|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pravno savjetovanje za ivf
2.3.2012 7:03:17   
mo girl
Neznam gdje da smjestim ovu temu nisam nasla nikakvo slicno pitanje.Naime da bi isli na ivf u split treba nam obavljeno pravno i psiholosko savjetovanje ali u skladu sa hrvatskim zakonom.ja sam juce zvala par advokata al niko to neradi pa neznam ziva kome da se obratim?ako neko zna nekog advokata u mostaru koji bi mi mogao izdati tu potvrdu veliku uslugu bi mi ucinio
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pravno savjetovanje za ivf
2.3.2012 9:17:51   
Hanady RR
ja sma malo pokušala da se informišem o ovome..
naime nemama podatak da bi to kod nas neko mogao uopće izdati jer naši zakoni nisu usmjereni prema ovome...možda da pokušaša nazvati advikatsku komoru F BiH 033 261 090 i 033 209-976 imaš službenicu koja će ti dati informacije dali neko to radi, odnosno bavi se ovom temtikom...
samo pitanje je dali će ti u Splitu uopće to priznati...

Ono što nalazim da u splitu potoji obiteljski centar gdje je moguće dobiti ove potvrde...
TRG FRANJE TUĐMANA 3. (Na Rivi kraj Sv.Frane, ulaz između mjenjačnice i trgovine vinima) 3.kat
tel.021 384 364
Gđa. pravnica Marina Pokrajac (četvrtkom popodne je u centru)

sad nisma sigurna u slijed poziva...ali možda da ndjpeij nazoveš split i popričaš sa njima...dali će priznati ako nađeš u F BiH ko to može izdati...ili dali možeš kod njih doći i na koji način to obaviti.
Pa u zavisnoti od odgovora dalje reagiraš.

Sretno.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pravno savjetovanje za ivf
2.3.2012 10:51:57   
mo girl
hvala puno na odgovoru evo zvala sam njih u splitu rekli su mi da priznaju potvrde od naseg advokata pa sam zvala advokate i jedan mi je rekao da dodjem u ponedeljak pa se nadam da me nece odbiti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *