|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol kod bebe pri mokrenju
9.11.2008 18:48:20   
dana3
Moj user posted image  je star svega dvije sedmice i primijetila sam da place pri mokrenju.ima li neko iskustva sta bi to moglo biti.imao je pelenski osip koji se povukao i obavezno ga perem svakog presvlacenja i cekamda se koza dobro osusi prije ponovnog oblacenja.ako tema ima ili je bila uputite me na te linkove.hvala.

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.11.2008 19:14:29 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bol kod bebe pri mokrenju
9.11.2008 19:11:40   
suncan_dan
jeli mu skroz zamladila kozica od osipa?

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.11.2008 19:14:51 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bol kod bebe pri mokrenju
9.11.2008 22:04:13   
Blue rose RR
Moj ti je savjet da obavezno posjetiš pedijatra, jer naša iskustva ne mogu se porediti sa stručnim savjetom.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bol kod bebe pri mokrenju
9.11.2008 22:28:45   
stella
Bas kao sto rece M.Amina najbolje doktoru,jer je beba mala.Moguce da se radi o urinarnoj infekciji.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bol kod bebe pri mokrenju
10.11.2008 9:30:02   
travnicanka
Isti problem sam imala ja sa Adijem kad je bio tako mali....imala sam osijecaj da je upala mokracnih kanala iako znam da je to rijetka upla kod beba...otisli smo doktoru i bila je blaga infekcija vrha cunice...nismo dobili nista od lijekova samo smo ispirali mlakom vodom i to spricom ubrizgavali vodu i ispirali....od prilike sedam dana smo muke mucili.
Pozdrav!!!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bol kod bebe pri mokrenju
10.11.2008 19:56:38   
proud mom
imala sam sličan problem i doktorica je posumnjala na upalu mokraćnih kanala... te prilike mi je rekla da su upale puno češće kod dječaka nego kod djevojčica, i baš mi je skrenula pažnju da ako primjetim da se čudno ponaša dok mokri da se obvezno javim; stoga, trk kod pedijatra... 

_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bol kod bebe pri mokrenju
13.11.2008 11:07:49   
suncan_dan
dana 3 jesi li bila kod dr.? i sta it je rakako?

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bol kod bebe pri mokrenju
14.11.2008 23:24:25   
dana3
bila kod doktora i kaze da je to normalno kod muskih beba.imam lose iskustvo sa doktorima ovde u swe
pa sam nalaze poslala kolegici u bosnu da ih ona vidi i kaze sta je ustvari.ovde kod najvece temerature kod djece posalju kuci i kazu tusiraj vodom dijete dok tem ne spadne.beba mi i dalje place kad piski,vrisne pa onda u plac.moje je misljenje da to ne moze biti normalno.osip se povukao zahvaljujuci kremama iz bosne pa vidjecemo  kako dalje.hvala puno na odgovorima

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *