|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Promjena stolice
8.3.2016 9:02:53   
Mrkulja
Imam bebu od 6 i po mjeseci i dosad je super napredovao ima 9 kg.Par dana imamo problem sa stolicom kasasta je ( nije proljev) i obilna s tim da je dosad sve jeo i adaptirano mlijeko i kase sa povrcem i vocem ali sad odbija da jede mlijeko mada ga uspijem prevarit da pojede ali sa velikom mukom.Da li je moguce da je zbog zubica nisu mu jos nikli ali slini puno i trpa ruke u usta.Ima li ko kakvo slicno iskustvo??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Promjena stolice
8.3.2016 13:24:16   
vedada
Vjerovatno zubici. Imaš temu Bebe do 1 rođ. Pa ima divnih savjeta.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Mrkulja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Promjena stolice
8.3.2016 15:21:50   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Mrkulja

Imam bebu od 6 i po mjeseci i dosad je super napredovao ima 9 kg.Par dana imamo problem sa stolicom kasasta je ( nije proljev) i obilna s tim da je dosad sve jeo i adaptirano mlijeko i kase sa povrcem i vocem ali sad odbija da jede mlijeko mada ga uspijem prevarit da pojede ali sa velikom mukom.Da li je moguce da je zbog zubica nisu mu jos nikli ali slini puno i trpa ruke u usta.Ima li ko kakvo slicno iskustvo??

Najvjerovatnije da je od zubica mada se stolica malim bebama u tom periodu stalno mjenja zavisi sta jedu. Mojoj malenoj je isto 6 i po mjeseci, imamo 2 zubica za sad (dvije donje jedinice) mada su joj i gornje upaljenje a i donje dvice kao da ce uskoro. Ona doji i ima jedan obrok pa stolica zavisi od onog sta jede taj dan.
A pridruzi nam se svakako na temi bebe do 1. rodjendana. lijepo se druzimo i razmjenjujemo iskustva
i dobro nam dosla user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Mrkulja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Promjena stolice
8.3.2016 19:05:26   
Mrkulja
Hvala vam puno na odgovorima
Mada je danas jednom i povratio i imo slabo povisenu temperaturu ali kao sto kazete to su simptomi zubica

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Promjena stolice
8.3.2016 20:01:19   
bejbibi
Draga,stolica im se stalno mijenja ko sto ti je rekla LTM ,al ti ipak prati to povracanje i temp.pa ako bude ponovo povracala i naravno ako ne spadne temp otidjitepedijatru nek pregleda za svaki slucaj

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mrkulja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Promjena stolice
9.3.2016 7:02:48   
Mrkulja
Znam da im se stolica mijenja ali bilo mi cudno jer je sve prije isto jeo ali je imao normalnu stolicu pa sam se malo prepala sa povracanjem i temperaturom pa cu najvjerovatnije morat zakazat vrijeme kod pedijatra jer je i sinoc povraco user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Promjena stolice
9.3.2016 9:56:05   
LieToMe RR
Moja je prije 2 sedmice povracala, pocela ujutru u snu i onda u toku dana jos 2 puta ali imala je i povisenu temperaturu i skontamo da je od virusa koju je svu djecicu zahvatio. Nakon par dana je i starija curica pocela sa povracanjem i temepraturom. Prati, vidi kako se beba ponasa. Najvjerovatnije da je od zubica. Svako dijete ima drugacije reakcije na zubice. Moja je samo nervozna, cesto zaplace nicim izazvana, namazem je gelom ili joj dam mladi luk da glodje. Stolica joj varira. Juce je bila malo rjedja ali isto kod beba je tesko ustanoviti jel se pomjesa sa mokracom ili je sama od sebe rjedja. Mazi desni gelom, prati temperaturu. Sto se tice sirupa meni je bolji panadol od paracetamola jer je ujedno i protiv bolova. Ako zagusti daj mu malo i sirupa.
Mozda mu ide vise zubica odjednom pa ga muci.
Mojoj starijoj sa ( mjeseci izbila 4 gornja odjednom (jedinice i dvice) samo ona je bila super, ni temeprature ni nicega. Kad se nasmijala sve se zabijelilo user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Mrkulja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Promjena stolice
9.3.2016 10:21:27   
Mrkulja
Hvala puno na savjetima i nadamo se da ce proc brzo user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *