|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 22:10:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo kao dokaz...nije džidžava...slatko joj stoje pravo...samo male tačkiceuser posted image
user posted image



Ljubim male obrascice, medena si!!user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 22:16:39   
Hanady RR
hvala drage mojeuser posted image user posted image user posted image

ona sada sama kaže...''beba ima ucicce'' i sva sretna ...a i mama user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 22:17:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo kao dokaz...nije džidžava...slatko joj stoje pravo...samo male tačkiceuser posted image
user posted image



Moja neda ove na sarafe nikako.... zato po mom misljenju su ovakve isto dobre....

user posted image
nisu dzidzave, ove su bijelog zlata... teske za otvoriti a neotvaraju se ono gore nego dole...


A i mi smo prosle godine to uradili kad smo bili u Bosni sa Lajlom i mama_Almom =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 22:40:48   
delly
hanady i ilhana preslatke curice  i nausnice, ma preslatko izgleda to mi je tako zenstveno .  ilhana kakve su to jel setaju kod spavanja ???
i ilhana reci kako je kod vas  u swe za busenje ? gdje se busi i od  koliko godina ide ?? jer ja sam ovdje zvala to se vrsi u frizerskim salonima a samo djeci od 5 do 7 godina pa neznam  gdje da nadem ,zvala  i apoteke, i zlatare nista. sutra cu zvat jedan pirsing studio koji busi usi i maloj djeci pa cu vidjet ali je  na granici svetske malo dalje od mene ali ok je nadam se .

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 22:44:28   
delly
i jedna stvar samo , koliko treba da zaraste to ?? da bude ok ,? onako da neboli tek probuseno puno ? .  ja sam busila  i nos  i usi ovo ljeto sebi i pupak busim al nesjecam se kako je bilo kad sam bila mala user posted image
kontam ako nenadem ovdje da dole to uradim ali reko kako cu joj busit  usi i ici odma na more neznam bojim se ipak more je  a to rana neide , pa neznam koliko cekati user posted image  

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 22:46:33   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: delly

hanady i ilhana preslatke curice  i nausnice, ma preslatko izgleda to mi je tako zenstveno .  ilhana kakve su to jel setaju kod spavanja ???
i ilhana reci kako je kod vas  u swe za busenje ? gdje se busi i od  koliko godina ide ?? jer ja sam ovdje zvala to se vrsi u frizerskim salonima a samo djeci od 5 do 7 godina pa neznam  gdje da nadem ,zvala  i apoteke, i zlatare nista. sutra cu zvat jedan pirsing studio koji busi usi i maloj djeci pa cu vidjet ali je  na granici svetske malo dalje od mene ali ok je nadam se .


Ma super su kad spava, ja sam mislila da ce joj smetati al nesmetaju je i super su a sarafi su joj smetali ispocetka, one prve pogotovo...

Ovdje buse od koje hoces godine, u mene je jaranica to uradila svojoj sa 3 mjeseca... ali rekli u slucaju da dijete pocne da place (ludi majke mi) prestaju pa da se drugo uho dodje i probusi drugi dan....

Ja sam to uradila u Bosni, tap tap plakala mozda 3 minute, eto vidila je Mama Alma i super je proslo =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 22:49:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: delly

i jedna stvar samo , koliko treba da zaraste to ?? da bude ok ,? onako da neboli tek probuseno puno ? .  ja sam busila  i nos  i usi ovo ljeto sebi i pupak busim al nesjecam se kako je bilo kad sam bila mala user posted image
kontam ako nenadem ovdje da dole to uradim ali reko kako cu joj busit  usi i ici odma na more neznam bojim se ipak more je  a to rana neide , pa neznam koliko cekati user posted image  


mislim da poprilicno brzo zaraste jer mojoj je jedna bila ispala druge noci, tek popodne smo joj je nasli i stavili bez problema... mislim ipak da to brze nego sto kazu... nakon 4 dana mi smo stavili ove sto sada nosa... probali smo i druge ali nijedne nisu bile dobre kao ova vrsta...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kada curici probušiti uši?
9.6.2010 23:28:43   
acudesa
Hanady, ilhana...preslatkouser posted image user posted image
Ilhana, nisu velike, super su

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 10:38:59   
delly
a gdje si ih kupila ????  
daj reci kod vas u swe gdje to rade ???  ja cu i do tamo doci samo da to uradim , jos cu par telefona obaviti da vidim gdje to ovdje rade jer  jedino mi ostaje pirsing centar koji to i profesionalno obavlja ali pise djeci a nepise godiste pa cu zvati kasnije kad  otvore . 
ma ja bi to sto prije  , jer vjerujem da kasnije ce to biti nemoguce , a  i prije bi nego sto krenemo dole na odmor jer neda mi se dole  sa tim provlaciti kroz odmor 

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 11:35:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Hvala Bogu pa se to danas drukčije radi,meni je uši probušila neka stara komšinica koju ni ne pamtim,i to na neki luđački način,uši se dugo trljaju da utrnu,igla dobro zagrije i buši user posted image ,srećom bila sam mala pa se toga ne sjećam!



hahahah i kod mene je 'vako bilo, samo se prvo žarom uhice protrljaju da utrnu hahahha
samo su falili indijanci oko vatre i neki vudu vrač a skvo što buši uši da je gola do pasa
Jao majko moja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 11:56:41   
marny
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Gracanka

Hvala Bogu pa se to danas drukčije radi,meni je uši probušila neka stara komšinica koju ni ne pamtim,i to na neki luđački način,uši se dugo trljaju da utrnu,igla dobro zagrije i buši user posted image ,srećom bila sam mala pa se toga ne sjećam!



hahahah i kod mene je 'vako bilo, samo se prvo žarom uhice protrljaju da utrnu hahahha
samo su falili indijanci oko vatre i neki vudu vrač a skvo što buši uši da je gola do pasa
Jao majko moja


nevjerovatno, pa šta vas nisu vodili kod zlatara da vam probuši uši.
Mene su moji sa nekih 5-6 godina odveli zlataru, on uzeo pištolj, naciljao, pucnuo i eto čas posla, bez ikakve traume.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:25:37   
mamina princeza
imala sam namjeru ovog prljeca busiti curici usi i kazem joj hocemo li busiti usi hocemo super ...
rekoh mozda ce te malo pecnuti kad teta bude busila
a ona fino e necu onda ja

i tako i bi... najvaila mi je unaprijed da ce vristati i nisam joj to htjela na silu raditi. kad malo poraste nek opet odluci ... heheh ... vjerovatno ce joj uskoro biti zanimljivije pa ce htjeti. mada i ja iako imam probusene usi od djetinjstva rjetko nosim nausnice - jednostavno mi smetaju. Zbog toga ona vjerovatno ne vidja ih cesto pa joj nisu interesantne. Dok npr. bez labela nigdje nece:)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:25:53   
veeseelaa
draga marny u vakat kad sam ja rodjena moro si do Turske da bi vidio zlatarauser posted image   a i takav je bio ritualuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.6.2010 12:27:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:28:57   
Hanady RR
Bome ja sam rođena 1979 godine i prije prvog rođendana mama me odvela na baščaršiju i probušili mi uši...ima kod mame i slika.
Bilo je priča o tome sa žarom i iglom...al mojoj mami nije padalo na pamet nešto takvo...i hvala jojuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:33:54   
veeseelaa
ma ništa strašno Hanady, rado se sjećam tog događaja, osjećala sam se tako bitnom i jakom
Pa kad bi mi bušenje ušiju ostavilo negativno sjećanje i izazvalo traumu kod mene šta bi tek bilo sa sjećanjem s poroda ili nekim drugim težim životnim situacijama, meni je to sve super i uvijek se kroz smijeh sjećam svega toga
Mislim da je većina djevojaka (izuzev onih koje su rodjene u nekom većem centru) imala ritual kao jauser posted image user posted image user posted image
Ev nadam se da će se neko javiti iznad 30 god da ispriča svoju priču

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:34:32   
mamina princeza
ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:36:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:37:02   
Hanady RR
ama nije to frka...pa bolan ja se i nes jećam kako je bilo ni jel me boljelo...imama kod mame sliku kod zlatara chela regemenda došli sa nama buše meni uši...user posted image user posted image user posted image user posted image
sve da su mi i iglom probušili koda bi se sjećala kad je to rađeno prije prvog rođendana...user posted image user posted image user posted image
a poroda se bome sjećam...mlogoo sam starija bilauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:37:48   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  ma ajde sve bude i prodje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:39:31   
marny
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača


uf, heboteuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:40:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača
igla i zaledjena kasika...uhuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:40:54   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  jer tad bio sam mladuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:41:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača
igla i zaledjena kasika...uhuser posted image



znači i ti nastradala?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:42:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača
igla i zaledjena kasika...uhuser posted image


gledaj ti šta su one sebi radile....
pa bolan da vam je ko drugi taj bol nanosio vi bi ga upucale...a one stale same ispred ogledala i bušile sebi ušiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a svaka vam čast ja prirodno rodila jesam al nebi smjela iglom uhu prići sve da mi stave gromadu zeda prije a ne zaleđenu kašiku.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:44:01   
Anoniman
ja sam tako drugarci usnu probusilauser posted image (seka tad jos nije otvorila svoj piercing studio)...elem nakon tri dana usna se spojila sa nosom...svasta je bilo...svastauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *