|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
24.5.2012 17:37:08   
Kettty
Super,nama je recno da ce biti carski,danas saznasmo,tako da,"dzabe" mi sto se nadah da cemozda dragi moci prisustvovati nasem VELIKOM dogadjaju :)
A ja sam saznala u medjuvremenu,dozvoljeno je prisustvo buducih tata pri porodjaju u kadi...
Veliki pozdrav svima user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 11:58:32   
Monaa
Posto sam vidjela na drugoj temi koliko mnoge od vas zajedno sa mnom zalite za odlaskom dr. Masica iz Vojne bolnice, te da vecina nas nece vise moci voditi trudnocu kod njega imam jedan prijedlog za vas. Ne mogu da razumijem kako je Uprava bolnice uopste dozvolila da im ode jedan takav strudnjak i prije svega covjek, zato vam predlazem ako ste ZA da ispred RR napisemo jedno pismo Upravi bolnice u kojem cemo sve ovo sto smo pisale vezano za njegov odlazak sastaviti u tom pismu. Ne znam da li cemo time uspjeti zadrzati dr. Salku ali mislim da dr. Bakir Nakas i cijeli menadzment bolnice treba da budu svjesni sta je dr. Masic znacio za Vojnu bolnicu i kakvog su covjeka izgubili.
Nadam se da cete se odazvati mom prijedloga, ako nista mislim da ce njemu biti drago da zna sta mnoge zene misle o njemu. user posted image

(odgovor članu Kettty)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 12:05:01   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Monaa

Posto sam vidjela na drugoj temi koliko mnoge od vas zajedno sa mnom zalite za odlaskom dr. Masica iz Vojne bolnice, te da vecina nas nece vise moci voditi trudnocu kod njega imam jedan prijedlog za vas. Ne mogu da razumijem kako je Uprava bolnice uopste dozvolila da im ode jedan takav strudnjak i prije svega covjek, zato vam predlazem ako ste ZA da ispred RR napisemo jedno pismo Upravi bolnice u kojem cemo sve ovo sto smo pisale vezano za njegov odlazak sastaviti u tom pismu. Ne znam da li cemo time uspjeti zadrzati dr. Salku ali mislim da dr. Bakir Nakas i cijeli menadzment bolnice treba da budu svjesni sta je dr. Masic znacio za Vojnu bolnicu i kakvog su covjeka izgubili.
Nadam se da cete se odazvati mom prijedloga, ako nista mislim da ce njemu biti drago da zna sta mnoge zene misle o njemu. user posted image




ja sam za

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 12:07:43   
Monaa
Super. Nadam se da ce se javiti jos njegovih pacijentica pa da se dogovorimo.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 12:31:35   
didasa
Jos jedna ZA

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 13:02:11   
10 mart 2009
I ja sam ZA

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 13:12:21   
kleoopatra
daaaaaaaa

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 13:13:13   
djoisa
gdje je otišao dr. Mašić?

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 13:14:05   
Monaa
U MUP-ovu ambulantu.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 14:35:54   
hapymum
Mene je dr Masic vodio,i imam samo rijeci hvale,Oko 5 mjeseca bio mi je uocio neki prosireni krvni sud na posteljici a kad sam otisla kod drugogo dokora u vojnoj na 4d on kaze citiram ja ovo nikad ne bih primjetio,ako vas zanima reci cu i koji.Znacio vodio me cjelo vrijeme i na kraju porodio,i cak se neki dan culi on kaze hajd ti dodji da te pregledam jer idem.Mislim za 10 je

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 14:59:12   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Monaa

Posto sam vidjela na drugoj temi koliko mnoge od vas zajedno sa mnom zalite za odlaskom dr. Masica iz Vojne bolnice, te da vecina nas nece vise moci voditi trudnocu kod njega imam jedan prijedlog za vas. Ne mogu da razumijem kako je Uprava bolnice uopste dozvolila da im ode jedan takav strudnjak i prije svega covjek, zato vam predlazem ako ste ZA da ispred RR napisemo jedno pismo Upravi bolnice u kojem cemo sve ovo sto smo pisale vezano za njegov odlazak sastaviti u tom pismu. Ne znam da li cemo time uspjeti zadrzati dr. Salku ali mislim da dr. Bakir Nakas i cijeli menadzment bolnice treba da budu svjesni sta je dr. Masic znacio za Vojnu bolnicu i kakvog su covjeka izgubili.
Nadam se da cete se odazvati mom prijedloga, ako nista mislim da ce njemu biti drago da zna sta mnoge zene misle o njemu. user posted image



apslolutno ZA, mada on ako je odlučio tu je kraj priče, ali trebaju da znaju, ja sam često govorila meni je Opće bolnica jest kednako dr. Mašić, da je u Mostaru ja bih tamo išla.

Računaj te na mene

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 15:17:48   
Monaa
Ma ni ja ne vjerujem da cemo ga time vratiti ali mislim da bi trebali da znaju koliku su gresku napravili sto su dopustili da ode. S obzirom da nas ima koje smo ZA eto kako cemo onda organizovati to, da li da jedna od nas to napise pa da postavimo na temu i ako neko ima neke primjedbe ili prijedloge da dodamo ili eventualno ispravimo?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 15:35:50   
Miimy
O dr. necu nista pisati jer nebih da se ponavljam ko papagaj covjek je insan i sve sto ide uz to nema govora.... moju trudnocu nije vodio ON samo nekih 15 dana dok me moja dr, ostavila njemu a prijatelj je sa mojim svekrom i covjek ima svoje licne i privatne razloge odlaska, neke od tih razloga je rekao vecini to je vise slobodnog vremena, za sebe porodicu, usavrsavanje, itd a neki razlozi nisu za siru masu ... ne pamti kad je otisao rahat na godisnji sa svojom porodicom, neko putovanje, proslavu, jednostavno covjek je u godinama hoce malo da dahne...
Nemoj te optuzivati menadjment Opce bolnice jer su oni ucinili sve sto je bilo u njihovoj moci. al svako ima svoju odluku i pravo da bira, znam da su snjim pregovarali danima, On nema nikakav sukob snjima al je naveo svoje razloge i ljudi to postuju ... I ja mislim da je uredu da covjek ode jer i On je covjek od krvi i mesa, i On voli da uziva, da ima dane bez stresa i da mu mob ne zvono 24h svih 365 dana u godini.... ija sam za pismo al mislim da on i bez njega vrlo dobro zna kolko je cjenjen i postovan..

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 15:38:03   
babina beba
Mozda bi bolje bilo da saznamo ustvari pravi razlog pa onda krivimo bolnicu sto dr odlazi.....ali zar mislite da ce ga ovo vratiti, da je bolnica htjela da ga zadrzi nasli bi oni nacina....briga i bolnicu i Bakira Nakasa hoce li nas dr Masic pregledati ili neki student...nego je covjek pametno uradio ako mu je vise prekipjelo...a svaka mu cast za njegov rad!

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 15:43:46   
shpagica
To za usavrsavanje je po meni "suplja" jer se u ambulanti (bilo kojoj) ne mozes usavrsavati ni blizu koliko mozes na mjestu na kojem vec jeste, a pogotovo sto nema operativnih zahvata i da kazem konkretnije primjene njegovog sirokog znanja i iskustva. Ovaj je prelazak definitivno "s konja na magarca" i vjerujem da se sklanja da sebi zivce i zdravlje sacuva medju onim tamo likovima. Lezala sam tamo dovoljno dugo da vidim kako mu spletkare (preko ledja pacijentica naravno) - covjek u dezuri ili u svojoj smjeni ostavi zenu u bolnici (s razlogom), prepise terapiju, a ujutro u viziti mu sve anuliraju. Takvu otvorenu degradaciju lika i djela nesam odavno vidjela.



< Poruku je uredio Skvo RR -- 24.7.2012 22:56:32 >

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 15:47:57   
Monaa
Ja ovim pismom nisam zeljela da nagovaramo Bakira i ostale da ga vrate jer mislim da od toga nema nista ali eto mislila sam da bi bilo lijepo da napisemo koju lijepu o dr Salki.

Mada ti imas mozda i detaljnije informacije od mene kada je u pitanju cinjenica da li su oni njega pokusavali zadrzati ili ne, treba onda i to uzeti u obzir.

Zato i jesam prvo postavila na temu da vidim sta ostale zene misle da li treba ili ne treba. I naravno da prije svega saznamo pravi razlog njegovog odlaska.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 16:04:00   
Miimy
za pismo sam svakako barem ce imati uspomenu vjecno.... a sto se usavrsavanja tice draga moja spagice ne usavrsava se samo na radnom mjestu, danas postoje razni kongresi, seminari, odlazak u druge klinicke centre za sta On nazalost nije imao vremena jer je vazda bio ogranicen vremenom....
a za dr.Aidu neznam odakle takvo misljenje jer je ona jako jedna detaljna dr. a sad opet neznam svi imamo pravo na svoje misljenje mada mislim da se mnogo zena ponasa razmazeno i ocekuju od dr. al Incluseve tretman koda su jedine pacijentice....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 16:07:23   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: Miimy

O dr. necu nista pisati jer nebih da se ponavljam ko papagaj covjek je insan i sve sto ide uz to nema govora.... moju trudnocu nije vodio ON samo nekih 15 dana dok me moja dr, ostavila njemu a prijatelj je sa mojim svekrom i covjek ima svoje licne i privatne razloge odlaska, neke od tih razloga je rekao vecini to je vise slobodnog vremena, za sebe porodicu, usavrsavanje, itd a neki razlozi nisu za siru masu ... ne pamti kad je otisao rahat na godisnji sa svojom porodicom, neko putovanje, proslavu, jednostavno covjek je u godinama hoce malo da dahne...
Nemoj te optuzivati menadjment Opce bolnice jer su oni ucinili sve sto je bilo u njihovoj moci. al svako ima svoju odluku i pravo da bira, znam da su snjim pregovarali danima, On nema nikakav sukob snjima al je naveo svoje razloge i ljudi to postuju ... I ja mislim da je uredu da covjek ode jer i On je covjek od krvi i mesa, i On voli da uziva, da ima dane bez stresa i da mu mob ne zvono 24h svih 365 dana u godini.... ija sam za pismo al mislim da on i bez njega vrlo dobro zna kolko je cjenjen i postovan..


Vrlo rijetko komentarišem  na bilo kojoj temi, ali sam prisutna, čitam, proživljavam  vaše/naše probleme, radujem se kad postanete majke, brinem kad vaša djeca imaju turu ...
Miimy, sa ovim se ipak ne mogu složiti, ovo je kriva informacija

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: dr.Salko Mašić
24.7.2012 16:15:06   
Miimy

IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

IZVORNA PORUKA: Miimy

O dr. necu nista pisati jer nebih da se ponavljam ko papagaj covjek je insan i sve sto ide uz to nema govora.... moju trudnocu nije vodio ON samo nekih 15 dana dok me moja dr, ostavila njemu a prijatelj je sa mojim svekrom i covjek ima svoje licne i privatne razloge odlaska, neke od tih razloga je rekao vecini to je vise slobodnog vremena, za sebe porodicu, usavrsavanje, itd a neki razlozi nisu za siru masu ... ne pamti kad je otisao rahat na godisnji sa svojom porodicom, neko putovanje, proslavu, jednostavno covjek je u godinama hoce malo da dahne...
Nemoj te optuzivati menadjment Opce bolnice jer su oni ucinili sve sto je bilo u njihovoj moci. al svako ima svoju odluku i pravo da bira, znam da su snjim pregovarali danima, On nema nikakav sukob snjima al je naveo svoje razloge i ljudi to postuju ... I ja mislim da je uredu da covjek ode jer i On je covjek od krvi i mesa, i On voli da uziva, da ima dane bez stresa i da mu mob ne zvono 24h svih 365 dana u godini.... ija sam za pismo al mislim da on i bez njega vrlo dobro zna kolko je cjenjen i postovan..


Vrlo rijetko komentarišem  na bilo kojoj temi, ali sam prisutna, čitam, proživljavam  vaše/naše probleme, radujem se kad postanete majke, brinem kad vaša djeca imaju turu ...
Miimy, sa ovim se ipak ne mogu složiti, ovo je kriva informacija


ja je nisam izmislila i nemam razloga za tim. al ocito od prevelike zelje da Dr Salko ostane sad samo kruze razne vijesti, informacije i spekulacije, sta je istina ili nije neznamo mislim da On najbolje zna ..... iskreno nija ne volim da se javljam i komentarisem upravo iz ovakvih razloga al eto....
Ja mu zelim puno zdravlja, uspjeha i srece i lijepih trenutaka sa njegovom porodicom jer svako za sebe zna sta je najbolje .....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: dr.Salko Mašić
25.7.2012 8:14:55   
shpagica

IZVORNA PORUKA: Miimy

a za dr.Aidu neznam odakle takvo misljenje jer je ona jako jedna detaljna dr. a sad opet neznam svi imamo pravo na svoje misljenje mada mislim da se mnogo zena ponasa razmazeno i ocekuju od dr. al Incluseve tretman koda su jedine pacijentice....


Lezala sam na patologiji trudnoce dovoljno dugo da vidim sta radi...ne bih joj ni karadzica poslala u ruke, a ja (hvala Bogu dragom) nisam bila njen pacijent, zao mi je bilo svih koje jesu bile...jedna je lezala samnom u sobi i pobacila bebu u 6-mjesecu ad rugu je dovela da joj uradi srklazu i NIKAD nije (vjerovatno je cekala kovertu) zena je jako nisko nosila i bila uzasno rizicna, ali je dragi Bog dao da iiznese tu takvu trudnocu i rodi bebicu bez obzira na njenu nestrucnost...

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: dr.Salko Mašić
25.7.2012 10:38:57   
aazra
Ne znam zaista sta bih dodala na ovu temu da nije receno...Ne vjerujem da iko moze biti zamjena za dr. Masica, takodjer ne mislim ni da to moze biti dr. Aida. Meni je na porodjaju bio on vise od dvanaest sati mi je trajao i da nije bilo njega ne znam zaista kako bi sve to proslo, ovako je ipak ostalo u lijepoj uspomeni...A sto se tice dr. Aide pa ja sam lezala u bolnici iduci dan, tj. porodila sam se iza ponoci i citav dan sam ostala tamo ona ni jednom niti u sobu nije usla, bila je jedna zena koja se poradjala na carski rez nju su ostavili dugo da ceka, ali je zato bila i druga porodilja koja se poradjala u bazenu i s njom i njenim muzem bila je preljubazna, to znam jer se duz hodnika cuo njen smijeh...Sve mi je to bilo cudno, nisam ni razmisljala o tome dok nisam procitala ovaj post od sphagice, dovoljno da se zakljuci o kakvoj se osobi radi...Ali, eto, ne sumnjam da ima zena koje ce i o njoj reci sve najbolje...
Ja ne planiram drugu trudnocu ali i kada bi ne bih isla na Jezero a sada kada dr. Masica nema gore ne bih se usudila otici bez koverte, ili neke dobre veze, nazalost. Cini mi se da je zenama ulijevalo neku sigurnost samo cinjenica da je on tu - dakle i ako zapne da ce doci, ovako...Ne znam, svim trudnicama koje idu gore neka je Bog na pomoci.

_____________________________








(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: dr.Salko Mašić
25.7.2012 12:19:12   
Miimy

IZVORNA PORUKA: shpagica


IZVORNA PORUKA: Miimy

a za dr.Aidu neznam odakle takvo misljenje jer je ona jako jedna detaljna dr. a sad opet neznam svi imamo pravo na svoje misljenje mada mislim da se mnogo zena ponasa razmazeno i ocekuju od dr. al Incluseve tretman koda su jedine pacijentice....


Lezala sam na patologiji trudnoce dovoljno dugo da vidim sta radi...ne bih joj ni karadzica poslala u ruke, a ja (hvala Bogu dragom) nisam bila njen pacijent, zao mi je bilo svih koje jesu bile...jedna je lezala samnom u sobi i pobacila bebu u 6-mjesecu ad rugu je dovela da joj uradi srklazu i NIKAD nije (vjerovatno je cekala kovertu) zena je jako nisko nosila i bila uzasno rizicna, ali je dragi Bog dao da iiznese tu takvu trudnocu i rodi bebicu bez obzira na njenu nestrucnost...

lezala sam ija na patologiji trudnoce i vrlo dobro sam vidjela sta se radi.... nikad nikom koverte dala nisam niti sta kupila a bila sam tretirana kao insan.... jako strucno i profesionalno... mislim da nema smisla ici dalje i kommentarisati jer ocito svi mi imamo svoje msiljenje o nekom dr. i rijeci hvale pa hvala Bogu nismo svi isti ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: dr.Salko Mašić
4.12.2012 12:09:15   
Jeca_Perec
drage moje okrugliceuser posted image ako nekoga zanima.. pocela je sa radom privatna ordinacija dr Masica, kontakt broj telefona je 061 302 230 user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: dr.Salko Mašić
4.12.2012 12:12:22   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

drage moje okrugliceuser posted image ako nekoga zanima.. pocela je sa radom privatna ordinacija dr Masica, kontakt broj telefona je 061 302 230 user posted image

a gdje se nalazi ova privatna ordinacija

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: dr.Salko Mašić
4.12.2012 12:15:59   
aazra
Super...user posted image

Ne planiram trudnoću ali lijepo je znati da mozemo doci do njega ako nam zatreba...user posted image

_____________________________








(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *