|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
8.12.2012 21:11:09   
marinčii
mo girl mi idemo kod doktorice Nede Striber ona dolazi iz Zagreba i zadovoljni smo,ali ona dolazi samo3 puta godišnje tu u polikliniku,tako da baš moraš nazvati i naručit se i naglasit kod koga želiš na pregled i onda te oni nazovu kad ona dolazi i naprave ti termin

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
10.12.2012 14:43:57   
Maja1309
A jel imao tko iskustva sa dr.Kneževićem?

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.12.2012 14:44:56   
Ombra
dr.alma vila humackic...isla prije trudnoce...kad sam imala spontani,,,kad sam zatrudnila....ona me i porodila i isla poslije poroda...anw...prezadovljna sam pristupom pacijentu....tretmanom...svim...ja sam na carski rodila...sve mi prije carskog objasnila...poslije carskog mi dosla i pokazala kako cu dojiti bebu iako to nije njen posao...isla sam kod nje privatno i svaki put...ma bas svaki mi je govorila da dodjem u brankovac kad je ona dezurna da ne moram privatno da bezveze ne placam...divna je...barem meni bila i ona i dr.suko

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.12.2012 18:08:14   
yasemin
ombra imam isto iskustvo s Almom i dtr Šukom divni i profesionalniuser posted image user posted image

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
3.1.2013 10:24:24   
sretna sam jako
Drage moje jel ima koja broj od ordinacije dr. Knezevica??
I onako- ako ko ima iskustva s njim da malo napise o tome??

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
11.1.2013 19:32:37   
kl@ra
Pozdrav svima... nisam iz Mostara, a planiram se narucit
kod dr. Tatjane Barišić, pa moze li mi netko malo pojasnit
gdje se tocno nalazi privatno?

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
11.1.2013 19:42:52   
sretna sam jako
Preko puta glavnog ulaza u stari trzni centar, prodjes kroz prolaz i pise na zgradi poliklinika srce. user posted image

(odgovor članu kl@ra)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 8:48:47   
Maja1309
Drage moje izgleda da je ova tema malo zaspala :)

Jel ima tko da preporuči nekog ginekoleoga u Mostaru?
Jel ima tko iskustva s Kneževićem, Zadrom, Tanovićem?

hvala

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 10:30:06   
sretna sam jako
Ja sam krenula kod dr. Knezevica- prezadovoljna!

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 11:22:34   
mama_mo
Sretna sam jako - molim te broj ordinacije dr. Kneževića da se i ja naručim, imala sam, pa zagubila negdje. Reci mi molim te je li velika gužva kod njega, kažu da je prezauzet i pregled mu prekratko traje, ali je stručan, to bez daljnjeg...Kakav se tebi čini?

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 12:17:14   
Lana_

IZVORNA PORUKA: mama_mo

Sretna sam jako - molim te broj ordinacije dr. Kneževića da se i ja naručim, imala sam, pa zagubila negdje. Reci mi molim te je li velika gužva kod njega, kažu da je prezauzet i pregled mu prekratko traje, ali je stručan, to bez daljnjeg...Kakav se tebi čini?

036/328-915
ja sam obe trudnoće vodila kod njega sa drugim me on i porodio,ja sam prezadovoljna svime...

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 12:18:56   
mama_mo
Lana hvala puno na odgovoru.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 12:21:51   
Lana_

IZVORNA PORUKA: mama_mo

Lana hvala puno na odgovoru.

on jest brz i nema vele priče kod njega al to nije ni bitno ako je sve uredu,šta te zanima slobodno pitaj user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 12:35:51   
mama_mo

IZVORNA PORUKA: Lana_


on jest brz i nema vele priče kod njega al to nije ni bitno ako je sve uredu,šta te zanima slobodno pitaj user posted image


Vodio mi je prvu trudnoću i porodio me na carski, sve prošlo ok i trudnoća i porod, ali nekako mi se uvijek činio površan i u žurbi, bez puno priče. Sad u drugoj trudnoći mi se malo stvar zakomplicirala, nisam išla kod njega, išla sam kod nekih drugih na preporuku, pa se mislim opet vratiti njemu, nekako mi unatoč toj brzini i površnosti djeluje siguran i što je najbitnije odagna mi nervozu i strah. A to mi i treba. Što bih s nervozom išla na UZV.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 12:44:19   
Lana_

IZVORNA PORUKA: mama_mo


IZVORNA PORUKA: Lana_


on jest brz i nema vele priče kod njega al to nije ni bitno ako je sve uredu,šta te zanima slobodno pitaj user posted image


Vodio mi je prvu trudnoću i porodio me na carski, sve prošlo ok i trudnoća i porod, ali nekako mi se uvijek činio površan i u žurbi, bez puno priče. Sad u drugoj trudnoći mi se malo stvar zakomplicirala, nisam išla kod njega, išla sam kod nekih drugih na preporuku, pa se mislim opet vratiti njemu, nekako mi unatoč toj brzini i površnosti djeluje siguran i što je najbitnije odagna mi nervozu i strah. A to mi i treba. Što bih s nervozom išla na UZV.

pa da,najbitnije je to user posted image ja sam stariju vodila na svaki UVZ on se baš trudio da joj pokaže i objasni,njoj je to baš bio doživljaj a ujedno i priprema za dolazak seke user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 14:55:09   
Maja1309
drage moje Lana, mama_mo, sretna sam jako

hvala vam puno na info. Razumijem ja da je teško reći da je netko dobar jer nekom drugom ne odgovara... al hvala vam, recite mi gdje je njegova ordinacija i koliko ranije se treba naručiti za pregled?

A jel ima tko iskustva s dr Zadrom?

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 15:39:15   
kinder suprise
Ja sam ti išla kod dr.Zadre..meni je bio ok...svaki put vaganje,mjerenje tlaka,nalazi...uzv i baš je temeljit,,,pregled trae oko 30-40 min...simpatičan user posted image dr otvoren i možeš ga pitat svašata.user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 15:44:21   
mama_mo
Ordinacija dr. Kneževića ti se nalazi kada pođeš od 1. osnovne prema frenjevačkoj crkvi, pa imaš jedno križanje na dvije ulice - ne ideš prema franjevačkoj nego kreneš kao na desno tom drugom ulicom, jednosmjerna je, ordinacija je s desne strane u jednoj kući uz cestu, ne možeš pogriješiti. Sorry na ovakvom objašnjenju, ne znam točan naziv ulice, a mislim da ti ne bi puno pomogla i da znam jer nije centar grada.
Meni Zadro isto nije loš, da nisam prije u Kneževića išla, možda bih se za njega odlučila. Ma sve ti ga to tu negdje - Knežević, Zadro, Bušić, Tanović - ne možeš puno pogriješiti, a svaki ti je na kraju dobar kad sve dobro završi.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.1.2013 16:41:31   
Lana_
evo da olakšam malo opis,ima pekara "Tinjak" i ideš pored nje desno u jednosmjernu,a imaš reklamu gin ordinacije...

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 10:00:55   
Maja1309
Drage moje kinder suprise mama_mo i Lana_ hvala vam puno na korisnim info.
Ne znam za koga se odlučiti pa dosta pomogne bilo koja info
Kinder suprise kažeš da je Zadro detaljan, pročitala sam i da je Knežević dosta brz na pregledima, al ima iskustva. Tako da ne znam kod koga al vidim još malo.
Al recite mi dali je netko od vas išao uporedno kod 2 gin, il nema potrebe za tim.
Ja sam u iščekivanj trudnoće, ali prija mi je trudna (tek) pa ne zna kod koga da krene?

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 10:30:18   
Lana_
mislim da nema potrebe da ideš kod dva gin,jer kad ostaneš trudna aBd ideš svaki mj na kontrolu,UVZ pa bi bilo previše ići kod dvojice,najbolje je otići kod obadvojice pa se odluči koji ti više paše..obično u prvoj trudnoći se traže ti detalji,sve te zanima...al vjeruj samo nek je sve uredu..ja sam stavrno dr.Kneževiću zahvalna na svemu..eto na porodu mi je bio al tu najmanju ulogu igra dr,najbitnija ti je babica user posted image znam da ih kod njega ide dosta na carski kažu da je stručan...

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 10:53:22   
marinčii
ja isto planiram sljedeći mjesec na pregled ali neznam kod koga da idem?prvu trudnoću sam vodila privatno kod dr.Vukojevića u LJubuškom al mi se sad ne da ići dole,pa sam u dilemi,kuma mi je išla kod zadre i isto je zadovoljna,a dr.Knežević je meni praktički spasio život tako da mislim da je baš stručan doktor pa ću i ja najvjerovatnije kod njega ići,
Lana_ vidim ti si išla kod njega, pa me zanima kakav ima uzv jel neki bolji ili?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 10:53:41   
Maja1309
Hvala ti lana. Nisam se ja baš dobro izrazila. I mislila sam za prvi put otići kod dva a kasnije nastaviti kod jednog...
Znaš li slučajno koliko ranije se treba naručiti kod Kneževića. Prija mi je trudna možda nekih 5 tjedana pretpostavljam da na pregled trereba oko 7 tjedna.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 12:02:54   
Lana_
marinči nema bolji uvz obični neki user posted image
maja1309 nečeka se puno ja zovnem odmah me naruči za sljedeći dan ili dan poslije user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 12:08:02   
marinčii
Neko je hvalio i nekog dr.što radi sad u poliklinici Jurišić ,a pretpostavljam da oni tamo imaju i bolji uzv,ali taj dokotr koliko sam shvatila ne radi na BB pa me opet i to odbija,pošto prvi put kad sam rodila nisu baš bili oduševljeni što sam išla u LJubuškiuser posted image
Lana_hvalauser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *