|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odlazak u cirkus
12.3.2013 11:30:02   
Medi_87
Drage moje da li ste ikada išle u cirkus, da li ste vodile svoju djecu, i kakva su vam općenito mišljenja o istom, Ja do sad nisam user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odlazak u cirkus
12.3.2013 14:07:17   
mikyca1
nisam isla, gledala sam na televiziji, a i svaki dan mi je s djecom cirkususer posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odlazak u cirkus
11.6.2013 9:49:50   
Mya_81 RR
Kao mala sam bila opcinjena. Nekoliko puta bila i odusevljavala se svim onim zivotinjama, bojama, akrobacijama i ostalom. Iz danasnje prespektive, isti tren bih zabranila cirkuse u kojima su zivotinje. Jadne, mogu misliti kakav zivot vode, da bi ih ljudi gledali i zabavljali se iz neke svoje jadne obijesti! Degutantno mi je vidjeti majmune obuce, slonove i ostale zivotinje koje koriste samo u svrhu zabave. Uzas jedan!
Cirkusi u kojima su iskljucivo ljudi su mi super! Ne znam je li Cirque du Soleil nema nikakvih zivotinja, mislim da ne, i njihove akrobacije su zaista da te ostave bez daha. To je sasvim dovoljno da bude zanimljivo. Sta ce im zivotinje.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mikyca1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odlazak u cirkus
11.6.2013 9:52:26   
tekja
Mya da te poDapisem, opet...ne uhodim te, majke miuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odlazak u cirkus
11.6.2013 9:57:48   
Mya_81 RR
user posted image

A cirkusi na nasim podrucjima su stvarno cisti cirkus user posted image user posted image U normalnoj drzavi bi to odmah sasjekli tuzbom za zlostavljanje zivotinja.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odlazak u cirkus
11.6.2013 14:00:02   
bebana27
isla sam kao djete ali sam sve zaboravila

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *