|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru
27.9.2012 16:10:33   
mo girl
ja ti nikad nisam vidila zadru al sam cula da zene hvale onog misica pa jesi li isla?ja sam u tanovica i zadovoljna sam mogu ga svugdje uhvatiti i na brijegu i u domu zdravlja,nevolim kad mi nesto nedaj boze treba a doktora ni na mapi nemogu pronaci

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ginekolozi u Mostaru
27.9.2012 16:18:51   
sporty mamaa
Isla sam ja, privatno, nista posebno... On me i porodio, onako, voli ti ga nekad spustit kao da ti nemas pojma.... I voli biti vulgaran, ja ne bih opet k njemu.... (dr Zadro)

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 27.9.2012 16:19:54 >

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ginekolozi u Mostaru
27.9.2012 17:57:24   
sretna sam jako

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Isla sam ja, privatno, nista posebno... On me i porodio, onako, voli ti ga nekad spustit kao da ti nemas pojma.... I voli biti vulgaran, ja ne bih opet k njemu.... (dr Zadro)


Upravo tako!!
Ja sam alergicna na pencilin. Meni rekao da to nije istina da nitko ne moze bit alergican na pencilin jer da jesam vec bi davno umrla ko i njegova baba!!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ginekolozi u Mostaru
27.9.2012 18:06:54   
mo girl
hahahahs to se nasmijah jao tog kretena! ja se nekad pozalim na mog doktora kao neshvata me zaozbiljno,al sad ispade da je on super kakvih ima

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ginekolozi u Mostaru
28.9.2012 8:54:24   
mama_mo
Mene je jednom ultrazvukom pregledao pred porod jer sam bila na ctg-u, pa čekala Kneževića, nigdje ga, pa kao tu je Zadro, on će me pogledati da ne čekam dugo...bio je ok, a ja se već spremila na neljubaznost, pa me iznenadilo što me uopće i htio primiti...Jučer mi frendica jedna reče da kod njega vodi trudnoću i zadovoljna je, pa sad ni sama ne znam...Baš su oprečna mišljenja kao i za svakoga, a za Mišića sam čula samo riječi hvale, ali privatno radi u Čapljini, a ovdje u bolnici nikad ne znaš tko je dežurni kojim danom, to mi nije nikako jasno zašto neće da kažu koji doktor kojim danom radi, pa mi glupo da me svaki put drugi primi...

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ginekolozi u Mostaru
29.9.2012 14:49:10   
kinder suprise
ja sam ti isla kod dr. zadre i mogu reći sve pohvale za njega,,,korektan i ljubazan...sve 5

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ginekolozi u Mostaru
1.10.2012 17:57:06   
pticica_89
Doaaabar dan ! citala sam vase razgovore pa da vam se pridruzim :D
Zanima me tko je imao iskustva sa Dr. Barisic? Kakva je po pitanju vodjena trudnoce ?
Prvu trudnocu mi je vodila dr. Alma, super je bila u pocetku ali postala je povrsna i ne ulazi u nikakve detalje, na kraju me porodio Bjelanovic, svidio mi se ali ja nesto ne volim muske ginekologe ... Vajdana skoro nikako ne mozes uhvatiti tako da od ovih zenskih ostaju samo Barisic i Alma ... Hvala vam unaprijed, svaki savjet mi je dobro dosao :D

_____________________________

07. 12. 2010. ... Jedne divne zimske noci, dusa mamina <3

(odgovor članu kinder suprise)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ginekolozi u Mostaru
1.10.2012 18:03:37   
mo girl
iskreno ja sam o njoj sve najgore cula,vrati se malo unazad po postovima pisale su zene o njoj.i ja sam prije isla u alme al nemam zivaca za one guzve i sate cekanja iako se narucim al inace mi je dobra bila.

(odgovor članu pticica_89)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ginekolozi u Mostaru
1.10.2012 19:11:36   
pticica_89
evo i ja sam sada detaljnije proucavala, vidim sve ... ali slazem se sa tobom, u alme je meni previse guzve, nema nikakve intime, sve je nekako na brzinu kao sto u nas kazu "s noga" , a kao osoba je dobra ipak i ljubazna ... zaista ne znam kome bi otisla !

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ginekolozi u Mostaru
1.10.2012 19:35:03   
Lana_
ptičice pročitaj ranije postove,mislim da je netko za tu dr.Barišić pisao da nije vidjela nee nepravilnosti kod bebe tijekom trudnoće..iako sam je jednom prilikom dok sam bila na CTG-u slušala sve ona lijepo ispriča...
a svi su oni isto,po kratkom postupku,bitno je da je sve uredu..
meni je obe trudnoće vodio Kneževiš,a u drgoj trudnoći je baš starijoj curici sve pokazivao i objašnjavao..

< Poruku je uredio Lana_ -- 1.10.2012 19:36:01 >


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu pticica_89)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ginekolozi u Mostaru
2.10.2012 10:26:38   
Loretta
Pozdrav svima, evo da se i ja nadovezem na pricu. Meni vodi trudnocu dr. Barisic i stvarno imam samo rijeci hvale za nju, isla sam 2-3 puta privatno kod nje i onda sam se prebacila na BB. Svaki put je stvarno temeljita bila i stpljivo odgovarala na sva moja pitanja. Mislim da je stvarno bitno to da je dr dostupan ako se nedaj Boze nesto desi da se mozes obratiti njemu kao i to da ima strpljenja da lijepo poprica s pacijentom o svemu sto ga zanima...

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ginekolozi u Mostaru
2.10.2012 17:12:30   
pticica_89
Hvala vam na savjetima, procitala sam sve, neki je hvale, neki ne ... dosta mi je ljudi preporucilo i knezevica i tanovica, jos cu se malo raspitati pa da vidim kome cu tocno otici ... hvala vam jos jednom :D

_____________________________

07. 12. 2010. ... Jedne divne zimske noci, dusa mamina <3

(odgovor članu Loretta)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ginekolozi u Mostaru
3.10.2012 16:11:51   
luna77
jel ima tko broj za naručiti se kod dr Mišića?

(odgovor članu pticica_89)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ginekolozi u Mostaru
17.10.2012 15:52:00   
ellene
imam ja 063 323 739

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ginekolozi u Mostaru
17.10.2012 15:54:45   
ellene
jedno pitanje, dali ići kod ginekologa privatno ili u dom zdravlja? Ako ste išle privatno koliko ste platile? Ja sam bila kod Mišića privatno prije mjesec dana i sve mi je bilo uredu, išla sam zato jer sam čula da u domu zdravlja im ne radi ultrazvuk. E sad ako sam trudna trebam otić na pregled, gdje da odem? I šta će mi raditi?

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ginekolozi u Mostaru
17.10.2012 18:53:45   
marinčii
ellene ja idem privatno bez obzira trudna ili ne,mislim da je svejedno,stvar izbora,a pregled prvi kad sam bila u trudnoći mi je radio vaginalni uzv i uz to papa test pošto ga nisam radila duže vrijeme ,a koliko sam shvatila ti si bila prije mjesec dana i sve bilo ok,tako da mislim da će ti raditi samo uzv ,provjerit tlak ,vagat te i to je to ,osim ako imaš neki tegoba onda će ti raditi i ginekološki pregled

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ginekolozi u Mostaru
23.10.2012 21:11:11   
mostarka82
cjelu trudnocu išla u Dom zdravlja i super mi je bilo i nisam placala , ne vidim smisla ici privatno i placati kad svi doktori dolaze u dz i urade ti ultrazvuk izvagaju provjere tlak otvoriš karton sve besprijekorno čisto uredno. išla sam i kod dr. Zadre privatno kada sam morala nema nikakve razlike u pregledu bolje ti je 50KM ostaviit za bebine potrebe kad se rodi nego doktoru puniti đep ionako ima viška hehhehehe user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ginekolozi u Mostaru
23.10.2012 21:37:21   
milenium
odem na bb na kontrolu i gin.mi ''prigovori'': što nisi došla privatno?! mislim user posted image

user posted image user posted image mislila sam ić tražit mu nadležnog.

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ginekolozi u Mostaru
24.10.2012 16:05:10   
mama_mo

IZVORNA PORUKA: milenium

odem na bb na kontrolu i gin.mi ''prigovori'': što nisi došla privatno?! mislim user posted image

user posted image user posted image mislila sam ić tražit mu nadležnog.


Bezobrazluk! To samo u nas imauser posted image

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ginekolozi u Mostaru
3.11.2012 14:09:33   
Mimić
DRAGA LORETTA!
I meni je jako ljubazna bila, odgovarala na sva pitanja, kad bih pitala jel s bebom sve uredu, rekla bi da! Pročitaj moju priču. Moje bebe više nema, tko će mi je vratiti? Doktoricina ljubaznost? Zbog njenog neiskustva,neznanja.........čega li ja ću cijeli život nositi svoj teški križ!!!!!!!!
Obišla sam sve moguće doktore i ponijela stare papire i slike, i na većini slika su svi vidjeli deformacije,samo dr.Barišić nije,ili je krila. Svi su mi potvrdili da je njena krivica!

(odgovor članu Loretta)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ginekolozi u Mostaru
5.11.2012 13:52:13   
luna77

IZVORNA PORUKA: Mimić

DRAGA LORETTA!
I meni je jako ljubazna bila, odgovarala na sva pitanja, kad bih pitala jel s bebom sve uredu, rekla bi da! Pročitaj moju priču. Moje bebe više nema, tko će mi je vratiti? Doktoricina ljubaznost? Zbog njenog neiskustva,neznanja.........čega li ja ću cijeli život nositi svoj teški križ!!!!!!!!
Obišla sam sve moguće doktore i ponijela stare papire i slike, i na većini slika su svi vidjeli deformacije,samo dr.Barišić nije,ili je krila. Svi su mi potvrdili da je njena krivica!


:(

(odgovor članu Mimić)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.11.2012 14:21:34   
kinder suprise
:((((((( jako žalosno sto sve ljudi prožive zbog tudje povrsnosti

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.11.2012 18:02:27   
mo girl
boze sacuvaj samo to mozemo reciuser posted image .mene zanima gdje se moze obratiti ako nam je slabo.evo meni je jucer bilo grozno uzasno mi se mantalo nisam mogla ni hodati i gusilo me u prsima i tako cjeli dan.kad se malo smanjilo da mogu ustati odveze me muz na hitnu na bulevaru e oni su se prvo kao neckali hoce li me ikako primiti kao sto neodete u svoju obiteljsku gdje pripadate(cuj mu price)i kad se napokon smilovala da me kao pregleda samo mi izmjerili tlak i vratili kuci kao od vremena ti je.nije mi jasno da me kao trudnicu u 7 mjeseceu trudnoce nisu poslali na ginekologiju il nesto neznam.eh pa znate li gdje se mogu obratiti ako me tako nesto uhvati je da idem na brijeg u onu hitnu il odmah gore u glavnu bolnicu iako nemam uputnice mislim ipak ako je nesti hitno okle mi uputnica?nemam pojma majkemi vise kome da se obratim,sad me nerva spucala ako mi nesto bude neznam gdje da odem

(odgovor članu kinder suprise)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.11.2012 18:57:25   
Ben 10
U Brankovac ,na ginekologiju.Ako ne primaju na BB onda idi u Brankovac.Neznam zasto ne odes na Bb ,valjda imaju dezurnoga dr....

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ginekolozi u Mostaru
7.11.2012 14:34:22   
kinder suprise
Otiđi u ambulantu na bb, ja sam nedavno otišla tako...ima dežurni liječnik koji prima pacijentice ima uzv, ctg, sve sto treba za preled

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *