|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:35:34   
Mala Selma
kaze naroda za onog ko ima puno a kuka da ga strah da mu neko ne trazi pa ko fol nema ni on


Ziva istinauser posted image
Ili kad neko posudi, pa nikako da vrati posudjenouser posted image nije da nema  da vrati, nego prece je jesti kupovnu hranu i sjediti u kafani cugati i kafenisatiuser posted image ali eto svakom svacijeuser posted image

Zao mi je sto nemam nikakve zemlje i sto nam nema niko od familije nikakve zemlje, pa da me bar podmiruje sa vocem i povrcem, zimnicom i sl...ovako sve moram kupovati na pijaci i to ne na svojoj (na Dobrinji) vec idem na Otoku ili Ciglane jer je jeftinije, pa mi ruke otpadnu od nosanja cekara i guranja po autobusuuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:36:34   
R&T@

IZVORNA PORUKA: sabinos

Korisnici na ovoj temi: sabinos, Maja1309, maja78 RR, Neca xxx, cipelica, Maya_K, budućamama, Blue rose RR


bas aktuelna tema


u kokuznom mjesecuuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:37:55   
Neca xxx
Cinjenica je da sto imas veca primanja, imas i vece prohtjeve. Kada sam tek pocela raditi imala sam puno manju platu, ali sam opet zivjela i isla na more u Tursku i kupovala cipele svaki put kada se na poslu nasekiram. user posted image

Eh, ono sto mene zeza u trenutnom rasporedu finansija je kredit za stan. Da nemam te stavke u kucnom budzetu, gdje bi mi bio kraj. user posted image

Ja se zaista divim nekome ko od ukupnih primanja od 900 KM moze ustediti pa i 100 KM. POkusavam da planiram obroke. Ne jedemo tako cesto vani, ali i kada odem na pijacu i u prodavnicu, potrosim 20 KM na dva rucka. Ne jedem ja svaki dan biftek i neko egzoticno voce, ali ako kupis npr. 3 ribe, pa krompira, pa blitve, pa jos kg voca, to je 10 KM, samo za rucak. A imas tri obroka u danu. A da ne spominjem jos higijenske potrepstine. Po meni, hrana je naskuplja. Kada vidim koliko novaca ostavim u supermarketima i na pijaci, skontam da cizme od 350 KM i nisu tako skupe. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:38:17   
bebacha

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: sabinos

Korisnici na ovoj temi: sabinos, Maja1309, maja78 RR, Neca xxx, cipelica, Maya_K, budućamama, Blue rose RR


bas aktuelna tema


u kokuznom mjesecuuser posted image



grozan mjesec,mislim za vecinu nas obicni smrtnika,pojma nemam zastouser posted image
a ide i februaruser posted image
2 rodendana jako bitna + Ajlin. nije mi dobro

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:38:37   
Emica_sa
Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:40:31   
Mala Selma
gostima na fin nacin reci da je recesija kod svakog...ha ne dolaze ti radi hrane ica i pica zar ne


e to ne moguuser posted image  tu sma prava Merhemicka (sto bi moj tata rekaouser posted image ) .Volim docekati prijatelje kako treba, brata, zaovu, svekrvu, mamu, pa makar posudila pareuser posted image Takva sam i sta cu sad (ista majka moja)...
Mi imamo 6 parova sa kojima se stalno druzimo, idemo na ljetovanja i sl, i bas se gotivimo i oni mene docekaju fino, a i ja njihuser posted image
Hvala Bogu pa je fini ljudi okruzuju i nemam komplekse kako imam malo, a neki puno...a i sa takvim se druzimuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 231
   [Obrisana poruka]
22.1.2013 14:41:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:41:53   
lost

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

kaze naroda za onog ko ima puno a kuka da ga strah da mu neko ne trazi pa ko fol nema ni on


Ziva istinauser posted image
Ili kad neko posudi, pa nikako da vrati posudjenouser posted image nije da nema  da vrati, nego prece je jesti kupovnu hranu i sjediti u kafani cugati i kafenisatiuser posted image ali eto svakom svacijeuser posted image

Zao mi je sto nemam nikakve zemlje i sto nam nema niko od familije nikakve zemlje, pa da me bar podmiruje sa vocem i povrcem, zimnicom i sl...ovako sve moram kupovati na pijaci i to ne na svojoj (na Dobrinji) vec idem na Otoku ili Ciglane jer je jeftinije, pa mi ruke otpadnu od nosanja cekara i guranja po autobusuuser posted image


I ja sam do prije dvije godine ovako, dok mm nije počeo radit pa smo kupili auto. Ali tačno što više novaca imaš veći su i prohtjevi. znam da smo i tada živjeli sa puno manje novaca nego sad a opet je isto. Znači i sada kad imamo veća primanja smo na istom jer ne znamo uštedit idiotiuser posted image


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:42:02   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image


Legendouser posted image user posted image

Ti kao mm...user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:42:33   
Mala Selma
Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao


Istouser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 235
   [Obrisana poruka]
22.1.2013 14:43:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:43:53   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

gostima na fin nacin reci da je recesija kod svakog...ha ne dolaze ti radi hrane ica i pica zar ne


e to ne moguuser posted image  tu sma prava Merhemicka (sto bi moj tata rekaouser posted image ) .Volim docekati prijatelje kako treba, brata, zaovu, svekrvu, mamu, pa makar posudila pareuser posted image Takva sam i sta cu sad (ista majka moja)...
Mi imamo 6 parova sa kojima se stalno druzimo, idemo na ljetovanja i sl, i bas se gotivimo i oni mene docekaju fino, a i ja njihuser posted image
Hvala Bogu pa je fini ljudi okruzuju i nemam komplekse kako imam malo, a neki puno...a i sa takvim se druzimuser posted image



dajem casnu pionirsku rijecuser posted image
kad ti dodjem ako me doceka ista vise od tanjura corbe i pokoji svrtak pite da cu se odmah okrenuti i oticiuser posted image
ma znas sta....ma znas ti to da ti i ne govorimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:45:52   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image


Legendouser posted image user posted image

Ti kao mm...user posted image user posted image



pa meni je ovo u isto vrijeme i tuzno i smijesno.Muz cesto prica o tome,zbog toga sto su oko nas skoro svi stambeno obezbjedeni,jer su im roditelji osigurali kuce,zemlju itd,a mi nistauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:45:57   
Mala Selma
ja sam do prije dvije godine ovako, dok mm nije počeo radit pa smo kupili auto.


ma imamo mi auto, ali valja i njega nahranitiuser posted image a gorivo poskupilouser posted image

Ma hvala Bogu da smo samo zdravi, samo to ponavljam majkemi...nedo bog da moramo kupovati lijekove svaki mjesecuser posted image kad se samo sjetim koliko smo para potrosili kad nam je afan bio bolosljiv od antibiotika, preparata za imunitet i sl, place mi se..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:51:06   
sabinos

IZVORNA PORUKA: Mala Selma
ovako sve moram kupovati na pijaci i to ne na svojoj (na Dobrinji) vec idem na Otoku ili Ciglane jer je jeftinije, pa mi ruke otpadnu od nosanja cekara i guranja po autobusuuser posted image

i ja sam skontala da je ova nas apijaca na Dobrinji skupa user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:53:00   
tekja
Rasporede se same.
Rezije, vrtic, kredit, nabavka, ono sto ostane trosimo jer sad kad imamo kredit od 300KM, ne stedimo. Nema smisla.

Moglo bi bolje, ne daj Boze goreuser posted image


Zaboravih auto, gorivo, servis. Do sada smo uspjeli stekat pa registrovat, ove godine cemo iskoristiti pogodnosti obrocnog placanjauser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 22.1.2013 14:56:35 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:55:51   
bebacha

IZVORNA PORUKA: tekja

Rasporede se same.

Rezije, vrtic, kredit, nabavka, ono sto ostane trosimo jer sad kad imamo kredit od 300KM, ne stedimo. Nema smisla.

Moglo bi bolje, ne daj Boze goreuser posted image



mi citav o ovome drobimo a dodje zena i sve kaze u jednoj receniciuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:57:40   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image


Legendouser posted image user posted image

Ti kao mm...user posted image user posted image



pa meni je ovo u isto vrijeme i tuzno i smijesno.Muz cesto prica o tome,zbog toga sto su oko nas skoro svi stambeno obezbjedeni,jer su im roditelji osigurali kuce,zemlju itd,a mi nistauser posted image


Ja imam rodjaka u USA koji je tamo otisao sa 18 godina, na studije, sam, i ostvario pravi americki san. Sada je predjednik velike kompanije. I onda on cesto hvali mene i mm kako smo vrijedni i kako smo mi, jedini od nase rodbine, sami sebi kupili stan. Njemu je to bas veliko. Kazem ja mm: ne znam da li da se ponosim ili smo mi glupi. Svi ostali imaju stanove, a samo mi jos i kredit. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 15:00:30   
lost

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image


I mi isto sami se borimo od početka, nije nam niko ništa dao niti poklonio.
Ali na neki način volim što je tako da sami sebi stvorimo dom i sve što nam treba, da ne moramo se ni pred kim "klanjat" ako nam je nešto dao ostavio poklonio itd

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 15:02:03   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image


Legendouser posted image user posted image

Ti kao mm...user posted image user posted image



pa meni je ovo u isto vrijeme i tuzno i smijesno.Muz cesto prica o tome,zbog toga sto su oko nas skoro svi stambeno obezbjedeni,jer su im roditelji osigurali kuce,zemlju itd,a mi nistauser posted image


Ja imam rodjaka u USA koji je tamo otisao sa 18 godina, na studije, sam, i ostvario pravi americki san. Sada je predjednik velike kompanije. I onda on cesto hvali mene i mm kako smo vrijedni i kako smo mi, jedini od nase rodbine, sami sebi kupili stan. Njemu je to bas veliko. Kazem ja mm: ne znam da li da se ponosim ili smo mi glupi. Svi ostali imaju stanove, a samo mi jos i kredit. user posted image


Kazem ti ja smijesno i tuzno u isto vrijemeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 15:04:22   
amiboj

IZVORNA PORUKA: tekja

Rasporede se same.
Rezije, vrtic, kredit, nabavka, ono sto ostane trosimo jer sad kad imamo kredit od 300KM, ne stedimo. Nema smisla.

Moglo bi bolje, ne daj Boze goreuser posted image


Zaboravih auto, gorivo, servis. Do sada smo uspjeli stekat pa registrovat, ove godine cemo iskoristiti pogodnosti obrocnog placanjauser posted image


Potpisujem....

S tim da je kod nas rata 630 KM i teta koja cuva malenog 450 KM.... i ne treba nam nista vise od troskova :(

Zimi nas grijanje zakla jer je nase etazno plinsko (a ne preseravamo se sa nekim temperaturama, na 22 stepena je po danu), ostale rezije su normala, hrana je naravno poslije kredita najskuplja stavka, 90% nosimo klopu od kuce za papanje na poslu i nista ne uspijemo ostaviti sa strane nego jedva cekamo plate.....

Zeznut vakat totalno i onda nas neko pita je li stekamo lovu za more.... kakooooooooo?
Nadati se kakvom bonusu ili bingu :)

Samo nek smo zivi i zdravi, ja se ne zalim, hvala Bogu na ovome :)

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 15:04:35   
lost

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image


Legendouser posted image user posted image

Ti kao mm...user posted image user posted image



pa meni je ovo u isto vrijeme i tuzno i smijesno.Muz cesto prica o tome,zbog toga sto su oko nas skoro svi stambeno obezbjedeni,jer su im roditelji osigurali kuce,zemlju itd,a mi nistauser posted image


Tačno većinu njih je neko "pogurao" a mi krećemo od nule. Još kad mi neko kaže pa još niste kupili stan/kuću, bude mi loše nekakouser posted image


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 15:09:52   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Meni je zao,sto mi niko nista u zivotu nije pomogao niti olaksao,da je barem svekar napravio kucu,pa da imam gdje ziviti nego nista,imao neku zemlju i nju je prodao davno ,sve moramo samiuser posted image


Legendouser posted image user posted image

Ti kao mm...user posted image user posted image



pa meni je ovo u isto vrijeme i tuzno i smijesno.Muz cesto prica o tome,zbog toga sto su oko nas skoro svi stambeno obezbjedeni,jer su im roditelji osigurali kuce,zemlju itd,a mi nistauser posted image


Tačno većinu njih je neko "pogurao" a mi krećemo od nule. Još kad mi neko kaže pa još niste kupili stan/kuću, bude mi loše nekakouser posted image



I meni kad me pitaju,sto ne razmisljate o stanu,bolje vam je placati ratu kredita nego kiriju,ja se samo zapitam od cega placati ratu kredita,koliko ja znam rata kredita nije ni 200,a ni 250 KM,dize mi se kosa na glaviuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 15:12:51   
bebacha
nem arate stambenog kredita ispod 500KM

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 15:14:03   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: bebacha

nem arate stambenog kredita ispod 500KM



Mi sto smo gledali i razmatrali 690KM najmanje,tako da se to ne moze mjeriti sa kirijomuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *