|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
6.9.2012 12:07:08   
Mamarica
Pomoc: trebam Kiki radni sto, Udobnost vise nema Kiki, a u Malagicu su se ponasali kao da sam, haman, trazila besplatno sto (te rok isporuke 30 dana, te ne dostavljaju, a o tome kako se neko jedva udostojio da dodje do nas i usluzi nas, da i ne pricam). Ima li jos neki salon da prodaje Kiki namjestaj? Nije problem ni sacekati, nego da nude isporuku i montazu (naravno, uz placanje).

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Djecija soba
6.9.2012 12:07:47   
RICI

Svidja mi se sobica ali princeza je


Hvalla puno to je mamina maza user posted image

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Djecija soba
6.9.2012 12:22:31   
aazra
Joj blago vama koje imate veliki stan...Kod nas je manji stan, mislim da Bilal sad zasad ne moze racunati na djeciju sobu user posted image  Ipak, ne znam probat cemo nesto smisliti da mu bar napravimo neki kutak u dnevnoj koji ce biti samo njegov ili da mi premjestimo krevet u terpezariju pa da mu damo dnevnu...Ne znam imam li samo ja takav problem ali svaka ideja je dobrodosla user posted image

_____________________________








(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Djecija soba
6.9.2012 12:29:54   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: mimh

kod mene je 3x3 pa mi mala kad smo postavili ormar, sto za komp, krevet i stolić za zadaću nemam se gdje okrenut, a kontali smo čak da bude za dvoje, no shvatili smo da ništa od toga. dok još malo narastu dobijaju našu spavaću a mi se selimo u dječiju. ipak dobro izračunaj, ako možeš finansijski veću onda bolje, ja se kajem što nismo napravili barem metar veću. mogli smo al smo smatrali da ne treba. toliko o osjećaju prostora

hvala na podjeljenom iskustvu mimh
ja sam se sve nekakoo tjesila da nije mala jer sam u katalogu jyska vidjela
http://www.jysk.com/hr/4/751/3142051/a/catalog
a za mjenje soba, super ideja mislim da cu uraditi tako i potrudit se da djecija bude makar 1m veca


Za ovu konstrukciju moraš paziti na visinu sobe, da ne dođeš u situaciju da djete puzi između kreveta i plafona. Mora bar moći sjesti uspravno.

jel dovoljno pola metra za sjedenje uspravno?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Djecija soba
6.9.2012 22:48:08   
mist
Mamarica, Kiki namještaj možeš kupiti u salonu namještaja Partner u Lukavici. Mi smo tu kupili krevet prije dvije godine, a cijena je bila niža za nekih 40 KM u odnosu na Udobnost. E nisam sigurna koliko smo čekali na isporuku, mislim da je bilo najviše dvadesetak dana.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Djecija soba
13.9.2012 9:39:59   
Mamarica
Hvala ti najljepsa mist na ovoj informaciji! Mozes li mi objasniti gdje se nalazi ovaj salon namjestaja?

(odgovor članu mist)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Djecija soba
13.9.2012 10:43:10   
Full Moon
Jucer sam vidjela u sopingu na Grbavici taj KIKI program u Udobnosti, cini mi se da je Udobnostuser posted image

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Djecija soba
13.9.2012 10:49:48   
mist
Nisam bas sigurna kako da ti najbolje objasnim jer ni ja ne zivim tu, ali je najbolje kada krenes onom sirokom ulicom iz pravca Mojmila, prodjes pored one Pompea radnje i ides dalje prema Lukavici. Na raskrsnici poslije onih salona Udobnost, Tehnomarket, Sintelon... , a cini mi se da je tu sada i neki supermarket, najbolje da pitas nekoga jer ne znam iz kojeg pravca sa raskrsnice je najbolje krenuti. Nadam se da ces uspjeti, ja se bas najbolje ne snalazim po Lukavici nekako mi je sve zgurano i nepregledno. A mozes traziti i broj salona pa da ti oni objasne. U to vrijeme kada smo mi kupovali krevet radio je bas neki ljubazan ciko.

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Djecija soba
13.9.2012 11:04:59   
Mamarica
Hvala! Pitacu nekoga, pa valjda navarisem.

Full Moon, Udobnost vise ne prodaju Kiki, imaju sam par stvai koje se nisu prodale.

(odgovor članu mist)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Djecija soba
10.12.2012 20:00:47   
lejlaze
zanima me da li je neka od vas kupila namjestaj EĆO Company., interesuju me cijene. vidjela sam interesante djecije sobe ali nigdje nema cijena. user posted image

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Djecija soba
11.12.2012 8:50:56   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: lejlaze

zanima me da li je neka od vas kupila namjestaj EĆO Company., interesuju me cijene. vidjela sam interesante djecije sobe ali nigdje nema cijena. user posted image


Ja sam nedavno bila u Eci, trazila ponudu za neki namjestaj koji zelim praviti i iskreno, ponudjena cijena je bila poprilicno visoka. Oni sav namjestaj prave, tako da to moze napraviti i neki drugi proizvodjac ili majstor. Zatrazi od njih ponudu, a onda zatrazi ponudu za isti namjestaj o negdje drugo, pa uporedi. Meni su bili znacajno skuplji. A salon im je super i bas ima dobrih stvari.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Djecija soba
11.12.2012 8:56:27   
palachinken

IZVORNA PORUKA: lejlaze

zanima me da li je neka od vas kupila namjestaj EĆO Company., interesuju me cijene. vidjela sam interesante djecije sobe ali nigdje nema cijena. user posted image

Eco je dobar za tapacirani program, ali za pločasti radije nekom drugom.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Djecija soba
11.12.2012 8:59:23   
ninuska

IZVORNA PORUKA: lejlaze

zanima me da li je neka od vas kupila namjestaj EĆO Company., interesuju me cijene. vidjela sam interesante djecije sobe ali nigdje nema cijena. user posted image


eco je bas skup u odnosu na ostale. Ali, je i kvalitetan. Govorim za tapacirani namjestaj, a za plocasti nemam iskustva. Moj ti je savjet da nadjes u salonu ili na web-u sto ti se svidja i angazujes doborg majstora koji ce to sve napraviti.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Djecija soba
13.12.2012 20:39:23   
Medi_87
soba mog djecaka
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
na ljeto aBd ćemo neke promjene izvršiti vezano za dekoraciju, moramo i tepih novi uzeti ali sad zasad smo zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Djecija soba
13.12.2012 20:40:29   
Amani12
Medi super fotkice,ali poslednja je najljepsa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Djecija soba
14.12.2012 11:04:17   
mamabb
http://www.dodaj.rs/f/38/69/1u5Qs2rS/najlepsa-decija-soba-08.jpg

Mi smo našoj L napravili krevet na ovaj fazon. Mnogo je ljepši od ovog, puno je drvo, noge su masivnije a ivice nisu ovako oštre, nego zaobljene.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Djecija soba
14.12.2012 12:25:41   
škorpija
medi pošto je dječak obavezno tepih sa stazicama user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Djecija soba
14.12.2012 13:02:29   
Medi_87
Škorpija i razmisljala sam o tome posto je u sobi sipod koji je izuzetno topal ne bih stavlajla laminat u njegovu sobama, pa moze proci i neka varijanta tanjeg tepiha, e sad nisam gledla gdje ima tih velikih, uglavnom sto sam vidjela svi su nalesni nekakouser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Djecija soba
14.12.2012 13:55:40   
minie
Evo i nase sobice user posted image

Krevetac je kod nas u spavacoj i on je kombinacija smedje (kao komodica) i bez boje sa ziraficom,
Slika na zidu je prava, nije ovako kriva, iako smo je MM i ja uradili (nacrtali)user posted image , malo su nas zezali hrapavi zidovi

Nismo uspjeli naci tepih Winnie Pooh, pa ni samo narandzasti, a ni samo zuti, pa uzeli ovaj sa fudbalerom, i boja zidova je ljepsa nego na slikama.

http://imageshack.us/photo/my-images/10/1005122i.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/141/1005123i.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/84/1005125a.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/217/1005126m.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/211/1005127a.jpg/

Za nekoliko godina, aBd, cemo preseliti u kucu koja ce biti samo nasa i tu ce momak (a i braco ili seka, aBd) imati svoje sobice, koje planiram urediti da traju bar 10 godina user posted image








< Poruku je uredio minie -- 14.12.2012 13:57:06 >


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Djecija soba
14.12.2012 13:58:42   
minie
I sve sobice su preslatke, a posebno mi se svidjela sobica  kcerkice od Lulu

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Djecija soba
14.12.2012 14:00:29   
minie
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Škorpija i razmisljala sam o tome posto je u sobi sipod koji je izuzetno topal ne bih stavlajla laminat u njegovu sobama, pa moze proci i neka varijanta tanjeg tepiha, e sad nisam gledla gdje ima tih velikih, uglavnom sto sam vidjela svi su nalesni nekakouser posted image


IMas njih gdje hoces, oni idu na m2, pa koliko hoces. Odrezu i obsiju ga oni besplatno, bar tako u Lamperu, a ima ih i u Plavom Oku, a bilo i u Uniprometu.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Djecija soba
15.12.2012 10:01:16   
lejlaze
ovo mi se svidjelo jer ce nam trebati 2 kreveta,  narandjasta.

http://www.inside.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=239&Itemid=204&lang=sr

< Poruku je uredio lejlaze -- 15.12.2012 10:02:03 >


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Djecija soba
15.12.2012 10:10:51   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Škorpija i razmisljala sam o tome posto je u sobi sipod koji je izuzetno topal ne bih stavlajla laminat u njegovu sobama, pa moze proci i neka varijanta tanjeg tepiha, e sad nisam gledla gdje ima tih velikih, uglavnom sto sam vidjela svi su nalesni nekakouser posted image


Imas dosta veliki izbor etisona u Elpi komercu na Grbavici. Izrezu mjeru koju zelis i odmah obrade.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Djecija soba
15.12.2012 11:49:20   
škorpija
mi smo kupili u elpiju, stvarno je lijep i dobro se usisava što je jako bitnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Djecija soba
15.12.2012 12:16:14   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: minie

I sve sobice su preslatke, a posebno mi se svidjela sobica  kcerkice od Lulu


Hvala puno user posted image user posted image .

To je inace "strpana" soba u 7 kvadrata hehe. Sobicu joj napravismo na balkonu/lodji hehe. Kada nemas trecu sobu na raspolaganju valja biti kreativan user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *