|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 14:09:29   
Pretty mamma
Evo drage mamice jedna komična tema...douše, vjerujem da nije komična u datom trenutku, nego sada kada se sjetite šta ste sve izgovorili tijekom poroda.
Ja sam tek u 26. tjednu pa da se pripremim sa svim mogućim psovkama i kricima ranjene životinje.



_____________________________

Laura je u mom naručju!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 14:16:28   
manuela RR
Ja nisam glasa pustila,al je zena koja se poradjala prije mene psovala sve redom od doktora do rodjene majke,a od muza je vristala da ce se razvesti......pa eto user posted image a kad se porodila ko da je druga zena isto ko da nista nije bilo...........

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 14:16:30   
masinka
ja sam samo govorila ima li jos puno ,hoce li uskoro ,koliko sm otvorena i znam kad je babica rekla idemo u salu sunce me obasjalo.danas mi je smjesno ali onda bogami nije bilo ,mada samo hrabro za buduce mamice

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 14:23:16   
andji
Ja sam samo govorila 'isključite mi drip,pa šta bude' i tako samo ponavljala kao pokvarena ploča,kad su me uzeli i poveli u salu,počela sam gubit svjest od bolova i sjećams e da sam rekla 'nešto hoće da mi ispadne dole'user posted image user posted image user posted image user posted image a moj doktor kaže 'pobogu Dijana,kako nešto,pa zna se šta treba ispast'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali i nisam bila nešto grlata,trpila sam baš momački onako,stisnutih zuba

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu masinka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 14:25:15   
mukica
E ja sam jedna on onih finih porodilja. Nisam ni glasa pustila,znam samo da sam pet minuta prije drugog poroda rekla pozurite udusit cu ga jer sam osjetila da izlazi a nigdje sestre. Sve u svemu bila sam pravo hrabrauser posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu masinka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 14:27:05   
inna
user posted image Hahaha, kako se ismijah sada, majko mila. Ja se pokušavam zamisliti u toj situaciji, jer tek trebam da rodim po prvi put aBd.. Insan se tačno nekad boji sam sebe, ne znaš šta sve luda glava u datom momentu može reći i uraditi..


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 14:34:18   
manuela RR
ma sve je to nebitno to kako covjeku dodje nema tu ni stida ni srama sve je normalno.
neko lakse podnosi kad vristi a neko kad trpi i suti.........bitno je da bebac bude dobro.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 20:07:19   
mamyca
Nisam psovala ni kukalauser posted image ,samo sam pitala koliko josuser posted image i koliko sam otvorena.Bila sam fina porodilja,makar su mi tako rekli.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 20:10:07   
Romali
Bila sam pravo kulturna, nikad u životu kulturnija. Inače sam jako bučna osoba user posted image , a taj dan sam bila sabrana i tiha. Pričala sam sa sestrama cijelo vrijeme, samo nisam dok traje trud.Nijednom nisam vrisnula niti nešto ružno rekla.
Dr.mi kaže da me i sad često spomenu.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 20:17:24   
remzy
e drage moje
ja imala tri poroda a svaka beba isla tezinom  preko 4kg a duzinom  preko 55cm,ali nisam vristala ,vec sam samo molila Boga da mi pomogne ,da mi olaksa bolove i sam porod i da se sve dobro zavrsi....
bilo je bolova i za vriske ali ja sam to nekako u sebi radila i znam da sam svu posteljinu zguzvala jer sam se skupljala,....
ponekad mi je bilo na vrh jezika da kazem Majko ,ali sam odustajala od toga ,jer valjda nevalja pri porodu  majku zvati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lamija bila 4,8kg teska  -- 58  cm duga
Fatih            5kg tezak -- 59 cm dug
Ambera      4,4kg teska --56cm duga        i svo troje normalno rodila!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 20:19:31   
Romali
Remzy, svaka častuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 20:22:53   
remzy
hvala Romaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 20:34:05   
noaa
cuj ne valja majku zvati,pa koga cu nju zovem kad me god nesto boli user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 20:42:18   
remzy
znam draga moja
i u takvim trenutcima ti je jedino ona na pameti,ali kazu nevalja je pri porodu zvati ,valjda ti porod bude tezak ,ali kako god...


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 21:06:10   
almai
Draga remzy ti to dobro ugojis u stomaku da se nemoras poslije patiti i eto ti djete odma tesko ko druga od 5-6mjuser posted image user posted image masala.Svaka ti castuser posted image user posted image user posted image
I ja sam cula da majku prilikom poroda nevalja spominjati niti dozivati.
-Ja sam samo molila Boga da mi pomogne i olaksa bolova a vristala nisam niti sa jednim.Skoncentrisala se zena user posted image user posted image user posted image na porod da sto prije ispadneuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 21:16:34   
Anoniman
Meni je porod trajao dugo pa nije bilo svrhe vrištati samo kad bol dođe udahnem i polako izdahnem, bila sam malo dosadna sa rečenicom-porodit me carski ne mučite me više.
Al bilo je žena koje toliko vrište da su mi se noge odsjekle kad sam tek došla i onih oj doktore,oj sestro...ma ludnica je to

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 21:28:08   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: remzy

znam draga moja
i u takvim trenutcima ti je jedino ona na pameti,ali kazu nevalja je pri porodu zvati ,valjda ti porod bude tezak ,ali kako god...



I ja sam cula da mama porodilje uopste netreba da zna kad ode da se porodi...

Ja sam vristala to se sjecam... i jednom umalo nisam samarcinom opalila oni babicu jer mi govori DISI DISI a ne vristi... ali vristala sam u masku od onog gasa... neznam kako se za nasem zove... ovde se zove gas za smijanje heheh =)

Sjecam se najbolje komentara... svedajni govore, neznam dal dole tako kazu, da je porod isto ko maraton... i govori meni doktor pred kraj "ostalo ti je jos 300 metara maratona" a ja mu na to odgovaram "nikad nisam voljela da trcim jooooooooooooooooooooj" hahahaha

isto se sjecam kad mi je babica rekla "nategni se ko da kakis" a ja joj odgovaram "ja to neznam, nikad nisam imala problema sa tim" hahahaha luda sam majke mi... srecom nisam bila u programu Vrijeme je za bebe... narod bi se valjo od smijeha hahahah....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 21:45:31   
Anoniman
I ja sam bila finaaaaaaa porodilja, nisam se derala ali sam u sebi pomislila: "e nećeš mi više nikad prići!!"  (mislila sam na MM).
Pred sami kraj, 20 min pred porod, došao dr. i šali se (da me opusti), jer sam ga tih zadnjih minuta stalno zapitkivala kad će se sve završiti, i sve tako u krug, rekao ostatku tima " da znate samo kako Enisa ima mladu svekrvu..." na šta sam mu ja kroz suze rekla: " ma dat´ ću ti je doktore, samo mi pomozi!!" user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio enisa_sara -- 6.3.2009 21:46:18 >

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 21:49:17   
Blue rose RR
Između urlanja (čitaj vrištanja), sam učila svako sure koje bi mi palo na pamet, sa molbom da se što prije završi porod.
Sreća pa nije dugo trajao.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 22:56:01   
ziki
Nisam glas pustila, disala slusala sta su mi babice i dr govorile. Cak sam smirivala drugu porodilju koja je po malo kukala, a kojoj je drugi porod. Cak mi i dr rekla

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 23:00:06   
camm
IZVORNA PORUKA: mamyca

Nisam psovala ni kukalauser posted image ,samo sam pitala koliko josuser posted image i koliko sam otvorena.Bila sam fina porodilja,makar su mi tako rekli.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja sam ih zvala svakih 5min.mislim da nisu mogli ni kafu popiti od mene.user posted image user posted image user posted image user posted image
A meni su rekli da sam malo dosadna.user posted image user posted image
 
Al samo kad se sjetim koliko su bili u jednom momentu muziku pojacali
sejo kalac ala.ala ala to ne valjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  haj bar je bilo veselo..user posted image
u svakom slucajo niko to od nas nece nikada zaboraviti.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 23:01:11   
simba
nisam nista ni psovala ni vikala,samo sam stisnula zube,gledala u sat i slusala babici sta mi govori....Kada mi je govorila da tiskam i guram tada sam to i radila.Znam samo da su mi se usta samo susila,da mi je strasno zima bilo pa valjda sam se stim vise okupirala user posted image user posted image user posted image user posted image . Babica mi je rekla da mogu slobodno plakat ako zelim ali nisam eto.Previse sam gledala emisija na tu temu tako da nisam. Samo sam molila Boga da se sto prije zavrsi i da sve prodje kako treba.Hvala Mu tako je i bilo. Uh jesam pomislila u sebi ta se nikad vise necu user posted image hihiih i tako neke stvari sam zadrzala za sebe...Ali eto sad kad se sjetim samo lijepa uspomenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 23:07:45   
dinaa
Nisam se ni ja derala ni vristala nisam ni psovala ali na prvom porodu sam plakala ko kisna godina i cupala se za kosu nemogu prvi porod nikad zaboravit,na drugom nisam ni plakala samo sam stalno pitala "pa hocel visee" i ponavljala "joj nece mi valjda bit kao s prvim djetetom" i nije hB.Sad mi je ipak to malo smijesno ali gotovo je.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 23:11:17   
my_little_baby
ja sam pri prvom porodu bila super jaka pa sam samo stiskala sestru za ruku,a glas haman nisam ni pustala..doktorica me poslije pohvalilauser posted image ..,a drugi put smatram da sam bila grozna...vristala sam...nisam se mogla suzdrzati..hvala Bogu pa se brzo zavrsilo..al ja sam imala osjecaj da cu izgubiti svijest i starsno mi se povracalo...eh sad kad bi treci put mogla kako kombinacija prva dva...da se "ne derem "kao sto nisam ni prvi put a da sve brzo zavrsi kao drugi put:)

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
6.3.2009 23:12:02   
anitaMO
nisam se čula,ali su mi zato popucali svi kapilari na licu i u očima.koliko sam trpila.kasnije su mi rekli da bi bilo bolje da sam se derala.oči mi 10 dana bile krvave.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *