|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 19:43:52   
mamin sin
Drage moje zao mi je...user posted image user posted image user posted image user posted image  Sta drugo reci....

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 19:52:35   
Aquarius
Draga Almira evo čitam ovaj tvoj post i plačem. Strašno mi je žao !!! Ne postoje riječi kojima bih te mogla utješiti. Molim dragog Boga da ti da snage i strpljenja. Hvala Bogu pa si ti dobro. Ja sam izgubila bebu u trećem mjesecu, ne mogu ni zamisliti tvoju bol. Čuvaj sebe, znam da će tvoje čedo biti uvijek s tobom u mislima, ali moraš misliti na sebe. Dužna si to i sebi i mužu (zamisli kako bi mu bilo da je i tebe izgubio), i budućim bebama Ako Bog da.
Šaljem ti veliki zagrljaj i moju podršku.
user posted image


(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 21:32:22   
mali
Neznam šta da vam kažem,žao mi jeuser posted image ..Želim vam svu snagu ovog svijeta,da što prije prebrodite svoju bol...user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 21:46:13   
anitaMO
mile moje ,ne znam vise sta da vam kazem a da vam barem bude lakse.ja sam tu za vas i da placemo i da se radujemo skupa.user posted image user posted image zelim vam svima brz oporavak i svu srecu ovog svijeta.mislim na vas.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Izgubili smo bitku
24.9.2008 22:09:57   
dadakg
Bilo kakve reči su suvišne.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 8:26:42   
mišur
Toliko sam se potresla čitajući vaše postove...
Ne mogu zamisliti taj bol koji osjećate,i nema tih riječi koje bi bile utjeha za vas...
Divim vam se na vašoj snazi..

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 8:39:01   
Crvena
Drage moje sta god da kazem suvisno je. Stvarno mi je zao. Svi smo uz vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 12:30:09   
lida
Almira draga suvisne su bilo kakve rijeciuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zelim da ti dragi Allah da snage i sbura


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 12:41:30   
Happy
Almira čitam ovaj tvoj post i ne mogu da dođem sebi.... Ne mogu ni da zamislim kako se osjećaš.... Žao mi je puno što si to morala da preživiš..... Samo da ti dragi Allah da sabura i snage...... 

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 12:44:28   
budućamama
Plačem s vama user posted image user posted image user posted image
Nemam riječi. Samo želim da vam dragi Bog da snage da prebrodite tragediju koja se desila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 13:08:40   
haida
user posted image user posted image user posted image suosječam s vama i želim vam da vam dragi Allah podari snage i sabura da prevaziđete tu krizu što bolje.....user posted image user posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 13:17:09   
majki
Ne mogu da iskažem riječima tugu koju osjećam kad čitam ove postove, neka vam svemogući podari strpljenja i snage da prebrodite ova iskušenja user posted image

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Izgubili smo bitku
25.9.2008 15:34:43   
Mika
Draga Almira, ovdje smo da zajedno plačemo, bodrimo jedna drugu i veselimo se, jer na kraju ćemo se svakako veseliti ABD! Isplači se i izbaci bol iz sebe, vremenom će ti biti lakše. To se ne zaboravlja ali moramo nastaviti dalje. Svi mi koje smo prošle isto. Iz tebe smo!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Izgubili smo bitku
26.9.2008 23:41:38   
batterfly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jako mi je zao....

Molim dragog Allaha da vam da snage,sabura i volje da nastavite dalje...Molim Allaha dragog da vam ublazi vasu bol..da odagna tugu i  da praznina u vasoj dusi ,vremenom, nestane....
Amin!!!




(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Izgubili smo bitku
26.9.2008 23:51:17   
medavi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image suosjecam s tobom
neznam sta vise da kazemuser posted image user posted image user posted image user posted image
ovo me potreslo
almira budi jaka zbog onih koji su stobom
a bice jos user posted image aB



_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Izgubili smo bitku
27.9.2008 0:51:46   
Visnja RR
Pretuzno... Draga Almira nek ti Bog  da snage da prodjes te pretuzne dane... I da sto prije osjetis srecu sa svojom bebicom u rukama... a draga mi zene smo jake i sve ces to pregurati i biti opet sretna... ljubim te

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Izgubili smo bitku
27.9.2008 22:51:01   
Malaja
Draga Almira
Jako me je potreslo to što ti se dogodilo. Svaka riječ je suvišna.
Iskreno saosjećam sa tobom user posted image  
Od srca ti želim da nađeš snage da prebrodiš svoj gubitak.

< Poruku je uredio Malaja -- 27.9.2008 22:52:21 >

(odgovor članu Almira86)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Izgubili smo bitku
28.9.2008 19:25:49   
Anoniman
draga moja mamy2 stvarno mi je zaouser posted image user posted image nedaj se draga,izdrzi zbog svoje kcerkice...Neka ti dragi Allah podari sabura...

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Izgubili smo bitku
29.9.2008 11:10:40   
*sunce*
almira evo pročitah tvoj post user posted image user posted image  
razumijem te u svemu...user posted image  
želim ti što brži oporavak...nemoj puno da ležiš ....da misliš previše na to...podigni se život ide dalje...hvala dragom Allahu pa smo mi ostale žive...biće bebica...sve ima svoje zašto i zato...od Boga je...
i nemoj puno da plačeš jer svaka suza bebicu peče...

ja sam se već digla počela sam ići na posao tako manje i mislim na to...

danas je tačno mjesec dana od dana poroda user posted image  
ječe sam išla na mezar i posadila sam joj narcise ....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Izgubili smo bitku
29.9.2008 18:54:01   
Almira86
Hvala vam svima što ste uz mene,sunce imaš PP od mene

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Izgubili smo bitku
4.10.2008 22:45:05   
nensy
user posted image user posted image drago sunce divim se tvojoj hrabrosti i volji za životom. Divim se tvojoj hrabrosti da si mogla i pogledati bebicu. Ja sam je izgubila u 30. nedjelji ,porod je bio 9.9.2008. i još nemogu doći sebi. Nism ga vidjela mada mi je žao jednostavno nisam imala snageuser posted image user posted image . Ne postoji ni jedna sek. a da nemislim na nj. mene interesuje šta je uzrok što se desilo tvojoj curici. Kod mog mališana je pupčanica ga ugušila.user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Almira86)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Izgubili smo bitku
5.10.2008 12:10:02   
Almira86
Draga nensy stvarno mi je žao,znam nepostoje riječi utjehe,kod mene je tokom cijele trudnoće sve uredu bilo,rodila sam curicu na carski živjela tri dana u inkubatoru i umrlauser posted image user posted image user posted image ,nisam se još oporavila da bi joj mogla otić na mezar,bar da mezer pomilujem kad nisam nju,user posted image user posted image moja je curica meni nom stop u mislima,user posted image user posted image kad spavam sanjam je nikad je zaboravit neću.Da nam ALLAH da snage i sabura da ovo prebrodimo i da imamo uskoro aBd žive i zdrave bebice 

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Izgubili smo bitku
5.10.2008 12:16:42   
Anoniman
Drage moje veoma mi je žao što prolazite kroz te teške trenutke. Niti jedna riječ  utjehe ne može odagnati vašu bol. Nadam se da će vam Dragi Bog pomoći da to prebrodite . Budite jake i hrabre . Molim Allaha da Vam olakša.
Veliki pozzz.user posted image

(odgovor članu Almira86)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Izgubili smo bitku
5.10.2008 12:58:45   
Blue rose RR
Samo neka vam dragi Bog podari snage, sabura i nade u bolje sutra, i da nastavite dalje još većim žarom.
Uz vas smo svi!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Izgubili smo bitku
6.10.2008 16:03:26   
nensy
neznam almira 86 šta je gore al ja te potpuno razumijem ja ni nespavam a kad i zaspim sanjam strahote. rekla bi ti bar imaš negdje otići a ja...    čekam evo mjesec dana da dodje neki idiot iz beograda da rade obdukciju, i ko zna kad će. najgore što kažu da se bebe predaju roditeljima jedino ako zaplače a šta će biti s mojom.  govorili su da zaostaje u razvojuuser posted image da mu je glava mala a onda se na kraju uspostavi da težinom i duljinom odgovara fetusu od 32 nedjelje a ne 28 il 30 jer više ni oni nisu znali . ja im nisam mogla dati tačnu inf. jer sam imala neredovne cikluse a i dva mjeseca nisam ni znala da sam trudnauser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *