|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 10:02:46   
Amrino
Evo i nas...user posted image

Zene drage od treceg dana bajrama pa sve do sad moje se zlato budi navece po jedno tridesetak puta.
U komi sam totalnoj. Mislim da mu rastu zubici (ima vec cetiri) jer je preko dana ok i veseo kao i uvijek...i dnevna spavanja su ok- samo navece- kao u bunilu.
Zaspe pa poslije par minuta kenkanje (sve dok spava) pa se pocne dizati- opet padne na krevet i zaspe i sve tako ukrug. Okrece se obrce...ma uzas!
Ne ocekujem nikakav konstruktivan prijedlog nego samo eto da se malo pozalim i izjadam.user posted image
Nadam se da ce ubrzo sve doci na staro.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 10:20:33   
mamyca
Ista situacija je i kod mene amrino,samo sto moj slabo spava i po danu,mislim da su zubici u pitanju.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 10:25:36   
nesanica
Draga Amrino, samo da te "utjesim. Kod mene je takva situacije vec 6.mjesec i evo me ziva jos. Nista drugo nego se navikni na taj tempo i tjesi se kako ce i to jednog dana sve biti iz nas!!!

Sretno!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 10:32:08   
Emina*
IZVORNA PORUKA: nesanica

Draga Amrino, samo da te "utjesim. Kod mene je takva situacije vec 6.mjesec i evo me ziva jos. Nista drugo nego se navikni na taj tempo i tjesi se kako ce i to jednog dana sve biti iz nas!!!

Sretno!



I ja se tjesim svaki dan s ovim....
Ima iduca godina za naspavati se (ovo ce biti ako Bog da novogodisnja zelja user posted image   user posted image )..
Amrino, samo sabur, nemoj se sekirati...
Svako prolazi ili ce proci kroz taj period...
Mozda je zaista samo do zubica, i za koji dan ces i ti spavati 3 sata u komadu user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 10:32:45   
Suzana
Amrino,
 
Nemoj me plasiti sa tim zubicima, sta cu ja kad to krene sa dva bebaca, a ujutro na posao...
Ja sam vec pisala da su moji od kako smo se vratili s mora totalno promijenili ritam, a sada kako su bili bolesni, znali su mi ustajati svaki sat, al' opet, sve se izdura dok ne radim...

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 10:33:54   
mukica
Posto ja ne doim ja sam Eminu uvela neki red od samog pocetka. On pravo malo spava po danu i ako zaspe to je pola sata i to sa pipom i cim pipa ispadne on je budan. Al mu nedam  spavati od sest navece jest da je patnja i on tersa al dijeluje. U pola devet je kupanje i onda mu ugasim svijetlo i pustim do devet da onako malo pro meditira i u devet kad ga nahranim zaspe u sekundi, a pipu mu nedajem po noci. E kad je neki dan napunio dva mjeseca uvela sam mu hranjenje u pola dvanest kroz san i tako mu ukinula jedno hranjenje. Tako da sad jednom se budi nekad pet, nekad sest nekad pola sedam, jede i nastavi do osam pola devet.

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 10:45:06   
Amrino
Hvala vam drage moje. user posted image user posted image user posted image
Ja sam se vec uveliko bila navikla na tempo koji mi je bebac zadao...nikad nisam dozivjela da prespava noc ali eto u najgorem slucaju budio se po tri- cetiri puta...Ja normala- nije mi cak ni smetalo.
I na ovo se ja lagano navikavam- samo me brate ruzno vdjeti user posted image user posted image user posted image . Ko grob! user posted image
Ovom prilikom zelim da se zahvalim svom dragom muzu koji prvi ujuto ustane kada se Hamza probudi i presvuce ga, da mu dorucak i igra se s njim jedno sat i po- dva. To je jedino vrijeme kada fino zaspem i odmorim se. Hvala ti i volim te!!!
Nema nam druge nego se strpiti i nadati boljem user posted image .

Suzana- ne prepadaj se. Nista ne mora da znaci...Mom su nikla 4 zubica odjednom i nije bilo nekih vecih problema. Ovo su valjda dvice...pa ide malo teze. Neko ni ne osjeti...sve je relativno. Sretno svim mamama u svakom slucaju! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 11:03:17   
Aminad
Vidim da još ima onih koji noću ne spavaju! I kod nas je slična situacija Burhan se često budi tokom noći hoće da doji ali često je to samo da ga uzmem stavim da doji on gutljaj, dva povuče i gotovo ali čim ga pođem spustiti plač i tako neko vrijeme dok dobro ne utvrdi onda ga spustim i spava mirno jedno vrijeme pa onda opet. Ja sam se već kao što Amrino kaže navikla ali ujutro izgledam kao strašilouser posted image . Prije par večeri kad se Burhan probudio MM mu se javio i rekao da legne i nastavi spavati i možete misliti on samo spusti glavicu i nastavi ja sam bila na hodniku pa me nije ni vidio ni čuo i nastavio je spavati. Probali smo to i sinoć ali me vidio na krevetu i bilo je gotovo.
Isto ovo sam prolazila i s Merjemom sve dok nije prestala dojiti pa i sad mislim da nema šanse da prespavam cijelu noć u komadu sve dok Burhan bude dojio. Ali ne smeta mi, nije ni to cijeli život to je sad i da na naša djeca budu zdrava i živa ali nikad više neće biti bebe i ovako slatko nas buditi. I da, hvala bogu pa su zdravi mene psihički izmori kad imaju temperaturu i onda spavaju k'o klade a ja svako 10tak minuta ustajem i provjeravam temperaturu.

Nešto mislim mogle bismo i na RR organizovati noćnu smjenu(noćni hanuma grad) kad nas ovoliko ustaje noću pa barem neka je i RR aktivna non-stop.user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 11:05:03   
nesanica
I na ovo se ja lagano navikavam- samo me brate ruzno vdjeti . Ko grob!
IZVORNA PORUKA: amrino

E ovo nisam mogla a da ne potpisem, ista stvaruser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: noci bez budjenja
10.10.2008 11:08:00   
Emina*
IZVORNA PORUKA: amrino

Ovom prilikom zelim da se zahvalim svom dragom muzu koji prvi ujuto ustane kada se Hamza probudi i presvuce ga, da mu dorucak i igra se s njim jedno sat i po- dva. To je jedino vrijeme kada fino zaspem i odmorim se. Hvala ti i volim te!!!



Amrino, ja cu te zamoliti...
Ima posebno mjesto za ovakav post user posted image   user posted image   user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/m_111618/mpage_1/tm.htm#128996

Salim se malo....
Ma nije uopste tesko, samo nek su oni nama zivi i zdravi...
Meni je zao njega, jel moguce da se on tako ne naspava..... 
Jel mu to dovoljno preko noci, ako spava i preko dana fino....
Bojim se za njegovu dob da je premalo, ali eto...



_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 13:25:56   
boogy woogy
Draga Suzana,

Moja mama je rodila blizance kad je meni bilo 7 god. Ja se jako dobro sjecam brata i sestre kad su bili bebe user posted image i puno sam pomagala mami oko njih. Nekako dragi Bog da majci snagu da sve to predevera. Kaze moja mama danas, da je toliko bila koncentrirana oko njih dvoje da se sad uopste ne sjeca detalja (npr. oko zubica, hranjenja itd.) dok se recimo svega sjeca sa mnom! Isto tako, kaze da sam ja bila puno zahtjevnija beba po naravi nego njih dvoje zajedno!!user posted image user posted image Sve se to nekako izbalansira valjdauser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 19:19:02   
Suzana
Draga boogy woogy,
 
Pa tek sad mi kazes da imas brata i seku blizance hehe. Imate li kakav savjet? user posted image
Ma sve to bude i prodje, dobri su oni meni, cinjenica je da ce biti teze kada ja krenem na posao, ali prezivjecu. user posted image
 
Amrino, koliko ti se puta Hamza navece budi kada nema problema sa zubicima?
 
Veliki pozdrav.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 19:35:07   
mišur
Kod mene je ista situacija...Sve mislim proći će, ali ništa....
Luka zaspi oko pola 9, i miran je do oko 1h. Onda se budi skoro na svakih sat i ustaje oko 6h.
Nekada se samo probudi i miran je,ali kad ne može sam da nastavi spavati počne plakati i hoće da ga uzmem.
Ne znam jeli do zubića, jer mi se ne čini da ga boli-više mi izgleda kao da hoće da se malo pomazi sa mnom.
Ali proći će i ovo, pa ćemo se valjda konačno naspavati...
Da mi je samo noć sastaviti u komadu...Šta bih dala....user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 20:47:11   
Visnja RR
Da mi je samo noć sastaviti u komadu...Šta bih dala....user posted image


user posted image
ali mislim da ce jos mnogo vode proteci dok se to desi vecini ovdje...
ja vise ne znam ni cvrsto zaspati pa ni dva sata.. cini mi se da i kad spavam jedno uho mi je budno user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:30:57   
rozi
Ja izgeda imam srece. Damir vec duze vrijeme prespava po 7-8, a nekad se desi i 9 sati u komadu . Saamo kad je bio bolestan i nakon toga 15-20 dana dok ga je nosic vise mucio se budio na 2-3 sata.  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:35:15   
Emina*
IZVORNA PORUKA: mišur
Da mi je samo noć sastaviti u komadu...Šta bih dala....user posted image


Da je meni sastaviti 5 sati u komadu...  Sta bih dala user posted image   user posted image


Rozi, ti bas imas srece...
Ja bih onda imala 5-oro djece user posted image   user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina* -- 11.10.2008 21:36:26 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:41:54   
Anoniman
da vam se pohvalim.. moja cica vec dvije noci spava super user posted image
sastavila je sinoc od 12 do pola 7 ujutro, pa je onda jela i nastavila soavati sve do 9 user posted image user posted image user posted image
ah koje olaksanje... nadam se da ce sve biti ok ubuduce aBd

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:44:11   
nesanica
Masala Dino, kucni u drvo i sutiuser posted image user posted image user posted image

Ja cu se tjesiti da nisam sama, jer vidim ima jos dosta mama nespavalicauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:46:01   
moni
E dino  kod mene je Tarik bio super do Bajrama. Isto tako kao tvoja beba. A sada joj, ne da mu se prvo da zaspi, nervoza a onda se budi svako malo, te on bi da sisa, te drugi put bi sokica. Ma znaš kako se osjećam, ko da me voz pregazio. I odmah kontam ne znam bi li mogla sve ponovo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:46:36   
Emina*
Din kucaj u drvo po citav dan, a navece spavaj user posted image  user posted image

Nesanice, uz tebe smo, i s tobom smo user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:48:15   
nesanica
Hvala Emina, a vidim ti bi 5 u komadu, ma da je meni 2-3 ja bih sretan bila, ali....
Neka su samo zivi i zdravi, predeverat cemo i ovouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:48:56   
hanabanana
Ja sam ona koja se na prvo stranici " hvalila "...malena se zadnjih 15 dana budi 4 puta u prosjeku, a kad se ona ne budi, onda stariju pokrivam. Helem, ujutro se sudaram sa zidovima i sve mantram: ovo je faza, ovo će proći. 

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 21:57:51   
kana
Pozdrav za moje hanume
evo da se i ja pozalimuser posted image nije me bilo dugo...
Mom su nikla i druga dva zubica,gornje jedinice i tada se budi 3 puta u toku noci,uvalim mu cucu i bude ok.
Pocela sam raditi ,i na poslu sam se navikla,cak mi je i lakse nego kad sam sa njim bila po cijeli dan....Imati bebu je bas jedan veeeliki posao...al nekauser posted image voli ga mama.
I volim vas sveuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:03:14   
Romali
Ma moj Omar stalno mijenja broj noćnih buđenja, od jednog do četiri. Trenutno se budi samo jedanput i ja sretna praavo, ali ne smijem ga puno hvaliti. Uvjerena sam da će faza intenzivnih buđenja biti baš kad počnem raditi user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: noci bez budjenja
11.10.2008 22:06:19   
Emina*

heh, i meni se isto desavalo..
Kako i hanabanana rece, prva se hvalila pa vidi....
I ja kada ga hvalim, sve mi se izvrne user posted image

Ma nek su oni nama zivi i zdravi, i nek se bude malo rjedje user posted image   user posted image
Vazno je da mi imamo jedna drugu da se izjadamo, i da se uvjerimo da nismo same u tom ustajanju user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *