|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
19.1.2016 23:22:56   
Galicia
user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: prvi znaci trudnoce
20.1.2016 12:52:50   
the happiest
Zdravo svima...
Zeljela bih da podijelim sa vama svoje iskustvo i dam nadu svima koji bi zeljeli da ostvare trudnocu , a imaju problema sa stitnom.
Imam 31 godinu, prije 2 godine sam operisala karcinom stitne zlijezde, odstranjena mi je kompletna stitna, nakon toga sam primala i radioaktivni jod. Pricekali smo godinu dana na trudnocu, a kada smo dobili zeleno svjetlo, samo nakon dva mjeseca sam ostala user posted image
Naravno od tada sam najsretnija - the happiest.
Zelim samo da vam kaem da sam pratila plodne dane, tada smo bili malo aktivniji.
Osjecala sam i znala da sam trudna jos sedma dana prije menustruacije. Bolio me donji dio leđa i donji dio stomak-simpromi kao kada trebate dobiti, ali bilo mi je cudno jer te simptome imam samo dan pred menustr, a u ovom slucaju je bilo sedam dana ranije. Imala sam takodjer i zgaravicu. Takodjer sam nekih pet dana prije menustruacije imala blagu sukrvicu - predpostavila sam da je upitanju ono tzv implantancijsko krvarenje.
Bila sam u pravu:)
Dva dana nakon sto je menustr kasnila uradila sam test i bio je user posted image
Zelim svima srecu od srca ko god zeli da ostane user posted image
Nadam se ce moje iskustvo nekom pomoci i da cete dobiti malo vise nade:)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: prvi znaci trudnoce
19.2.2016 13:17:38   
buca007
Pozz
Cure,mame trebam pomoc,posljedna menga mi bila 21.1 .17.2 uradila test jutarnjim urinom bio totalno negativan,radila sad podnevnim urinom i opet totalno negativan.Sa prvom bebom mi na dan ocekivane odmah pokazao poz i to podnevnim urinom.Imam bolne grudi i malo vise idem na wc pa sta mislite??

(odgovor članu the happiest)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2016 15:16:56   
Enisa1989
Na moju sreću, nisam imala nekih posebnih simptoma trudnoće. Ja sam kod ginekologa otišla zbog 2 mrljave menstruacije jer sam mislila da nemam možda neki ginekološki problem i ispostavilo se da sam trudna user posted image . Nismo radili na djetetu ali smo joj se oboje obradovali jer je plod naše ljubavi.
Nisam imala mučnina, nije me glava boljela, nisu me grudi boljele i nisam imala odbojnost prema hrani. E sad, ono što možda sad mogu da skontam jeste da sam u to vrijeme imala pojačanu želju za slatkom, a slatkiše inače u svom životu nisam nikad preferirala. Možda jedino to mogu sad da svrstam u nešto što se dogodilo u drugom stanju,a što se razlikovalo od mene ne trudne user posted image user posted image

_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: prvi znaci trudnoce
8.7.2016 14:18:50   
Ruby Red
Dva puta test pokazao dvije crtice (doduse jedna bljedja) na ultrazvuku se nista nije vidjelo... Danas 11.dan kako mi kasni. Jel moguće da je rano za ultrazvuk???

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: prvi znaci trudnoce
19.7.2016 0:36:07   
marinaaa
Pozdrav svima, nova sam ovdje i nisam uspjela pročitati sve postove pa ću odma napisati šta me muči :) Dakle zadnjih prije tjedan dana su mi bili plodni dani i ja i dragi smo počeli raditi na bebi. Ja sam već tri dana neobično napuhana ali konstantno iako idem redovno u wc, boli me stomak kao pred M već tri dana ( ciklusi su mi inače redoviti - 27-28 dana) i slijedeću M trebam dobiti 27.7., nekako mi je stomak postao jako tvrd i napet u donjem dijelu, na trenutke osjećam probadanje unutra i umorna sam, samo bi ležala i spavala. Jel moguće da tako se tako rano osjete simptomi? I ispričavam se ako je slično pitanje bilo već postavljano, a sigurno je. Za test je rano još? user posted image

(odgovor članu Ruby Red)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: prvi znaci trudnoce
19.7.2016 20:17:34   
lejla80
Neke žene baš rano osjete prve znakove trudnoće, ja lično nisam jedna od njih. Koliko vidim po datumu, nećeš dugo čekati da saznaš na čemu si. Savjetujem ti da sačekaš još koji dan sa testom i sretno draga user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu marinaaa)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: prvi znaci trudnoce
19.7.2016 20:56:26   
marinaaa
Daaa, jos malo pa cu znat na cemu sam. Malo sam nestrpljiva i znatizeljna jer mi je sve to novo i nisam bas previse upucena. Ali ako za koji dan saznam da je na putu user posted image puno vise cu se informirati. Mislila sam da je jos rano za prve znakove T, a sto vise citam po portalima sve sam zbunjenija,heh

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: prvi znaci trudnoce
20.7.2016 0:19:08   
lejla80
Opusti se i javi nam rezultate... Držim ti fige ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu marinaaa)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: prvi znaci trudnoce
20.7.2016 0:38:59   
marinaaa
Cim saznam javim user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: prvi znaci trudnoce
14.9.2016 15:34:53   
strepnja
Prvi pred-testni znaci cu zapravo bili isti kao i za menstruaciju- bolne grudi (samo malo vise bolne od uobicajenog) i bolni stomak, kao bas pred mengu.
Sad, prestao me boliti stomak, ali mi je muka po 12 sati dnevno, bez obzira sta pojela ili ne pojela, grudi jos ko da su Samanthe Fox, ne moje, javlja mi se pospanost i nikad bolje u zivotu nisam bolje spavala nego sad, kad konacno legnem, pomalo mi se vrti u glavi jednom do dva puta dnevno, i zacepljen mi je nos i to vec od treceg dana nakon pozitivnog testa. I jesam spomenula da mi je muka?

(odgovor članu marinaaa)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: prvi znaci trudnoce
5.10.2016 14:33:05   
Ocekivana
Cao svima desava mi se nesto jako cudno pa sam htela pitati za vasa misljenja I iskustva.U nedelju ujutru sam uradila test i pokazao je dveuser posted image iako je jedna bila svetlija ali bile su DVE.Jutros ponovim test I nista.Taj sto sam koristila u nedelju bio je oset__ljivi(plocica)a ovaj jutros trakica(nije oset__ljivi).Sta mislite?Hvala van cure unapred 😘

< Poruku je uredio Ocekivana -- 5.10.2016 14:38:50 >

(odgovor članu strepnja)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: prvi znaci trudnoce
23.10.2016 19:06:12   
mrvaa
Cao mame zanima me dali je neka od vas imala OBILNU menstruaciju i bila trudna??

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: prvi znaci trudnoce
4.11.2016 19:13:16   
marinaaa
Vecer svima, sve vas prvo puno pozdravljam... ja evo danas trebala dobit M pa nisam, bar ne josuser posted image . Napravila sam sad test, al je negativan, onu trakicu, ali se jako cudno osjecam...malo malo me uhvati neka slabost, kao da mi pada tlak, vrti mi se vec par dana u glavi, al me to uhvati na par sekundi, pa onda bude ok, stomak mi je napuhan i na preskokce me boli, al me isto uhvati kratko i popusti,al ostane napuhan. Uopce nisam gladna i bradavice su mi se povecale i nisu onako roza, nego smedje i ispupcale su mi se i nekako natekle,al me ne bole. Jesam li uranila sa testom? I da, inace pred M dole budem suha, a sad je bome opasno obrnuto,heh. Dajte misljenje please..

(odgovor članu mrvaa)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: prvi znaci trudnoce
5.11.2016 18:43:28   
Galicia
Ti si vec u devetom. user posted image
Nista se ne sikiraj, ili ce meca doci ili nece. Jedno od to dvoje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu marinaaa)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: prvi znaci trudnoce
5.11.2016 19:08:11   
marinaaa
Rodila vec,haahah. Ne rugaj se, na mukama sam teskim :-)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: prvi znaci trudnoce
9.11.2016 14:24:00   
Danci1981
Drage moje, nova sam na ovom forumu, trebala bi malu pomoc. Evo ovako vec nesto duze od tjedan dana bole me grudi, boli me u donjem dijelu stomaka, nenormalno sam gladna svako malo trcim u wc, a pogotovo nocu. Imam neki cudan okus u ustima I kad idem leci dode mi mucnina, boli me I donji dio leda I samo mi se spava. Pocelo mi je smetat miris janjetine sto prije nije. Decko I ja vec duze vrijeme radimo na bebi pa se nadam da je to to. Molim vas za misljenje.

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: prvi znaci trudnoce
9.11.2016 15:49:56   
Galicia
Pa sta ti kaze doktor na sve te simptome?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Danci1981)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: prvi znaci trudnoce
9.11.2016 16:03:39   
Danci1981
Da cekam dan kad mi m treba doci pa da onda napravim test.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: prvi znaci trudnoce
9.11.2016 16:43:04   
ninuska
Ja sam test radila i prije ocekivane m. Bio je pozitivan

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Danci1981)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: prvi znaci trudnoce
9.11.2016 16:48:17   
Danci1981
I ja sam ga mislila raditi, ali nezelim se razocarati ako bude -. Jako sam nestrpljiva.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: prvi znaci trudnoce
9.11.2016 17:46:02   
amelaaaa
Ja sam oba testa radila kad mi je kasnilo, prvi put oko 10tak dana, a vec u drugoj trudnoci kad mi je kasnilo 2 dana.. :) Poenta je da test reaguje na nivo hormona, koji kod tebe moze biti nizi ili visi u odnosu na druge zene, pa ti nasa iskustva i nisu bas relevantna. Ali eto, ne moras bas cekati dan kad ti kasni, ako imas neke simptome i radis na tome, pokusaj test i koji dan prije...U svakom slucaju drzim ti fige :) Sretno i pisi rezultate user posted image

(odgovor članu Danci1981)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: prvi znaci trudnoce
9.11.2016 17:57:47   
Danci1981
Pricekat cu jos koji dan pa cu ga napravit, u svakom slucaju javim koji je rezultat. user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: prvi znaci trudnoce
12.1.2017 8:42:21   
trudilica88
Nadam se da ce netko odgovoriti..naime zadnja menstruacija mi je bila 13.12.2016. Ciklus mi je uvijek od 26-30 dana..ovulacija uvijek uredna..e sad na wc trcim piskiti jako jako cesto kad mokrim ne boli me nit pecka nego kao neki jako cudan osjecaj..imam bijeli iscjedak grudi bole ispod i sa strane..po kuci bi sve pojela user posted image
Raspolozenje mi se mijenja iz sekunde u sekundu..jako sam pospana..sinoc sam u donjem dijelu trbuha imala neke rezajuce leptirice najbolje da se izrazim..toliko intenzivno da sam skakala iz kreveta..dali je to opet nakon 2.5 godine razocarenja opet pms ili postoji mogucnost?

(odgovor članu Danci1981)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: prvi znaci trudnoce
12.1.2017 17:36:01   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: trudilica88

Nadam se da ce netko odgovoriti..naime zadnja menstruacija mi je bila 13.12.2016. Ciklus mi je uvijek od 26-30 dana..ovulacija uvijek uredna..e sad na wc trcim piskiti jako jako cesto kad mokrim ne boli me nit pecka nego kao neki jako cudan osjecaj..imam bijeli iscjedak grudi bole ispod i sa strane..po kuci bi sve pojela user posted image
Raspolozenje mi se mijenja iz sekunde u sekundu..jako sam pospana..sinoc sam u donjem dijelu trbuha imala neke rezajuce leptirice najbolje da se izrazim..toliko intenzivno da sam skakala iz kreveta..dali je to opet nakon 2.5 godine razocarenja opet pms ili postoji mogucnost?



Nemoj ocekivati neke posbne simptome trudnoe jako rano. Oni dodju kasnije. Npr., cesto mokrenje se javi kad je plod veci pa vrsi pritisak na mjehur. Osjecaj leptirica se meni javio u 17, sedmici trudnoce prije nego sto sam osjetila prave pokrete bebe.

Ovo moze biti i PMS. Sacekaj da prodje 30 dana i uradi test. Drzim ti fige user posted image

(odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *