|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bijela tacka na kozi bebe
22.8.2011 22:00:50   
canim
Jeli se neko suocavao s tim ? user posted image
Na bebici sam primijetila jednu minijaturnu bijelu tackicu s lijeve strane stomaka, njoj je sad sedam i po mjeseci pa me zanima jeli neko imao slican slucaj ?
Jeli moze biti nedosatatak nekih vitamina, jeli pametno da joj provjerim krvnu sliku mozda user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bijela tacka na kozi bebe
22.8.2011 22:55:02   
Anoniman
Jel tackica kao bubuljica ili je u kozi ?Moje drugarice djecak ima  bijelu flekicu iz jednog uha i dr je rekao da je to bezopasno , kod njega je u pitanju nedostatak pigmenta....

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bijela tacka na kozi bebe
22.8.2011 23:05:49   
canim
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jel tackica kao bubuljica ili je u kozi ?Moje drugarice djecak ima  bijelu flekicu iz jednog uha i dr je rekao da je to bezopasno , kod njega je u pitanju nedostatak pigmenta....


nije bubuljica, vec bas kao bezbojna tackica, upravo bez pigmenta, jeli joj dao kakvu terapiju, ili ce proci samo s obzirom da su oni mali ?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bijela tacka na kozi bebe
22.8.2011 23:11:15   
mama75
Moja kcerka ima veliku bijelu  "fleku" na ledjima, bas tako kao da nema pigmenta tu. Ja se nikad nisam previse ni zamarala sta je to, a ni pedijatrica nije pridavala tome znacaj, tako da mislim i nadam se da je to bezopasno. 

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bijela tacka na kozi bebe
22.8.2011 23:25:55   
canim
IZVORNA PORUKA: mama75

Moja kcerka ima veliku bijelu  "fleku" na ledjima, bas tako kao da nema pigmenta tu. Ja se nikad nisam previse ni zamarala sta je to, a ni pedijatrica nije pridavala tome znacaj, tako da mislim i nadam se da je to bezopasno. 


Jeli se ta fleka siri kako ona raste ili ostaje ista i koliko dugo vec ima tu fleku ?

< Poruku je uredio canim -- 22.8.2011 23:26:18 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bijela tacka na kozi bebe
22.6.2013 12:34:20   
Almaa
Pozdrav, evo da malo podignem temu, kod moje bebe se isto prije par dana pojavila bijela flekica na stomaku, pa me zanima da li se kod vase djece to siri?

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *