|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dobar krojač na Dobrinji
16.4.2009 15:29:24   
emma.L
Molim vas, ako netko zna dobrog krojača na Dobrinji da mi javi broj i gdje se nalazi.
Muku mučim sa hlačama, i kad bih našla nekoga tko ih zna fino sašiti, više nikada ne bih tražila da kupim, pošto mi samo jedan ili dva kroja odgovaraju (nažalost, ništa odo ovoga što se sada nosi user posted image ).
I poprilično mi gori, ako me razumijete user posted image . Hvala puno!

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dobar krojač na Dobrinji
16.4.2009 15:38:59   
tea lana
ima jedna zena na Aerodromskom i ekstra sije ali je i skupa.Pa ako zelis mogu ti poslati broj.Ja inace kod nje sijem redovno.Jos je bolje ako imas sliku ne treba snit ali ako imas super.Mada je meni i iz glave sila sto bi se reklo

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dobar krojač na Dobrinji
16.4.2009 15:46:48   
emma.L
Koliko brzo sašije, mislim zavlači li? I bila bih ti zahvalna za broj.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dobar krojač na Dobrinji
16.4.2009 16:18:55   
tea lana
to je po dogovoru meni nije nikad rekla bit ce za sedam dana i fulila termin.Al mi se znalo desiti da kaze da nece zavrsiti nego za 15dana.Moj savjet je da pozuris jer znam da u ovom periodu ima puno posla radi matura i meni je sila matursko odijelo.Broj ti saljem pp

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dobar krojač na Dobrinji
17.4.2009 14:13:32   
leli§
ja isto znam za neku zenu sa aerodromskog... ali ta zena ima i svoje materijale i kazu da su pravo kvalitetni i da ona pravo dobro sije.

eh znam i za jos jednog krojaca koeg hvale---njegova radnja je bila u zgradi zubne ambulante na dobrinji i salon se cini mi se zvao mashalauser posted image cini mi se nisam sigurna...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dobar krojač na Dobrinji
17.4.2009 14:17:03   
tea lana
ova moja krojacica nema svoje materijale nego joj ti doneses,a znam i za tu al kazu da su joj materijali koje ona nudi dosta skuplji.Inace ona je u drugoj ulici.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *