|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
19.7.2012 16:03:31   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: chuci

vinetu kad si već svježa ima li većih brojeva kupaćih. ja nosim 46 konfekcijski.
i dosta sam visoka (181). hoće li mi biti dovoljno to dugo? inače mi je sve tursko kratko user posted image


i još ako može da mi žena koja je spominjala da zna krrojačicu dobru kod aerodroma pošalje broj ili adresu. moja krojačica otišla u ameriku user posted image


Raska 061811130

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2526
   RE: Zene sa Hidzabom
19.7.2012 19:10:52   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: chuci
vinetu kad si već svježa ima li većih brojeva kupaćih. ja nosim 46 konfekcijski.
i dosta sam visoka (181). hoće li mi biti dovoljno to dugo? inače mi je sve tursko kratko user posted image


Bilo je velikih brojeva... ja inače nosim 44, ali sam uzela 48 upravo zbog razlike između naših i turskih brojeva - malo mi je komotan ali nije loše. Možeš odmah tamo i probati kostim pa vidjeti koji ti odgovara.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2527
   RE: Zene sa Hidzabom
19.7.2012 19:51:13   
chuci
hvala vam puno

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 2528
   RE: Zene sa Hidzabom
19.7.2012 21:33:11   
maxus svratila
Drage moje, ja imam jedno mozda i glupo pitanje: planiram ako Bog da da postim, a jel mogu ja onda dok postim ici ginekologu?
Sta cu kad se lijecim user posted image

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2529
   RE: Zene sa Hidzabom
19.7.2012 22:20:10   
Alma_27
i ja planiram ici nefrologu (doktor muskarac) i malo mi je nezgodno da se otkrivam dok postim pa ne znam... doduse, kod mene je to samo podignuti majicu do grudnjaka i malo spustiti suknju da pregleda mjehur UZ

mozda svakako necu moci postiti taj dan jer moram doci s punim mjehurom. zavisi u koliko sati me naruce

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 2530
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 1:30:59   
treće
kod ginekološkog pregleda post kvari onaj gel ili mast koji se stavljaju na instrument, po hanefijskom mezhebu, kad se liječiš taj dan naposti, ili ne znam kad je iftar krajem Ramazana možda možeš stići pregledati se iza iftara
IZVORNA PORUKA: maxus svratila

Drage moje, ja imam jedno mozda i glupo pitanje: planiram ako Bog da da postim, a jel mogu ja onda dok postim ici ginekologu?
Sta cu kad se lijecim user posted image


(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 2531
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 1:32:10   
treće
mislim, nism sigurna, da to ne kvari post
IZVORNA PORUKA: Alma_27

i ja planiram ici nefrologu (doktor muskarac) i malo mi je nezgodno da se otkrivam dok postim pa ne znam... doduse, kod mene je to samo podignuti majicu do grudnjaka i malo spustiti suknju da pregleda mjehur UZ

mozda svakako necu moci postiti taj dan jer moram doci s punim mjehurom. zavisi u koliko sati me naruce


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2532
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 9:09:51   
canim
Ginekološki pregled tokom posta



Rijaset.ba

Pitanje:

Esselamu alejkum!
Da li odlazak ginekologu (ginekološki pregled) za vrijeme ramazana kvari post? 

 

Odgovor:

Esselamu alejkum!
Ginekološki pregled ne kvari post. Bez stvarne potrebe trebalo bi ga izbjegavati, posebno tokom posta.


(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 2533
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 9:59:19   
treće
to je onda i situacija sa uz sbdomena,
ginekološki pregled ne kvari post ukoliko se može obaviti bez gela ili masti prilikom pregleda, ja samo info prenosim
a evo pogledah u hanefijskom fikhu isto stoji :"ako bi ženska osoba koja posti ubacila nešto u svoju unutrašnjost putem spolnog organa, post će joj biti pokvaren"
"ako bi ljekar ubacio suhu ljekarsku alatku u utrobu postača, a zatim je izvadio, post neće biti pokvaren" str,510
Hanefijski fikh 1 -Mahmud Tuhmaz


< Poruku je uredio treće -- 20.7.2012 10:05:47 >

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2534
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 10:00:29   
Medi_87
Ramazan Serif Mubarek Olsun, da nam dragi Allah svima olakša post ovaj mjesec
neko je pitao za dojenje listajuci zaboravih ko, ja sam prosle godine kad je M imao 5 mjeseci postila, ispostila sam hvala Allahu cijeli mjesec bez ikakvih tegoba, on je tad iskljucivo dojio i mlijeka je bilo masAllah, i sad doji ali mi je lakse jer su to tri podoja u toku dana, ali svaka osoba zna da li ce moci izdrzati ili ne,kao i da li je dijete gladno ili ne, probaj nista te nece kostati
i da moj prvi Ramazan s hidzabom user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2535
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 10:04:28   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ramazan Serif Mubarek Olsun, da nam dragi Allah svima olakša post ovaj mjesec
neko je pitao za dojenje listajuci zaboravih ko, ja sam prosle godine kad je M imao 5 mjeseci postila, ispostila sam hvala Allahu cijeli mjesec bez ikakvih tegoba, on je tad iskljucivo dojio i mlijeka je bilo masAllah, i sad doji ali mi je lakse jer su to tri podoja u toku dana, ali svaka osoba zna da li ce moci izdrzati ili ne,kao i da li je dijete gladno ili ne, probaj nista te nece kostati
i da moj prvi Ramazan s hidzabom user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Da te dragi Allah nagradi!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2536
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 10:33:40   
treće
user posted image Medi
Da te dragi Allah nagradi i olakša

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2537
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 11:30:05   
pahuljica_25
MasAllah Mediuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 2538
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 11:46:44   
muminka
Da te Allah nagradi Medi :)
Da vas pitam, gdje se mogu kupiti hurme, nešto mi se ne sviđaju one što se prodaju sada masovno u prodavnicama u onoj bijeloj kutijici prekrivene folijom? i da li neko zna cijenu? :)
Evo stiže nama ramazan, kakavu hranu preporučujete za sehur? Da duže "drži" postača? :D

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 2539
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 11:51:39   
Medi_87
Amin, bilo je u Bademu onih sto dodju u vecim pakovanjima, sto se tice sehura ja nikad nesto ne mogu puno da pojedem, mlijeko popijem obavezno, ali izduram user posted image

(odgovor članu muminka)
Neposredna veza do poruke: 2540
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 12:04:13   
djoisa
U Bademu imaju super hurme - Svjeze iranske 250 gr -1,50 KM ima i vece pakovanje, super su, vece su od ovih po marketima i nisu ljepljive, slatke i ukusne su

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2541
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 12:18:51   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ramazan Serif Mubarek Olsun, da nam dragi Allah svima olakša post ovaj mjesec
neko je pitao za dojenje listajuci zaboravih ko, ja sam prosle godine kad je M imao 5 mjeseci postila, ispostila sam hvala Allahu cijeli mjesec bez ikakvih tegoba, on je tad iskljucivo dojio i mlijeka je bilo masAllah, i sad doji ali mi je lakse jer su to tri podoja u toku dana, ali svaka osoba zna da li ce moci izdrzati ili ne,kao i da li je dijete gladno ili ne, probaj nista te nece kostati
i da moj prvi Ramazan s hidzabom user posted image user posted image


user posted image user posted image

Mashalah mila moja, Allah da te nagradi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2542
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 12:31:14   
muminka
Uhuuu, onda ću morati aBd do Badema :)

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 2543
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 12:35:45   
mamine oci
Medi MasAllah da te Allah nagradi user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu muminka)
Neposredna veza do poruke: 2544
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 12:36:41   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ramazan Serif Mubarek Olsun, da nam dragi Allah svima olakša post ovaj mjesec
neko je pitao za dojenje listajuci zaboravih ko, ja sam prosle godine kad je M imao 5 mjeseci postila, ispostila sam hvala Allahu cijeli mjesec bez ikakvih tegoba, on je tad iskljucivo dojio i mlijeka je bilo masAllah, i sad doji ali mi je lakse jer su to tri podoja u toku dana, ali svaka osoba zna da li ce moci izdrzati ili ne,kao i da li je dijete gladno ili ne, probaj nista te nece kostati
i da moj prvi Ramazan s hidzabom user posted image user posted image


user posted image user posted image

Mashalah mila moja, Allah da te nagradi user posted image user posted image user posted image


MasAllah Medi user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2545
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 13:13:29   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ramazan Serif Mubarek Olsun, da nam dragi Allah svima olakša post ovaj mjesec
neko je pitao za dojenje listajuci zaboravih ko, ja sam prosle godine kad je M imao 5 mjeseci postila, ispostila sam hvala Allahu cijeli mjesec bez ikakvih tegoba, on je tad iskljucivo dojio i mlijeka je bilo masAllah, i sad doji ali mi je lakse jer su to tri podoja u toku dana, ali svaka osoba zna da li ce moci izdrzati ili ne,kao i da li je dijete gladno ili ne, probaj nista te nece kostati
i da moj prvi Ramazan s hidzabom user posted image user posted image


user posted image user posted image

Mashalah mila moja, Allah da te nagradi user posted image user posted image user posted image


MasAllah Medi user posted image




MašAllah Medi! user posted image


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2546
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 23:36:33   
Miracle*3
Ja zene isposti danas. Mogu vam reci da mi nije bilo tesko. Kako se odrazilo na dojenje to cu vidjeti veceras kolko cesto ce se budit. Mislim da mi je od svega najteze bilo to sto nisam sinoc spavala do sehura, pa to nikako danas da namirim. Sto je Bozije davanje, inace uvijek prvi dan me glava boli za poludit, danas nista.
Za iftar nisam uopste puno jela, to mi je jedini problem, sto trebam unijeti malo vise namirnica, a ne mogu na silu.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 2547
   RE: Zene sa Hidzabom
20.7.2012 23:38:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Ramazan Serif Mubarek Olsun, da nam dragi Allah svima olakša post ovaj mjesec
neko je pitao za dojenje listajuci zaboravih ko, ja sam prosle godine kad je M imao 5 mjeseci postila, ispostila sam hvala Allahu cijeli mjesec bez ikakvih tegoba, on je tad iskljucivo dojio i mlijeka je bilo masAllah, i sad doji ali mi je lakse jer su to tri podoja u toku dana, ali svaka osoba zna da li ce moci izdrzati ili ne,kao i da li je dijete gladno ili ne, probaj nista te nece kostati
i da moj prvi Ramazan s hidzabom user posted image user posted image


user posted image user posted image

Mashalah mila moja, Allah da te nagradi user posted image user posted image user posted image


MasAllah Medi user posted image




MašAllah Medi! user posted image


user posted image user posted image bravo medi , nadam se da cu uskoro i ja se pridruziti sa ovakmom radosnom porukom user posted image user posted image
[/b]miracle Allah dz.s nam ukabulio user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 20.7.2012 23:40:16 >

(odgovor članu Super Beba)
  Neposredna veza do poruke: 2548
   RE: Zene sa Hidzabom
21.7.2012 9:08:24   
Cenzura83
Selam drage moje, da vas pitam pošto od sinoć imam neku smeđu nit u sluzi, kad se obrišem, kao kad trebam dobit, a trebala bih za koji dan, da li mogu postiti? Ja sam zapostila, a sad ne znam jel post ispravan?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2549
   RE: Zene sa Hidzabom
21.7.2012 11:41:19   
maxus svratila
Cenzura j ati ne z nam, javit ce se valjda koja clanica da ti odgovori.
Eh, ja sam bila kod ginekloga, i postila sam.
Gel kad j ekoristio, pravo je stavio gel n aonaj UZ pa onda preko gela kondom, pa ja sad n eznam da li mi je post bio ispravan. user posted image

Da nam dragi Allah olaksa dane posta i nagradi za svaki dan.


_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 2550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *