|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   povrce
13.9.2008 13:45:53   
bebacha
evo jedna tema pa da pisemo kad se uvodi koje povrce,kako ga spremate.trenutno me interesuje kad se daje cvekla.kako je spremit i koliko smije stojati kuhana.ja jako volim cveklu pa bi htjela malenoj spremit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: povrce
13.9.2008 13:48:09   
novi clan
Pozdrav od novog clana
Ja ti stvarno ne bih znala reci kad se daje cvekla ali povrce mozes postepeno uvoditi od 6 mjeseca. a vocne kasice i sokice vec od 4

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: povrce
13.9.2008 15:12:00   
gracija
Ja sam svojoj djevojcici cijedila sok od cvekle,kad je imala  7 mjeseci i davala sam joj po par kasicica svako drugi - treci dan.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu novi clan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: povrce
13.9.2008 21:24:12   
ja
ja sam Emanu davala sa 8 mjeseci cveklu i taj dan nikad necu zaboraviti jer ja i mm kad umrli nismo od straha...ja sam je prvo skuhala i ispasirala sa jabukom i mrkvom to je izgledalo kao gusti sok i Emanu se jako svidilo da je meni bilo zao nedati mu vise,popio je citavu flasicu od 150ml sto je previse i za odrasle tako jako i zestokmo vitaminima...uf ali kad je poceo da povraca tako ruzan prizor ono crveno ...uzas ali sad mu dajem po malo i jako voliuser posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu gracija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: povrce
14.9.2008 21:46:24   
mama mama
mame pocela sam davati malom kasice ali nakon tri dana sam mu vidjela kao osip ali samo na stomaku.je li se to ikom desilo.sta da radim. malom jke 6 mjes

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: povrce
15.9.2008 0:15:20   
sanny
Kod nas u danskoj pedijatri savjetuju cveklu od 6 mjeseca a daje se svako 14 dana i tako dok djete ne napuni godinu..navodno zbog nitrata .. al svudgje drugacije ko ce to znat

_____________________________

Emma Amalia 30.11.2007

(odgovor članu mama mama)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *