|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cistitis ili uzasno neugodna bol poslije odnosa
19.10.2008 8:18:28   
Dijanam
Zdravo,
zanima me da li je neka od vas imala problema sa bolnim mokrnjem poslije odnosa? Nije mi ovo prvi put, godinama vucem neku vrstu hronicne/ bakterijske upale, dijagnoza je bila vjerovatna upala mokracnih kanala, ali uz odgovarajuce antibiotike bi nestalo dosta brzo. Medjutim kako u trudnoci bas i nema antibiotika, plus smo na medenom mjesecu u engleskoj (do doktora nije bas lako doci), pravo me sve ovo sludi.
hvala i pozdrav...

D.

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 12:03:53 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cistitis ili uzasno neugodna bol poslije ...
19.10.2008 19:09:19   
mamabb
Za upale mokraćnih kanala i peckanje prilikom mokrenja se najbrže rješava (mimo lijekova) medom, ako imaš pri ruci, namoči tampon u med malo ga zagrij ne previše da ne izgubi moć već mlakasto i stavi tampon. Najbolje je preko noći ujutro ćeš izvući suh tampon, osim ako je neka veća upala onda će biti nešto bjelkasto na njemu.
Ovo je isprobana metoda, sestra po tetki i ja prale tepihe -bose tako da smo obje bile fasovale a ona malo više pa je imala ovo bjelkasto.
I naravno čaj od brusnice ili uvin, mada je med najbolji po meni.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Dijanam)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cistitis ili uzasno neugodna bol poslije ...
19.10.2008 21:27:47   
larina
meni se to jednom desilo-stvarno je neugodno.meni je pomogla soda,jedna kasicica u malo vode pa sam to pila i stvarno pomogne,a isto kisela voda je dobra koja ima sode u sebi.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cistitis ili uzasno neugodna bol poslije ...
19.10.2008 21:43:11   
mamyca
Caj od brusnice ili jos bolje prave plodove kupi,i kao sto vec neko rece med je jako dobar.Za uvin caj neznam user posted image mislim da se bas ne preporucuje u trudnoci.Ja sam u 8 mjesecu trudnoce dobila nekakvu infekciju i ginekolog mi je propisao antibiotike i sve bilo ok.Nego cim se vratis pravac doktoru a sad za sad poslusaj ove savjete.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cistitis ili uzasno neugodna bol poslije ...
23.10.2008 23:28:51   
Dijanam
hvala vam na savjetima. Ovaj sa medom mi se najvise svidja. Ja sam na zalost morala otici kod ljekara (toliko o uzivanju u Londonu) i provela sam dio dana u sobi, a dio cekajuci na pregled (pojavila se krv u mokraci, i bez obzira na kolicinu tecnosti koju sam uzimala nije bilo nista lakse). Dobila sam antibiotike, pa se sve smirilo poslije par sati. Vratila sam se, i odoh na pregled u ponedjeljak (kako samo mrzim ovjeravanje knjizice...)
laku noc

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cistitis ili uzasno neugodna bol poslije ...
24.10.2008 8:54:38   
vjestica
kakve veze ima tampon, koji se stavlja u vaginu sa uretrom (mokraćnom cjevčicom)?

(odgovor članu Dijanam)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *