želim ti ugodnu i školsku trudnoću. user posted image
26.12. + 7 dana - 3 mj= termin poroda oko 03.10.
dakle sad bi bila trudna oko 4 tjedna.


I ja racunam i vidim da ne moze biti 6 sedmica nikako user posted image . Mozda je htjela napisati da je u novembru imala zadnju?

U svakom slucaju sretno i da sve bude u redu user posted image

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 1568
   RE: prvi znaci trudnoce
17.1.2016 15:44:12   
Galicia
Cestitam na trudnoci. A dehidrirati se moze uvijek.
Malo si te datume pobrkala. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1569
   RE: prvi znaci trudnoce
19.1.2016 12:29:32   
ljiljo
ma nije pobrkala datume, ova 24.12 meca joj je bila lazna tako da ima logike da sad bude 6 + nedelja trudna od prije

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1570
   RE: prvi znaci trudnoce
19.1.2016 17:33:25   
Galicia
A malo je i glupo ovdje pitati sta joj jeazna da je trudna. Isto ko da nas zeza.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 1571
   RE: prvi znaci trudnoce
19.1.2016 21:24:20   
ljiljo
e pa ako je tako neka joj ide na dusu, ja se borim sa sekundarnim sterilitetom evo 6-ta god. i nije to u redu prema nama

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1572
   RE: prvi znaci trudnoce
19.1.2016 21:48:03   
loptica7
Mozda je ona kroz jutro kad je javila da je trudna isla dr.(iz datuma i vremena objave postova), meni jedino nije jasno zasto je trazila savjet, a kad ga dobije onda ispada da joj je netko nesto lose rekao.
Za njen post vec sam napisala da je ostala trudna prije ove zadnje menge, a sad se uopce nije izjasnila...i ispada da nas zeza...


_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 1573
   RE: prvi znaci trudnoce
19.1.2016 22:31:29   
Galicia
Za 8 mjeseci ce se javiti ovdje sa pitanjem "zene sta je ovo, nesto veliko od 4kg izaslo iz mene"? user posted image user posted image
Zna li neko o cemu je rijec? user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 1574
   RE: prvi znaci trudnoce
19.1.2016 23:07:56   
magicalani
Gali pocecu te pratiti po temama! Javi se nekad...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *