|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potrebna pomoć
25.6.2012 15:46:11   
gtata
Ovako, imam curu sa kojom sam odavno u vezi i mislimo da je trudna. Ali smješno je što se ona prepala "kako ce reći svojima" i onda je prepala i mene naravno. Tjedan dana poslije odnosa nije osjećala ništa, tek kad sam joj ja napomeno da je moglo nesto bit (a pazili smo i vjerovatno nije nista !!) onda je se prepala i od tada mučnine u želudcu, bolovi u stomaku itd itd. Ali naravno i ja sam se prepao (bez smjeha molim!) opet mi nije svejedno tako iznenada postat tata pa sam i ja (kao i ona) izgubio apetit,ne jedemo nista, mucnina cim se sjetim toga tj cjeli dan i njoj je tako isto samo nju još i trbuh u donjem predjelu boli. Treba dobit menstruaciju sutra i mene zanima:

DA LI MOGUĆE DA NAKON TOČNO TJEDAN DANA OD ODNOSA IMA MUČNINE U ŽELUCU I BOLOVE U TRBUHU NAKON TJEDANA DANA??

zahvaljujem se svima na vašim odgovorima i može se reći da sam sretan sto je imalo moguće da ću postat tata :D
usput čekat ćemo da vidimo hoće li dobit jer kako ona kaže onesvjestila bi se kad bi odjednom saznala da je trudna preko testa.!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potrebna pomoć
25.6.2012 15:48:30   
veeseelaa
niej moguće da nakon 7 dana po začeću osjeća takvo što
utripovala je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gtata)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potrebna pomoć
25.6.2012 16:05:25   
gtata
Hvala ti do neba ... ! ! !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Potrebna pomoć
25.6.2012 16:06:18   
gtata
a za kolko se najmanje može osjetit .. cisto me zanima :)

(odgovor članu gtata)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Potrebna pomoć
25.6.2012 16:16:48   
ljubicica5
Pa stomak je boli vjerovatno zbog toga sto sutra treba dobiti menstruaciju... a to kad moze osjetiti zavisi od zene do zene, najbolje je nek saceka da vidi hoce li dobiti menstruaciju, ako ne, neka kupi test i vrlo brzo ce saznati :)

(odgovor članu gtata)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Potrebna pomoć
25.6.2012 16:22:10   
gtata
Ok hvala vam puno, nadam se da ce jos barem neko vrijeme (godine) proć da se budem morao vratiti tu na ovaj forum ili cu ubrzo morat citat kako se mjenjaju pelene user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Potrebna pomoć
25.6.2012 16:28:04   
ljubicica5
sta god da bude-puno srece :)

(odgovor članu gtata)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Potrebna pomoć
25.6.2012 16:54:44   
tužna mama

]čestitamuser posted image

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Potrebna pomoć
28.6.2012 12:56:35   
sretna sam jako
I sta bi? jeste user posted image ?

(odgovor članu gtata)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Potrebna pomoć
29.6.2012 16:13:57   
Monaa
Mogu se osjetiti simptomi vec nakon 7 dana. Ja sam nakon 7 dana od zaceca dobila blago povisenu temperaturu, grudi su mi natekle, imala sam blage mucnine i bolove u donjem dijelu stomaka, tako da je moguce. Ali sve je to individualno.

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Potrebna pomoć
29.6.2012 17:36:56   
Dz3ni
Ma ja sam imala simptome kao kad trebam dobiti koliko se sjećam. A tripujete oboje garant...sve i da je trudna rano je za mučnine. Javi šta bi i sa srećom user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Potrebna pomoć
30.6.2012 8:06:42   
AminaZana
ginekoloski gledano, ona nije imala plodne dane i bas je onda sretnica ako ostane u drugom stanju 7 dana pred menstruaciju.

ja sam u obe svoje trudnoce saznala da sam trudna tek nakon sto mi je 10 dana kasnila menstruacija. pa sam radila testove (ujutro i uvecer). kada su njih dva bila pozitivna otisla sam i doktoru da mi otvori karton user posted image

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *