|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 12:50:04   
Maja1309
marinčii u pravu si. Ženice su spominjale dr Zdenka Skelu koji radi u poliklinici H i poliklinici Ćurković. I mislim da si dobro primjetila da ne radi na BB. To sam i ja zapazila, jer po riječima ženica mi se nekako svidio i htjela sam poći kod njega, al su onda rekli da ne radi na BB pa me to odbilo baš iz razloga koji si navela. Ne znam koliko je sigurna info da ne radi na BB... Možda se još netko javi pa nam da više info.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 13:02:20   
marinčii
e bilo bi divno da radi na BB,mada nešto čisto sumnjam
Majo jel ti tek radiš na bebici?sretno ti i da što prije ugledaš user posted image





_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 13:11:29   
Maja1309
Jesmo draga nekih pola godine, sve se nadam da će uskoro.
Dok mi je prijateljica za nevjerovat nakon prvog nezaštićenog odnosa ostala trudna. Ni ona ne znam kod koga bi išla. Pa se ja malo za nas dvije raspitujem :)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 13:13:25   
marinčii
Ma polako doće bebica nismo svi isti nekom uspije od prve a nekom treba i godina,i mi radimo na bebici drugoj evo ovaj ciklus će biti 6 po redu al eto ništa još nema pa kontam da odem na pregled ako i ovaj mjesec dođeuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 13:22:05   
kinder suprise
curke sretno i nadam se da ce vam brzo bituser posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 13:32:22   
marinčii
kinder suprise hvalauser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu kinder suprise)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 13:53:05   
Lana_
mostarke moje ja vam želim da što prije ugledate user posted image user posted image user posted image

a jesu spominjali ta neka dva dr,po mom mišljenju bolje je ići kod nekoga tko radi na BB jer svi oni jedni drugima izlaze u susret i zovu,tako je npr meni prvi porod potrefio Bušić i Knežević ga je zvao ma "držao me kap vode na dlanu"..

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 14:02:06   
marinčii
hvala Lana_,da te pitam jel dr .Knežević mjeri tlak ,vaga i provjerava nalaze svaki pregled'meni je bitno isto da je doktor i detaljan koliko je i stručan,

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 14:22:41   
Ben 10
Knezevic mojoj zaovi nije nikada izmjerio tlaka ,a 4 trudnoce je kod njega vodila.Dala para i para ,jer su mu pregledi poskupi.Njoj je bilo cudno sto mene uvijek vagaju i mjere tlak u brankovcu jer ja nisam nikada privatno isla,a njoj nikada...Na porodu mu je dala i njemu i Zadri pare da je pripazi ,ja nisam nikome i feninga.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 14:29:23   
Lana_
marinči jeste sve to,po nalazu on vidi kad da sljedeći put vadiš opet,ni u jednoj trudnoći mi nije uzeo marke ni za jedan pregled,prvu trudnoću sam išla u bolnicu a drugu sve privatno,za porod se dalo i njemu i bušiću,ja neznam nikoga tko nije dao dr nešto bilo novac ili nešto drugo..user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 14:34:23   
marinčii
hvala na odgovorima,ma ako on ne bude mjerio tlak ja ću bome sama tražit da mi izmjeriuser posted image ,imam pravo tražit ako već plaćam,uh evo me sve informacije skupljam još da mi je zatrudnit niko sretniji od meneuser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 14:35:20   
Ben 10
Ja nisam nikome nista dala ,ni feninga ,ni bombonjere ,a rodiladvoje na cr bez ikakvih problema i tuzakanja na dr.
Jesu trazili pojedini ,ali nedam iz principa...
Cak sam sa prvim lezala 28 dana u bolnici i dr Suko rekao mm ni slucajno da nisi nikome nista dao,sve ce to biti uredu.Moja zaova nije mogla uci u bolnicu bez para tako mi je rekla ,drzala sam u ruci pare ,da mu samo tutnem u dzep....fujjj...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
22.1.2013 15:25:08   
mama_mo
Već sam rekla da mi je vodio prvu trudnoću, išla sam privatno i plaćala svaki mjesec pregled. Nikad mi nije rekao da dođem u bolnicu, iskreno nisam ni ja pitala bilo mi malo neugodno, prvo dijete pa i ne misliš na to, samo da je sve ok. Za porod (carski) smo ga nagradili, kao što bi i svakog drugog doktora, nisu ni mene pare zasvrbile, ali zna se vala da se doktorima daje, tu se ne trebaniko lud praviti. Čovjek bi me porodio i da mu nismo dali pare, ali eto mi smo dali i nije mi žao.
Inače ja i ne znam kako Kneževića neko može i uhvatiti za pregled u bolnici? On je toliko prezauzet. Ja kad sam bila pred porod i išla ono svako par dana na ctg na bijeli brijeg, po pola dana bih ga čekala samo da kao pročita nalaz. Još mi kaže kad da dođem i opet čekam. Čovjek je uvijek u sali.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
1.2.2013 16:31:39   
tužna mama

IZVORNA PORUKA: marinčii

hvala na odgovorima,ma ako on ne bude mjerio tlak ja ću bome sama tražit da mi izmjeriuser posted image ,imam pravo tražit ako već plaćam,uh evo me sve informacije skupljam još da mi je zatrudnit niko sretniji od meneuser posted image

Jesmo li se sinoć srele kod druser posted image ?

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
2.2.2013 12:37:11   
marinčii
tužna mama nismo se srele nisam još išla kod njega ,sve kontam trebala bi otići a mrsko mi jer nemam neki problema pa da mi je hitno,al ako uskoro ne zatrudnim ipak ću se morat nakanit da odem,jesi li ti trudna?kako ti se čini Knežević?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
2.2.2013 13:40:20   
tužna mama
Trudna sam i ponekad svratim na forum i pročitam ovo tvoje pitanje mjeri li dr tlak i dođem gore i žena me pita a mjeri li dr tlak. user posted image pa sam pomislila ma koja slučajnost. Ali nema veze ne mjeri tlak to se i meni ne sviđa pošto je sve važno u trudnoći. A inače je ok, mada poslje prve trudnoće koja je završila loše teško je imati baš povjerenja u bilo kojeg dr. Sretno, da što prije dođe plusić.user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
2.2.2013 16:17:03   
marinčii
tužna mama hvala ti na lijepim željama,i ja tebi želim urednu trudnoću i zivu i zdravu bebicu,i sloboddno ga pitaj da to izmjeri tlak,ipak mu plaćaš pa imaš pravo na touser posted image ,sretno.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu tužna mama)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
15.3.2013 10:57:57   
marinčii
ženice ja nedavno kad sam bila u poliklinici ćurković/jurišić raspitala se malo ko od ginekologa tamo radi i ovako mi rekoše;radi dr.Soldo,dr.Barišić,dr.dr.Skelo i dr.Bekavac

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
28.3.2013 15:19:31   
Maja1309
Ženice ja sam vam trudna user posted image

11dpo pozitivan test, radila sam opet 12 i 14dpo i pozitivan opet.
Danas 17dpo službeno mi vještica kasni jedan dan.

Znači sad sam 4+3. Nadam se da mi mrvica neće otići...

Recite mi sada gdje da idem dr, Zadro, Knežević, Skela

Dali Skela radi na bijelom brijegu i jste čule za dr Mandića, valjda on ne radi privatno?

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
28.3.2013 21:12:16   
marinčii
majo baš sam se pitala gdje si nam ti,nisi se javljala u zadnje vrijeme.Čestitam na trudnoći i abd da imaš školsku trudnoću i da rodiš živu i zdravu bebicu.Dr.Skela ne radi na BB,za dr.Mandića nisam čula,neznam koga da ti predložim kad evo i ja se već nekoliko mjeseci dvoumim kod koga da odem,Ja nekako opet mislim da je dr.Knežević najstručniji ali ti opet moraš odlučiti sama,sretno.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
1.4.2013 13:52:33   
mama_mo
Majo i ja sa pridružujem čestitkama sa željom da sve prođe u najboljem redu. A to za doktore...moj krajnji izbor je opet dr. Knežević.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
1.4.2013 15:59:10   
sretna sam jako
Dr. Knezevic se u mom slucaju pokazao prije svega kao divan covjek a svakako i kao strucan doktor. Dok sam lezala u bolnici kad god je imao prilike dosao mi je utjesio me kad je god trebalo...bio je u bolnici kad mi je poceo porod- dosao porodio me...toliko povjerenja sam imala u njega da me nije sekunde bio strah roditi dvije bebice prirodnim putem! Svakom bih ga preporucila...

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
2.4.2013 16:14:31   
Maja1309
hvala vam ženice moje. Ja se i dvoumim između kneževića, zadre? samo eto problem je što sam čula da je knežević malo površan... e sada... nismo svi isti, nekome odgovara jedan nekome drugi... ni sama ne znam...

Inače Marinči nisam bila baš aktivna ovdje na ringeraji nego na ringeraji.rs iz razloga što sam se ja ufurala u temu bazalna temperatura na kojoj ženice ovdje nisu bile aktivne, a na .RS jesu :) pa sam se malo tamo zadržala :) al naravno čitala sam i vas :)

Marinči ostade ja trudna, jel zbog bazalne, macine trave, ciljanog odnosa ne znam :) al sam trudna :)

inače je bio prvi ciklus da sam pokrila svaki dan prije ovulacije tri dana, dan ovulacije, i dan poslije :) i eto zakačilo se...

kako si mi ti

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
2.4.2013 19:15:53   
marinčii
majo evo kod mene još ništa novo,8 mjeseci kako radimo na bebici ,ovaj mjesec i ja idem na pregled iako još nisam odlučila gdje ću,dvoumim se između dr.Kneževića i dr.Skele,u poliklinici Ćurković ti dolaze između ostalog dr.Soldo ,Bekavac i dr.Barišić i oni imaju 3d uzv,pa eto da znaš ,koga god da izabereš sretno i da sve bude uredu.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
3.4.2013 8:17:17   
Maja1309
Marinči dr skela je u ćurković i ima 3d jel? A on nije na Bijelom Brijegu?


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *