|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 15:15:04   
camm
na prvom sastanu-user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 15:20:37   
Anoniman
od prvog dana sam znala da ga zelim zauvijek imati pored sebe...
jednom prilikom u toku zabavljanja smo se nesto posvadjali, oko gluposti, to vece sam otisla kuci u Tr... culi smo se telefonom i sve je bilo ok, rijeseno...
medjutim, kad mi je u pola 4 ujutro poslao poruku: ja bih sad umro za tebe... tog trena sam shvatila da je on onaj pravi user posted image

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 15:24:53   
emma.L
Ja ne znam kad sam shvatila da je on the one, ali je nevjerojatno kako sam svaki dan sve sigurnija u touser posted image . Pogotovo sam sigurna da je on TAJ, jedan i jedini otac za moje dijete.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 15:40:28   
liebevoll
Ja sam odmah znala. Kao da mi je neki glas iznutra to rekao, a uvjek sam bila skepticna kada bi moje udate rodice govorile "kada se pojavi onaj pravi, jednostavno ces znati". I meni se ista stvar desila, znala sam cim smo krenuli da cu se udati za njega....
Bile su u pravu, jednostavno sam znala...user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 16:08:14   
Anoniman
odmah nakon što smo prvi put izašli i nasamo razgovarali... a ono zasigurno kad me zaprosiouser posted image

(odgovor članu liebevoll)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 16:25:39   
Mika
Kod prvog izlaska pogazila sve svoje principe, odmah smo počeli zajedno živjeti, vjerili se nakon tri a vjenčali nakon 6 mjeseci. On je znao odmah i mene u to nastojao uvjeriti a ja nisam znala gdje se nalazim user posted image ...ipak znala sam u duši da je to to samo si nisam htjela priznati. Prošli smo svašta dobrog i lošeg za kratko vrijeme i definitivno je pravi. Nebi ga mjenjala ni za šta na svijetu!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
18.9.2008 21:03:27   
medolino
Ja još nisam shvatila hehehe

_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
19.9.2008 14:02:58   
sarah
Dan poslije prvog izlaska, nakon sto su se sumirali utisci.
Tad sam dobila zelju da ga pozovem da ponovo izadjemo.
Medjutim, nisam morala, on je to ucinio. user posted image

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
19.9.2008 14:15:54   
D_K
eh ta romantika - izgleda da sve nase forumasice puca romantika..
e sjetih se i ja porukicanja do kasno u noc - ujutro smo se dogovarali kojim cemo busom na posao (da ne izgubimo ni trena od druzenja) a onda zajedno na posao, pa na poslu na kafu, pa na rucak, pa poslije posla opet na kafu i opet nam nije bilo mrsko ni romanticne porukice pisati do kasno u noc.. i bilo mi je sasvim jasno da je on pravi za mene.
eh a da mi sad posalje romanticnu porukicu ja bi se posadila na dupe - pomislila bi da me za...ava. Sorry na iskrenosti ali je tako. Ali nema veze - on jeste bio i uvijek ce biti pravi za mene a i ja za njega (bolje mu je!!)...

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
19.9.2008 14:20:39   
M kao Mama
Joj, morala bih tatu angažovati da se malo javi na ovu temu, budući da mije do udaje plačao račun za mob, tata je bio blago šokiran kada mu se šćer zaljubila, ne zbog ljubavi, već zbog broja sms poruka, jesečno i po 2.000, samo mi je jednom rekao, moja ALma, nije meni teško platiti, alikako te prsi ne zabole, a ja sam bila tako ispraksirana, da sam mogal nesmetano pisati poruku, a da sa nekim pričam i gledam ga u oči, eto, a za poruke, brat mi je stalno skidao sa neta tekstove o sms ovisnicima, bio je ubjeđen da je i njegova sestra zrela za terapiju, toliko o romantiKi

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
19.9.2008 14:22:04   
ElmaB
Vrlo brzo. Nakon nepunih petanestak dana zabavljanja. I nisam se pokajala, hvala Bogu!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
6.10.2008 1:50:31   
bebbe RR
Odmah, mislim... Nekako me i dan danas u to svakodnevno uvjerava. Niko me ne moze nasmijati kao on, utjesiti kao on, uciniti da se osjecam kao kraljica na pijadestalu njegove duse, razumjeti kao on, gledati kao da sam najljepša na sviejtu kada ležim čupava i prehlađena... Pojavio se je u mom zivotu nakon gorkih razocarenja u nizu i mislila sam da u meni vise nema vjere u velike ljubavi. On mi je pokazao da zapravo, prije njega, nisam ni znala šta velika ljubav znači. Sjećam se poruke koju mi je poslao nakon prvog izlaska. Pisalo je:Čime sam te zaslužio?! Reci ako znaš i radiću to zauvijek... On me je nekako naučio i ubijedio da zauvijek postoji. I da se ponekad možeš, sa sigurnošću, na nekoga i osloniti.... Uh, što me je romantika opalila. Ali, šta ću. Fakat je najvažniji lik u mom svijetu. Zbog njega sam se trajno odselila iz Sarajeva, a mislila sam to se nikada ne bi moglo dogoditi... I nikada, nikada, nikada nisam požalila. Zbog njega sam se uvjerila da se i na stranom jeziku može izreći svaka emocija. Prije sam tvrdila da nije moguće.... 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
23.11.2008 20:18:50   
simba
Cim sam ga ugledala...user posted image user posted image user posted image
Dok smo hodali bilo je svega kao i u svakoj vezi i svadja i lijepih trnutaka i prekida vise puta . Al opet kako god bilo i skim god izlazili opet bi se vratili jedno drugom i tako je i zavrsilo . Valjda je to to ...
Tako sam mislila da je on pravi.user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
24.11.2008 12:22:51   
dana3
ja jos ne znam da li je on praviuser posted image .zasad nam je super eto i sina dobili ali ja ne znam je li on taj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
24.11.2008 13:39:45   
dina_89
ma cim sam ga vidjela (u teretani ) znala sam da je moj tip user posted image user posted image user posted image  mada sam mislila da nije mogu da nesto bude izmedju nas jao pa ja sam tad imala samo 15 godina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
24.11.2008 15:28:58   
dacy
uh, cim sa ga vidjela, odmah sam ga spazila user posted image

kad sam shvatila? Nemam pojma. Vjerovatno kad me je zaprosio, proslo mi je kroz glavu, e to je to user posted image

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
24.11.2008 16:41:20   
lejlaze
brzo poslije pocetka zabavljanja. jer smo prvo bili radne kolege (i sada radimo skupa)

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
24.11.2008 17:23:44   
hanabanana
Kad mi je otac umro...nije mi još bio muž.
Shvatila sam da je osoba koja će sa mnom i plakati, a ne samo smijati se.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
29.11.2008 16:15:01   
nikita
Moj MM i ja smo se upoznali preko net-a i prije no sto sam ga vidjela uzivo zaljubila sam se u njegov karakter,nakon 20 dana smo se uzivo upoznali,hodali 6mj prije no sto smo se zarucili ,sad smo u braku 2mj.
Najprije smo veliki prijatelji i najveca podrska jedno drugom...


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
29.11.2008 17:20:44   
mala curica
Kada sam upoznala mm nisam nesto bila zainteresovana za njega
kada smo zapoceli vezu vidjela sam da u njemu imam
najbojeg prijatelja,brata,osobu koja ce me zastititi od losih stvari,
pa tek onda decka.
Na osnovu toga sam shvatila da je on prava osoba za mene.
Sad smo u braku 3 god i nisam pogrijesila................
     Volim ga najvise na svijetuuser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
29.11.2008 19:41:27   
mnn
Moj mm i ja upoznali smo se preko neta, nakon 4 puta što smo se našli prohodali smo...živimo zajedno , beba dolazi i vjenčanje je uskoro...shvatila sam da je on za mene čim sam ga ugledalauser posted image user posted image , nešto mi je govorilo to je prava osoba za tebe...volim ga najviše na svijetu kao i on mene jer se na njega uvijek mogu osloniti i biti ono što jesam.user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
29.11.2008 19:52:37   
Anoniman
Nekako čim sam ga vidjela.... Zabavljali smo se 2 god., sada smo u braku 7 god., sve ukupno 9 godina user posted image . Nas dvoje smo malte ne odrasli skupa. Kad smo se upoznali meni bilo 16 a njemu 17 god. Prošli sve i svašta, imamo divnu curicu i čekamo još jedno sunce user posted image  Mislim da je to to!!

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
29.11.2008 22:25:27   
Anoniman
ja i moj,dragi muz smo hodali pet godina,bez prekida bilo,je tu mali svadjica kao u svakoj vezi.....ja sam znala,da je on pravi,jer mi je bilo super s njim uvijek je bio,uz mene i u tuzi i u sreci....kad mi je mama bila,u bolnici on je uz mene bio stalno,i moja najveca podrska je bio moj muz.....sad smo u braku pet mjes.i super mi jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
10.2.2009 23:44:37   
SelmydZany
Ja sam jos u vezi,a Bd uskoro i braku,ali sad vec,odnosno odavno znam da on onaj pravi...to vidim u njegovim ocima,osjetim u njegovim rijecima..ne znam kako,ali jednostavno znam....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kada ste shvatile da je vas muz onaj pravi?
10.2.2009 23:52:35   
Ilhana RR
hmmm i prije nego sto smo "postali" par... mi smo se upoznali preko ljeta, ja hodala sa jednim tipom a sa njim se dopisivala... i tako mi pricali nonstop, upoznali se ono pravo i sve jedno drugom pricali... i kad sam ja sa ovim tipom raskinula... mi poceli da pricamo malo ozbiljnije...
I mi kroz salu malo po malo priznamo sta osjecamo jedno prema drugom... i jedno vece on bio na koncertu Nine Badric u Aqua i zezne ga jaran za prevoz tako da je morao do Vraca pjeske ici kuci... i ja mu pisem sms ako hoce da ja zamolim rodjaka jednog da ga odbaci... i on ti meni napisao sms kad je stigao kuci... a ja vec bila zaspala... i odgovaram mu "Ma znas sta volim ja tebe pa sta god bilo"... a on mi odgovorio "Ti i moja mama ste jedinstvene"....

tako da sam znala od tog momenta da je on pravi za mene... i kad smo postali "pravi" par, ono da svi znaju sve zezali smo se da se odma uzmemo ali smo radi roditelja cekali dvije godine pa onda vjencanje =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *