|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:31:07   
vjestica
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/100619074
sad sam našla ovaj tekst,
zna li iko išta detaljnije o tome?
ima li razloga za paniku?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:37:19   
R&T@
I ja sam citala...
Strasno...

Samo sto ja vjerujem da je to nas nizak i uzasan nacin da se ubrzaju radovi na Jezeru, odnosno da da novac ko treba...
Jadno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:39:20   
taurus
Ja sam čula da se priča o ovome ali ništa zvanično. Vjerovatno pokušavaju zataškati stvari kao što su to uradili i na klinici za ortopediju prije par mjeseci.
Ako je stvarno riječ o MRSA onda ima razloga za panikuuser posted image user posted image user posted image
Ova bakterija je jako opasna, ako dospije u krv dovodi do sepse i veoma je rezistentna na antibiotike.
Ali najgore ako se ne daj Bože zarazi novorođenče user posted image user posted image user posted image

Nadati se je da nije u pitanju MRSA i da će naše trudnice i bebe biti dobro

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:40:53   
vjestica
IZVORNA PORUKA: tajra

I ja sam citala...
Strasno...

Samo sto ja vjerujem da je to nas nizak i uzasan nacin da se ubrzaju radovi na Jezeru, odnosno da da novac ko treba...
Jadno...

s obzirom da mi se približio termin poroda, ja bih radije povjerovala u tu verziju user posted image nego da je stvarno u pitaju bakterija


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:41:25   
dinaa
Ovo sam cula na Tv prije nekoliko minuta,ja stvarno vise nemam komentar na nase zdravstvo i zdravstvene ustanove.A ako se dobro sjecam ima ovdje na forumu negdje tema o ovoj bakteriji i to da je najgore stanje na ortopediji ali sjecam se da se i GAK spominje.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:44:24   
lillyy85
Nemam riječi...Posebno nakon što su mi prije 3 dana dijagnosticirali svrab koji mi je prenijet četkom za nanošenje gela na uzv-u-tako mi je dermatolog ,mrtav hladan,objasnio user posted image

Sad me hvata strah da i kod mene nije to ta bakterija,zna li neko kakvi su simptomi jer meni ova krema za svrab ništa ne pomaže,i dalje se ranice šireuser posted image

U ponedjeljak idem dermatologu ali mislim da ako je to bakterija da se može utvrditi samo nalazima krvi i mokraćeuser posted image user posted image

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:44:43   
R&T@
Znam, sreco...
Ja sam vodila trudnocu na Kosevu i tamo se poradjala, ali da sad moram na porod otisla bih u Vojnu bolnicu...

Tebi zelim da tvoja bebara sretno dodje na ovaj svijet i da je sve lose zaobidje...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:47:17   
lila25
slusala sam na dnevniku,ma to ce se zataskati kao i sva druga desavanja u KCUSA  ma nije ni cudo da se svi nismo zarazili ko je god gore i jedan dan proveo.Kakvi su uslovi dobro ista funkcionise,dr.snose dio krivice ali mislim da su ipak gospoda iz uprave klinickog centra najvise kriva sto nam je u ovakvoj funkciji ne samo gak vec citav klinicki centar.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:48:30   
anidla
ja sam poslije poroda imala infekciju rane, nisu imali vremena (kako su mi oni rekli) da mi rade bris rane da vide koja me bakterija napala user posted image user posted image user posted image user posted image umirala sam mjesec dana, nisam mogla umrijeti, bolovi nesnosljivi....

nekako je sve proslo (uz najjace antibiotike i ciscenje rane svaki dan)....

ali evo mene dole cesto svrbi, ne znam jel to povezanouser posted image

papa test uredan, sve ok, ali mene i dalje svrbi uzas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
19.6.2010 23:54:11   
sarayka
Pošto radim u med.ustanovi cula sam od nekih Dr da je ovakva situacija bila prije jako cesta i ustaljena , i poslije dezinfekticije i svih metoda protiv toga sve bude kao ok, pa sad neznam...ne razumijem se zaista user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 0:02:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

ali evo mene dole cesto svrbi, ne znam jel to povezanouser posted image

papa test uredan, sve ok, ali mene i dalje svrbi uzas user posted image user posted image user posted image




Joj anidla, to su one dosadne gljivice user posted image  Ja sam ih imala u 1. trudnoći i evo prije 2 dana su mi se opet pojavile user posted image user posted image  Baš sam zvala svoju dr. da zakažem termin za ponedjeljak.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 0:12:27   
anidla
enisa_sara, kako si se prvi put toga rijesila? sjecas li se? kako saznas (putem kojeg nalaza) da su to gljivice? smori me ovo vise! user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 0:14:05   
Anoniman
Prvi put pomoću canesten vaginaleta. Par puta tokom trudnoće su mi se vraćale. Pretpostavljam da su to te iste gljivice, grozno su neugodne, gusti bijeli iscjedak user posted image user posted image  i užasno svrab iritira!


Putem kojeg nalaza? = ginekološki pregled.

< Poruku je uredio enisa_sara -- 20.6.2010 0:15:16 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 9:06:29   
acudesa
postoji tema na kojoj se već pričalo o tome
GAK

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 9:36:34   
mamilica
Draga Acudesa, uz duzno postovanje, mislim da ova tema zasluzuje poseban naziv i da treba biti samostalna jer nije ni malo bezazlena stvar. Tesko je pronaci na temi KCUS koja je preobimna ovu vaznu informaciju, posebno nama trudnicama koje smo pred porodom. Ucinite da bude sto vidljivija, mislim da je vece dobro u  tome.
LP

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:25:31   
vjestica
i ja smatram da je ova tema jako bitna, da treba biti odvojena, a ne da se izgubi u općenitoj temi o GAK-u
ja svaki čas gledam ima li kakav odgovor, informacija, jer trebam uskoro da se porodim na istoj klinici , a zatrudnila sam nakon godina neplodnosti i MPO
ma i da nije neplodnost u pitanju bila, mislim da sve vi možete razumjeti moju paniku, a nisam jedina


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:39:15   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: vjestica

http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/100'19074
sad sam našla ovaj tekst,
zna li iko išta detaljnije o tome?
ima li razloga za paniku?


vjestice nesto o ovoj bakteriji je pisala Mona u trecem tromjesecu


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:44:13   
vjestica
sad vidjeh, još gore i crnje
tema, koju izgleda samo nas par smatra gorućom je prebačena pod temu KCUS i to na druženja i događaji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Acudesa ako si već prebacila postove tamo, bar promjeni naslov da se zna da je riječ u mrsa bakteriji, a ne uopšteno o kliničkom centru, a takođe smatram da ova tema treba biti na dijelu foruma porodilišta, a druženja i događaji
super je kad modratori rade svoj posao i uvode red u forum, ali ovo je pretjerivanje user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:44:14   
acudesa
ma, prvo sam na vaše zdravlje i pomislila, ali i tamo ima dosta o tome...škorpija je pisala šta bi to moglo biti..
ja vama želim puno sreće...
a, eto, neka nadležni moderator,  ipak, vidi kako je bolje...
ja se više ne uplićemuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:46:54   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: vjestica

http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/clanak/100'19074
sad sam našla ovaj tekst,
zna li iko išta detaljnije o tome?
ima li razloga za paniku?


vjestice nesto o ovoj bakteriji je pisala Mona u trecem tromjesecu


pa zar treba kopati po 100 postova da bi se našla bitna informacija ?
uostačlom teme o tromjesečjima se brišu
ova tema treba biti odvojena, sa onformacijama na jednom mjestu, a ovako se samo još više rasplinjava, gubi među drugim temama i off topicu user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:47:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: vjestica

sad vidjeh, još gore i crnje
tema, koju izgleda samo nas par smatra gorućom je prebačena pod temu KCUS i to na druženja i događaji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Acudesa ako si već prebacila postove tamo, bar promjeni naslov da se zna da je riječ u mrsa bakteriji, a ne uopšteno o kliničkom centru, a takođe smatram da ova tema treba biti na dijelu foruma porodilišta, a druženja i događaji
super je kad modratori rade svoj posao i uvode red u forum, ali ovo je pretjerivanje user posted image user posted image

tema GAK ne treba biti na druženja i događaji, svakako...
neka je moderator stavi na pdf trudnoća i porod...
ali postovi o tome trebaju biti na jednoj temi...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:49:06   
vjestica
ali ta tema nije GAK, nego KCUS i tu se pričalo o ortopediji user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:49:08   
Mirkica
rekla sam ja njoj da napise i ovdje taj svoj post jer ja sam prvi put cula za tu bakteriju a ona kako vidim je ucila o tome , pa ce prebaciti , jako mi je zao sto ste se sada nasikirale zbog bakterije da covjek ne povjeruje da se tako sto u bolnici moze desiti .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:51:52   
acudesa
aha...samo se ne sekirajte, molim vas....user posted image ...
ja sam mislila da bude preglednije, a upravu ste za važnost teme...
možda je ipak najbolje da ostane ova

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 10:53:17   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Mirkica

rekla sam ja njoj da napise i ovdje taj svoj post jer ja sam prvi put cula za tu bakteriju a ona kako vidim je ucila o tome , pa ce prebaciti , jako mi je zao sto ste se sada nasikirale zbog bakterije da covjek ne povjeruje da se tako sto u bolnici moze desiti .

pa to jest bolnička bakterija i sve što znam da na zapadu ruše bolnicu kad se pojavi ta bakterija
našla sam da je rezistentna na penicilin , ali me zanima šta je s ostalim antibioticima
i jeli to stvarno istina ili je priča  napuhana ?
ima li generalno čišćenje efekta?
svaka informacija mi je neophodna user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *