|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 16:05:36   
PegPerego
Iskreno mi je zao i jako me potresao tvoj post, nemam rijeci kojima bih ti olaksala bol, ali samo da znas da suosjecam s tobom i da ti zelim sve najbolje!

_____________________________

...It's so easy to loose yourself in her eyes...That little person you love the most can teach you the feelings you have never known before...You don't realize how much you can love until you hold her in your arms...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 16:13:07   
gracija
Sta reci,osim da mi je jako,jako zaouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 16:18:16   
emina_h
IZVORNA PORUKA: mamin sin

Saljem ti jedan veliki topli zagrljaj user posted image i placem zajedno s tobom. user posted image user posted image  Budi hrabra i jaka! Zaista rijeci utjehe ne postoje, samo podrska...

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 16:26:39   
Lel@
Draga *sunce*

Vec sam ti dosta dosta napisala preko pp!
Mogu ti reci da mi je jako zao i da znam kako ti je,
jer sam dozivjela slicno!!!
Tesko je i bol ce zauvijek ostati,
ali moram biti jake i nastaviti dalje!
user posted image user posted image user posted image
Zelim ti sve najbolje,i budi jaka!!!
pusaa i cuvaj se!



_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu gracija)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 17:47:31   
Skvo RR
Draga Sunce....tek sam sada procitala tvoj post...jako sam potresena...samo mi se cuvaj....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 17:52:23   
mamy Sabina
Draga kad god osjetiš potrebu da pričaš ,kažeš nešto o tom ,piši.
Meni je pomagalo,svaki put moje drage forumašice bi me digle,ohrabrile,vratile mi nadu.Imaš i porodicu hB,kao i ja,al neke stvari je lakše podjeliti ovako.Zato milo moje Sunašce tu  smo uvijek za tebe.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 18:02:21   
tweety
Draga Sunce ne mogu ti opisati koliko mi je žao što ti se to desilo,ne mogu ni da zamislim koju bol osjećaš u duši.Ja sam trenutno u 33.sedmici i ne daj Bože da mi se bilo šta desi,ne znam kako bi.Želim ti puno snage da izdržiš tu neopisivu bol a kao što mamy2 reče mi smo uvijek tu za tebe,pa nam se obrati kad osjetiš potrebu da olakšaš dušu.

user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 19:58:15   
mali
Neznam šta da ti kažem što ti druge nisu rekle...Žao mi je...user posted image ...Uz tebe smo,user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 23:02:56   
batterfly
Iako se "ne znamo",iako se nikada nismo srele,zelim da znas da suosjecam s tobom,da osjecam bar mali djelic tvoje tuge...Tvoja prica,kao i prica Mamy2 dirnula je, kako moje, tako i srce drugih forumasica......
Jako mi je zao.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i bilo sta da napisem,znam da ti pomoci nece,ali se nadam da ce ti bar malkice ublaziti tvoju bol.....jer od srca ti pruzam svoju podrsku,rijec utjehe,.......sa nadom i zeljom da ti Allah dragi da snage i volje....i sabura....i da tvoju Pahuljicu nagradi perlijepim DZennetom.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 23:49:16   
lejlašh
Stvarno  mi je žao i molim dragog  Boga da vam podari sabura i snage da preživite ove teške dane, da se oporavite i krenete dalje, i da vam što prije podari svoj najljepši dar user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 10:53:09   
lida
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sunce zelim da ti dragi Allah da snage i sabura 

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 17:33:19   
mea83
moje drage user posted image user posted image user posted image
evo moram i ja da snekim podjelim svoju bol
bila sam kod ginekologa i mora mi abortus uraditi
nevalja mi trudnoca
ipak me moj osjecaj nije varaouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 17:36:15   
jasmina_mm
draga mea
tako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ali molim te drzi se i budi jaka i hrabra
aBd bice sve u redu

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mea83)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 17:36:33   
Skvo RR
Mea tako mi je zao...Mila mislim na tebe...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mea83)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 17:37:49   
M kao Mama
Joj Mea, ne mogu vjerovati, pa šta se ovo događa, svaki dan izgubimo po jednu bebicu, na RR, bože dragi, imaj milosti

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 17:41:54   
RAJA
Draga Mea suosjećamo s tobom i draga tu smo za sve što ti bude trebalo user posted image user posted image

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 17:42:37   
Anoniman
ljubice nasa.. pa sta se desilouser posted image user posted image user posted image user posted image
jesu ti dali kakvi objasnjenje sta ne valja?
evo ostala sam bez tekstauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
imaj volje i snage... cuvaj se molim te
ljubim te i saljem topli zagrljaj

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 18:01:17   
Romali
Draga Mea,
žao mi je zbog tvog gubitka user posted image . Čuvaj se i budi jaka, mlada si, dat će dragi Bog još beba. Stvarno ne znam šta se dešava u zadnje vrijeme user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 18:19:39   
mamin sin
Mea draga iskreno mi je zao...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 19:36:53   
mamy Sabina
Mea, ,moje srce krvari za tobom.S tobom sam
u mislima,plačem s tobom.
Molim te ne predaji se idemo dalje zajedno!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 20:05:07   
mali
user posted image Žao mi je,želim ti da se što prije oporaviš i kreneš u novu borbu...user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Izgubili smo bitku
18.9.2008 23:50:34   
batterfly
Draga Mea,jako,jako mi je zao....
Znam  da je bolno i tesko,znam da ni jedna rijec ne bi bila utjesna,..ali tu smo..mislimo na tebe....
Molim te,ne predaji se ,skupi zadnji atom snage da sto prije krenes u novu bitku!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 8:56:42   
mamsi
Mea baš mi je žaouser posted image ,i želim ti da se što prije oporaviš i onda u nove pobjede aBd.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 9:01:15   
mamyca
Mea zao mi je sto ti se to dogodilo,zelim ti brz oporavak i da sto prije dobijes svoju bebicu,aBd.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 9:13:21   
haida
Draga Mea tako mi je iskreno žao i ne mogu jednostavno da shvatim šta se ovo dešava u zadnje vrijeme....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jesi ti dali kakvo objašnjenje....zaštouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mila nemoj se predavati, znam da ti je teško ali izdrži malo pa uskoro aBd ćeš nas obradovatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *