|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 8:12:15   
tap3ah
U pitanju su novci koje je mali miš dobivao i još dobiva od naroda koji nam je dolazi na babine.

Dakle najčešće je bilo ... krenemo na pijacu .... pa da ne idemo u crveno uzećemo od njega 20-tak KM-ćića, idemo na kaficu - pa ako slučajno bankomat ne bude radio uzećemo cenera od bebača i milion sličnih situacija.

Ne znam za vas ali mi smo došli do cifre od skoro 900 KM - ćića što dugujemo malome mišuuser posted image



_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 8:19:59   
Anoniman
ja ne smijem ni reciuser posted image

(odgovor članu tap3ah)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 8:56:08   
tap3ah
... zaboravio sam napomenuti da sam se "prisilio" nedavno da mu otvorim dječiju štednju u banci ... jer je bilo pravo zeznuto držati njegove novce nama na očima i nadohvat rukuuser posted image user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:04:00   
Anoniman
e mi nikako da se "prisilimo" a da smo bogdo...ruzno je reci al' mogao je vec sebi kupiti jugu...doduse u raspadnom stanju al' opet...ja fakat ne znam kako cemo mu to vratitiuser posted image

(odgovor članu tap3ah)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:16:27   
škorpija
Pa ja mislim da je naš bebac dosad dobio oko 2.000 Km 8imamo puno familije u inostranstvuuser posted image ),a mi smo potrošili sve i banku pravdajući se da sve to kupujemo za bebca. Mislili smo mu otvoriti štednu knjižicu, ali on ko fol, ma znaš kako su ljudi u ratu izgubili ušteđevinu, ljubljanska banka folovi-golovi, a sad ova kriza, mogu banke propasti, bla, bla, bla. I tako bebac ostade kratkih rukavauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:20:17   
mamy Sabina
 Za njenih 13 godina dobila je a mi potrošili taman toliko da joj dođemo jedno dobro auto.user posted image
Nekad pokusavali čuvati,sklanjati na stranu te njene pare,al nismo uspjeli.
Al ima već par godina uplaćujemo joj mjesečnu stednju ,tako da ćemo joj barem nešto nadonaditi,nadam seuser posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:21:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

Pa ja mislim da je naš bebac dosad dobio oko 2.000 Km 8imamo puno familije u inostranstvuuser posted image ),a mi smo potrošili sve i banku pravdajući se da sve to kupujemo za bebca. Mislili smo mu otvoriti štednu knjižicu, ali on ko fol, ma znaš kako su ljudi u ratu izgubili ušteđevinu, ljubljanska banka folovi-golovi, a sad ova kriza, mogu banke propasti, bla, bla, bla. I tako bebac ostade kratkih rukavauser posted image


khm...isti smo s iznosomuser posted image i s familijomuser posted image ...jedino na bingu da dobijemo mozemo mu vratitiuser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:22:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Za njenih 13 godina dobila je a mi potrošili taman toliko da joj dođemo jedno dobro auto.user posted image
Nekad pokusavali čuvati,sklanjati na stranu te njene pare,al nismo uspjeli.
Al ima već par godina uplaćujemo joj mjesečnu stednju ,tako da ćemo joj barem nešto nadonaditi,nadam seuser posted image



A zna li ona touser posted image hehehehhehe....

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:32:35   
mamy Sabina
Nezna bona za sve,bila mala tadauser posted image user posted image
Vadimo se, vidis da sada štedimo user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:38:16   
M kao Mama
Ja mislim da joj ne dugujemo ništa, hahaha, jer uvijek se sve opet njoj vrati, dostao smo novca dobili jkada se rodila, ali sve je to opet otišlo na njenje potrebe, 

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 9:45:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image baš me ova tema nasmija...ja i muž smo se dogovorili da na te pare dodajemo svaki mjesec bar 50KM-aha to je trajalo prvih 3 mjeseca...a sad malo, malo pa se zarovimo u kovertu, i baš sad čitajući ovo vaše smijemo se i kaže on "neću ba puno uzet ću samo 10KM... aaaaaa vidi nema sitna moram uzet 50KM"user posted image . Za sad nismo puno dužni jedno 100KM jer uvijek vraćamo i posuđujemo, i tako kružimouser posted image
Mislim dobro mama Alma kaže najviše i ode za djetetove potrebe i uvijek gledamo da njemu nešto kupimo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 10:29:52   
new mama
Eee ista stvar i kod nas dijete dobilo love,a i mi isto krenes sa 50km, pa onda 100km,to ko fol posudjivanje pa nekad vratimo nekad ne,jest da se uglavnom njoj kupuje od tih para,a nekad se i mama ogrebeuser posted image i sad smo ono sto je ostalo odnijeli na racun jer da je ostalo u kuci istopilo bi se skrozuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 10:41:06   
Lulu_
dugujemo joj ukupno 4000 km :)
sramota znam
ali vracamo na rate...sa kamatom


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 10:49:51   
Lulu_
ah da i zaboravila sam reci da sve sto smo potrodili od tih para bilo je ipak na nju.ali smo se mm i ja dogovorili da te pare ne diramo i ne trosimo na nju , da cuvamo kad bude imala 18-20 godina neka sama odluci sta ce sa njima.tko da smo to ubrojali kao dug,ali vratili smo vec pozamasnu sumu,tako da se ne sikiram za ovo ostalo.to su sve pare koje je dobila na poklon.sada kazem ljudima da ako zele da joj poklone pare odu direkt u reifeisen i upalte na knjjizicu...tako sam smanjila riziko od jos vecih dugova hihihihihihuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 10:56:40   
mamin sin
Mi smo sav novac koji je dobio kad se rodio i kada se osunetio stavili na racun, ali evo kanim se da to podignem i da mu uplatim životno osiguranje...Ipak je sigurnija varijanta.. A da su ostale u kuci pa sigurno bi se do sada potrosilo dosta. user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:17:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Nezna bona za sve,bila mala tadauser posted image user posted image
Vadimo se, vidis da sada štedimo user posted image



e jadni vi kada sazna...tako su moji sp*ckali sve pa okrivili rat i  ljubljansku ...jes...kako da ne...to im nabadam stalno

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:18:37   
Anoniman
Uh gdje me nađe user posted image user posted image
Ne smijem ni sabrati koliko smo potrošili user posted image  valjda ćemo mu do 20-te god. vratiti user posted image user posted image  

(odgovor članu mamin sin)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:39:32   
veeseelaa
malena ima oko .............. te pare ne diram.... obzirom da mi još dolaze na babine, čekam još koji mjesec pa novac na banku
Imam nijet napraviti trajni nalog kojim bi joj svaki mjesec od moje plate na knjižicu prebacivala barem 150,00 - 200,00 KM.
A novac bi utrošili na njeno školovanje, mislim na privatnu osnovnu školu
Ako Bog da

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.7.2009 11:52:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:45:26   
sheri
mi smo i jos uvijek uzimamo nesto malo, i vadimo se da je to za nju sto kupimo. ali neke velike pare koje je dobila od dede i tetke(a cifra je velika) to smo stavili na banku cim je dobila rodni list, bas iz razlogaq da mama i tata(mam viseuser posted image user posted image user posted image ) ne bi potrosiliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:52:36   
Anushka
mi eure ne diramo tj ostavljamo na devizni za njega a KMovi su vec potroseni, naravno na njega najvise. A ne mislim da smo mu nesto duzni, osim voljeti ga, odgajati ga najbolje sto znamo i pruziti mu sve sto smo u mogucnosti a smatramo ispravnim. Ako Bog da, kad naraste, dobit ce on puuno vise od ovog sto smo potrosili od babina.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:54:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anushka

mi eure ne diramo tj ostavljamo na devizni za njega a KMovi su vec potroseni, naravno na njega najvise. A ne mislim da smo mu nesto duzni, osim voljeti ga, odgajati ga najbolje sto znamo i pruziti mu sve sto smo u mogucnosti a smatramo ispravnim. Ako Bog da, kad naraste, dobit ce on puuno vise od ovog sto smo potrosili od babina.


vala si u pravu, odoh sad Ajšine pare spiskatuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:55:35   
R&T@
Ja ti tu imam opasan problem. Tajri smo sve ostavili na knjižicu. Rodilo se dijete u dobrom vaktuuser posted image user posted image user posted image . A Rianino sve potrošili. Morat cemo potrošiti i ono staro, da se djeca ne svađajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 11:56:54   
veeseelaa
bravoooo tajraaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 12:12:10   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Anushka

mi eure ne diramo tj ostavljamo na devizni za njega a KMovi su vec potroseni, naravno na njega najvise. A ne mislim da smo mu nesto duzni, osim voljeti ga, odgajati ga najbolje sto znamo i pruziti mu sve sto smo u mogucnosti a smatramo ispravnim. Ako Bog da, kad naraste, dobit ce on puuno vise od ovog sto smo potrosili od babina.


upravo takouser posted image ,trudim se da djeci nista nedostaje koliko mogucnosti dozvoljavaju...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko dugujete svome djetetu??
27.7.2009 12:41:41   
Chuchi
Sve potrosili na djecu, al fakat, i ne osjecam se duznom, jer ovaj stariji itekako zna izvuci novac od nas i za sta treba i za sta ne trebauser posted image
Nadoknadice oni to sve, sve i da smo na sebe potrosili, oni uzmu s kamatom nazaduser posted image Jest da obojica imaju stednu na
banci, stariji (logicno ) ima povecu sumu, ovaj drugi je tek poceo skupljati. Pa aBd barem ce od toga fakultet zavrsit, kakav budu htjeli
i gdje budu htjeli. user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *