|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   novogodisnja zelja
5.12.2015 17:03:15   
koka i po
otvorih temu cisto zato sto bi se izgubila u moru postova na drugim temama....a po meni je jako plemenita i vazna...
naime ,procitah u Avazu da je pokrenuta akcija za prikupljanje poklona od srca za sticenike Zavoda za zbrinjavanje mentano invalidne djece u Pazaricu...
ne mogu da ne primjetim da su njihove zelje(ciji je spisak objavljen na fb) jako skromne....i nisam mogla ostati ravnodusna.
da ne duljim .....to su neke sitnice koje su drugima jako vazne a mi ih ni ne primjecujemo...pocevsi od papuca,igracki,nakita,helanki,gumica za kosu itd...
Inicijatori akcije su Tea Macan i Aida Faraget koje ce u srijedu 9. decembra od 17 do 19 sati biti u Aquarius vilsu koji se nalazi na adresi Zmaja od Bosne 13 u Sarajevu,i primati hedije od srca za tu djecicu.

Voljela bih i molim forumasice koje zive blizu pomenutog mjesta da mi se jave jer bih poslala nesto za tu djecu.njihovo bi bilo samo da pruzmu posilju na autobuskoj stanici i predaju tamo gdje treba.
takodje vas pozivam da se i vi odazovete ovom humanom cinu...nikad se ne zna gdje mozemo zaraditi a gdje izgubiti.....eto....


jos jednom bih zamolila ako je neka od vas voljna da preuzme moj poklon toj djeci da mi se javi u sto skorije vrijeme.

hvala.

< Poruku je uredio koka i po -- 5.12.2015 17:04:19 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: novogodisnja zelja
5.12.2015 17:11:04   
Hanady RR
koko javi se na Fb tea macan...ona je naša forumašica prije je bila i moderator...
ja sam sa njom kontaktirala već preključer...
inače sve želje su već prikupljene i sada se širi ostalim stavrima koje trebaju...
u potrebi su za robicom za malu djecu i malim čarapicama ...novim naravno da bi bile adekvatni pokloni...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: novogodisnja zelja
5.12.2015 17:30:48   
koka i po
poslala poruku.
hvala hanady.....nadam se da ce odgovoriti da ne ode u spam poruke

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: novogodisnja zelja
6.12.2015 15:36:32   
koka i po
user posted image user posted image user posted image ...za poky.....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *