|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 44 45 [46]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Abortus
14.1.2013 1:37:21   
Galicia
Da ne idemo u krug, ustvari ovo je tema lancana. Veze dosta toga. A svi imamo razlicito misljenje.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Abortus
14.1.2013 1:42:51   
aazra
Ovdje još samo fali turski predsjednik da nam odrzi predavanje o tome kako svaka porodica (bošnjačka) treba imati minimum petero djece i da zaključimo temu...user posted image

P.S. ja ga ne mislim poslusati user posted image , jos uvijek suludo vjerujem da niko drugi nema pravo odlucivati o tome osim mene, u skladu sa svojom pamecu, moralnim i ostalim nazorima.



< Poruku je uredio aazra -- 14.1.2013 1:45:30 >


_____________________________








(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Abortus
14.1.2013 1:56:08   
Galicia
P.S. ja ga ne mislim poslusati , jos uvijek suludo vjerujem da niko drugi nema pravo odlucivati o tome osim mene, u skladu sa svojom pamecu, moralnim i ostalim nazorima.


user posted image O tome pricam cijelo vrijeme.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Abortus
14.1.2013 7:34:01   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


,naravno ima neodogovorni osoba kojima je to nigdje veze,to ne podrzajem,ali se isto tako najezim kad neko to nazove ubistvom i pocne osudivati takve osobe to mi je bljakuser posted image




E, bas tako...

I ova tema nije za kometare: ja bih, ja ne bih...

Ako imate konkrektne savjete, izvolite...
ako ne, postedite zene kojima isti trebaju...

I nikada ne recite nikad...


definitivno nikad ne reci nikad sve je Bogom dato ja licno sam protiv abprtusa al ja necu nikog osudjivati il nedo Bog suditi nekom svako sebi ,rado cu pomoci savjetom i pokusati razumjeti al necu opravdavati ,po meni to je licna stvar svake zene svi ce mo pred Bogom odgovarati za svoja djela ,licno djecu smatram nafakom od Boga dragog mene ucili da Bog posalje od szaceca nakon 42 dana meleke da nerodjenom djetetu se sve odredi zivotni vijek i nafaka ,tako da smo mi samo prenosnici Bozije volje ,zato nismo mi tu da sudimo ako mozemo pomozim ako ne nikom nista....

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Abortus
14.1.2013 9:59:12   
grozđe
Sreca pa vi ne odlucujete ko ce abortirati a ko ne.

Pozdrav svima a posebno mojoj Mrvici .

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Abortus
14.1.2013 11:02:19   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: jasmin
Kod nas postoji pravilo da se sacuva preci zivot. Ne gleda se po osjecajima majke...jer po tome bih spasila djetetov zivot,ali ako je ugrozen zivot majke i njoj nesto bude,bice i djetetu tako da je logicno da se prvi zivot spasi,a ne ugroze oba.
Ne daj Boze.
Sto se tice sta bih voljela...biti ziva i patiti se ili biti mrtva. Nije poenta sta bih ja voljela,radi se o tome da ne bih digla ruku na svoj zivot niti na zivot drugoga.


Dešavaju se slučajevi da majka umre, podlegne a dijete se spasi. Nije uvijek logično i nije uvijek pravilo da se spasi majčin ili prvi život.
Zato sam i pitala-da mi odgovoriš, šta bi ti voljela, mene zanima konkretan odgovor. A za tu poentu znam, po Islamu, a i po zakonu je da čovjek ne smije dići ruku na sebe i na drugoga. Vjerovatno je tako i kod drugih religija.


amrice ovdje govorimo o abortusu...dakle prekidu trudnoce u ranom periodu,tako ako je ugrozen zivot majke,automatski je ugrozen zivot djeteta. Logicno je da ce se spasiti prvi zivot.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Abortus
14.1.2013 11:04:30   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nisam ni rekla da smo stvoreni da se ubijamo. Daleko od toga.
Ali isto tako odakle nam PRAVO da pravimo nove zivote?
Odakle pravo svima da prave nove zivote.
...Filozofija, al eto.

Nek radi ko sta hoce, nek ne radi svako ko sta hoce, meni svejedno. Meni ni iz dzepa ni u dzep.
A abortus mi je i dalje privatna stvar.


Jesi li ikada razmisljala o tome sta bi bilo da se nema novih zivota? Mi ih svakako ne pravimo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Abortus
14.1.2013 11:32:12   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: aazra

Ovdje još samo fali turski predsjednik da nam odrzi predavanje o tome kako svaka porodica (bošnjačka) treba imati minimum petero djece i da zaključimo temu...user posted image

P.S. ja ga ne mislim poslusati user posted image , jos uvijek suludo vjerujem da niko drugi nema pravo odlucivati o tome osim mene, u skladu sa svojom pamecu, moralnim i ostalim nazorima.



e pa ja ga mislim poslusati i to ne bilo kakve djece nego obrazovane, koja se ne stide ni svoje vjere ni svoga porijeklabila bi nam svjetlija buducnost,ali nije to tema ove emisije

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Abortus
14.1.2013 11:35:33   
jasmin

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: aazra

Ovdje još samo fali turski predsjednik da nam odrzi predavanje o tome kako svaka porodica (bošnjačka) treba imati minimum petero djece i da zaključimo temu...user posted image

P.S. ja ga ne mislim poslusati user posted image , jos uvijek suludo vjerujem da niko drugi nema pravo odlucivati o tome osim mene, u skladu sa svojom pamecu, moralnim i ostalim nazorima.



e pa ja ga mislim poslusati i to ne bilo kakve djece nego obrazovane, koja se ne stide ni svoje vjere ni svoga porijeklabila bi nam svjetlija buducnost,ali nije to tema ove emisije


user posted image user posted image user posted image I ja bih ga voljela poslusati. Ne zbog njegove zelje. Vec moje i mm i nase djece koji me svaki dan mole za seki seku a braci bracu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Abortus
14.1.2013 11:36:52   
Skvo RR

Vodite racuna o poenti teme....moralno raspredanje po principu "ja tebi, a ti meni" nije zaista na mjestu.

LP


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Abortus
14.1.2013 11:50:27   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: aazra

Ovdje još samo fali turski predsjednik da nam odrzi predavanje o tome kako svaka porodica (bošnjačka) treba imati minimum petero djece i da zaključimo temu...user posted image

P.S. ja ga ne mislim poslusati user posted image , jos uvijek suludo vjerujem da niko drugi nema pravo odlucivati o tome osim mene, u skladu sa svojom pamecu, moralnim i ostalim nazorima.



e pa ja ga mislim poslusati i to ne bilo kakve djece nego obrazovane, koja se ne stide ni svoje vjere ni svoga porijeklabila bi nam svjetlija buducnost,ali nije to tema ove emisije


Jahuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Abortus
14.1.2013 11:54:37   
aazra

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: aazra

Ovdje još samo fali turski predsjednik da nam odrzi predavanje o tome kako svaka porodica (bošnjačka) treba imati minimum petero djece i da zaključimo temu...user posted image

P.S. ja ga ne mislim poslusati user posted image , jos uvijek suludo vjerujem da niko drugi nema pravo odlucivati o tome osim mene, u skladu sa svojom pamecu, moralnim i ostalim nazorima.



e pa ja ga mislim poslusati i to ne bilo kakve djece nego obrazovane, koja se ne stide ni svoje vjere ni svoga porijeklabila bi nam svjetlija buducnost,ali nije to tema ove emisije


Bujrum...meni to niko, ali niko osim mene i mog muza nece odredjivati...kao sto sam rekla, u skladu sa svojim moralnim, vjerskim i drugim nazorima...Uzela sam ovu usporedbu jer se doticni predsjednik trudi da zabrani abortus u svojoj zemlji...Samo nadam se da u ovoj cudnoj i svakakvoj zemlji jos uvijek zena moze imati bar minimum svojih prava da sama odlucuje o svom zivotu i da nema puno onih kojima ti i takvi Erdogani mogu manipulisati kako im je volja.


_____________________________








(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Abortus
14.1.2013 11:56:32   
Skvo RR
Kljuc.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 14.1.2013 11:57:11 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1138
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 44 45 [46]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 44 45 [46]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *