|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izgubili smo bitku
25.8.2008 20:59:05   
mamy Sabina
Pozdrav mile moje!Neznam kako da vam ispricam ,opisem moju bol.Izgubila
sam bebu,dvadeset dana borili smo se i nakraju i zgubili bitku.U 19 sedmici mi je pocela oticati plodna voda.Naglo i velika kolicina.Hospitalizirana sam3. augusta sa losim prognozma.Nismo se predavali ni ja ni moj bebac.Prvih par dana je bilo pomaka nabolje,bili smo optimisticni.Bebino srce svo vrijeme je jako i hrabro kucalo,razvijao se.Vode je bilo nesto vise i bilo je na vaznim mjestima oko rucica,glavice.Ne postoji terapija niti ljekovi za to stanje.Jedino sto se moze uciniti je apsolutno mirovanje i nada da ce se pukotina na vodenjaku slijepiti i voda poceti obnavljati.Svo to vrijeme sam lezala bukvalno nepokretna nista nije bilo teko.UZVsu dovozili u sobu i pratili me.Drugi strah je bio razvoj infekcije.Nije se razvila al i vode je bilo sve manje.Bebino srce je kucalo sve slabije i mopali su inducirati porod,i moj zivot je bio ugrozen.Neznam sta da vam kazem kako sam,izgubili smo naseg djecacica.Tako boli da mi da neznam kako disem.Nemogu i nesmijem radi kcerke pasti u totalni ocaj.Sve sto sam napisala je konfuzno zbrkano,ttotalna tupoca.Hvala mojim divnim doktorima dr Saricu koji se borio kao za svoje dijete,sestrama Neli,Aidi,Eldini,Dunji,Tidji,Elviri i drugima.Ljudima koji su radili svoj posao profesinalno,humano ,ljudski.Cistacicama koje su sjedile kraj mog kreveta da se ne bih pomjerala.Oprostite mi na ovoj prici ,morala sam je podjeliti.Od dragog Allah molim sabur da ovo prezivim.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:06:40   
haida
Draga mamy ...ne znam šta da ti kažem u ovom momentu.....teško je naći riječi utjehe koje bi ti umanjile bol....ja evo čitam i suze mi same idu.
Samo mogu da predpostavim kroz šta si prošla i koliko je sve bolno bilo.....
Divim ti se na hrabrošću da si s nama to podijelila.....
Ja ti od sveg srca želim da se što prije oporaviš i da skupiš nove snage za dalju borbu....
Dragi Allah samo zna zašto se to tako moralo desiti....ne krivi ni slučajno sebe jer to nije ništa u našoj moći.....
Nekav vam dragi Allah podari sabur i nemoj se predavati....molim te!!!!!!!!!

Šaljem ti puuuuno poljubaca tebi i tvojoj porodici i držim vam fige da uspijete u daljem životu i od srca vam želim sve najbolje, puno snage i zdravlja

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:06:47   
malecka60
Draga Mamy2, zao mi sto se to desilo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Znam kako se osjecas. Ali budi jaka i ne predaji se zbog kcerke, jer si i njoj potrebna. A vrijeme lijeci sve, samo trebat ce vremena da te rane zarastu,ustvari, da se malo zalijece, jer nikad nece biti zaboravljeno.

Cuvaj se i neka ti Allah dz.s. podari snagu i sabur, i tebi i tvojoj porodici.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:07:36   
lejlaze
mamy mogu mislit kako se osjecas. stvarno mi je zaouser posted image , budi hrabra i pokusaj (mada mislim da je nemoguce) ne misliti o tome.


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:13:46   
dadakg
Mamy2
Ne postoje reči koje te mogu sada utešiti, jako mi je žao i šaljem ti prijateljski zagrljaj u znak podrške da nam se što pre oporaviš i kreneš dalje.user posted image

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:14:14   
anitaMO
mamy mislila sam ovih dana na tebe sto se ne javljas.kao da sam pretpostavila sta se dogadja.nemam rijeci da te utjesim znam kako ti je.kako si se radovala.tu sam za sve sto ti treba.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:15:32   
piggy
potpuno te razumijem kako se osjećeš,ja sam svog anđela izgubila u 37 tjednu trudnoće,omotala mu se pupčana vrpca jer je bila prekratka.
Isplači se i izbaci sve iz sebe,duboko udahni,glavu gore i kreni naprijed,ne gubi nadu,nećeš to nikada zaboraviti al nemoj se ni previše mučiti sa takvim mislima,prvenstveno sada misli na sebe da se oporaviš.
Pusa i čuvaj se.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:18:43   
mamy Sabina
Hvala vam.Danas sam dosla kuci,teze mi je nego u bolnici.
Dok si tam okruzen si istim ili slicnim pricama i sudbinama.Bodrile smo se medjusobno ,navijale jedne za druge.Danas na polasku,preko vrata sam izisla
zajedno sa dvije novopecene mame.U momentu sam pomislila da cu umrijeti kako boli.Ides kuci bez svog ceda.

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:19:40   
camm
i meni je jako zao mogu misliti kako se osjecas
ali tu smo da te utjesimo i da pomognemo u tvojim teskim trenucima.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:21:25   
Skvo RR
Tako mi je zaouser posted image user posted image user posted image . Mnogo sam potresena.
Molim dragog Allaha da tebi i tvojoj porodici olaksa bol.

(odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:21:28   
Emina*
Draga moja, ja ne mogu da vjerujem u ovo sto si upravo napisala....
Ne znam sta da ti kazem, ili sta da uradimo a da ti bude lakse.....
Nijedna nasa rijec, znamo, nece vratiti ono sto je vec se desilo.....
Zelim ti puno sabura, jer on ti je sad najpotrebniji,
budi uz svoju djevojcicu, i muza i dijelite ljubav i podrsku u ovim trenucima,
i neka vas ovo zblizi jos vise....
Ne mogu da ti opisem kako sam se osjecala dok sam citala sta si pisala....

Da znas da nasu podrsku i nasu ljubav uvijek imas, i znas gdje je mozes naci...
Pomisli samo na to da je tvoj djecacic sada kod dragog Allaha, i da mu je gore bolje...

Volimo te punoo, punooo, i tu smo za sto god...

Hvala ti sto si ovu pricu podijelila s nama....
Meni si jos hrabrija......



_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:22:01   
Adana
Draga mamy ...ne znam šta da ti kažem u ovom momentu.....teško je naći riječi utjehe koje bi ti umanjile bol....ja evo čitam i suze mi same idu.
Samo mogu da predpostavim kroz šta si prošla i koliko je sve bolno bilo.....
Divim ti se na hrabrošću da si s nama to podijelila.....
Ja ti od sveg srca želim da se što prije oporaviš i da skupiš nove snage za dalju borbu....
Dragi Allah samo zna zašto se to tako moralo desiti....ne krivi ni slučajno sebe jer to nije ništa u našoj moći.....
Nekav vam dragi Allah podari sabur i nemoj se predavati....molim te!!!!!!!!!

Šaljem ti puuuuno poljubaca tebi i tvojoj porodici i držim vam fige da uspijete u daljem životu i od srca vam želim sve najbolje, puno snage i zdravlja


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   Zaista mi je zao! Zelim vam sve najbolje!...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:30:47   
nikka
Žao mi je...,zaista.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 21:44:06   
kana
jao zao mi jeuser posted image
sabura i ne predaji se,bitno je da nastavis dalje i bice jos neka nova bebica ...tako joj bilo sudjeno.Ne brini se,to je sad nas melekcicuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 22:22:26   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo neka ti je na pameti da je to Bozija odluka,On je tako htio,ko zna zasto...Nemam rijeci utjehe,jer ne postoje...Cuvaj mi seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 22:32:07   
majaaaa
user posted image user posted image user posted image  Draga mamy2,zao mi je sto si morala proci kroz to:( Kako si sama rekla,moras biti jaka zbog kcerke,sebe i muza.Sabur,samo sabur.
Cuvaj nam se.Mi smo uz tebe.....
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 22:34:21   
Crvena
IZVORNA PORUKA: neki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo neka ti je na pameti da je to Bozija odluka,On je tako htio,ko zna zasto...Nemam rijeci utjehe,jer ne postoje...Cuvaj mi seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Stvarno mi je zao.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 22:37:34   
Visnja RR
Dace Bog pa ces opet imati jednu mrvicu koja ce rasti u tvom stomacicu i na kraju ti izmamiti suze i osmjeh kad joj zacujes prvi plac...
do tada draga budi hrabra... isplaci se... ali opet budi jaka...
Ono najljepse dobijamo po cjenu velike boli ...sada te boli ali uskoro ces biti sretna VJERUJ U TO


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 22:39:42   
Romali
Pronađi negdje u sebi snage da nastaviš dalje radi onih koji te vole. Želim ti puno sreće i čim prije novu, zdravu bebu. Žao mi je što se ovakve stvari dešavaju...user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 22:52:16   
tweety
draga mamy2,evo ti pročitaj ovaj post od LORI,mislim da će ti malo prijati,borba jedne žene i poruka da se nikad ne treba predati...želim ti što brži oporavak od šoka,znam da ti nije lako,ali uz tebe smo to znaj.

http://www.ringeraja.ba/forum/OBRI%C5%A0I_SUZE_I_KRENI%25%25%25/m_30510/tm.htm

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 23:03:15   
dinaa
Zao mi je zaistauser posted image user posted image user posted image user posted image zelim ti sto brzi oporavak i da budes jos jaca i hrabrija pa nastavis dalje.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 23:04:53   
Anoniman
tako mi je zao mamy2 user posted image user posted image user posted image user posted image
primjetila sam da te nije bilo s nama dugo vremena... a najvise bih voljela da je to bio neki drugi razlog user posted image
samo vjera u Boga ce ti pomoci da to prevazidjes i da kroz nekoliko mjeseci, kad aBd se potpuno oporavis, nam javis da nosis u sebi ponovo jednog malenog andjela
ljubim te i cuvaj mi se...


(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 23:08:48   
mamabb
Žao mi je....

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 23:10:35   
zvončica
IZVORNA PORUKA: dinaa

Zao mi je zaistauser posted image user posted image user posted image user posted image zelim ti sto brzi oporavak i da budes jos jaca i hrabrija pa nastavis dalje.


Ne daj se!!!


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Izgubili smo bitku
25.8.2008 23:14:51   
stella
Draga Mamy zaista mi je zao.Znam da nemozemo vratiti vrijeme i nemozemo uciniti bol manjim.Ali zelim da znas da trebas nastaviti dalje.Hrabro.Zelim ti puno sabura i da to sto prije malo prezalis, jer znam da nemozes to nikada prezaliti.I zelim da znas da smo svi uz tebe.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *