|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 22:47:17   
bebbe RR
Nešto razmišljam - pa ja nikada o tome kako sam obučena pred djecom nisam razmišljalauser posted image Ili se ne sjećam da jesam... U osnovi, ne voolim vrećastu odjeću, pa je ni ne nosim. Po kući najčešće nosim trenerku, jako mi je važno kakvu, i pristojnu majicu. Ako se imam potrebu presvući ne skrivam se od djece i mm. Mogu mi i u kupatilo ući dok se tuširam, nemam problem s tim. A i veš perem zajednouser posted image
I savršeno mi jee svejedno ko hoda gologuz, a ko do grla zakopčan po svom domu, pred svojom djecom. A i kako ko veš pere.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 23:05:37   
Visnja RR
kako hodam pred djetetom po kuci:
isto kao pred svim bliskim osobama
zimi> one trenerke tanke ravnih nogavica , a guza je lijepo upakovana...user posted image gore majica koja prati liniju tjela ili je slampava... na nogama imam uvjek neke frotirna blesave carape...
ljeti> bermudice i lagane majice na brete i sl... ili one tanke pamucne haljinice...

tako sam obucena i kad mi dolaze roditelji, sveki, prijatelji...jedino kad dolaze poznanici s kojim nisam extra bliska onda se malo uljudim user posted image sto u mom slucaju znaci obucem farmerke user posted image

a skidanje pred kcerkom, da....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 377
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:








Anketa

internet
gvendolina

Koliko dnevno provodite vremena na internetu...ali iskreno molim:)

15-30 min (22%)

30-60 min (10%)

1-2h (15%)

2-3h (12%)

3-5h (17%)

vise od 5h (24%)


Broj svih glasova: 144

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *