|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uvecan testis kod bebe
28.9.2008 18:27:16   
lejlaze
moze neka iskusna mama da mi kaze sta da radim. kod bebaca je uvecan desni testis vec par dana. patronazna mi je rekla da stavljam obloge od acidi borici, ali nije spao otok.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uvecan testis kod bebe
28.9.2008 21:45:56   
kristijan
kod mog dječaka se to isto desilo ali on je dobio kilu pa bi se to pojavilo kad bi se napregnuo fizički svejedno ti otiđi u nekog pedijatra

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uvecan testis kod bebe
2.10.2008 17:18:53   
lejlaze
bili smo kod djecijeg hirurga, kaze da ce se vjerovatno povuci samo. nije nista strasno. kontrola za 6 mjeseci.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uvecan testis kod bebe
2.10.2008 17:31:29   
Lulu_
A KAKO BI BILO DA SE POSAVJETUJES SA JOS KOIM DOKTOROM.to su opipljive stvari a zns kako oni znaju lupit

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uvecan testis kod bebe
3.10.2008 14:23:50   
lejlaze
ma rekla su mi dva pedijatra da to nije strasno ali da odem do djecijeg hirurga i da mi on potvrdi. i on je potvrdio.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uvecan testis kod bebe
9.10.2008 21:45:14   
mariposa
i moj bebac je imao uvecan desni testis ali on se tako rodio,doktorica je rekla da je to vodena kila i da ce on to ispiskiti i tako je i bilo,ona je nestala otprilike za jedno mjesec dana

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uvecan testis kod bebe
10.10.2008 9:17:16   
Hannah
Riječ je o vodenoj kili i kažu da nestane do godine dana. I moj je ima, ja ne bih ni primijetila da mi nije rekla pedijatrica :)

(odgovor članu mariposa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uvecan testis kod bebe
6.1.2009 13:42:47   
bubamara80
i ja sam primjetila da je bebici otecen malo desni testis pedijatar jer rekao da ima
malo vode u njemu ali nista strasno i da ce samo proci. ja ipak pazim kad ga previjam da ga ne stegnem ili kad ga nosam da ga ne prikljestim rukomuser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uvecan testis kod bebe
25.10.2011 16:40:17   
malena27 RR
Moj bebac ima 2 i po mjeseca i uvecan mu je desni testis. Interesuje me moze li se sunetiti ako je testis uvecan obzirom da su neke od vas pisale da bi se taj otok trebao povuci do godine dana, a mi imamo namjeru da ga osunetimo ranije.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Uvecan testis kod bebe
25.10.2011 23:13:03   
svrićolino
I moj maleni je imao uvećan testis i to nije bilo urođeno već sa 2 mjeseca se pojavilo, nosili smo ga hirurgu i na UZ rekli su da je vodena kila i da će se povući. Sa 4 mjes. se povuklo sunetili smo ga sa 5,5 mj. posavjetuj se sa doktorom ja mislim da to nepredstavlja problem.

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *