|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanja u trudnoci
17.12.2009 21:37:08   
lilith
ja sam do kraja 8 mjeseca stalno isla po terenima,udaljene voznje barem sat,dva...po dva, tri puta sedmicno

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu bubilica83)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 12:36:22   
ada033
Ja sam evo na sredini osmog mjeseca i svaki dan se jos uvijek vozim na posao barem po 45 minuta, i isto toliko nazad... Nije nikakav problem ako je trudnoca uredna.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 12:53:49   
amela2208
drage moje RR mamice i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Trenutno mi je 33-34 sedmica, imala sam zelju da odputujem na 10tak dana do C.Gore pa se plasim da mi sta ne bude mojojuser posted image . Avio putovanje bi trajalo oko 2 sata + minimum 4-5 sati autom do kuce. Voljela bih da mi pomognete i da me posavjetujete za taj odlazak. DA ili NE?? Jos ovo trudnoca je normalna, ne skodi mi putovanje nikako...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 12:56:11   
Private
U avion cisto sumnjam da ce te pustiti,jer mislim da posije 7 mj.treba odobrenje od dr.A sto se tice putovanja autom,na tvoju odgovornost ides.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 12:57:51   
sweet BaBy
Mislim da je to malo rizicno i da ne bi trebala ici na dalje putovanje.

_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 13:00:24   
amela2208
pa ne znam ni ja sam sta cu, mislim nisam donijela konacnu odluku, tako sam se nadrazila i pozeljela se svojihuser posted image user posted image user posted image user posted image  Moram se raspitat to oko izvjestaja od doktora

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 13:00:26   
Private
Ja sam kraj 36 ili je bio pocetak 37 sedmice isla na malo duzi put,a nemoj mene slusati,jer tvoja beba,tvoja odgovornost.

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 13:02:09   
amela2208
IZVORNA PORUKA: Private

Ja sam kraj 36 ili je bio pocetak 37 sedmice isla na malo duzi put,a nemoj mene slusati,jer tvoja beba,tvoja odgovornost.

plasim se nedaj boze da sto ne bude user posted image  a mislim da bih mogla podnijeti to putovanje zdrastveno i da mi mozda nsta ne bi bilo ali opet postoji rizik.


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 13:04:05   
mamaajna
ma pusti pa da ti se djete ovde rodi,pruzi mu drugo drzavljanstvo kad mozes

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 13:09:34   
amela2208
IZVORNA PORUKA: mamaajna

ma pusti pa da ti se djete ovde rodi,pruzi mu drugo drzavljanstvo kad mozes


user posted image user posted image user posted image ma moje dijete ce najmanje 3 drzavljanstva imat...user posted image user posted image user posted image kod mene ti je situacija malo umijesanauser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Putovanja u trudnoci
18.12.2009 15:50:49   
amela2208
zar nema jos prijedloga o mom tkzv.putovanju, stvarno ne znam sta da radim???

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Putovanja u trudnoci
21.12.2009 11:31:19   
Mamica24
Ja trebam u četvrtak u Mostar to je nekih 2.5 sata vožnje. Sad sam u 26 sedmici trudnoće pa se nadam da će sve biti ok!!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Putovanja u trudnoci
21.12.2009 11:35:25   
amela2208
ja sam odustala od svog putovanja... Mada me nece niko ni u avion kazu srusit ces nam avionuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . 2ipo sata i nije neka razdaljina samo pazi se ako ima ledova....meni je aerodrom toliko udaljen :)user posted image user posted image  srecan put

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Putovanja u trudnoci
21.12.2009 11:37:52   
Mamica24
Hvala amela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Putovanja u trudnoci
11.6.2011 14:20:26   
Sandrich
moze li mi neka mama reci jeli putovala na pocetku trudnoce? ja bih trebala u bugarsku,znaci busem nekih 16h i ako bude sve ok to bi trebala da bude neka sesta,sedma sedmica trudnoce..

< Poruku je uredio Sandrich -- 11.6.2011 14:21:07 >


_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 115
   [Obrisana poruka]
11.6.2011 14:28:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sandrich)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Putovanja u trudnoci
11.6.2011 16:27:40   
mala86
ja sam kao trudnica pravila kilometara i kilometara

4,5,6.7 mjesec trudnoce svaki mjesec Zenica-Split, autobusom,pa tamo na trajekt,pa smo u 8 mjesecu trudnoce(tad smo isli autom ja i mm)napravili krug u kojem smo se vozili cijeli dan Korenica-Knin-Split-Zenica...i sve bilo ok
cak sam vozacki polagala u 8 mjesecu user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Putovanja u trudnoci
11.6.2011 17:33:47   
Sandrich
heheh sad mi je malo lakse kad znam da ste i vi putovale user posted image nadam se da ce mi dobro doci taj put, da se odmorim i zaista shvatim da je bebica u meni user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Putovanja u trudnoci
12.6.2011 8:34:26   
Silver
Curke, ja kad krenem na put bicu tacno 12 sedmica, put traje 3 i po sata otprilike, vecinom je fin put ali ima i jako loseg jer idemo na selo, pa neznam dvoumim se da li da kremenm, pitacu i dr. ali eto, pitam i Vas koje imate vise iskustva, jeli sigurno, putovati u ovim sedmicama trudnoce? user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Putovanja u trudnoci
16.6.2011 18:38:30   
Binky
ja smatram da nije pametno vozikat se na duze relacije kad vec stupis u osmi mjesec. a kamoli da bi vozila auto
jer refleksi nisu vise to sto su prije bili. svako ima svoje a npr ja koja sam vec u 38 hefti n ebi vala isla na duge ture pa da me zgrabi popadak, pa cu morat placat bolnicu u drugoj drzavi user posted image ....ne trebat slusat nikog osim doktora...samo sa njim se savjetovat. vasa je odgovornost ako idete na dug put...

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Putovanja u trudnoci
21.3.2012 11:40:35   
pumababy
Zanima me da li je neka od trudnica putovala avionom u 6 mesecu trudnoce??..Planiram ici dole u junu tada cu biti 6 ipo meseci pa sam user posted image user posted image ..

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu Binky)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Putovanja u trudnoci
17.9.2012 23:13:35   
visnjica1
Da li je neka mama putovala u 31 tt, na duzu relaciju ja idem sutra akb busem udaljenosti 550km, inace sam trudnica koja sve moze, nikada ne lezim, uvijek se krecem i radim nesto haha, do sad smo putovali cijelu trudnocu i duze relacije s autom eh sad idem s busem pa se nadam sve ok

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Putovanja u trudnoci
18.9.2012 11:20:12   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Da li je neka mama putovala u 31 tt, na duzu relaciju ja idem sutra akb busem udaljenosti 550km, inace sam trudnica koja sve moze, nikada ne lezim, uvijek se krecem i radim nesto haha, do sad smo putovali cijelu trudnocu i duze relacije s autom eh sad idem s busem pa se nadam sve ok


Putovala sam ja u 34. sedmici u Ljubljanu. Doduse mi smo isli svojim autom, pa je bilo puno lakse. Mogli smo stati kad god treba (a nije bilo neke prijeke potrebe).
Povratak kuci sam cak skoro citav prespavala.
Tada sam se konsultovala sa svojom doktoricom i rekla mi je da idem i da pravim pauze kad god osjetim potrebu. A svakako je bilo preporucljivo da stanemo svako 2 sata (5 minuta je dovoljno da se protegnu noge). U tvom slucaju mozda mozes samo ustati u autobusu da se protegnes :)
Sretno u svakom slucaju!user posted image

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Putovanja u trudnoci
18.9.2012 13:02:05   
chocolatta
Drage buduce mamice,
ja sam prosle sedmice putovala za Mostar (5-6 sati voznje) a u 10-oj sam sedmici trudnoce, put sam lijepo podnijela, odmarali smo svega 3 puta po 10-ak min, sutradan sam se vratila kuci i pred samo kraj sam osjetila laganu mucninu (a inace dobro podnosim putovanja)...uglavnom sve je proslo ok. To vam je moje prvo trudnicko putovanje na malo dalju relaciju user posted image
P.S. putovala sam autom

< Poruku je uredio chocolatta -- 18.9.2012 13:03:30 >

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Putovanja u trudnoci
18.9.2012 13:04:34   
veeseelaa
ne vidim razlog zašto se ne bi putovalo u trudnoći
ja sam u prvoj vozila do c.gore u 6-7 mjesecu trudnoće, nekih 300 kilometara do i toliko nazad
a putovala sam i avionom, let je trajao nekih 2-3 sata, ništa strašno
meni je trdunoća ko da nije..... samo imam stomak ispred sebe, ako ste zdrave nema frke


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chocolatta)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *