|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupovina putem interneta
14.4.2008 13:09:59   
M kao Mama
Drage moje, ja ima jedan VELIKI problem, svidjele mis e cipele u sarajevskom espritu i nema broja i ne mogu se naručiti i šta mi je raditi, nađem na internetu iste takve, ima ih u espritovim prodavnicama širom evrope, pa me zanima da li je neka od vas kupovala nešto ovako preko interneta i kako to ide, jako bih bila sretna kada bih imala te cipelice

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.2.2010 20:07:42 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kupovina putem interneta
14.4.2008 16:09:51   
lavica
iskreno nisam nikad kupovala preko interneta tako nesto od garderobe, obuce i slicno, ali radim jedan mrezni marketing gdje stalno kupujem robu preko interneta jer i ne postoji druga mogucnost i nisam nikad imala nikakvih problema, samo moras imati karticu kojom se moze placati internetom i to je to.
moja kuma je jednom kupila neke cipele preko neta i sve je bilo ok , pa sretno ti.....

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kupovina putem interneta
14.4.2008 16:28:19   
M kao Mama
e super onda se moram baciti na kupovinu, imam karticu, imam volju, imam želju, jupi, još samo da mi cipelice dođu na kućnu adresu mojoj sreći kraja biti neće

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kupovina putem interneta
14.4.2008 18:30:21   
rozi
Mama alma,super ti je tema. Ja sam skoro uzela karticu, ali se ne smijem usuditi , ne znam kako ide sa troskovima, pa to za carinu sto se treba paziti.
Ako nije problem ovima koje su imale iskustva da nam pastiraju adrese sa kojih su kupovale i onako okvirno koliko su ih ispali troskovi dostave ovamo.  Ja sam malo cunjala i nema ,cini mi se , puno stranica koje salju u Bosnu.
Hvala svima za pomoc. Veliki pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kupovina putem interneta
15.4.2008 14:00:03   
sarah
Moj MM je narucivao knjige sa www.amazon.com. i izabrao je najbrzu opciju isporuke i za 10 knjiga koje je narucio platio je troskove u iznosu 105 KM. Visina troskovi zavisi od tezine narucenog predmeta i opcije koju izaberes u pogledu brzine isporuke. Njemu su knjige stigle za tri-cetiri dana. A ima karticu kojom moze placati preko interneta.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kupovina putem interneta
15.4.2008 23:53:44   
rozi
Iskreno, meni se ta stranica najvise i svidja, ima sve , a nije nimalo skupa, ali samo americka. Kad sam usla na njemacku zanebesalo mi se od cijena.
Bas ti hvala na informaciiji, mislim da na 2 proizvoda mogu ustediti toliko, a cini mi se da to nije  puno , jer  su knjige bas teske, za razliku od ovih stvarcica za bebe koje gledam . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kupovina putem interneta
16.4.2008 14:02:14   
makana
šteta što ukinuše nekerman ha alma user posted image
ma meni kupovina preko neta nije nešto za uživanciju, znaš nas, hodaj i zaviri u svaki ćošak
i nekako mi to hoće doći neće, kad će doći, hoće li sve biti ok, pa ako nije ista procedura ponovo oko vraćanja user posted image  

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kupovina putem interneta
15.5.2008 17:37:13   
ebru
Zanima me je li ko narucivao preko ebay-a nesto putem interneta!
Meni se svidjeli neki parfemcici,a neznam koliko je sigurno!?



_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 15:58:44   
ElmaB
Draga Ebru!

Jesam ja narucila djecija kolica 20.01.2008. i nikada mi nisu dosla. Novac su mi skinuli sa kartice, ali kolica nema!user posted image

Eto, da znas, pa budi oprezna. Kupovina preko interneta je poprilicno ne sigurna. Oni ce svoje pare dobiti, a ti da li ces robu je pitanje!

Pusa!



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 16:45:09   
mamy Sabina
Elmic ,znaci i tu smo ko zemlje treceg svijeta.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 16:50:07   
ElmaB
Izgleda da jesmo. Sreca moja pa se nisam oslonila na ta, vec sam kupila dupla kolica. Katastrofa! Srecom, nisu bila preskupa, ali mi je zao i tih 100 KM sto su mi skinuli. Sta ces, tako je, na zalost!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 17:09:21   
sanja.sa
draga Elma pa sto se ne zalis? dobila si potvrdu da si narucila i da su ti skinuli sa kartice??? na osnovu toga se mozes zaliti, ne daj molim te da ti ukradu tih 100KM, ma da je i marka, tvoja je!
ja sam cesto narucivala preko neta (i dok sam zivjela u Sa i sada u Italiji) i nikada nisam imala problema, tako da mi je bas zao da si se ti opekla kod ferarija za svoje bebice.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 17:41:49   
ElmaB
Poslala sam im mail, medjutim nikada nikakvog odgovora. Ma, kako sada to uganjati? I meni je krivo, ali sta mogu!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 18:54:36   
lejlaze
i ja sam narucivala preko ebay, doduse ima tome preko 2 godine. narucila sam satove. prvo sto nisu bili kao oni sto sam narucila, drugo sto su mi isporucili 2 komada umjesto tri, (novac za treci su zadrzali). user posted image
i jos jednom sam narucila punjac za laptop, to je bilo ok.
ja sam placala preko banke, nisam karticom, tako da tu imas i te troskove slanja novca. vidjela sam nedavno kolica chiccova, ali se nisam vise usudila.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 19:21:42   
ElmaB
Ma, katastrofa! To mi je opomena za ubuduce!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 19:41:00   
ebru
Hvala cure
Ma i meni je to na ebay sve nesto nejasno,dodje mi kao aukcija nesto npr.kosta 1 eur pa sad ko vise da onda ko fola prodato...?user posted image
Ali ja kad narucujem idem samo na opciju da odmah po prijemu platim i tako sam najsigurnija!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kupovina putem interneta
28.6.2008 21:45:53   
Emina*
Mi (imam zaovu u Njemackoj), i kupovali smo preko nje na ebay-u
i zasad je super...
Preko njega sam kupila onaj jastuk za dojenje,
i jos par stvari i nisu me iznevjerili user posted image   user posted image ...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kupovina putem interneta
30.6.2008 15:03:54   
ElmaB
Draga Ebru!user posted image

Isla sam i ja na tu opciju, pa od kolica nista! Nisam imala srece, ali u buduce sigurno necu nista kupovati preko interneta, sto 100 posto nije sigurno! Pusa!user posted image



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kupovina putem interneta
30.6.2008 15:13:48   
sanja.sa
draga elma, eminica je kupovala preko zaove u njemackoj pa nije bilo problema, a tamo neku Bosnu mogu za za..... uh bas da covjek poludiuser posted image
ja nisam nikada kupovala preko ebay-a jer mi nekako izgleda indijanski sa onim aukcijama...
ako neko zeli da narucuje kolica ili nesto od opreme za bebe iz inostranstva, moja drugarica je narucivala preko ove stranice http://www.pingpong-online.com i sve je stiglo!
a ona kaze i da je jeftinije, ja iskreno nisam provjeravala.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kupovina putem interneta
30.6.2008 19:06:02   
Emina*
IZVORNA PORUKA: buduca mama

draga elma, eminica je kupovala preko zaove u njemackoj pa nije bilo problema, a tamo neku Bosnu mogu za za..... uh bas da covjek poludiuser posted image



E ovdje si 100% u pravu....
Kod mene zaova isto, bas je kupovala jako puno stvari, od namjestaja pa do nekih sitnica,
i zaista zasad nikakvih problema....
A vjerujem u to, da je neko iz Bosne to tako, ma ko zna kako bi to bilo i zavrsilo user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kupovina putem interneta
4.7.2008 23:56:20   
suncan_dan
Ima dosta stvari koji kupejem u ebay-u a i prodajem, nikad nisam mala problema, kod jednog nisam bila sigurna, pa sam ga prejavila (vecinom se ti koji nisu iskreni prepoznaju) tako da su ga odma izbacili.Takoder puno i prodajem u ebayu.Bez ikkavih problema.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 11:43:33   
Nina_sa
Moje pitanje možda nije vezano za temu (bar ne u onom smislu kako je ista započeta), ali jeste za kupovinu preko interneta.
Zanima me da li u Sarajevu postoji mogućnost kupovine preko neta kako je ranije bilo sa WF-om. Bilo bi jako zgodno bar pelene kupovati na ovaj način, a naravno i ostale kućanske potrepštine.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 11:50:28   
ElmaB
I dalje mozes u WF, tj. sada Konzumu. Imaju i pelene!

Pusa!user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 11:57:31   
idana_85
Ja kupujem preko e-bay, tu jedni korisnici prodaju drugima a ima i prodavnica. Bas sam neki dan narucila display za qtek 9100, bratu, samo fino das broj kartice, ime, prezime i datum isteka,a moras se i registrovati prije toga,sto je vrlo jednostavno. imas opciju pretrage, upises pojam koji te zanima i nadjes sta ti treba. pravo su jeftini. bratu rekli ovdje da ce ga display kosati 800 KM po servisima, i to jedva nasao u dva servisa, a mi ga narucili preko neta sa troskovima i svim za 60KM.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kupovina putem interneta
15.7.2008 12:15:11   
Nina_sa
IZVORNA PORUKA: ElmaB

I dalje mozes u WF, tj. sada Konzumu. Imaju i pelene!

Pusa!user posted image



Super, ova informacija mi je zlata vrijedna user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *