|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 22:12:50   
babina beba
Hvala Visnja na trudu i organizovanosti. Lijepo je bilo vidjeti puno rr zena i djece buduce rr raje.  Rabi drago mi je sto sam te upoznala.

Mogle bi mi zenice dernek za Visnju organizovati na kojem ce ona sjediti i odmarati!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 22:15:00   
salmy
Ja  tek sad usla u kucu,slomila sam se cjeli dan od posla

Sve je bilo predivno kao i organizacijauser posted image hvala sponzorima na svemu sto su priredili maloj raji

Djedica je bio kao iz bajke,pravi pravcati.....

Visnja hvala ti user posted image user posted image user posted image sto si nam izasla u susret,i pustila nas preko reda


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 22:15:23   
neki x
IZVORNA PORUKA: neki x

Eh evo i mene,zena tek maloprije s poslauser posted image
Prvo da kazem da sam totalno blesava zena,da nema blesavijeuser posted image user posted image user posted image Ne uslikah se ni sa jednom od vas,aaaaaaauser posted image user posted image user posted image

Drugo,jos jednom hvala zeni velikog srca,tj. nasoj Visnji,zatim svima koji su ucestvovali u ostvarenju RR bajkeuser posted image user posted image user posted image

Trece,bilo je divno,ali zaista,drago mi je da sam upoznala jos divnih zenica,super ste mi sve,kao sto napisah u novogodisnjoj zelji,divne ste,svaka na svoj nacin,JEDINSTVENEuser posted image user posted image user posted image


Rabi,zeno,ja tebe ne skontah nigdje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 22:16:33   
Visnja RR
hvala ...skontah user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 22:18:28   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: babina beba

Hvala Visnja na trudu i organizovanosti. Lijepo je bilo vidjeti puno rr zena i djece buduce rr raje.  Rabi drago mi je sto sam te upoznala.

Mogle bi mi zenice dernek za Visnju organizovati na kojem ce ona sjediti i odmarati!



hahahha ... ma ja odmaram na BB user posted image
a meni ja danas zaista bio odmor kad se sve poredalo kako treba da bude ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 22:31:33   
dinaa
Evo da se ija tuspasim,bilo mi je oooooooodlicno,predivno,moja curica je odusevljena a i ja naravno.
Hvala svima koji su danas obradovali onu silnu djecicu,Visnja posebno tebiuser posted image user posted image
Drago mi je sto sam upoznala nove zenice,fino kafenisala...ma sve super,djecica su me posebno odusevila,ljepote drage.E sad odoh pregledat slikeuser posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 22:56:33   
Amyla
Cestitam od srca Visnji, cijeloj organizaciji RR, svima koji su učestvovali u ovako divnom gestu...mi nismo bili, jos smo mali (ali iduce godine aBd nadam se) ali na slikama sam vidjela da je bilo sve savrseno...Iskrene cestitke i lijep pozdrav user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 23:15:48   
lely
Evo još jednom da se zahvalim svima,a Višnji po najviše na divnoj zabavi za dječicu,a Bogami i mame user posted image
Sve je bilo super i tako mi ja drago što sam vidjela ženice koje već znam a i upoznala nove-drage moje sve ste mi za 10 prave mačkeuser posted image .
Moj dječak me je cijeli dan zapitkivao zašto crvenkapa nije dobila paketić user posted image ,eh ta djeca tako su svi slatki....


(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 23:51:22   
sweet BaBy
Draga Visnja, hvala ti od user posted image   Zaista je bilo prelijepo. Puno pozdrava i nadam se da ces se uspjeti odmoriti i naspavatiuser posted image   Pozdrav za sve zene RR.

_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:06:38   
veeseelaa
imal gdje snimka?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:10:00   
gvendolina
evo jedna lijepa slicica od mene,vecina djecice je tuuser posted image

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/dsc03783a.jpg/]user posted image [/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:10:35   
Visnja RR
ja cu dobiti sve na CD za par dana pa cu staviti na youtube i ovdje... al sigurno ne prije srijede

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:17:34   
veeseelaa
e super, samo da imamo za arhivu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:22:11   
neki x
IZVORNA PORUKA: gvendolina

evo jedna lijepa slicica od mene,vecina djecice je tuuser posted image

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/dsc03783a.jpg/]user posted image [/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Gvendolina,jesi ovo ti slikala?Zaklela bih se da sam ja jednu ovakvu uslikalauser posted image user posted image user posted image
Kako god,divni suuser posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:23:58   
neki x
Ma pomutile mi se sve slikeuser posted image user posted image user posted image Sve mi iste,ove gdje ima puno djeciceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:35:28   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: neki x



Gvendolina,jesi ovo ti slikala?Zaklela bih se da sam ja jednu ovakvu uslikalauser posted image user posted image user posted image
Kako god,divni suuser posted image



user posted image user posted image user posted image valjda jesam i meni se sve pomjesalouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:41:03   
neki x
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: neki x



Gvendolina,jesi ovo ti slikala?Zaklela bih se da sam ja jednu ovakvu uslikalauser posted image user posted image user posted image
Kako god,divni suuser posted image



user posted image user posted image user posted image valjda jesam i meni se sve pomjesalouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al ne upoznasmo se nas dvije,ili mi se i to pomijesalo,vise ne znam ni koja je koja zena,a pogotovo dok povezem nickove sa zenama,ma heeeeeeeeeeeeeeeeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:45:46   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: neki x



Gvendolina,jesi ovo ti slikala?Zaklela bih se da sam ja jednu ovakvu uslikalauser posted image user posted image user posted image
Kako god,divni suuser posted image



user posted image user posted image user posted image valjda jesam i meni se sve pomjesalouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al ne upoznasmo se nas dvije,ili mi se i to pomijesalo,vise ne znam ni koja je koja zena,a pogotovo dok povezem nickove sa zenama,ma heeeeeeeeeeeeeeeeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ja sam tebe vidjela,prepoznala sam te sa slika a mozda smo se nekad i upoznaleuser posted image ali se ne stigoh ni pozdraviti jer sam morala furati za onim svojim trckaralom


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:47:28   
Emmy
I nama je iskustvo bilo neopisivo. Mene neke emocije uhvatile samo bih plakala, na momente tužna zbog djece iz Doma, a na momente presretna zbog prelijepe atmosfere i smješaka preslatke dječice. Hvala svima koji su ovo omogućili i moram priznati da sam ponosna što sam dio ove zajednice. Svima velikiuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 0:52:31   
edijevamama
kao prvo Visnja svaka cast, to nemoze svako stvarno si zena i osoba prije svega za primjer.
Predivno je bilo a ujedno i jako tuzno, cijeli dan mi je malena na pameti koja je samo isla od jedne zene do druge i uvalacila im se da je grle :(. Dusa draga zeljna zagrljaja.

_____________________________

10.01.2008 stigao najljepsi poklon mami i babi-EDIB

28.12.2009 drugi poklon mami i babi KErim

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 1:44:18   
veeseelaa
cijeli dan mi je malena na pameti koja je samo isla od jedne zene do druge i uvalacila im se da je grle :(. Dusa draga zeljna zagrljaja.


user posted image user posted image a procedura za usvojiti dijete do bola
a toliko ima divnih ljudi koji bi pružili ljubav i topli dom user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 8:19:14   
lilix
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cijeli dan mi je malena na pameti koja je samo isla od jedne zene do druge i uvalacila im se da je grle :(. Dusa draga zeljna zagrljaja.


user posted image user posted image a procedura za usvojiti dijete do bola
a toliko ima divnih ljudi koji bi pružili ljubav i topli dom user posted image



i meni je cijelo vrijeme na pameti jedan mali dječak, stalno je hodao oko mm i pružao mu ruke da ga uzme u naručje user posted image user posted image , te scene njega sa ispruženim rukama- ne izlaze mi iz glave, duše drage male napaćene


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 10:57:31   
Mala Selma
Nama je bilo predivno, veliko hvala jos jednom Visnji na organizaciji, sponzorima i RR-u user posted image user posted image
Ipoznala sam mnogo zenica, pila kafu, uzivala u igri, Deda Mraz mi je bio predivan, djecica iz Doma su divna, ali mi je najsladji bio Vedo od Tekje, ma divan jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 11:33:25   
leona81
svaka castuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
18.12.2011 12:55:20   
Amrino
http://www.facebook.com/photo.php?v=10150529182531675

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *