|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:20:21   
*sunce*
user posted image  hvala vam svima puno što mislite na mene, možda nisam trebala pisati jer nije dobro za vas da se potresete ni sa čim, a znam da na ovakve priče niko ne ostaje ravnodušan...user posted image  ali to mi je bilo potrebno da znam da svugdje imam pomalo podrške... kad sam završila s porođajem nazvala sam muža i s jecajem mu rekla samo "gotovo je nema naše curice više" rekao mi je da se držim da budem jaka i da ćemo mi imat pet curica ...duša moja slatka...
a taj dan kad će me poroditi ništa mi nije bilo važno ni sama sebi nisam bila važna...ali poruka koju mi je muž poslao da budem jaka radi njega jer je on tu za mene, da budem jaka za nas dvoje puno mi je pomogla... fizički sam sad dobro ali psihički ko zna kad ću biti...

(odgovor članu Lady_in_red)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:23:34   
Amelaa RR
Draga Sunce ja nemam rijeci da opisem ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .ni da kaze bilo sto bi tvoju bol ublazilo..nego samo da zamolim dragog Allaha da vam podari sabura..i da krenete u nove pobijede....
Od srca ti saljem veeeliki poljubac i zagrljaj...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lady_in_red)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:25:29   
budućamama
Žao mi je milauser posted image user posted image user posted image . Stvarno nemam riječi....
Dragi Bog zna najbolje zašto je tako moralo biti. Želim ti puno snage i puuuuno ljubavi. Tvoja je pahuljica sada mali user posted image
Iskreno mi je žao zbog tvog gubitkauser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:27:27   
medavi
user posted image user posted image user posted image ja sam prvu bebu izgubila znam koliko ti je tesko
suosjecam s tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image proce vremenom , budi jaka
neznam sta vise da kazem zao mi je......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:28:34   
mamyca
Sunce jako mi je zao sto ti se to dogodila,i sama placam,mogu onda samo da pretpostavim kako je tebi.Ne daj se draga,i nemoj odustati,znam da nema rijeci koje bih te mogle utjesiti,ali znaj da smo mi tu za tebe.Cuvaj mi se i molit cu dragog Allaha da ti da snage da ovo izdrzis,i nikad se vise ne ponovilo,ni tebi ni ijednoj od nas.Sretno draga

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:30:28   
medavi
IZVORNA PORUKA: *sunce*

...ali poruka koju mi je muž poslao da budem jaka radi njega jer je on tu za mene, da budem jaka za nas dvoje puno mi je pomogla... fizički sam sad dobro ali psihički ko zna kad ću biti...
i na ovo misli stalno ima zasto da se zivi a dace dragi Allah vama jos beba
nemoj nam se sekirat...ovo mi je tako tesko palouser posted image mila mislimo na tebe!


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:33:10   
sarah
Draga Sunce, primijetila sam da te nema na forumu, ali ni slutila nisam da ti se desila ovakva tragedija.

Iskreno mi je zao. user posted image  user posted image  user posted image
Neka ti dragi Allah podari snage i sabura i da ubrzo ugledas svjetlo u svom zivotu...

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:45:05   
jupajdi
Žao mi je draga mojauser posted image user posted image user posted image
I ja plačem čitajući tvoju tužnu priču.
Budi jaka, jer život je pred tobom i Allah dž.š. će ti aBd dati opet bebu, samo budi čvrsto uvjerena u to i gledaj naprijed.

Mislimo na tebe i evo ti jedan veliki zagrljaj user posted image user posted image user posted image user posted image  .

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:48:43   
Amer
Ne postoje riječi kojima bi te mogla utješiti ali znaj da će dragi Bog ti pomoći da prevaziđeš tu bol a ja mogu samo da ti pružim svoju podršku i da znaš da mi je mnogo žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 12:52:07   
Blue rose RR
Samo riječ - sabur, sve je u Božijim rukama.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:04:29   
zvončica
Da postoje riječi koje će te utješiti, napisala bih, samo ti mogu reći, iskreno mi je žao, ali ti si jaka žena i prevazići ćeš i ovaj bol. Doći će opet jedna pahuljica...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:23:14   
mamy Sabina
Ničim neću olakšati tvoju bol,šta god da ti kažem malo je i blijedo.Vidjela si da sam ja i postavila ovu temu zato znam.Znam kako te boli,kko ti se srce kida.Da mogu išta učiniti da olakšam uradila bih.Plači i isplači se.Plačem zajedno s tobom user posted image ,prijateljice moja.Molim dragog Allaha da nam podari sabur.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:26:00   
medica
draga moja sunce zao mi je i ja evo placemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   molim Allaha dz.s. da vam olaksa i da vam da sabura
saljem ti veliku pusuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:35:07   
*sunce*
da mamy2 ti to najbolje razumiješ i sve one koje su to doživile, a one koje nisu iz sveg srca želim da nikad ne spoznaju taj osjećaj...
mojoj bebici je sedmica falila da uđe u deveti mjesec...to je velika beba velika trudnoća i veliki bol...
dok još malo skupim snage pisat ću ja više i svašta ima tu i krivice doktora...
ali neću da okrivljujem nikoga više tako je dragi Bog htjeo da bude...

sad duboko uzdišem i trudim se što manje plakati jer mi je moja majka-nena rekla da nevalja da plačem jer svaka ta suza peče moju curicu moju pahuljicu...ima li istine u tome ? vjerovatno ima jer ipak je moja majka učevna žena i ne bi mi to rekla džaba...user posted image

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:36:00   
anitaMO
mila moja mogu samo zamisliti kako ti je.i ja sam izgubila prvu bebu,ali sa tvojom boli se ne moze porediti.a sad imam lauru pa uzivam u njoj.to samo majke mogu znati kako je nositi andjele kraj srca.zelim ti svu srecu ovoga svijeta i sto prije user posted image .budi mi jaka.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:38:15   
blondi
Draga Sunce, 
divim ti se na snazi... a ujedno sam i jako tužna što vam se to desilo... riječi utjehe ne postoje za ovakvo nešto... budi i dalje jaka...ljubimo me to moj muž i ja... i sve drage ženice koje su izgubile svoja mala čeda...

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:39:51   
haida
sad duboko uzdišem i trudim se što manje plakati jer mi je moja majka-nena rekla da nevalja da plačem jer svaka ta suza peče moju curicu moju pahuljicu...ima li istine u tome ? vjerovatno ima jer ipak je moja majka učevna žena i ne bi mi to rekla džaba...


Vjeruj da ima nešto u tome....
Moja majka kad je iznenada umrla za mene se svijet srušio....ona mi je bila sve....više sam volila da budem kod nje nego kod mame i tate....
Plakala sam i nisam mogla tu noć da obrišem suze niti su mogle da stanu ali su mi rekli da ne valja toliko plakati jer je toj rahmetli duši puno teže da ode....ode tamo gdje će joj biti bolje....

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:47:54   
mamin sin
Saljem ti jedan veliki topli zagrljaj user posted image i placem zajedno s tobom. user posted image user posted image  Budi hrabra i jaka! Zaista rijeci utjehe ne postoje, samo podrska...

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 13:48:44   
Anoniman
tako mi je zao *sunce* user posted image ... trenutno nemam rijeci utjehe kojima bih te mogla utjesiti, jer znam da je to nemoguce...
molim te da se cuvas, da ne gubis snagu, nadu i vjeru u Boga, sve je s razlogom, samo na to misli...
ti ces uvijek imati svoju pahuljicu u srcu, niko ti je ne moze uzeti, a dragi Bog ce ti podariti ponovo jednu, u to ne sumnjam...
ti si jaka zena kad si to sve prosla i smogla snage da s nama podijelis... ja ti se divim
ljubim te i saljem ogromni zagrljaj

(odgovor članu zvončica)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 14:09:06   
makana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
plačem zajedno sa tobom


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 14:23:52   
stella
Draga Sunce.Jako mi je zao zbog tvog gubitka.Primi moje saucesce.Imas nasu podrsku.Molim dragog Allaha da ti da sabura da to malo prebolis i da krenes dalje.Znam da je to nesto sto se nikada nece preboliti do kraja.Tvoja prica me u srce dohvatila.Zelim ti da se sto prije malo oporavis.Imaj nade u buduci zivot.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 14:36:36   
mazalica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
namam rijeci, placem vec pola sata


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 14:54:22   
sanelicaaa
I mene jako potrese ovo sto ti se dogodilo!
Jako mi je zao!
Ali nedaj se! Budi jaka...
Svi smo uz tebe!!!

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 15:45:16   
Visnja RR
Pretuzno user posted image
Drago Sunce tvoja pahuljica je sada jedan andjeo i ona ce te cuvati i moliti da uskoro dozivis srecu s jednom bebicom u rukama...
Moras se isplakati... jer moras izbacivati taj bol iz sebe...
Neka Bog tebi i tvom muzu da ubrzo najljepsi dar od Boga...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Izgubili smo bitku
16.9.2008 15:48:53   
M kao Mama
O moje sunašce, mila moja, nema riječi koja bi bila dovolja jaka, da bi te balom malo ohrabrilo, nema, tvoja tuga je velika, i koliko god da živiš, koliko god da budeš imala djece, tvoja pahuljica će imati posebno mjesto u tvom srcu, vjeruj mi, neki dan sam isto tako čula da su moji prijatelji izgubili bebu, plakala sam, jer znam šta znači biti majka, i ne daj bože kolika je ta bol,
draga moja, nadam se da ćeš ubrzo ostati trudna i da ćeš akoboga na svijet donijeti svoju bebicu,


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *