|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 13:57:10   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: koka i po

po nekom mom predracunu s 900 km mjeceno,da se ne placa kirija,da se uracunaju rezije ,hrana i ostalo,moglo bi se ustedjeti bar 100 do 150 km mjesecno


koko, pokvario ti se digitron majke mi user posted image
kako bona da uštedi na ovo? da se može živjeti, može ali uštedjeti? hmmmmuser posted image



moze sigurno al naravno da onda nemas mogucnost skrsit neke pare u Benetonuuser posted image ovo cisto da ti docaram


u sarajevu, teško..ali haj dobro...user posted image


Ma nema to veze sa Sarajevom,ljudi zive i sa puno manje od 900 KM i u Sarajevu,ali ne hodaju po Mcdonaldsu,ne piju kafe u centru po 2,5 KM,bez svega toga se moze vjeruj miuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 13:57:41   
koka i po
ja stalno citam nekakve akcije po vasim trznim centrima.cijene su skoro upola manje nego kod nas a zna se da je standard veci.
moze bona...samo treba malo vise truda i "ratne" strategijeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 13:58:11   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: koka i po

po nekom mom predracunu s 900 km mjeceno,da se ne placa kirija,da se uracunaju rezije ,hrana i ostalo,moglo bi se ustedjeti bar 100 do 150 km mjesecno


evo Koks ja računam za SA:
900 - režije 250 KM - hrana 350 - vrtić 140 - prevoz 100 KM = 60 KM


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 13:59:39   
Lady26
IZVORNA PORUKA: koka i po

ja stalno citam nekakve akcije po vasim trznim centrima.cijene su skoro upola manje nego kod nas a zna se da je standard veci.
moze bona...samo treba malo vise truda i "ratne" strategijeuser posted image

Moze, naravno da moze...
Ne kupujes markiranu odjecu, ne rucas/veceras po restoranima, na poslu jedes za 3-5KM ili ponese od kuce...i sl...
Ja jedva cekam da se rijesim kredita da malo poradimo na kucnom budzetu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:00:06   
Nedi

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: koka i po

po nekom mom predracunu s 900 km mjeceno,da se ne placa kirija,da se uracunaju rezije ,hrana i ostalo,moglo bi se ustedjeti bar 100 do 150 km mjesecno


evo Koks ja računam za SA:
900 - režije 250 KM - hrana 350 - vrtić 140 - prevoz 100 KM = 60 KM



Ma poki kad se mora nađe se nacin. Ides javnim prevozom, iskljucis fiksni telefon i internet, pazis na jeftinu struju, pazis kako se grijes itduser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:00:13   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: koka i po

po nekom mom predracunu s 900 km mjeceno,da se ne placa kirija,da se uracunaju rezije ,hrana i ostalo,moglo bi se ustedjeti bar 100 do 150 km mjesecno


evo Koks ja računam za SA:
900 - režije 250 KM - hrana 350 - vrtić 140 - prevoz 100 KM = 60 KM


Smanji za 2 stoje i eto ga user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:00:25   
sabinos
IZVORNA PORUKA: koka i po

po nekom mom predracunu s 900 km mjeceno,da se ne placa kirija,da se uracunaju rezije ,hrana i ostalo,moglo bi se ustedjeti bar 100 do 150 km mjesecno

apsolutno se slazem.
evo kod nas plata i topli 900 km
330km kredit za stan
150 km otprilike za rezije
mjesecna nabavka oko 150 km(plus kupovanje hljeba,mlijeka i voca mimo ovoga)
onda za gorivo najmanje 100 km mjesecno jer muz ide autom na posao( i svaki mjesec neke sitne popravke)
i sta mi ostane,skoro nista a od tog nista treba da se nekome i ode i uplati registracija na rate,i da mi neko dodje pa da ugostim,ne daj boze neko se razboli sirupi,tablete,da odem kod roditelja u drugi grad,neko se udaje,neko se poradja,neko dijete osuneti-sve to iziskuje trosak...itd itd.
sve se moze kad se mora...ja da nemam kredit,ne znam gdje bi mi kraj biouser posted image


< Poruku je uredio sabinos -- 22.1.2013 14:05:00 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:02:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: koka i po

po nekom mom predracunu s 900 km mjeceno,da se ne placa kirija,da se uracunaju rezije ,hrana i ostalo,moglo bi se ustedjeti bar 100 do 150 km mjesecno


evo Koks ja računam za SA:
900 - režije 250 KM - hrana 350 - vrtić 140 - prevoz 100 KM = 60 KM



Ma poki kad se mora nađe se nacin. Ides javnim prevozom, iskljucis fiksni telefon i internet, pazis na jeftinu struju, pazis kako se grijes itduser posted image


draga, ovo 100 KM je javni prevoz..50 KM x 2 (valjda i mm treba računati user posted image osim ako neće biti đak pješak...
helem, samo kažem da se može živjeti ali ne bih bila pretenciozna i rekla da možes od devet stoja uštedjeti dvije...osim ako izbaciš vrtic ili prevoz ili hranu i tako...to je to..cijela priča..dublje nisam ni ulazila niti želim user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 22.1.2013 14:05:55 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:02:35   
koka i po
joj poky...iskreno...bolje da ti ne objasnjavam kako...sto bebacha kaze hvala B pa ti ne treba.
u sedmom osnovne sam propala iz matematike ali nema boljeg ekperta od mene za ovakve proracuneuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:02:47   
san4
Da se i ja ukljucim na ovu interesantnu temu.
user posted image

Vodim racuna o novcu,dosta sam realna i ne kupujem ono sto mi ne treba.Mogu ustediti.
Ali,taman kad imam lijepu sumu,dese mi se ne predvideni troskovi.Rodendani,svadbe,moram ici stomatologu,recimo spala mi zubna navlaka ili zub se moze spasiti ako se stavi navlaka,vidim,recimo,da mi sestri treba novcana pomoc!

Znam da ce te reci da se novac stedi za bas te situacije,ali sta ako ja stedim i zelim ,recimo,renovirati kupatilo tako da kredit bude sto manji!
user posted image

I tako koliko god stedila,novca uvijek treba jos vise....user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:03:11   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: koka i po

joj poky...iskreno...bolje da ti ne objasnjavam kako...sto bebacha kaze hvala B pa ti ne treba.
u sedmom osnovne sam propala iz matematike ali nema boljeg ekperta od mene za ovakve proracuneuser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:04:55   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja stalno citam nekakve akcije po vasim trznim centrima.cijene su skoro upola manje nego kod nas a zna se da je standard veci.
moze bona...samo treba malo vise truda i "ratne" strategijeuser posted image

Moze, naravno da moze...
Ne kupujes markiranu odjecu, ne rucas/veceras po restoranima, na poslu jedes za 3-5KM ili ponese od kuce...i sl...
Ja jedva cekam da se rijesim kredita da malo poradimo na kucnom budzetu user posted image



ti si moj covjek x2user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:08:11   
Nedi
Lady ja jedva cekam punjenje tvog budžeta sa dodatnih 1000KM aBd da se slazka popijeuser posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 22.1.2013 14:10:47 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:08:21   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: koka i po

po nekom mom predracunu s 900 km mjeceno,da se ne placa kirija,da se uracunaju rezije ,hrana i ostalo,moglo bi se ustedjeti bar 100 do 150 km mjesecno


evo Koks ja računam za SA:
900 - režije 250 KM - hrana 350 - vrtić 140 - prevoz 100 KM = 60 KM


Smanji za 2 stoje i eto ga user posted image


kako bona user posted image mjesečno? vas troje?
pa nismo na dukanu svi user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:10:55   
Mala Selma
Mene uvijek rastuzi prica o finansijamauser posted image  i kako ljudi generalno zive/prezivljavajuuser posted image user posted image

Mi se stvarno ne rasipamo sa novcem, pisala sam nedavno da zivimo sa 1100KM (+1000Km kredituser posted image )...
Imamo troskova:
250 KM rezije
140KM vrtic + 10 do 20KM za voce na mjesecnom nivou za vrtic
Ostane nam 650 KM..
50 na gorivo (minimalno)
180 KM na cigare (od 1.januara kao su poslupile)
najmanje 300 KM trosimo na higijenu i hranu + dodatni troskovi kada imamo goste, jer trpeza je bogatija, a hvala Bogu cesto imamo goste, ne mogu prijateljima reci ne dolaziteuser posted image
Na poslu se mora jesti, nije bitno je li nosimo od kuce ili cemo nesto kupiti...sve je to u par deka...gdje su tu pokloni, rodjendani, kad se nesto pokavri u kuci, registracija auta, odjeca, obuca  i sl...ja stvarno svaki dinar obrnem po 10 puta da znam gdje da ga potrosim...odemo i na more (hvala Bogu) 10 dana (za to dajem 100KM svaki mjesec od plate-uzajamna kasa), znaci i to je manje 100Km...

kupim i igracku afanu i odjecu, i mi se fino obucemo, nekad i izadjemo, varijantisemo nekako, vazda imam nekih rata da platimuser posted image

Sve kuham bukvalno, rijetko kupujemo gotavu hranu...volim da pojedemo konkretan i zdrav obrok, a Afan pogotovo...
ali eto Bog dragi dan, uvjek nesto nas obraduje nenadano, neplaniranouser posted image

p.s.jedini lukzus mi je cigara (180KM) ali planiram smanjiti i ili cak prestatiili motatiuser posted image , znaci pusit ce cigare samo mm (90KM)...


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:16:43   
Hanady RR
Sve se može kad s ehoće...
samo treba se htjetuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:18:09   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Sve se može kad s ehoće...
samo treba se htjetuser posted image



živio govornik jeee jeeee user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:22:41   
Mala Selma
M anaravno da se mozeuser posted image
ali generalno je tezak vakat dosao majkemiuser posted image
Sve je skupo, muka mi je da gledam koliko sta kosta (jel mlijeko od 1,30Km ili od 1,6 Kmuser posted image ) banalan primjer...
ja se nekad sebi divim kako mi zivimo sa "osrednjim" primanjima, kad vidim kako drugi sa vecim primanjima vazda kukaju i stede, a u sto su skrti uzasuser posted image
Nikad nisam volila tu osobinu, ja bih svakako pomogla, platila kafu, dorcak isl., nepitajuci da li ima ili nema, a pogotova kad znam da "nema", a biti skrt za sebe ili druge jeuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:23:26   
sabinos
Korisnici na ovoj temi: sabinos, Maja1309, maja78 RR, Neca xxx, cipelica, Maya_K, budućamama, Blue rose RR


bas aktuelna tema

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:23:31   
Hanady RR
user posted image
realno nama ne treba mužev privatni posao...
aliiiiiiii...ako hoću da uštedim dovoljno da ne dižem kredite a sredim svoju rođenu kuću...on ''''mora'''' i taj posao da radi...

Mogao bi on lagnini da sjede pred TV svako veče...al jok...dok traje obdnova nema odmora...kamate koje bi dali na kredit ostvaljm na štednju :)

Mislim ...naravno ja sa svoga aspekta drugačije rapoređujem jer durgačija primanja imam...
al da se razumijemo kolika god da nam jesu primanja prioriteti nam moraju biti relani i fini da uspijemo...

Mogao je meni prioritet biti odlazak na vikend na planinu...al mi se pokvario termostat za grijanje koji ne mroram zamjeniti ...ali bez njega digitalnog meni će računi pomahnitati...a to ne volem...user posted image pa dugoročno gledamo..vikend odgađam za ''''bolja'''' vrmena...njega digitalnog uzimam za 250 Km ugrađujem...al opet imam sistem idemo dalje...





< Poruku je uredio Hanady RR -- 22.1.2013 14:24:02 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:25:56   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Mene uvijek rastuzi prica o finansijamauser posted image  i kako ljudi generalno zive/prezivljavajuuser posted image user posted image

Mi se stvarno ne rasipamo sa novcem, pisala sam nedavno da zivimo sa 1100KM (+1000Km kredituser posted image )...
Imamo troskova:
250 KM rezije
140KM vrtic + 10 do 20KM za voce na mjesecnom nivou za vrtic
Ostane nam 650 KM..
50 na gorivo (minimalno)
180 KM na cigare (od 1.januara kao su poslupile)
najmanje 300 KM trosimo na higijenu i hranu + dodatni troskovi kada imamo goste, jer trpeza je bogatija, a hvala Bogu cesto imamo goste, ne mogu prijateljima reci ne dolaziteuser posted image
Na poslu se mora jesti, nije bitno je li nosimo od kuce ili cemo nesto kupiti...sve je to u par deka...gdje su tu pokloni, rodjendani, kad se nesto pokavri u kuci, registracija auta, odjeca, obuca  i sl...ja stvarno svaki dinar obrnem po 10 puta da znam gdje da ga potrosim...odemo i na more (hvala Bogu) 10 dana (za to dajem 100KM svaki mjesec od plate-uzajamna kasa), znaci i to je manje 100Km...

kupim i igracku afanu i odjecu, i mi se fino obucemo, nekad i izadjemo, varijantisemo nekako, vazda imam nekih rata da platimuser posted image

Sve kuham bukvalno, rijetko kupujemo gotavu hranu...volim da pojedemo konkretan i zdrav obrok, a Afan pogotovo...
ali eto Bog dragi dan, uvjek nesto nas obraduje nenadano, neplaniranouser posted image

p.s.jedini lukzus mi je cigara (180KM) ali planiram smanjiti i ili cak prestatiili motatiuser posted image , znaci pusit ce cigare samo mm (90KM)...



dusa mojauser posted image
250gr sarajevskog duhana 15 km + masinica za motanje 4 km+ suplji filteri 2.10 km=21,10 km...mirna si skoro mjesec dana
vreca brasna ..moze biti za vas troje duuuugo...za nas cetvero malo vise od pola mjeseca 20km
jeftinija tarifa struje user posted image
po povrce ljeti dodji meniuser posted image user posted image
gostima na fin nacin reci da je recesija kod svakog...ha ne dolaze ti radi hrane ica i pica zar neuser posted image
za ostale upute me nazoves i sve ce ti se samo kastiuser posted image
mah....sve je dobro dok je zdravljauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:26:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

M anaravno da se mozeuser posted image
ali generalno je tezak vakat dosao majkemiuser posted image
Sve je skupo, muka mi je da gledam koliko sta kosta (jel mlijeko od 1,30Km ili od 1,6 Kmuser posted image ) banalan primjer...
ja se nekad sebi divim kako mi zivimo sa "osrednjim" primanjima, kad vidim kako drugi sa vecim primanjima vazda kukaju i stede, a u sto su skrti uzasuser posted image
Nikad nisam volila tu osobinu, ja bih svakako pomogla, platila kafu, dorcak isl., nepitajuci da li ima ili nema, a pogotova kad znam da "nema", a biti skrt za sebe ili druge jeuser posted image user posted image


pa to je ta odlika imanja i povećanja prohtjeva...čuva sebiuser posted image

Mislim...
sve su teža vremena istina...
al samo da malo stanemo na loptu lakše će nam biti...
sve je iz glave...

nešto što mi nije neophpdnp jer mi je prioriti ono što mi jeste neophodno preskočit ću...
prije nisma morala...sada već moram...
ista primanja a sve skuplje i logika...kočnice popalim ...
najbolji savijet kartice ostaviti domauser posted image sa budžetom izačunamim u džepu u šetnju na kafuuser posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:29:06   
bebacha
kaze naroda za onog ko ima puno a kuka da ga strah da mu neko ne trazi pa ko fol nema ni onuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:29:14   
lila25
Bolna tema svima finansije user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kako rasporedujete finansije
22.1.2013 14:29:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

kaze naroda za onog ko ima puno a kuka da ga strah da mu neko ne trazi pa ko fol nema ni onuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *