|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
30.6.2011 17:05:08   
sheri
super vijestuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
30.6.2011 19:45:47   
Hanady RR
nunny sve OK....ljubim i grlimuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
30.6.2011 23:30:40   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Svasta! user posted image
Bas mi je zao sto vam se to izdesavalo.

Brz oporavak vam zelim.



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 7:21:58   
Bambi09
Sinoc sam se cula sa Nunny, mobilisali su mu rukicu, stavili gips, hvala dragom Bogu ide na bolje... Mogli bi danas izaci kuci user posted image user posted image user posted image  Ne zna vise kome je odgovorila na sms kome nije, uglavnom sve je pozdravila i zahvaljuje se na podrsci i interesovanju za njeno maleno...
 
Draga Nunny, samo da nasem drugu bude bolje i da rukica sto prije zamladi, da ne ostane oziljak ni na rukici ni u sjecanju... ljubimo vas puuuuuno

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 7:24:09   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sinoc sam se cula sa Nunny, mobilisali su mu rukicu, stavili gips, hvala dragom Bogu ide na bolje... Mogli bi danas izaci kuci


pa zar su bili ostavljeni u bolnici?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 7:27:13   
Bambi09
Pa naravno, evo vec 3 dana su u bolnici user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 7:50:44   
vila_7
ja sam mislila da su sve ove dan ezapravo kod kuce al idu na previajnja...nebitno...bitno je da ce eto mozda danas kuci! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 8:12:27   
anidla
Draga Nunny, ljepotice tek sam sad sve procitala i vidjela....ne mogu da vjerujem....

Bitno je da je sve iza vas i da ce djecaku akBda biti svaki dan bolje ui bolje....

Uh.....

Ljubimo vas Noa i ja i saljemo more user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image podrske......




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 9:29:33   
Malenaoduvijek
hB pa je decko bolje user posted image user posted image

samo da sve bude kako treba

OT Bambi gdje si ti user posted image , nema te da nam se javis


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 11:14:23   
Amrino
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 11:16:52   
Hanady RR
samo nek nam je dječak bolje...
i na nauk da nam je ova tema...

čuvajte djecu žene jel vidite vi da ni pionirska nije siguran nit se sretan iz nje uvijek vratiš...

Nunnyuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 11:19:31   
Amani12
Nunny i djecak su doma user posted image
Uskoro ce nam i ona pisati...

Ljubimo vas i grlimo najvise,jedva cekamo da vas vidimo user posted image user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 13:26:19   
Nunny
Drage moje prvo da vam se zahvalim za sve sms-ove podrske koje ste mi uputile...izvinjavam se ako nekom nisam odgovorila...jos jednom hvala...
A sada konacno dobre vijesti  rukica nema otoka...mobilisana je moj djecak je zbrinut kao sto svaki mali andjeo zasluzuje
Ne mogu vam opisati kako i koliko mi je zao sto je do ovoga moralo doci...
sto sam prvo zakazala ja kao majka...i vjerovala da tako treba bit iako su majcinski instikti vristali da nista nije ok...
onda doktori koji su ga pustili 2 dana da pati umjesto da mu jednostavno ociste ranu i previju ruku
hvala Bogu patnjama je kraj zahvaljujuci intervenciji doktora Goran Obradovica te prof Karabega kojim se ovim putem javno zahvaljujem moj djecacic je opet kao nov, srecan je i igra se....
Dr. Goran Obradovic je imao takav pristup mom djecaku da je on sam njemu davao rukicu da mu je previje i za samo dva njegova tretmana otok je sasvim spao i rana pocela da zacjeljuje... a da vam ne govorim o njegovoj ljubaznosti i cinjenici da je gotovo sat vremena razgovarao samnom o nacinu povrede i tretmanu koji je moj djecak do tada dobio i to ne cisto iz kurtoazije da pita nego se zaista istinski zainteresovao i pomno pratio sve sto sam govorila...mislim da je to danas rijetkost i zaista mu od srca hvala...i kad sam ja vidjela kako mom sinu otok spada i vraca se funkcija prsticima ja se zahvalim gospodinu doktoru, a on na sve to tako skromno kaze pa ja nisam nista ucinio to je moj posao...a ne zna da je meni skinuo zvjezdu sa neba kad je olaksao muke mom djecaku...
Sto se doktora Karabega tice on je sef klinike iako sam uvjek za njega mislila da je zapravo estetski hirurg saznala sam da je doktorirao na hirurgiji sake...on se takodje pobrinuo da se moje srce smiri licno je previjao moga sina i naredio mobilizaciju rukice pa su prstici lijepo zamladili i sa donje strane...takodje se potrudio da odnese snimak sefici radiologije da i ona da svoje misljenje iako na snimku nije bio vidljiv lom...zatrazio je drugo misljenje iz razloga sto je to ipak beba od godine i pol...brinuo je za moje djete i uvjeravao me da ce biti 1000 posto zbrinut ne samo kao doktor vec kao covjek i otac...
Sta da vam kazem hvala dragom Bogu sto svi nisu isti...sto ima i odgovornih ljudi...ne moram vam napominjati da sam doktora Gorana i Karabega prvi put srela u zivotu...da nisam imala nikakvu stelu ili dala mito...ljudi su cinili sve samo zato sto su osjecali da tako treba...

Valjda kad covjek vidi malo milosti posle svega ne moze se cudom nacuditi...tako sam ja glavnu sestru Safiju Vukovic pitala sto ste vi tako ljubazni...pa ona kaze sine ja sam uvjek takva volim svoj posao ...volim svoj poziv...nista drugo ne bih na svijetu radila...onda sam gledala koliko se trude oko drugih pacijenata koliko ih puta obilaze mjenjaju carsafe donose rezervne jastuke...i nekako se covjek odmah osjeti bolje kad je nekome stalo makar to bilo 5 ljudi od 15 znas da ima nade za nas...ja znam da ce ona ovo procitati i njoj se ovim putem zahvaljujem na brizi oko mog malisana kao i ostalim sestrama da ih sve ne imenujem...

Tako drage moje ako se nedaj Boze nadjete u situaciju da vam zatreba necija pomoc sad znate da ima doktora kojima se uvjek mozete obratiti...

A poruka za one zbog kojih je moj sin patio...necu vas imenovati...ali ne znaci da pored svojeg dr. ne nosite i sramotu..nije meni potrebna tuzba ili materijalna naknada od vas..bilo je dovoljno jedno zao mi je.. niste morali reci ni izvini...


ja sam slomljena totalno sve sam drzala osmjeh i pravila se jaka zbog mog malenog da ne osjeti tugu u meni i sad kad sam se kupala pocele su mi same suze teci...znate i same koliko sam se zalila da nikako ne mogu smrsati tih 4-5 kg koje su mi ostale viska izgubila sam ih zaovih 5 dana na nacin koji nikomene zelim...moj malisan sada spava pa ja na brzinu pisem tako da mi necete zamjeriti sto nema tacke zareza i velikog slova...
hvala svima koji su makar mislili na nas...ljubite svoju djecicu od mene...saljem vam tonu umornih zagrljaja


< Poruku je uredio Nunny -- 1.7.2011 13:32:32 >

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 13:31:28   
M kao Mama
Draga moja bitno je da je ovo sve iza Vas, hvala dragom Bogu da si ipak na kraju otišla dr. nisam htjela da te plašim, ali kada si pisala ono da si mu ti previjala i ostalo, ja sam već vidjela trovanje, rezanje prstića, ne daj Bože. Hvala Allahu, sve je dobro prošlo.Šaljemo Vam puno poljubaca i sada malo odmorite i ti i A.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 13:33:01   
R&T@
user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 13:37:50   
Nunny
mama alma znam ja to sve ja sam svjesna da ljudi umiru svaki dan da imaju razne bolesti ili da su u mnogo tezoj situaciji nego moj sin ali i ja sam strahovala zbog istog gore ti je kad ne znas je li nesto normalno ili nije...treba li otok bit takav ili ne treba li ruka bit crvena ili ne ...a to je dijete da je na meni bilo ja sigurno nista nebi poduzela ipak veci covjek jaci organizam moze svasta da pretrpi...meni su bili u ocima prstici alisana i sve sam mislila da ce se to i nama dogoditi ....ipak je to mala dusa

< Poruku je uredio Nunny -- 1.7.2011 13:39:03 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 13:38:04   
mila81
Nany samo nek je sve prošlo kako treba, a koliko god da se sad razvija kolo misli naći će se ono da li je trebalo ovako ili onako, najbolje je ono na kraju, sve prije se treba dobro zaboraviti i ne misliti na to jer ovo sad stanje nije slatko, želim vam da se od sad samo smijete i uživate jedno u drugomeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 13:42:06   
Honey3
hvala Bogu dragom da je sve proslo najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
1.7.2011 13:52:20   
Almaa
draga Nuny drago mi je da je djecak dobro, ali mi je zao sto ste morali proci sve ovo, evo i meni su oci pune suza i srce me boli zbog nase djecice koja su ostavljena na milost i nemilost nasega zdravstvenog sistema, molim Boga da nam nikada ne zatrebaju.


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
4.7.2011 16:27:24   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za mamu i dječakauser posted image user posted image user posted image

a ja smao da dodam da imama u ruci kartu iz pionirske na kojoj piše ovako

NAPOMENA: kartu ste obavezni čuvati do izlaska iz objekta!
Korisnik ove karte je osiguran u slučaju nezgode u objetu.

uglavnom zlu netrebalo da znamo...čuvajte karte i vodite s eovom napomenom da ako ništa niko nas ne dovede u situaciju patnje i bola dva dana koji je poršla Nunny i dijeteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
4.7.2011 16:33:09   
klemzi
Nuny, super da je sve to iza vas, hvala Bogu...ljubac za vas dvoje user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
4.7.2011 16:37:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunny

mama alma znam ja to sve ja sam svjesna da ljudi umiru svaki dan da imaju razne bolesti ili da su u mnogo tezoj situaciji nego moj sin ali i ja sam strahovala zbog istog gore ti je kad ne znas je li nesto normalno ili nije...treba li otok bit takav ili ne treba li ruka bit crvena ili ne ...a to je dijete da je na meni bilo ja sigurno nista nebi poduzela ipak veci covjek jaci organizam moze svasta da pretrpi...meni su bili u ocima prstici alisana i sve sam mislila da ce se to i nama dogoditi ....ipak je to mala dusa
Nunny, zao mi je malenog, a Boga mi, i tebe jer samo mogu misliti kako si se preplasila...Drago mi je da je sve ok proslo, hBuser posted image

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
4.7.2011 17:20:28   
mamin cvjetić
Nuni jako lijepa vijest user posted image user posted image puno poljubaca za malenu hrabricu user posted image user posted image

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
5.7.2011 11:21:34   
D_K
Lijepe vijesti.. Drago mi je da je sve proslo i da je maleni dobro.
Hvala dagom Bogu da nema posljedica.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Ujed konja u Pionirskoj dolini i tretman ...
5.7.2011 14:02:08   
Bambi09
Nunny dusice kako nam je drugar, jel bolje rukica medena??? Saljemo vam tonu zagrljaja i poljubaca user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 30.5.2012 10:39:02 >


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *