|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 11:53:14   
mea83
drage moje hvala vam na svoj podrsci i utjehi
puno mi znaci vjerujte mi

jucer je to bilo
moja doktorica Naima Š.na Kosevu mi je prije 7 dana uradila prvi uzv i rekla mi da nista nevidi iako je trebala,onda me narucila i juce mi ustanovila da imam gestr.mjehur al ne plod u njemu
ni meni nije jano kako moze doci do takve trudnoce kako nisam nista osjetila
ja sam ustvari imala sve simpetome trudnice al
sta mogu Bog je dragi tako htio
imam ja snage za to i sve ja mogu izdrazati

samo me interesuje posto me u ponedeljak ceka taj zahvat kako ga ona naziva "čišćenje"
kako to izgleda,koliko traje vremenski,koliko boli,koje me posljedice cekaju
molim vas ako je ko od vas to dozivio da mi napise
jer previse me strah toga,zeludac mi je u grlo se popeo
neplacem jer nemogu vise i znam da nemam nista od tog
imam sabura i volje uspjet cu opet akobog da

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 12:03:05   
Anoniman
mea tako mi je zao sto ti se sve to desilo user posted image user posted image user posted image
budi jaka i imaj volje i nade i uskoro ces ti aBd imati jednu malu bebicu u pupi
saljem ti topli zagrljaj

p.s. posto pitas o kiretazi/ciscenju... najbolje da postavis svoje pitanje u novoj temi, da ovu ne kvarimo postovima koji objasnjavaju ovo sto si pitala

kiss


(odgovor članu mea83)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 12:06:41   
medica
draga mea  molim Allaha dz.s. da sve to izdrzis i da uz Njegovu pomoc ubrzo postanes mama

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 12:42:07   
Blue rose RR
Mea83, žao mi je iz dna duše, i neka ti dragi Bog da sabura, uvijek ima neki razlog zašto je tako trebalo od Boga biti. Samo idi dalje, i traži još više snage...

ON najbolje zna kada je vrijeme da se jedan novi život začne; a na nama je da čekamo i molimo!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 13:32:33   
Mika
Drago Sunce, samo one koje su prošle isto mogu osjetiti tvoju bol, a one koje nisu mogu suosjećati i pružiti ti podršku. Ovo je zbilja najbolje mjesto za to.
Vrijeme liječi rane i umanjuje bol a nove lijepe stvari u životu mu ponovo daju radosnu  notu. 
Prebrodićemo mi sve ovo i ponovo osjetiti svoje bebe. user posted image

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 13:38:27   
dinaa
Ovo je zaista tuzno,nemam sta drugo reci osim ZAO MI JE i zelim vam drage moje sto brzi oporavak i fizicki i psihicki i ne gubite nadu i vjeru jer na kraju ce aBd opet sve biti u redu,pusa velika za vas hrabrice nase drage.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 14:23:36   
budućamama
Žao mi je mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam riječi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mea83)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Izgubili smo bitku
19.9.2008 14:32:58   
Azure
U ovakvim situacijama ja zaista nemam adekvtnih rijeci. Jedino sto mogu reci najiskrenije iz dubine duse "ZAO MI JE, SUOSJECAM SE S TOBOM"!!!!!!!!!!1user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Izgubili smo bitku
23.9.2008 9:47:22   
lida
Draga mea zao mi jeuser posted image user posted image user posted image zelim da ti dragi Bog da snage da prebrodis ovo

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Izgubili smo bitku
23.9.2008 12:06:05   
miha
mea,draga jako mi je žao,mislim na tebe.kako si sada?čuvaj se i pazi,odmaraj.puno pozzdrava.javi nam se,lakše je kada razgovaraš s nekim

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Izgubili smo bitku
23.9.2008 23:27:56   
miha
evo da vam javim da sam večeras bila na kontroli.plod je prestao da se razvija,srce više ne kuca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nemam više ni snage,a ni riječi da pišem.sutra mi je zakazana kiretaža.
znam šta me čeka,nije prvi ,već treći put,ali zaista više nemam nage da se borim,nadam,iščekujem,otkrivam uzroke.......


(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Izgubili smo bitku
23.9.2008 23:38:21   
asjaa
stvarno mi je zao zbog tebe nemoj gubiti vjeru bit ce beba akb kad se nJMANJE BUDES NADALA misli malo na zdravlje sretno u svakom pogledu

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 6:03:59   
mamy Sabina
Miha,tako mi je žao!user posted image
Ne posustaj molim te,otplači,mora boljeti
al,ne odustaj.
Sama sam i pokrenula ovu temu,dva spontana
već.
Jedan lani u 14-oj sedmici trudnoće,ove godine
u augustu i 21-oj.Već velike trudnoće.
Da me nije strah ishoda sljedeće trudnoće,jest naravno.
Ovaj put,radim temeljitije pretrage i aBd kada nam
dr da zeleno svjetlo opet će mo pokušati.
Potpuno razumijem, saosjećam s tobom.
Šaljem ti pozdrave i veliki user posted image

< Poruku je uredio mamy2 -- 24.9.2008 6:06:03 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu asjaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 7:01:49   
mamyca
Mihauser posted image user posted image , znam da nema rijeci koje bi te mogle utjesiti,ali ne predaji se.Kao sto mamy rece isplaci se pa onda u novi pokusaj,dat ce dragi Bog da ubrzo docekas svoju bebicu zivu i zdravu.Ne daj se draga.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 8:03:09   
budućamama
Ma ne mogu da vjerujemuser posted image . Tako mi je žao mila user posted image user posted image user posted image
Neka ti dragi Bog da puuuuno snage da prebrodiš svoju tugu.  Žao mi je od srca user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 10:00:05   
jasmina_mm
Miha jako mi je zao zbog tebe, ali cuvaj se i budi jaka to ti samo mogu reci, aBd bice jos bebica....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 11:23:16   
Anoniman
miha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image placem s tobom i suosjecam
cuvaj se, ja ti drzim fige da sljedeca trudnoca aBd dodej do kraja i da rodis zdravi i zivu bebicu
saljem ti topli user posted image podrske

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 12:02:17   
Skvo RR
Miha tako mi je zao....user posted image user posted image user posted image

Mislim na tebe......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 12:31:08   
lida
Miha pravo mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image isplaci se ,malo odmori ali odustati nesmijes




_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 17:57:34   
Aquarius
Miha strašno mi je žao. Znam kako se osjećaš, ja sam jučer došla iz bolnice, radili mi kiretažu.
Bebino srce je prestalo da kuca. Razlog - nepoznat. Sad čekam patološki nalaz. Svi nalazi koje sam radila u trudnoći su OK. Nigdje bakterije, virusa, nalazi krvi dobri, ma sve super osim onog glupog beta HCG-a koji nije rastao i koji je pokazivao da nešto nije kako treba. Sad čekam da se malo oporavim, pa idemo opet raditi hrpu nalaza.
Dali li me je strah??? Ma umirem od straha vjeruj mi, ali idemo dalje. Trenutno pokušavam da se saberem, prikupljam snagu komadić po komadić. Ali ne odustajemo. Napominjem da mi je ovo drugi abortus.
Fizičku bol već zaboravljam, ali psihička bol će još dosta dugo biti tu. Isplačem se kad mi dođe, bude mi malo bolje.

Želim ti što brži oporavak i da zajedno što prije opet krenemo u akciju i što prije dočekamo svoje bebice, žive i zdrave ako Bog da.
Šaljem ti pusu i veliki zagrljaj.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 18:04:12   
RAJA
Miha draga pravo mi je žao  user posted image user posted image
mila mi smo uz tebe

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 18:29:07   
Almira86
Pozdrav drage moje tako mi je žao sviju nas,ja sam 11.9.otišla u bolnicu da rodim svoje slato nisam imala bolove otišla sam zbog termina koji mi je bio 10.9.kad me dok.pregledala nastala je uzbuna da moram hitno na carski nisam imala pojma o čemu je riječ,kad sam se probudila zahvalila sam Bogu što sam dobro ja i beba jedva sam čekala da je vidim nakon nekoliko satidolazi mi dok.u sobu kaže da je moja beba u veoma kritičnom stanju da se nagutala previše mekonijuma u mom stomaku počela sam da plačem nisam sama sebi bila ma umi,samo sam molila da joj ALLAH pomogne,bila je u inkubatoru vidjela sam je dva puta nakon čega mi dok.dolazi ujutro 14.9.sa vijestima da je moja beba umrla,izgubila sam volju za svi plakala sam i plačem nikad je zaboravit neću,uvijek će biti moje zlato i ljubav moja.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 18:38:30   
mamy Sabina
Draga moja ne postoje riječi koje
bih ti mogla reći,da ublaže tvoju bol
Plačem i čitam sve ovo.
Budi jaka  i nemoj posustati.user posted image
Tako mi je žao.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Almira86)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 18:50:41   
MirelaK
Almira strasno mi je zao zbog tvoje bebe, neka dragi Allah da i tebi i tvom MM snage da uspijete u zivotu i dobijete svoju bebicu,...
Ja kada procitam ove vase tuzne price toliko se nasekiram,...


_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 19:16:43   
liebevoll
Drage nase, ne postoje rijeci kojima bi vas mogle utjesiti....
Budite jake, i nadajte se da ce sljedeci put biti sve u redu, a znajte da smo uvjek tu da budemo jedna drugoj podrska......user posted image

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *