|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Abortus
13.1.2013 16:56:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin

Nije ovdje poenta biti religiozan.
Nego biti covjek user posted image .

a da li bi bila covjek da je rodila to dijete i da dijete odrasta nevoljeno u nekom domu za napustenu djecu ili da se poslije pojavi otac i da ih oboje maltretira?ja pokusavam stvari gledati iz njenog ugla, ne opravdavam je ali je pokusavam razumjeti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1001
   [Obrisana poruka]
13.1.2013 17:00:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Abortus
13.1.2013 17:01:50   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin

Nije ovdje poenta biti religiozan.
Nego biti covjek user posted image .

a da li bi bila covjek da je rodila to dijete i da dijete odrasta nevoljeno u nekom domu za napustenu djecu ili da se poslije pojavi otac i da ih oboje maltretira?ja pokusavam stvari gledati iz njenog ugla, ne opravdavam je ali je pokusavam razumjeti


Da ga je rodila bila bi covjek. Za ovo drugo naravno da ne bi. Na istom je statusu kao i abortus. Ja ne razmisljam tako o buducnosti...nema crnjaka i misli sbb kbb... Zasto bi me neko maltretirao,s kojim pravom user posted image ?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Abortus
13.1.2013 17:02:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin

Nije ovdje poenta biti religiozan.
Nego biti covjek user posted image .

a da li bi bila covjek da je rodila to dijete i da dijete odrasta nevoljeno u nekom domu za napustenu djecu ili da se poslije pojavi otac i da ih oboje maltretira?ja pokusavam stvari gledati iz njenog ugla, ne opravdavam je ali je pokusavam razumjeti


A da je možda dala sebi šansu i dopustila sebi da zavoli to dijete...ili je ta opcija bila nemoguća?
Mislim prije svega to je njeno dijete...a oboje su pristali na taj odnos...ja idem ovom logikom.
Kažem ne sudim joj zaista...

ja sam joj govorila da pokusa, ali nije htjela ni da cuje za to. samo je ponavljala da s tom budalom ne zeli da ima vise ista u zivotu a kamoli da ima dijete s njegovom genetikom, da joj se gadi itd... obavila je to cim je mogla, znaci sto ranije, popila neku tabletu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Abortus
13.1.2013 17:03:31   
jasmin
I zasto bi mu morala reci da je on otac?
Zasto nije sebi rekla ovo je moje dijete i samo moje?!


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Abortus
13.1.2013 17:04:37   
jasmin
Ne znam zasto....ali ne vidim da je moja genetika dobra za moju djecu,pa ipak rodih i namjeravam jos,uz Bozju pomoc.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Abortus
13.1.2013 17:04:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin

I zasto bi mu morala reci da je on otac?
Zasto nije sebi rekla ovo je moje dijete i samo moje?!


a zamisli da je dijete bilo isto on a ona ga ne moze smislitiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Abortus
13.1.2013 17:05:27   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin

I zasto bi mu morala reci da je on otac?
Zasto nije sebi rekla ovo je moje dijete i samo moje?!


a zamisli da je dijete bilo isto on a ona ga ne moze smislitiuser posted image


A zamisli da je bilo pljunuto mama,apsolutno savrseno dijete,kakvo nije vidjeno??????

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1008
   [Obrisana poruka]
13.1.2013 17:06:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Abortus
13.1.2013 17:07:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin

I zasto bi mu morala reci da je on otac?
Zasto nije sebi rekla ovo je moje dijete i samo moje?!


a zamisli da je dijete bilo isto on a ona ga ne moze smislitiuser posted image


A zamisli da je bilo pljunuto mama,apsolutno savrseno dijete,kakvo nije vidjeno??????

ona nije htjela da rizikuje i odlucila se na to bez nekog veceg razmisljanja, kaze da je bio bilo ko drugi od nenih bivsih momaka da ne bi abortirala al ovaj joj je bas bio najgori kreten

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Abortus
13.1.2013 17:08:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin

I zasto bi mu morala reci da je on otac?
Zasto nije sebi rekla ovo je moje dijete i samo moje?!


a zamisli da je dijete bilo isto on a ona ga ne moze smislitiuser posted image


Zamisli udaš se za čovjeka, rodiš mu djecu i kasnije ga zamrziš iz nekog razloga....da li bi time manje voljela djecu koju imaš s njim?

to je druga stvar, vec prije sam napisala da nije imala kad razvit osjecaje prema bebi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Abortus
13.1.2013 17:09:34   
rerica
Cvrsta volja,snaga pokrece planine user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Abortus
13.1.2013 17:10:14   
grozđe
Svega u Bozijoj basci...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Abortus
13.1.2013 17:10:24   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin

I zasto bi mu morala reci da je on otac?
Zasto nije sebi rekla ovo je moje dijete i samo moje?!


a zamisli da je dijete bilo isto on a ona ga ne moze smislitiuser posted image


A zamisli da je bilo pljunuto mama,apsolutno savrseno dijete,kakvo nije vidjeno??????

ona nije htjela da rizikuje i odlucila se na to bez nekog veceg razmisljanja, kaze da je bio bilo ko drugi od nenih bivsih momaka da ne bi abortirala al ovaj joj je bas bio najgori kreten


Ja sam ubjedjena da ce,kad tad,da se kaje za taj postupak.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Abortus
13.1.2013 17:11:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: jasmin

I zasto bi mu morala reci da je on otac?
Zasto nije sebi rekla ovo je moje dijete i samo moje?!


a zamisli da je dijete bilo isto on a ona ga ne moze smislitiuser posted image


A zamisli da je bilo pljunuto mama,apsolutno savrseno dijete,kakvo nije vidjeno??????

ona nije htjela da rizikuje i odlucila se na to bez nekog veceg razmisljanja, kaze da je bio bilo ko drugi od nenih bivsih momaka da ne bi abortirala al ovaj joj je bas bio najgori kreten


Ja sam ubjedjena da ce,kad tad,da se kaje za taj postupak.

i ja se toga bojimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Abortus
13.1.2013 17:12:01   
mamaibabo
Nafaka svi je trazimo ,eh Bog daje nafaku u nasoj djece je nafaka u nasoj ljubavi prema njima bericet.....pa zar imamo hrabrosti i tolike slobote oduzeti(abortirati) tako nesto visko ..........a poslje kukamo eh da mi je il kako onaj ima....

< Poruku je uredio mamaibabo -- 13.1.2013 17:13:17 >


_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Abortus
13.1.2013 17:15:22   
teacher75
a imam jednu drugaricu koja mi je nedavno priznala da je cak nekoliko puta radila abortus!! ima jedno dijete, razvedena je. prije tog djeteta je u vanbracnim vezama valjda 2 ili 3 puta abortirala. i kaze njoj to nista, ne kaje se i opet bo kad bi morala. e nju bas ne kontamuser posted image a inace je zena super, znam je jos iz srednje skole, jako mi je draga i nije pokvarena osoba, dobra je prijateljica

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Abortus
13.1.2013 17:16:06   
veeseelaa

žene su blesave, prvo dignu noge pa tek onda pitaju za ostalo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Abortus
13.1.2013 18:08:32   
smajli80
Kao što sam već pisala-zaista ne mogu da shvatim kako je neko dovoljno emancipovan da zna da ne želi uopšte/više djece a stupa u nezaštićene sexualne odnose pored more kontaceptivnih sredstava.I onda kad se desi trudnoća-kako touser posted image

Nikad mi nisu bile jasne žene čak i ovde na RR koje strahuju od trudnoće.Nema tu neke velike politike-ako ne želiž više/uopšte djece pravac apoteka ili ginekologu na jednu spiralicu i gotovo.



_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Abortus
13.1.2013 18:46:38   
Galicia
Ni meni nije jasno kako se moze slucajno zatrudniti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Abortus
13.1.2013 19:07:46   
lila25

IZVORNA PORUKA: smajli80

Kao što sam već pisala-zaista ne mogu da shvatim kako je neko dovoljno emancipovan da zna da ne želi uopšte/više djece a stupa u nezaštićene sexualne odnose pored more kontaceptivnih sredstava.I onda kad se desi trudnoća-kako touser posted image

Nikad mi nisu bile jasne žene čak i ovde na RR koje strahuju od trudnoće.Nema tu neke velike politike-ako ne želiž više/uopšte djece pravac apoteka ili ginekologu na jednu spiralicu i gotovo.




I sa spiralom se moze desiti trudnoca...Ne osudjujem uopste svak ima izbor Bog dragi je tu da osudjuje da prasta i da kaznjava. Razmisljam i ne bih mogla abortirati ali kada bih imala troje djece a da zatrudnim ne znam sta bih tad uradila....user posted image ,naravno da bih prije toga poduzela sve potrebne mjere zastite...
Imam kolegicu koja je abortirala u srednjoj sada je udata i ne moze da zatrudni i zamislite njeenu bol i tugu sada kada zeli djete ne moze.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Abortus
13.1.2013 19:18:08   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: lila25


IZVORNA PORUKA: smajli80

Kao što sam već pisala-zaista ne mogu da shvatim kako je neko dovoljno emancipovan da zna da ne želi uopšte/više djece a stupa u nezaštićene sexualne odnose pored more kontaceptivnih sredstava.I onda kad se desi trudnoća-kako touser posted image

Nikad mi nisu bile jasne žene čak i ovde na RR koje strahuju od trudnoće.Nema tu neke velike politike-ako ne želiž više/uopšte djece pravac apoteka ili ginekologu na jednu spiralicu i gotovo.




I sa spiralom se moze desiti trudnoca...Ne osudjujem uopste svak ima izbor Bog dragi je tu da osudjuje da prasta i da kaznjava. Razmisljam i ne bih mogla abortirati ali kada bih imala troje djece a da zatrudnim ne znam sta bih tad uradila....user posted image ,naravno da bih prije toga poduzela sve potrebne mjere zastite...
Imam kolegicu koja je abortirala u srednjoj sada je udata i ne moze da zatrudni i zamislite njeenu bol i tugu sada kada zeli djete ne moze.

da moze valjda sa obicnom spiralom,a ne moze sa mirenom.meni kad bi se desila pored spirale,ja bi rodila sigurno.a i inace abortus ne bi mogla napraviti,mene bi mucilo do kraja zivota

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Abortus
13.1.2013 19:18:18   
Emica_sa
Moja poznanica je i pored pilula zatrudnila,svaki dan uzimala redovno kontracepciju i opet se desila trudnoca.



< Poruku je uredio Emica_sa -- 13.1.2013 19:19:03 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Abortus
13.1.2013 19:26:20   
animagical
joj pustite se te politike da se i pored kontracepcije moze zatrudnitiuser posted image moze,ali iznimno rijetko, a bez kontracepcije bas cesto...sad kao ne koristiti kontracepciju jer se opet moze desiti? a posebno mi cudno kad neko kaze da nece vise djece,da bi abortirala cak,a ovamo, nikakvu kontracepciju ne voli...sta imas tu voljeti i ne voljeti uostalom, ako ne zelis djecu...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Abortus
13.1.2013 19:30:26   
Emica_sa
Joj ne mogu o ovome,teska tema,svako sebi,isto kao da je abortus smak svijeta.Ja imam 2 djece volim ih do neba,ali opet ne smatram da je abortus nesto strasno i ne gledam ga kao ubistvo,to je moj stavuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *