|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 13:23:29   
mamaajna
sto se garderobe tice,ja imam snajdericu koja extra sije,haljine,suknje tunike.....a pravo jefina.meni je sila haljinu bez rukava dugu iz djelova pa dodze kao da ima volane

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 2476
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 13:51:59   
Hannan

IZVORNA PORUKA: bejbibi

eh zene drage da vas pitam vi koje ste pokrivene jel imate problema sa kosom????sad vidjeh temu kako poboljsati kosu al reko da vas ovdje pitam na ovoj temi jer je vecina pokrivena ko i ja.....ja otkad sam se pokrila kosa mi skroz slabauser posted image ..i opada mi...ko da se stanjila...ispred mi slaba skrozuser posted image procelavila sam malo sa straneuser posted image

imate li kakav savjet kako poboljsati


Izvini, ali nisam upratila jesi li se skoro porodila? jer je meni nakon poroda odprilike od izlaska ceteresnice pa do 6-7mj starosti bebe kosa nenormalno opadala, bas sam imala osjecaj da cu ocelaviti. A pokrila sam se odprilike 1,5g prije rodjenja i za to vrijeme stvarno nisam imala problema, kao ni poslije...cak sta vise sad mi je kosa puno ljepsa i zdravija nego dok sam bila otkrivena, iako je i farbam i feniram ko i prije, ako ne i cesce :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2477
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 14:04:23   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: bejbibi

eh zene drage da vas pitam vi koje ste pokrivene jel imate problema sa kosom????sad vidjeh temu kako poboljsati kosu al reko da vas ovdje pitam na ovoj temi jer je vecina pokrivena ko i ja.....ja otkad sam se pokrila kosa mi skroz slabauser posted image ..i opada mi...ko da se stanjila...ispred mi slaba skrozuser posted image procelavila sam malo sa straneuser posted image

imate li kakav savjet kako poboljsati



Izvini, ali nisam upratila jesi li se skoro porodila? jer je meni nakon poroda odprilike od izlaska ceteresnice pa do 6-7mj starosti bebe kosa nenormalno opadala, bas sam imala osjecaj da cu ocelaviti. A pokrila sam se odprilike 1,5g prije rodjenja i za to vrijeme stvarno nisam imala problema, kao ni poslije...cak sta vise sad mi je kosa puno ljepsa i zdravija nego dok sam bila otkrivena, iako je i farbam i feniram ko i prije, ako ne i cesce :)



porodila se prije skoro godinu dana ...uskoro ce godina...mislis da to ima veze...i dojim......mozda sto vezem kosu kad stavim maramuuser posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2478
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 14:22:48   
muminka
Es-Selamun Alejkum :) imam ja odlično rješenje za tvoj problem! Nisam još pokrivena (Allah mi je svjedok da ću to uskoro aBD uraditi). Kad god odem u frizerski, žene zanijeme kad vide kosu, ja se čudim kako me ko do sada nije urekao, duga, tamnosmeđa (skoro crna) kosa, a prirodno kovrdžava. Ricinusovo ulje, i maslinovo - ricinusovo se kupuje u apoteci, do 5KM je, onako srednja bočica, meni bude oko 2 godine, staviš maslinovog ulja, i u to malo nakapaš ricinusovog (ne možeš ricinusovo samo staviti, jer je to najgušće ulje koje postoji). Od toga kosa brže raste, jača raste, i gušća raste. Stavim tu mješavinu ulja npr. kad hoću da raspremam stan, i to stoji 2-3 sata dok ja sve ne raspremim i onda saperem to,što duže stoji,to je bolje :) Samo ta dva ulja koristim, a poslat ću ti sliku kose preko poruke, da vidiš efekat tih ulja :) Probavala sam razne šampone, maske iz dm-a, cm-a, ali bilo šta da koristim, uvijek se vratim prirodi, ne volim hemikalije nikakve :)


Evo sad pokusah, ne znam kako da sliku posaljem preko poruke user posted image halali. Probaj na internetu pronaci, vidjet ces da svi hvale ricinusovo ulje :)

< Poruku je uredio muminka -- 18.7.2012 14:36:02 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2479
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:05:07   
treće
bejbibi ima veze s porodom opadanje kose, zbog hormona, baš je na rr bio članak poslije porođaja,
a i ja imam isti problem, ali onda počne nova kosa izrastati

(odgovor članu muminka)
Neposredna veza do poruke: 2480
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:23:17   
shpagica
Pitanje:

Moja kolegica je pokrivena, ali na poslu (gdje ima i muskih kolega) nosi majice kratkih rukava user posted image user posted image user posted image

Ja koliko znam to nije u redu, a mozda biste mi vi znale objasniti bolje?

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 2481
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:32:48   
Bebica11
ja imam Barekallah pregustu i prezilavu kosu, malo ko me zna osisati, zato sam nedavno frizerki rekla da se bojim frizerauser posted image

a nisam primjetila razliku prije i poslije pokrivanja a vezem je stalnouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2482
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:34:18   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: shpagica

Pitanje:

Moja kolegica je pokrivena, ali na poslu (gdje ima i muskih kolega) nosi majice kratkih rukava user posted image user posted image user posted image

Ja koliko znam to nije u redu, a mozda biste mi vi znale objasniti bolje?


user posted image user posted image user posted image user posted image

jel starija zena? one stare zene imaju nakav svoj sistem gore marama kratki rukav i suknja do pola listauser posted image


NARAVNO DA NIJE UREDU

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2483
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:41:36   
shpagica
Nije starija zena, i mislim da jako dobro zna pravila, tako da ovo nicim sebi ne mogu da objasnim user posted image user posted image user posted image

Ne bih je nista pitala niti komentarisala, ali mi je krivo jer takvi primjeri salju pogresnu sliku. Nemali je broj pokrivenih djevojaka koje vidjam po gradu koje bi se lako mogle proglasiti izuzetno neumjesno odjevenim i da nemaju pokrivenu kosu...pretuzno jer to kvari sliku zena sa hidzabom itekako.

I ono vezanje marama nakaradno sa nekim strasnim gutama po glavi, a Muhammed a.s. je lijepo rekao da zene to ne rade i ne prave sebi grbe po glavi (kao kamile)!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2484
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:41:41   
mamine oci
ma ja mislim ako je zena zasukala malo rukave mozda i mahinalnine namjerno, onda se kao uhvatili na to da nosi kratki rukav cisto sumnjam da nosi na posao tako ,neko znas i sama nam pokrivenima se gleda sve : samo da bi nasli nesto pricati ako je zena pokrivena iz vjerskih razloga,ako je zbog imidza u to ne ulazim ...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2485
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:47:59   
shpagica

IZVORNA PORUKA: mamine oci

ma ja mislim ako je zena zasukala malo rukave mozda i mahinalnine namjerno, onda se kao uhvatili na to da nosi kratki rukav cisto sumnjam da nosi na posao tako ,neko znas i sama nam pokrivenima se gleda sve : samo da bi nasli nesto pricati ako je zena pokrivena iz vjerskih razloga,ako je zbog imidza u to ne ulazim ...



user posted image user posted image

Nisam osoba od proizvoljnih i zlonamjernih komentara upucenim sestrama, dakle: JA radim s njom i gledam je upravo dakle NOSI MAJICU KRATKIH RUKAVA i ruke su joj gole od nadlaktice nanize potpuno.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2486
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:51:32   
Alma_27
Problem je sto pokrivene zene koje nose preusku odjecu (obicno samo jedan odjevni predmet a ne sve) ili ne svezu maramu kako treba salju poruku drugim zenama da je to uredu. Znam ja da svako moze procitati kako se treba oblaciti ali ljudi smo i gledamo kako drugi ljudi rade.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2487
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:51:39   
mamine oci
onda je pitaj otvoreno,ja sam jednu pitala jer mi je bilo cudno nacin pokrivanja,zena kaze muz mi kljanja zbog njega sam pokrivena,ali ne sa nijetom ,i meni je i to cudno u Islamu nema prisile ja kad sam se pokrila mnogi su me pitali jel to samo za Ramazan jer kaze ima dosta njih koje se pokriju za Ramazan pa se otkriju zaista mi to nije jasno kad se pokrijes u ime Allah.dz.s, to je za sva vremena nema za Ramazan ,Bajram ili slicno ..

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2488
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 15:53:50   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ma ja mislim ako je zena zasukala malo rukave mozda i mahinalnine namjerno, onda se kao uhvatili na to da nosi kratki rukav cisto sumnjam da nosi na posao tako ,neko znas i sama nam pokrivenima se gleda sve : samo da bi nasli nesto pricati ako je zena pokrivena iz vjerskih razloga,ako je zbog imidza u to ne ulazim ...



user posted image user posted image

Nisam osoba od proizvoljnih i zlonamjernih komentara upucenim sestrama, dakle: JA radim s njom i gledam je upravo dakle NOSI MAJICU KRATKIH RUKAVA i ruke su joj gole od nadlaktice nanize potpuno.


vjerujem ti

i istina je nazalost, ja uvijek kazem nek se lkjuti ko god hoce moja mama sestra prve, farmerke nisu za pokrivenu zenu, ma nisu ni pantole pored toliko suknji i haljina masa izbor, sta ces reci Allahu sto si nosila pantole? Hajd one curice inekako ono do 15 god kad se kao djeca pokriju al vidjam stare zene 50 im godina namackarena kao da ce na maskenbal, turban, usi kosa na potiljku viri, ocupane nacrtane obrve, pantole i trofrtaljni rukav,
koga takve varaju sebe il Allaha? Allaha ne mogu prevariti

shpagice ako si dovoljno bliska upitaj je ono vise kao da lafo ne znas jel moze se tako, pa nek se saplete u svojim odgovorima ne bi li joj doslo u glavu al ako ces imati problem dovoljno je da znas da ne valja tako

ja vise volim vidjeti PRISTOJNO OTKRIVENU CURU, majca do vrata, suknja ovo ono nego neko izvodjenje od hidzabauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2489
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:03:08   
shpagica

IZVORNA PORUKA: Bebica11


shpagice ako si dovoljno bliska upitaj je ono vise kao da lafo ne znas jel moze se tako, pa nek se saplete u svojim odgovorima ne bi li joj doslo u glavu al ako ces imati problem dovoljno je da znas da ne valja tako




Bebice - ona do posla dodje sasvim korektno obucena (nosi tunike, siroke hlace...) ali mi se na poslu presvalcimo u uniforme, i ona se ovdje uredno presvuce u majicu kratkih rukava, Iskreno, pokrivena glava i gole ruke STRASNO bodu oci, ne ide jedno s drugim pa eto. I da smo samo zene na poslu naravno da bi bilo ok, ali dana je proslo najmanje 15 muskaraca ovuda a ona ne trza... ne kontam...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2490
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:03:57   
Medić*
Shpagica ona ne smije tako ako je pokrivena. Ona ispod uniforme moze obuci neku majicu dugi rukav user posted image

I ja vidjam svasta. Ne bih ulazila u te razlicite stilove. Znaju se propisi vezano za pokrivanje.

Volim vidjeti propisno odjevenu zenu, ipak nije na nama da sudimo, Sudac je jedan.




< Poruku je uredio medic slatki -- 18.7.2012 16:06:09 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2491
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:06:43   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: medic slatki



Volim vidjeti propisno odjevenu zenu, ipak nije na nama da sudimo, Sudac je jedan.




user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2492
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:09:07   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: medic slatki



Volim vidjeti propisno odjevenu zenu, ipak nije na nama da sudimo, Sudac je jedan.




user posted image


treba se ukazati na ispravno, i reci sta nije hidzab a sta jeste

ja ne sudim hocel neko u Dzennet il Dzehennem il jel mu djelo primljeno al kao muslimanka osjecam potrebu kad neko poput shpagice upita ukazati na ispravno il neispravno

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2493
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:11:22   
Bebica11
''Vi ste narod najbolji od svih koji se ikada pojavio: tražite da se čine dobra djela, a od nevaljalih odvraćate, i u Allaha vjerujete....'' Ali Imran 110.

odlika muslimana i zato smo najbolji naroduser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2494
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:17:55   
rerica

IZVORNA PORUKA: shpagica

Pitanje:

Moja kolegica je pokrivena, ali na poslu (gdje ima i muskih kolega) nosi majice kratkih rukava user posted image user posted image user posted image

Ja koliko znam to nije u redu, a mozda biste mi vi znale objasniti bolje?

Shpagice,ti si obavezna da njoj skrenes paznju na njeno oblacenje,jer ces biti pitana za svoje djela....



U Časnom Kur'anu, u suri Nur, stoji: "A reci vjernicama neka obore poglede svoje i neka čuvaju stidna mjesta svoja; i neka ne pokazuju ukrase svoje osim onoga što je ionako spoIjašnje, i neka vela svoja spuste na grudi svoje; neka ukrase svoje nepokazuju drugima, to mogu samo muževima svojim, ili očevima svojim, ili očevima muževa svojih, ili sinovima svojim"

ŠEST KRITERIJA VEZANIH ZA HIDŽAB

Prema Kur'anu i sunnetu, postoji šest osnovnih kriterijuma da bi oblačenje bilo ispravno:

1. Obima pokrivenosti tijela; ovaj propis se razlikuje kod žene i muškarca. Muškarac je obavezan pokriti se barem od pupka do ispod koljena. Za ženu važi propis pokrivanja cijelog tijela, osim lica i šaka. Svi ostali kriteriji oblačenja su isti za muškarca i ženu.

2. Odjeća mora biti široka i ne smije ocrtavati figuru tijela.

3. Odjeća ne smije biti providna tako da se može vidjeti kroz nju.

4. Odjeća ne smije biti izazovna da privlači suprotni spol.

5. Zabranjeno je nositi odjeću koja podsjeća na suprotni spol.

6. Odjeća ne smije imati elemente nevjerničkih simbola, tj. zabranjeno je nositi odjeću koju nose striktno nevjernici, iz njihovih vjerskih razloga.

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2495
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:57:35   
mamaajna
ma nista me vise necudi,kad mogu helanke nositi i tunikicu da guzicu pokrije,pa prosto mi bude zao sto se zena kuha ispod one marame.znaci propis je jasan,stidno mjesto zene sve osim lica i saka,drugo treba se nositi siroko i ne upadljivo,znaci da nije usko da ti ocrta tjelo i da nisi sarena ko semafor.znaci muslimanka koja nosi hidzab krije svoje atribute,nesmije nositu odjecu muskarca,a sta muskarac nosi?pa pantalone,nenosi minjak.trece-sminka,dozvoljena pred osobama pred kojim se mozes otkriti,sve ostalo ne.lak na noktima PREKO NJEGA SE NEMOZE UZETI ABDEST,znaci lakiraj se kad si u ciklusu ili skini kad hoces da uzmes abdes pa ga opet nanesi,to vazi i za sminku.ovo nisam ja izmislila niti moj m,nego NAREDBA ALLAHA.
lako je biti vjernik kad uzmes ono sto ti pase a ono sto ne bacis.
eto ja sam svoje skinula s sebe,necu da me zaskocite na Sudnjem danu i da mi radi ovog oduzimate moja djela,za sve cemo biti pitani,
ja hocu u Dzennet a za druge neznam,i ja cu se radi toga odreci i sminke i laka i pantalona(napomena sve ovo mozes nositi u kuci,ali vani ne).


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 2496
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 16:59:38   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: bejbibi

eh zene drage da vas pitam vi koje ste pokrivene jel imate problema sa kosom????sad vidjeh temu kako poboljsati kosu al reko da vas ovdje pitam na ovoj temi jer je vecina pokrivena ko i ja.....ja otkad sam se pokrila kosa mi skroz slabauser posted image ..i opada mi...ko da se stanjila...ispred mi slaba skrozuser posted image procelavila sam malo sa straneuser posted image

imate li kakav savjet kako poboljsati



Izvini, ali nisam upratila jesi li se skoro porodila? jer je meni nakon poroda odprilike od izlaska ceteresnice pa do 6-7mj starosti bebe kosa nenormalno opadala, bas sam imala osjecaj da cu ocelaviti. A pokrila sam se odprilike 1,5g prije rodjenja i za to vrijeme stvarno nisam imala problema, kao ni poslije...cak sta vise sad mi je kosa puno ljepsa i zdravija nego dok sam bila otkrivena, iako je i farbam i feniram ko i prije, ako ne i cesce :)



porodila se prije skoro godinu dana ...uskoro ce godina...mislis da to ima veze...i dojim......mozda sto vezem kosu kad stavim maramuuser posted image

nema to veze,ispitaj stitnu,pa i one otkrivene vezu kosu,a drugo nenosis maramu u kuci


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2497
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 18:10:21   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: muminka

Es-Selamun Alejkum :) imam ja odlično rješenje za tvoj problem! Nisam još pokrivena (Allah mi je svjedok da ću to uskoro aBD uraditi). Kad god odem u frizerski, žene zanijeme kad vide kosu, ja se čudim kako me ko do sada nije urekao, duga, tamnosmeđa (skoro crna) kosa, a prirodno kovrdžava. Ricinusovo ulje, i maslinovo - ricinusovo se kupuje u apoteci, do 5KM je, onako srednja bočica, meni bude oko 2 godine, staviš maslinovog ulja, i u to malo nakapaš ricinusovog (ne možeš ricinusovo samo staviti, jer je to najgušće ulje koje postoji). Od toga kosa brže raste, jača raste, i gušća raste. Stavim tu mješavinu ulja npr. kad hoću da raspremam stan, i to stoji 2-3 sata dok ja sve ne raspremim i onda saperem to,što duže stoji,to je bolje :) Samo ta dva ulja koristim, a poslat ću ti sliku kose preko poruke, da vidiš efekat tih ulja :) Probavala sam razne šampone, maske iz dm-a, cm-a, ali bilo šta da koristim, uvijek se vratim prirodi, ne volim hemikalije nikakve :)


Evo sad pokusah, ne znam kako da sliku posaljem preko poruke user posted image halali. Probaj na internetu pronaci, vidjet ces da svi hvale ricinusovo ulje :)


eh odlicno..hvala ti puno..probat cu to obavezno....uh zavidim ti na kosi ako ti je takva...

(odgovor članu muminka)
Neposredna veza do poruke: 2498
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 18:38:32   
canim
Hmm, meni je jako zanimljivo to tumacenje vezano za pantalone user posted image ako cemo ici tom logikom, da su pantalone samo za muskarce a haljine samo za zene onda kako tumacimo tradicionalnu nosnju muskaraca u Saudiskoj arabiji ?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2499
   RE: Zene sa Hidzabom
18.7.2012 18:53:50   
Vinetu
Selam alejkum, drage moje.
Jedno pitanje nevezano za trenutnu temu. Potreban mi je kupaći za muslimanke (nešto do lakata i koljena jer nisam pokrivena, a na bazenu će biti samo žene). Imam neku običnu pamučnu majicu i bermude, ali bi mi bilo praktičnije nešto što će se sušiti brže od pamuka.
Zna li neko ima li se ovako nešto u Sarajevu kupiti.
user posted image

< Poruku je uredio Vinetu -- 18.7.2012 18:54:16 >

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *