|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kucna nezgoda pomagajte...
6.1.2010 2:39:46   
teta berta
Drage moje danas dok sam bila u dnevnom, u kuhinji mi se zapalilo ulje( upalila pogresnu plocu)... Jos uvijek sam u soku, toliko je dima bilo da je mm doaso s posla da to ugasi... Kako sam se samo prepala.... Sada smrdi jos kuca i ulaz.... Da ne pisem detalje samo to da sam spakovala malu i pravac vani.... Kod svekrve.... Strah me jer ona je isto udisala taj dim, sad spava u svekrve ali me strah koliko i je li joj to moglo nastetiti.... Ne mogu da spavam koliko se sekiram... Help....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kucna nezgoda pomagajte...
6.1.2010 9:12:26   
Nedi
I meni je jednom tako...zapalila se šerpa. Nakon što sam oprala sve zavjese, prekrivače, stoljnjake i zračila par dana ponovo je sve bilo po starom. Najbolje je da bebija ostavis kod sveki a da u kuci drzis sve otvoreno. SRETNO

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kucna nezgoda pomagajte...
6.1.2010 9:42:54   
M kao Mama
Budi sretna da se niko nije opržio, moja kolegica je prije godinu dana obje ruke do laktova spržila, jer je pokušala da skloni šerpu sa izgorjelim uljem sa ringle.

Za koji dan to će se izračiti.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kucna nezgoda pomagajte...
6.1.2010 9:46:23   
Hanady RR
Sve se da ooprati i izračiti, beba će biti ok...al tebi se to neće zadugo desiti jer taj strah teško se zaboravlja još pogotovo kad pomisliš da si svoje djete ugrozila. ja sam tako sa starijom, kuhala sebi kompot i odem u krevet da je uspavam i valjda iscpljena zaspem sa njom, mm bio noćna, ja se trznem oko 2 puna kuća dima...mogla sma i sebe i djete ugušit, na šporetu šerpa se ugljenisala, katstraofa. I sad kad se sjetim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kucna nezgoda pomagajte...
6.1.2010 9:46:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedi
Najbolje je da bebija ostavis kod sveki a da u kuci drzis sve otvoreno. SRETNO


Potpisujem! 

Nadam se da je malena dobro!

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kucna nezgoda pomagajte...
6.1.2010 12:18:48   
teta berta
Dobro je hvala Bogu, samo uvijek imam fobiju provjeravanja je li sve iskljuceno pa ne znam kako mi se uspjelo desiti... Jos najgore ja posla u kuhinju, Nika za mnom, a disat se doslovno nije moglo... Ja sam uspjela nekako serpu skinut sa sporeta, ali me toliko gusilo da nisam plocu mogla ugasit... Ma uzas, govori mm mogla si stan zapalit... Govorim ja njemu ebo stan i sve, mogle smo se mi ugusit...user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kucna nezgoda pomagajte...
6.1.2010 16:30:29   
milenium
a joj,kao u onoj seriji ''vatreni dečki''.ma j..bo stan nek vama nije ništa,noćite kod sveki dok vam se stan cijeli ne izrači.pusa za niku.user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *