|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li se svadjate sa muzem???
5.7.2011 14:26:19   
veeseelaa
Eto sad ispade da ja koja donesem platu kući i raspodjelim je s mm, nemogu uraditi nešto što mi je ćejf od tih para, pa ne postaje mm vlasnik tih para, već se samo raspoređuju pametnije na način da se novac donese kući i zajedno raspodjeli.

Meni je čista glupost(bez uvrede ) kad čujem parove koji se dogovraju tipa: ti plati vrtić od svoje plate, a ja ću račune od svoje. I kod nas se naravno podmire sve obaveze, dogovara oko veće kupovine, a sve ostalo niko se nikome ne mora pravdati. Pa i ja ako hoću parfem odem i kupim ga, ako želim nekom poklon kupiti odem i kupim ga. Ne pravdam se mm, niti ga pitam za dozvolu. Isto je ako želim dati novac mami ili seki, al uvijek je to naš novac.
Ja kad bi tako razmišljala molila bih Boga samo da neostanem bez posla, jer šta onda, živjeću od mm plate, na njegovoj grbači i neću smjeti sebi ništa priuštiti jer su to samo njegove pare....meni to iskreno niđe veze.


Imančice zašto misliš da je to pametnije??? kao dvije su glave pametnije od jedne ili ideš nekom drugom logikom? :-)
Ne radimo mi to plaćanje tako kako ti opisa, obzirom da ja malenu vodim u vrtić logično je da ću ga platiti jer nemam potrebe (finansijske) da dan prije plaćanja tražim novac za isti  od mm a nema ni logike da mm ide u vrtić samo da bi platio isti.... tao da se stvari same poredaju
Račune mm uvijek pokupi iz sandučia i stavi ih u svoje auto i plati ih kad naleti na poštu.... namirnice kupujemo paraleleno i ja i on, čujemo se telefon pa kom je mesnica bliža ili prolazi taj dan pored nekog prodajnog centra taj će i kupiti....

za veće investicije kao što su auta i sl razgovaramo, prijavimo jedno drugom želje al svak sam odluči koje će auto uzeti i do koje sume u skladu sa primanjima ličnim a sve gledjaući da ne ošteti naš mjesečni budžet  dovoljan za normala život

Odlazak na more, ako idemo s njegovim autom naravno da će on sipati benzin pa za Boga neću mu ja valjda davati stoju-dvije a kad odemo negdje na večeru ja lijepo kažem e ženica će ovo da plati i sl

Znači to se tako poreda samo, nije da neko nešto mora nego lagano idemo kroz život pa i kroz finansije

Bojazan šta bi bilo samnom da ostanem bez posla??? to ne postoji, jer bi mm bio sretan da mi udovolji i da živim na istom nivou kao i do sada, vjerovtano bi mi on davao mjesečnu platu da ne osjetim promjenu....
takav je mm, on samo želi uživamo a novac je tu da bi nam pružio zadovoljstvo a ne razlog za raspravu/prigovore/dogovore i sl


u stvari sve i da ovaj moj nacin zivljenja nekom nije ispravan i nije u skladu sa propisima i pravilima mahale ja sam jedino funkcionisajuci na ovakav nacin sretna.... o drugim nacinima nemam razloga da mislim a znam da ih ima jos par koji bi me usrecili al sad za sad furam ovak stil zivota

I jedino je bitno da smo svi mi sretni u svemu onom to cinimo

< Poruku je uredio veeseelaa -- 5.7.2011 14:31:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: da li se svadjate sa muzem???
5.7.2011 15:48:29   
sarisari
potpisujem veselu jer imamo slican nacin vodjenja finansija i bez uvrede malo mi je beze ono pare stoje kuci  "u tegli " pa za kafe kada krenes uzmi user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: da li se svadjate sa muzem???
5.7.2011 15:51:30   
Lady26
Ni mm ni ja ne kupujemo nista bez konsultacije (skoro nista, ne racunam sitnice).... Ako nista obavijestimo jedno drugo....
Gdje bi nam kraj bio kad bi tako ludo trosili pare.... user posted image user posted image
Imamo i odredjeni dnevni dzeparac i to funkcionise sasvim ok....dok ne dobijemo na Bingu tako je user posted image
S tim da ja vodim finansije user posted image , kartice od plate svako drzi kod sebe, trosimo kako koja plata legne....obicno je moja prva user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 5.7.2011 15:52:55 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 203
   [Obrisana poruka]
5.7.2011 15:57:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 204
   [Obrisana poruka]
5.7.2011 16:00:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: da li se svadjate sa muzem???
5.7.2011 16:00:55   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mi jednostavno funkcionišemo tako da nema moje- tvoje nego NAŠE.

user posted image user posted image upravo....od onog dana kad sam se potpisala u opstini user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: da li se svadjate sa muzem???
5.7.2011 16:02:10   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Lady26
trosimo kako koja plata legne....obicno je moja prva user posted image user posted image


Ovako smo i mi, pa nismo nidogdje dogurali. Puno para ode u ništa, zato sad pare na kamaru, pa se fino sve stavi u određeni fond, a o statak trošimo....i znamo gdje nam svaki dinar ode. Ne zato da bi znali i kontrolisali jedno drugo, već ni ja ni mm ne volimo da nam pare odu u ništa, a onda dođe kraj mjeseca nemaš za gorivo, voće itd, a oboje radimo.


Mi moramo...moja bude do 10 u mjesecu a njegova ko zna....vecinom pred sami kraj mjeseca...nema hoces neces - moras user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: da li se svadjate sa muzem???
5.7.2011 16:05:11   
teacher75
i kod nas je slicno kao kod lady jer nam plate dodju u nekih 10ak dana razlike, bilo bi super kad bi dolazile istovremeno pa da mozemo na kamaru, ovako njegova ode na tetu i racune i do moje se skoro sve potrosi a onda moja dodje za ratu za auto i hranu i tako ukrug, tesko se sta moze ustedjeti uvijek cekamo jednu od ove dvije plate ko ozeblo sunceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: da li se svadjate sa muzem???
5.7.2011 23:48:12   
bananica
danas sam imala ogromnu zelju na Mars da ga lansiramuser posted image
razlog: u nedjelju krecemo na more, rezervisano sve, auto mm  vozio kod majstora, promijenio sve sto bi potrebno, cak ga je oprao da ne da gledati u sebe, kupljene sve potrebne stvari, ma sve spremnom, samo pakovanje i polazak, alllliiiiiiiiii ne, krecemo danas na kafu, zaustavi nas policija, kaze drot gospodine znate da vam saobracajna istice za par danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i hajd sad do nedelje registruj auto, a po belaju i tablice moraju mjenjati jer je saobracajna popunjenauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 7:31:48   
vila_7
joj bananice izvini molim te al ja se ismijah tvom postu! user posted image Ne bih da ti pristajem na muku ,al sta bih kad citam i vidim MM u svemu tome. I kako opcenito citam sve postove na ovoj temi , fakat sam skontala da ih je 90 % istih i jednostavno nema pomoci (a ne kazem i mi smo sve iste),bolje se pomiriti s tim da imamo jos jedno dodatno dijete u kuci i to je to user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 7:34:35   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Lady26

Imamo i odredjeni dnevni dzeparac i to funkcionise sasvim ok....dok ne dobijemo na Bingu tako je user posted image



jel ti crnjak napisati koliki vam je "đeparac" da znam i ja odrediti! user posted image user posted image user posted image A za Bingo cemo se dogovoriti,eto ovaj petak vi,a mi cemo sljedeci dobiti! Jel OK? user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 8:44:47   
peky
Svadjam se sa svojim muzicem kad vidim potrebu za tim user posted image user posted image ... nekoliko puta smo se bas ozbiljno posvadjali a ovo ostalo bi ubrojala u nesuglasice.... pa zar postoji brak gdje se supruznici se svadjaju??????user posted image user posted image

sto se tice finansija, ja sam na odmoru (beba 8mj) a suprug radi... tako da od njegove plate sve placamo..... ja uvijek imam novca kod kuce, ne zalim se meni super user posted image user posted image ..... a ja svoju mjesecnu penziju (porodiljska naknada) ne dam nikom XP ... uglavnom je potrosim na neke gluposti....

_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 9:30:24   
Nedi
IZVORNA PORUKA: bananica

danas sam imala ogromnu zelju na Mars da ga lansiramuser posted image
razlog: u nedjelju krecemo na more, rezervisano sve, auto mm  vozio kod majstora, promijenio sve sto bi potrebno, cak ga je oprao da ne da gledati u sebe, kupljene sve potrebne stvari, ma sve spremnom, samo pakovanje i polazak, alllliiiiiiiiii ne, krecemo danas na kafu, zaustavi nas policija, kaze drot gospodine znate da vam saobracajna istice za par danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i hajd sad do nedelje registruj auto, a po belaju i tablice moraju mjenjati jer je saobracajna popunjenauser posted image



a jooojjjj meni dođe da ga udavimuser posted image   ali stići ćete on to ne brini, samo mu dobro zaprijeti neka ganja kakvu štelu ako ne može regularno.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 9:36:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: Lady26

Imamo i odredjeni dnevni dzeparac i to funkcionise sasvim ok....dok ne dobijemo na Bingu tako je user posted image



jel ti crnjak napisati koliki vam je "đeparac" da znam i ja odrediti! user posted image user posted image user posted image A za Bingo cemo se dogovoriti,eto ovaj petak vi,a mi cemo sljedeci dobiti! Jel OK? user posted image


Mozeeeeeeeeeeeeeee, biraj koji ces petak user posted image user posted image

A ovo prvo, meni ne treba na poslu vise od 5KM a mm cak i manje...mislim novca se uvijek ima u novcaniku ne volim biti bez para, uvijek zatreba za nesto ali vecinom potrosim ovaj iznos...a poslije posla je druga prica user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 11:39:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: bananica

danas sam imala ogromnu zelju na Mars da ga lansiramuser posted image
razlog: u nedjelju krecemo na more, rezervisano sve, auto mm  vozio kod majstora, promijenio sve sto bi potrebno, cak ga je oprao da ne da gledati u sebe, kupljene sve potrebne stvari, ma sve spremnom, samo pakovanje i polazak, alllliiiiiiiiii ne, krecemo danas na kafu, zaustavi nas policija, kaze drot gospodine znate da vam saobracajna istice za par danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i hajd sad do nedelje registruj auto, a po belaju i tablice moraju mjenjati jer je saobracajna popunjenauser posted image



a jooojjjj meni dođe da ga udavimuser posted image   ali stići ćete on to ne brini, samo mu dobro zaprijeti neka ganja kakvu štelu ako ne može regularno.




ma objesila bih ga ovog trena, jos samo ako ne uspije...otisao je jutros do jedne auto kuce,jos ga nema nazad.....najgore su tablice, zvali smo mup,kod njih godisnji odmori pa to sve sporije ide, ma kod nas inace sve sporo ide

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 12:22:44   
mala86
bananice sta da ti kazem-mi smo prosle godine svjesno presli granicu BiH-HR neregistrovani (doduse jedan dan da je istekla,al svejedno),kad tad nisam osjedila preko noci,necu nikad user posted image ,i put do Splita mi nikad nije bio duzi

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 12:27:38   
teacher75
mm je dok smo se zabavljali bio zaboravio otici po pasos a sve mu sredili jos preko veze da bude ranije gotov- pa smo morali odgoditi put za dan-dva kasnije!(uhvatio nas vikend a trebao podici pasos najkasnije u petak) tako da smo umjesto u subotu krenuli na put u pon.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 14:30:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ma Vesela, očito vama tako paše i tako funkcionišete, ja i mm drugačije, normalno svako u skladu s svojom logikomuser posted image . Daleko od toga da ti ili ja nismo sretne u ovim svojim načinima funkcionisanja.
Mi imamo svako svoj novčanik, i jedan kućni u kojem stoje pare iz kojih uzimamo. Drugačije je kad se novac stavi u jedan novčanik pa imaš pofinu cifru s kojom je ljepše raspolagati, nego dvije cifre koje su zasebne i ništa posebno user posted image Mislim da nam je lakše ovako jer imamo fondove za štednju, za kupovinu nekih skupljih stvari i novac koji ostaje da se potroši u šta nam ćeif, bez potrebe za pravdanjem, mada naravno uvijek jedno drugom kažemo u šta ćemo. Isto tako imamo fond za ljetovanje, pa se iz tog fonda plaća i gorivo i sve ostalo u sklopu istog.
Mi jednostavno funkcionišemo tako da nema moje- tvoje nego NAŠE.



ma nije bitno kako ćeš ti to zvati al uvijek se zna šta je čije user posted image
moje auto je moje auto, meni bi bilo čudno kad bi mm rekao naše user posted image user posted image  samo čudno naravno, nikako razlog za raspravu
i kad bi mu kojim slučajem zatrebalo moje auto ne bi ga mogao uzeti dok me ne pita, jer meni isto može zatrebati baš u vremenu kad ga on koristi, tako da ja ne vjerujem u to zajedničko
 
to ti je ko partneri u poslu, kad tad tikva pukne i neko kaže "ovo je moje ili ja sam više dao i bla bla bla"

ne vjerujem da se nijedna forumašica nikada nije našla u takvoj situaciji, ako nije naći će se a do duše možda i neće ako bude racionalna po principu kako partner kaže

ne mogu ja pare držati u jednom novčaniku, mislim mogu al da je novčanik kod mene user posted image

I moja mama se ibreti kako ja redam stvari al meni tako paše kao što nekima paše da misle il da su sigurni da su im pare zajedničke....






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 14:36:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: bananica

danas sam imala ogromnu zelju na Mars da ga lansiramuser posted image
razlog: u nedjelju krecemo na more, rezervisano sve, auto mm  vozio kod majstora, promijenio sve sto bi potrebno, cak ga je oprao da ne da gledati u sebe, kupljene sve potrebne stvari, ma sve spremnom, samo pakovanje i polazak, alllliiiiiiiiii ne, krecemo danas na kafu, zaustavi nas policija, kaze drot gospodine znate da vam saobracajna istice za par danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i hajd sad do nedelje registruj auto, a po belaju i tablice moraju mjenjati jer je saobracajna popunjenauser posted image



a jooojjjj meni dođe da ga udavimuser posted image   ali stići ćete on to ne brini, samo mu dobro zaprijeti neka ganja kakvu štelu ako ne može regularno.




ma objesila bih ga ovog trena, jos samo ako ne uspije...otisao je jutros do jedne auto kuce,jos ga nema nazad.....najgore su tablice, zvali smo mup,kod njih godisnji odmori pa to sve sporije ide, ma kod nas inace sve sporo ide



nemaš razloga da ga vješaš, svaka će ti auto kuća srediti papire za 1-2 samo reci da je žurba a i možeš dobiti papit koji govori da je u toku registracija i da slobodno možeš voziti dok ista zvanično ne bude gotova

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 14:40:16   
Lady26
Sa tim papirom ne smije van granica Kantona, tako da ne idi na tu varijantu ni slucajno...
A posto se tablice moraju mijenjati i saobracajna ne ide to bas tako brzo....jedino da probate kakvu stelu naci inace 7 dana min traje proces...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 15:05:08   
sarisari


" no što je moje moje je, a ono sto je njegovo ( muža ) opet je moje" user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 15:08:07   
Nedi
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: bananica

danas sam imala ogromnu zelju na Mars da ga lansiramuser posted image
razlog: u nedjelju krecemo na more, rezervisano sve, auto mm  vozio kod majstora, promijenio sve sto bi potrebno, cak ga je oprao da ne da gledati u sebe, kupljene sve potrebne stvari, ma sve spremnom, samo pakovanje i polazak, alllliiiiiiiiii ne, krecemo danas na kafu, zaustavi nas policija, kaze drot gospodine znate da vam saobracajna istice za par danauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i hajd sad do nedelje registruj auto, a po belaju i tablice moraju mjenjati jer je saobracajna popunjenauser posted image



a jooojjjj meni dođe da ga udavimuser posted image   ali stići ćete on to ne brini, samo mu dobro zaprijeti neka ganja kakvu štelu ako ne može regularno.




ma objesila bih ga ovog trena, jos samo ako ne uspije...otisao je jutros do jedne auto kuce,jos ga nema nazad.....najgore su tablice, zvali smo mup,kod njih godisnji odmori pa to sve sporije ide, ma kod nas inace sve sporo ide



Mene bi ovo fakat naljutilouser posted image
Imamo jedno auto i oboje ga vozimo ( obzirom da je Zenica mala realno nam i ne trebaju 2, posao mi je udaljen 2 min) ali sve oko auta je njegova briga i neću da znam za to. Gorivo, popravke, registracija, pranje. Ja samo želim da vozim kad mi treba i ako baš vidim da nema goriva naspem ali tu se moja briga završava.
Sa pravom si ljuta ali pošto je sad gotovo već i ne možeš ništa promijeniti nađite kakvu štelu i idite na godišnji kako ste i planirali

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 20:18:09   
bananica
bit ce sve gotovo u petak do 14 satiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 20:32:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

bit ce sve gotovo u petak do 14 satiuser posted image user posted image user posted image user posted image

eto i ti ga htela davit bezeuser posted image

vala da ti kažem neozbiljan je...al ovo mu je nauk za drugi put...

drago mi je da ste spremniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: da li se svadjate sa muzem???
6.7.2011 20:34:40   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

bit ce sve gotovo u petak do 14 satiuser posted image user posted image user posted image user posted image

eto i ti ga htela davit bezeuser posted image

vala da ti kažem neozbiljan je...al ovo mu je nauk za drugi put...

drago mi je da ste spremniuser posted image user posted image user posted image


uh suti, jos me bijes ne popusta

neozbiljno skroz, kaze bio siguran da je reg u augustu
danas je bio haotican dan, ne znam vise ni koga nije zvao, al eto opet happy end

hvalauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *