|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 23:37:05   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ja sam negdje na forumu procitala da ako masina mnogo guzva ves da se ves slozi kad se izvadi iz masine, ostavi da odstoji 10-15min pa da se prostire, meni je ovaj savjet olaksao peglanje, ne samo kosulja nego i svega ostalog,pa sretnouser posted image


user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 10:56:07   
Amela86
amra_sa : onda si sigurno upoznata sa ovim o cemu govorim user posted image user posted image

pocet cu primjenjivati ovaj savjet za savijanje vesa nakon pranja s obzirom da mrzim peglanje a nazalost to mi je svakodnevnica user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 11:53:08   
škorpija
ne mogu vjerovati da postoji i ova temauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 12:00:59   
EEDITH
ima li neko da voli peglati user posted image ,da mu poklonim peglu(i gomilu veša za ispeglati-naravno) user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 12:11:31   
chuci

IZVORNA PORUKA: Amela86

amra_sa : onda si sigurno upoznata sa ovim o cemu govorim user posted image user posted image

pocet cu primjenjivati ovaj savjet za savijanje vesa nakon pranja s obzirom da mrzim peglanje a nazalost to mi je svakodnevnica user posted image

i obavezno kupi štirku u spreju. ali nemoj onu u boci kao lak za kosu jer se brzo potroši, nego kupi običnu pa je prebaci u prskalicu kao onu za sredstvo za staklo. pošpricaš vlažnu košulju i peglaš. i mm ima nekoliko grozno nepegljivih košulja ali im ja štirkom dohakam. još i miriše lijepo ona opal.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 15:13:58   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: eldinky

ima li neko da voli peglati user posted image ,da mu poklonim peglu(i gomilu veša za ispeglati-naravno) user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Ista sam po tom pitanju. Nema dosadnijeg posla.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 15:16:05   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Amela86

amra_sa : onda si sigurno upoznata sa ovim o cemu govorim user posted image user posted image

pocet cu primjenjivati ovaj savjet za savijanje vesa nakon pranja s obzirom da mrzim peglanje a nazalost to mi je svakodnevnica user posted image


Amela, mom bratu žena pegla. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 18:00:06   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: Amela86

amra_sa : onda si sigurno upoznata sa ovim o cemu govorim user posted image user posted image

pocet cu primjenjivati ovaj savjet za savijanje vesa nakon pranja s obzirom da mrzim peglanje a nazalost to mi je svakodnevnica user posted image


Amela, mom bratu žena pegla. user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 18:04:31   
SREĆNA
Ja baš volim peglati veš, al eto u trudnoći mi je zabranjeno.

Ja mrzim usisavati user posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 309
   [Obrisana poruka]
5.1.2013 19:14:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SREĆNA)
  Neposredna veza do poruke: 310
   RE: peglanje vesa
5.1.2013 19:25:53   
minja_
Ja sam bila freak u peglanju, peglala sam i zavjese, gace, bilesi i krpe za prasinu. Slomila sam 3 daske za peglanje za dvije godine user posted image , a onda mi je svekar napravio costum made dasku za peglanje velicine surferske daskeuser posted image

Sad nemam vremena i peglam samo ono sto nam taj dan treba da obucemo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: peglanje vesa
6.1.2013 13:12:28   
malena sharena
Jako, jako volim kad je ves ispeglan i slozen pod konac, pogotovo posteljina, pa kad je promijenim onaj miris me zapahne, mmm. No, medjutim, kad navece uspavam djetica vise se volim sklupcati uz MM ili truniti s njim uz kafu nego peglati dva sata. Zato kao i minja peglam samo ono sto moram da bih u javnosti pristojno izgledala.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: peglanje vesa
6.1.2013 13:16:02   
Bihter
MRZIM PEGLATI user posted image I sad sam evo napravila pauzu od peglanja da uskocim malo na ringeraju. i ne znam kako cu se prisiliti da zavsim onu hrpu robe sto me ceka.. nema mi dosadnijeg kucanskog posla od togauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: peglanje vesa
6.1.2013 13:22:09   
malena sharena
I ja sam uvijek mrzila peglati, jer nas je mama tjerala da peglamo sve osim carapa, i gace i krpe za prasinu, sve. Al ostalo mi to da volim kad je ispeglano pa se nekako nakanim. I peglala sam dok beba nije malo porasla, onda bacih sve, ma idi bjezi, radim cijeli dan i jos kad navece zaspe peglaj bar jednu masinu vesa, ma budala. Sad samo lijepo slozim, a i to me mrzi raditi user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: peglanje vesa
6.1.2013 13:29:53   
MicoTico
Peglanje mi je najgori mogući posao ikada!user posted image
Crkneš radeći i kad završiš kao da ništa nisi uradio jer se ne vidi. Opereš suđe, prozore. usisaš, obrišeš prašinu, sve se to vidi da si nešto uradio. Opeglan veš staviš u ormar i isto se ne vidi kao onaj neoplegan.

Peglam samo ono što moram npr. košulje, hlače "na peglu" i sl.
Posteljinu ne peglam, izvadim je iz sušilice , dok je topla lijepo složim i super.
A sudne krpe i gaće mi je stvarno ludost peglatiuser posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: peglanje vesa
6.1.2013 13:32:17   
reallove
Mene cekaju 3-4 kosulje za paglanje,a neda mi se nesto..Koliko ja mrzim peglanje,zene drage,a peglam ko luda..MM svaki dan isprlja po jednu kosulju,skupim to,operem,pa onda peglanjeuser posted image ...Nedavno donio novu uniformu i 7 novih kosuljauser posted image otpakuj to,peri i peglaj,uzas

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: peglanje vesa
6.1.2013 13:41:49   
animagical
meni pet kosulja sedmicno nije prestrasno, ispeglaju se za vikend za sat vremena, uz jo skoju moju majicu, dzemperak i to sto bas moram...posteljinu, krpe, gace, carape i ostale gluposti ne peglam, ne pada mi na pametuser posted image djetetu ne peglam nista, samo kosulje i to dva tri puta u godini

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: peglanje vesa
6.1.2013 14:43:40   
smajli80
Ja peglam jedino hlače na peglu i košulje jer je mm konobar.Svoje i dječije što je baaaaš izgužvano,a ostalo mi nepada napamet-imam puno drugog prečeg posla.user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: peglanje vesa
22.1.2013 23:01:11   
Idina mama
Kratko: ne peglam.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: peglanje vesa
22.1.2013 23:18:01   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Idina mama

Kratko: ne peglam.

ko pegla za tebe?
ja volim peglati, i kad me krene ok je, samo mi se tesko nakaniti

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: peglanje vesa
23.1.2013 9:18:08   
lost
Peglanje mi je najmrži kućanski posaouser posted image
Dakle peglam po potrebiuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: peglanje vesa
24.1.2013 9:46:53   
memom
Peglam kad moram, a svaki put mi dodje da sve pobacam

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: peglanje vesa
24.1.2013 9:51:42   
Marija13
Kako znam za sebe volim peglati user posted image i sada jos uvijek sve peglam, cak i donji ves, nekako imam osjecaj da pobijem sve bakterije..peglam kad se skupi par opranih masina vesa..user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: peglanje vesa
24.1.2013 10:11:00   
chuci
meni danas na radu peglanje. nije mi mrsko. samo da mi je ovog malenog uspavati sat da peglam rahat. Ajša će uporedo samnom peglati svoje user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: peglanje vesa
24.1.2013 11:08:27   
ninuska
Peglam ono sto moram, a to je skoro pa nista user posted image . kad operem ves fino slozim i kasnije ga prostrem. HB, pa muz ne mora nositi kosulje na posao. Njih peglam jedino za Bajram ili ako je neka posebna prilika.
Kad se sjetim svoje mame. Ormar je bi pun vesa za peglanje. Peskiri, krpe, carape, majice, ves ma sve zivo sto se moglo peglati. Sjecam se cak i onih pamucnih maramica user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *